34579
RuneScape
  • Gladiator
    #211
    Rincewind!!! A te karakterednek mi a neve??? Mert tegnap egy Rincewind01-es hapi jól le fuck off-ozott...

    Amúgy... nem 6 bárány gombolyag kell, hanem több...
  • Lacc
    #210
    Már készül az új játéktér, úgyhogy kétszeresére fog nőni az egész.
  • Rincewind
    #209
    Én is megcsináltam az új küldit.
    Szerintem kezd kissé túl zsúfolt lenni a játéktér. Túl sok minden van mostmár azon a kicsi helyen. Nekem már az is furcsa volt, hogy hogyan rakhatják a főváros alá a Druidakört. Szerintem az valahol a vadon közepén lett volna reális. De most már aztán tényleg nics más, csak tömeg, meg mindenfelé civilizáció. Szerintem az ember elvárhatna egy fantasy világtól egy kis vadont, meg civilizálatlan vidéket, nem?
  • Lacc
    #206
    Ja, amúgy nekem csak 1 csávóm van, Schyte.
  • Lacc
    #205
    Oniont a nevesincs faluban találsz az egyik ház emeletén egy szekrényben.
  • Gladiator
    #202
    de kell, hogy maradjon....
  • Bith
    #200
    Még annyit, hogy a legnehezebb a küldetésben az, hogy alig lehet beszélni a karakterekkel, maert nagyon le vannak foglalva szinte állandóan. Leglábbis amikor csináltam, akkor így volt, de akkor még nagyon új volt a küldi, azóta nemtom jobb-e a helyzet.
  • Bith
    #199
    Prince quest:
    A hozzávalókat már írtam ugye. Tehát:
    1. A küldetést Al Kharid-ban kapjuk (dél-keleten van a sivatag alján). Beszélni kell a királyjal először, utána Osman-nel (vagy mi a neve). Faggasuk ki.
    2. Leela-t ott találjuk meg, ahol a vámpíros küldetést kaptuk. Egy kicsi nevenincs falu Draynor-tól délre egy útkereszteződésben.
    3. Mivel ugye megvannak a hozzávalóink így itt már csak dumálgatni kell Leela-val. Ned csinálja a kötelet (rope) és a parókát (wig) a gyapjú gombolyagokból (kötelet vehetünk 15 aranyért is töle).
    4. Aggie a boszorkány kotyvaszt nekünk bőr krémet (skin paste), sárga festéket (yellow dye) és piros festéket (red dye). A piros egyelőre semmire nem kell :). Mindenesetre én csináltattam vele.
    5. Használjuk a sárga festéket a parókán. Ettől szőke lesz. Mostmár megvan majdnem minden, ami kell (szoknya, paróka, krém, kötél).
    6. Menjünk a börtönbe ( a kis falutól keletre van, közel), és dumáljunk a csajjal, hogy mutassa meg a kulcsot nekünk. Itt jön be a felvizezett clay, mert amint egy pillanatra odaadja a kulcsot, mi automatikusan mintát veszünk róla.
    7. Egyet mégis sétálnunk kell :). De muszály, mert először beszélni kell Leela-val, hogy az apja Osman megcsinálja nekünk a börtönkulcsot. Tehát menjünk vissza Osmanhoz. Ő a lenymatból, és a bronze bar-ból megcsinálja a kulcsot (de nem adja át, majd Leela). Beszéljünk a királlyal is, aki ad nekünk 80 aranyat. A végső jutalmunk ezzel együtt lesz majd 700 arany.
    8. Menjünk vissza Leela-hoz, megkapjuk tőle a kulcsot. Mostmár valóban megvan minden.
    9. Mehetünk a börtönbe. Itt beszéljünk az őrök főnökével addig, amíg bevedeli a nálunk lévő söröket (azért kellett 3, mert csak ennyitől rúg be :). Miután berúgott használjuk a kötelet a csajon. A kulccsal bemehetünk a hercegért. Tadaaaa, megszabadult! :)
    10. A jutalmunkért menjünk vissza Al Kharid-ba a királyhoz. 620 aranyat ad még és 2 influence pontot.

    Na kb. ennyi, remélem mindent leírtam :).
  • Gladiator
    #195
    ááááááááááááááááá............megint
  • Gladiator
    #194
    es maginTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!
  • Gladiator
    #193
    1 perc alatt már vagy 12X van connection lost
  • Gladiator
    #192
    faszom!!! 5 másodpercenként connection lost
  • Gladiator
    #191
    HUNGARY 2
  • Gladiator
    #190
    ha valakiek kell erő ital, annak eldom, de van red spiders eggem is
  • Dikkma
    #189
    [HUN]Dikkma
  • Dikkma
    #188
    Gladiator, játszunk?
  • Gladiator
    #187
    EMBEREK!!! NÉPSZÁMLÁLÁST TARTUNK 10 NAPIG. MINDENKI EGY SZER ÍRJA LE A JÁTÉKOSAI NEVÉT EGY KÜLÖN HOZZÁSZÓLÁSBA, AZTÁN ÉNTŐLEM AZT R AMIT AKAR. 10 NAP MÚLVA ÉRTÉKELEK.

    AMÚGY NÉZTÉTEK AZ IGAZI NÉPSZÁMÁLÁLÁST?? KICSIT ELBARMOLTÁK. VOLT OLYAN AKI 1200-BAN SZÜLETETT ÉS 99 GYEREKE VAN:-))
  • Gladiator
    #186
    jön most valaki játszani?
  • Lacc
    #185
    Csak simán bemehetsz.
  • Gladiator
    #184
    WOW!!! És utána?


    Bith!

    Beszéltél Andrewal, vagy kivel? Majd mondjad mar neki, hogy kevés az influencem. Mellesleg, ha megvan mind az öszes influence pont, akkor kapok egy kulcsot a házhoz, vagy simán bemehetek???

    csá
  • Bith
    #183
    Na szal szerintem először gyűjtse mindenki össze a hozzávalókat, mert különben sokat kell mászkálni.
    Ezek a következők: 1 agyag (clay) felvizezve (ettől lesz soft clay), 1 bronze bar, 4 red berries (ahol a cadavaberries is), 3 sör, 1 rózsaszín szoknya, 2 onion (hagyma, general store-ban), 1 liszt (flour), 1 víz (use pot on fountain), 1 ashes (hamu, a tűz elalvása után marad), és asszem vagy 6 gyapjú gombolyag (wool ball).
  • Lacc
    #182
    Ja, me too!
  • Lacc
    #181
    Ja, me too!
  • Gladiator
    #180
    Írd le légyszi, engem nagyon érdekelne...
  • Bith
    #179
    Kész a quest végre! :))
    Hát nem piskóta :).
  • Bith
    #178
    Hehhe Andrew kijavította a bug-ot, és pont most indítja újra a servert. Előtte be is szólt SYSTEM MESSAGE-kén :). Minjárt kész vagyok a quest-tel. Ha akarjátok, akkor utána leírhatom.
  • Bith
    #177
    Hát ez marha jó! :))))
    Bugos az új uqest, és emiatt a kitalálója bent lóg, és ő adja a krémet :))). A boszorkány nem csinálja meg, ez a bug.
  • Bith
    #176
    Hát télleg nem gyenge ez az új quest. Már az első lépést se tudom hirtelen :))).
  • Bith
    #175
    Na csak bejutottam :)
  • Lacc
    #174
    Most már nekem se jó! Valami gond lehet a szerverrel. Majd csak kijavítják, szerintem nem kell aggódni.
  • Bith
    #173
    Nálam sem jön be, valami suxx lehet a serverrel.
    Pedig nyomulnék az új quest-re :)).
    De nem csak a game oldal, hanem a főoldalukon sem jönnek le a grafikák, csak a szöveg.
  • Lacc
    #170
    Most én sem tudom, mi van. Nekem is rohadt lassan töltötte be. De csakegyszer kell, és utána már ugyanolyan lesz. Most éppen bent vagyok (még elég sokáig bent leszek). Van egy új quest. AL Kharid hercegét ki kell szabadítani. Ritka macerás, most felhagyatm inkább vele (majd később rácuppanok), inkább csontikat irtok a csatornákban. Töltsd le, mert érdemes. Az is igaz, hogy én nem szürke képernyőt láttam, hanem a MAPS rész igen lassan tölötte le, a grafikákat egy pillanat alatt.
  • Lacc
    #167
    ÚJÍTÁS VAN!!! Van egy új quest, meg két új beállítás! Az egyik a kamerára vonatkozik, a másikkal pedig kétszer meg lehet változtatni, hogy PK legyen a karaktered, vagy nem! Ezeket csak olvastam a newsban, kipróbálni még nem tudtam, mert valami piszok lassan tölti be a térképet!!!
  • Lacc
    #166
    Ja, Candy Manről már hallottam néhány történetet a fórumokon. Ténylegnagy paraszt az ilyeneket ki kéne tiltani!
  • Bith
    #165
    Csak szólok, hogy nekem 2 karakterem van. Az egyik a már ismert Bith nevű, amelyik nem támadható, és kovács. A másik egy támadható harcos, aminek a neve Bith_hu. Szal annak is lehet üzenni, mert lehet, hogy éppen azt tápolom :). (még nem sikerült senkinek semmegölnie :))), pedig támadták már egyszerre 2-en, meg 3-an is ;)) Azért van ez a másik, mert sokkal izgibb vele az élet :), meg, ha valaki nagyon fasz, és támadható, akkor ezzel lecsapom ;). Már van is egy kis listám a megölendőkről: Maverickaces, t h i e f, Candy man.
    Az első kettő megpróbált megölni együtt, a harmadik meg egyszerűen egy óriási paraszt.
  • Bith
    #163
    Nem nehéz :))).
  • Lacc
    #161
    Én mostanában csak fejlődgetek, mert biztos kemény szörnyek/questek lesznek az új királyságban! Egyébként el nem tudom képzelni, hogy hogy lehet összegyűjteni több ezer aranyat! Én örülök, ha van 2-300-am!
  • Dikkma
    #160
    Mostantól kezdve fenn leszek néhány percig, nyőjjetek tik is án mán.
  • Bith
    #159
    Black helmetet a cahmpions guild-ben lehet venni. Felső armort meg Horvik-nál. De ez állítólag nem éri meg, mert ugyanolyan, mint a steel, csak feketében, és az ára sokkal több. Mithril, vagy admantite a rulez :). (mondjuk én is be akartam öltözni Darth Vader-nek ;), de aztán inkább mégse). Bankban tarcsizok 12ezret szűkebb napokra.
  • Gladiator
    #153
    És hogy lehet bemenni? Kattintask az ajtóra??? Amúgy télleg 14 van:-(((