34579
RuneScape
  • Rincewind
    #271
    >>>Sid_6.7
    Igen lehet fejleszteni. Akkor fejlődik egy skilled, ha használod. Minél többet annál jobban.
    Szerintem a HUF-nál azért a Dark Angels kicsit fantáziadúsabb, nem?
    Ha nem vagy PK akkor téged sem támadhatnak.
  • Rincewind
    #269
    Örömmel látom, hogy mindenkinek a tetszését elnyerte a klán neve és célkitűzései. Nem is gondoltam volna. Ha nektek is van más ötletetek a klán alapelveivel kapcsolatban, szívesen látom. Persze Dark Angels lenne a nevünk, de ez nem teljesen fedné a jelleünket. Én inkább egy amolyan kalandozótársaság félére gondoltam.
    ui. A név egyébként a Warhammer 40.000 azonos nevű Space Marine rendházából jött :) Persze azért a DK2-ben sem semmi...
    Arrav's Shield quest eddig még nincs leírva!!!
  • Lacc
    #267
    Mér lejjeb már le van írva ez a quest, vagy nem?
  • Lacc
    #265
    Huh, na újra itt vagyok.
    Az angol szöveggel nem lesz gond, csak add ide, én lefordítom, ahogy tudom.
    Bith, én se nagyon láttalak mostanában, pedig 10-11 közt próbálkoztam, azt hittem, már abbahagytad.
    Azért a Blue Cape nem mindíg jelenti azt, hogy champion vagy. Láttam egyszer a sivatagban, hogy egy faszi eladja egy lamernek 12 aranyért =).
    És még valami: inkább szavazzuk meg, hogy mi legyen a klán neve. Ez a Dark Angels nem rossz, ez is lehet felőlem, de hátha van valakinek más ötlete is.
  • Bith
    #264
    1. OK.
    2. Nem váltottam nevet (miért, lehet? ;)), csak valóban nem voltam mostanában sajna. Sokat Settlers4-ezek :). De leszek/vagyok azért, csak általában későn.
    3. A free smithing level xx az azt takarja, hogy a srác az csinál neked ingyen, amit akarsz azon a szinten, ha adod neki a bar-okat. Én ezt írogatom mostanában: Free smithing level 36! :)) ha lehet, akkor velem csináltassátok a cuccot, ne idegenekkel :), mármint, ha bent vagyok (Bith, vagy Bith_hu).
    4. A Blue Cape az egyrész mutatja, hogy champion vagy :), másrész ad +2 armour-t, amit ugye egyik másik sem ad, csak dísz a többi palást. Kb. 42 arany, szal nem egy nagy érvágás :). A kovácsomon persze nincs semmi szinte (csak egy mithril armor), mivel annak a sok szabad hely kell.
  • Rincewind
    #263
    >>>Bith
    Nemsokára megcsinálom, és elküldöm neked. 2 hét. Egyébként nevet váltottál vagy nem szoktál fent lenni?
    Le tudod írni az Arrav's Shield questet?
    Mik azok a szövegek, hogy: free smithing level 33 vagy mittudomén?
    Mit tud a Blue Cape, megéri venni?
  • Bith
    #262
    Ja, és ha minden jól megy, akkor valósznűleg a leendő oldalnak majd tudnék szolgáltatni normális web helyet, ami full extrás (értsd van rajta PHP, meg MySQL). Így aztán lehetne php az oldal.
  • Rincewind
    #261
    >>>Bith
    Ez természetes.
    A gonoszokat kiírtjuk ;)
  • Bith
    #260
    Nekem tetszik :).
    Benne vagyok azzal a kiegészítéssel, hogy nyomós okkal megtámadható másik játékos. Esetleg még teljes kln támogatással is. Nyomós ok lehet, pl. ha valaki megtámad pontosan olyan indíttatással, ami a 2-es pontban tiltva vagyon.

    KKrisz: tudnék, csak össze kéne jönni. Nekem van mindkét gang-ben 1-1 karakterem.
  • Rincewind
    #259
    Klán:

    A név DARK ANGELS lenne

    1. Csak Magyarok csatlakozhatnak
    2. Aki csatlakozik, az vállalja, hogy soha nem támad meg másik játékost nyereségszerzés vagy tisztességtelen célból.
    3. Klántársainak segítséget nyújt, amennyiben lehetősége van rá.
    4. A 3. pontban taglaltakat soha nem lehet kihasználni nyereségszerzés vagy tisztességtelen előny elérésére.
    5. Mindenki aki csatlakozik a klánhoz, a játékélményért játszik, és nem tekinti a játékot valami interaktív Quake-nek!

    Hát, én így gondolom...
    Ki az aki csatlakozna egy ilyen klánhoz?

    Rincewind
  • Rincewind
    #258
    Én tudok HTML-t szerkeszteni. Csak most éppen nagy munkában vagyok ilyen téren (épp a sajátom csinálom), de ha kész leszek (kb. 2 hét), akkor csinálok egy fullos klán-siteot logókkal, meg mindennel, de ehhez kell némi segítség. Ugyanis az angol tudásom kissé hézagos...
  • Minya Gábor
    #254
    SZIASZTOK
  • Lacc
    #252
    Melyik a Moss Giant? Abba a dungeonban van, amihez a brass key kell?
  • Lacc
    #249
    Szerintem elég gagyik. Erről ennyit. Honlapot meg én EGYÁLTALÁN nem tudok csinálni =( Asse tudom, hogy kezdjek hozzá!
  • Dikkma
    #248
    Lehet, hogy ti már régóta tudjátok, de én csak most vettem észre, hogy a Jagex oldalán van még egy rakat multiplayer játék. Persze nem Runescape szintűek... de jók.
  • Dikkma
    #247
    Tomcat tud. Majd szólok neki.

    Az a baj, hogy kb. annyira tud, mint mindenki más, ha egy fél napot foglalkozik vele... :)
  • Lacc
    #246
    Ja, én is megcsináltam már mindet. Szerintem a klánalapítás csak abból áll, hogy megmondjuk, hogy most klán vagyunk. Kész. Úgy vettem, észre, itt nem divat, hogy ha belépsz egy klánba, akkor a neved után írod azt, pl.: xy . Mondjuk ez nem is lenne könnyen kivitelezhető itt... Úgy lehetne azt a tényt erősíteni, hogy klán vagyunk, hogy csinálunk egy weboldalt, és azt elküldjük Andrev-nak, aki felteszi a linkek közé. Ebben az oldalban leírjuk a tagok nevét, szándékunkat, meg minden ilyen izéket, amiket szoktak. Már csak 1 kérdés lenne: Ki tud weboldalt szerkeszteni?...
  • Bith
    #245
    Ja, én már mindet megcsináltam.
  • Bith
    #242
    Igen azt kéne. És arról én teszek, hogy jöjjön belőle sok lé :)).
  • Lacc
    #241
    Most látom, mennyi hozzászólás van ehhez a topichoz! Nem semmi.
  • Gladiator
    #240
    Bith! És mit kéne csinálni, csak bányászni?? Abból nem jön sok lé...
  • Lacc
    #239
    MUD-Multi User Dungeon. Olyan, mint a Runescape, csak szarabb és nincs grafikája, karakteres.
    Nézz meg egy klán-oldalt, és megtudod, miért is olyan király, hogy egy klánba tartozol. Pláne ha alapítótag vagy =).
    Bith: én benne vagyok egy ilyen menetbe. A mining skillem 24. Csak mondd meg, mikor.
  • Bith
    #238
    Ja, még annyi, hogy, ha lehet, akkor legyen 15-ös a mining-ja, bár ha kevesebb az se olyan nagy baj, mert 15-ig egész hamar fel lehet tápolni. De jobb, ha már eleve annyi, mert hamarabb jön a lé.
  • Bith
    #237
    Srácok!
    Van itt olyan, aki szeretne sok pénzt keresni, de hirtelen? :)) Mármint a RS-ben.
    Annyi lenne, hogy nekem kéne segítenie, cserébe az összes bevétel az ővé(k) lenne, ami pláne sok lehet, ha többen vagyunk, mert már most így egyedül sem keresek szarul ;)). Ezzel közvetve segítené az összes magyart is persze, mert ami nekem jó, az higgyétek el nektek is az lesz :).
    De előre szólok, hogy eléggé uncsi lesz.
    Akit érdekel, és van türelme az szóljon! :)
  • Gladiator
    #233
    a ghost town ban, a legvegen, orias goblinok es csontik orzik, nagyon nehez...
  • Gladiator
    #229
    TOM: Ez asztán ide tartozott...

    Gyertek jázszani...
  • Lacc
    #228
    Tom, te meghülyültél? Hogy jön ez ide??? Amúgy is tudok ingyen iratni magamnak.
  • Lacc
    #226
    Emberek! Az a nagy helyzet, hogy most már tényleg meg kéne alapítani ezt a klánt, nem csak mondogatni! Most olvasom az egyik oldalon (links-Runescape Hall-stories), hogy az aktív klánok kapásból megkapják a házukat (asszem ingyen) nyitásnál! Szerintem már azhót ziher, hogy a Sabre-klánnak lesz klánháza. Na, szóval valamikor ma, vagy holnap össze kéne gyűlnünk egy helyen, hogy real-time megdumálhassuk a dolgot.
  • Lacc
    #224
    =)
  • Gladiator
    #223
    LACC!! Megvan a 300 aranyad... nemtom minek kértem kölcsön, amikor nekem is bvolt...
  • Gladiator
    #222
    EMBEREK!!!

    Megvan, hogy kell jol bányászni...

    Először kattints a kőre a pickaxeval. Alul kiírja, hogy banyasztal, ed általában nem találsz semmit. Na, vátr meg amíg eltünik az a fehér duma, és amikor eltünt utána várj egy másodpetcet és megint kattints rá.. ezt ismételgetve sosem fogod elrontani, de vigyázz, hogy egy másik bányászó belene nyúljon abba a kbe, mit te fejtessz. Első háromnál nem lesz jó, de utána, már sorozatban jó lesz.
  • Lacc
    #221
    Na végre! Megcsináltam! Már csak a pénzt kell begyűjtenem!!!!
  • Gladiator
    #220
    :-)
  • Lacc
    #219
    Ah, már megvan. Találtam egy qurva hosszú sort, követtem, és eljutottam hozzá =).
  • Lacc
    #218
    Hol az égben van az a boszorkány (Aggie)?? Mintha már valahol láttam volna, de már nem emlékszem! Megnéztem a sivatagban hátul, a Draynor Manorban, abban a nevesincs faluban, hol az életben van???!
  • Bith
    #216
    Ott nem onion van, ami vöröshagyma, hanem garlic, ami fokhagyma! :)

    Egyébként SteveH írta (#207), hogy hol van, én azért írtam,hogy a general store-ban van, mert én ott vettem, volt egy csomó. De gondoltam, hogy ingyen is lehet találni, csak nem szutykoltam vele.
  • Gladiator
    #215
    Basszam*eg, e lassan tölti...
  • Gladiator
    #214
    Na, miaz?? Ma senki sem játszik?
  • Gladiator
    #213
    Na, megcsinaltam az uj kuldit, most mar megvolt a 16 influenece pont, bemegyek a champions guildbe, azt kapok még egy influence pontot. Szóval, most mar nekemi s jó
  • Gladiator
    #212
    Én most játszok hungary_2 néven. Üzenjetek!!