34579
RuneScape
  • Gladiator
    #563
    Rince!! Elküldjem a csibés Questet?? Mármint amikor az a kölyök csibévé változik???
  • Rincewind
    #562
    Egyébként pontosan ilyen küldikre kondoltunk mi is!!!
  • Rincewind
    #561
    :-)
  • Gladiator
    #560
    Rincewin!!

    Milyen küldetések lesznek? Mármint olyan ami benne van a játékban, vagy amit mi kitalálunk? például, az új embernek mondod, hogy mennyen a ghost Townba, és ott keressen meg engem, és én majfd adok neki egy tekercset, amit vigyen Lacc, ő azt mondja, hogy ez rossz tekercs, de majd SteveH odaadja a jót, SteveH, viszont csak akkor adja oda, ha Disnoval elmegy megszerezni egy *** kardot, amit Bith őriz, majd azzal a kardal öllje meg KKriszt?? (Bocsi KKrisz:-))

    Amúgy te is másnapos vagy?? Én is. Ma leszarta a pulcsimat egy egész gólya sereg, vagy mi zsarik ekkorát nemtom, lehet, hogy strucc volt, az új 26000 ft-os csukám agyon kecsaos lett, a a gatyám szétszakadt, majd egy egész gombóc fagyi végigcúszott a pólomon, a fodrász, meg elkúrta a hajam...
  • Rincewind
    #559
    >>>Disno

    Bocsi! Holnap megcsinálom, de ma már szerintem nem jutok el addig (fél üveg whisky után elég nehéz Html-t szerkeszteni ;). De holnap megcsinálom! A gyűléseket meg majd igyekszünk átrakni hétvégékre, de inkább péntekre, mert szerintem a szombat este nem az internetezésé. Vagy legalábbis nem kéne, hogy azé legyen! Szóval majd igyekszem!
    De addig is úgy nagyvonalakban:

    - Nagyszabású seggnyalás van folyamatban, az oldal hírdetését illetően. Ezt a 3 vezér végzi! :)

    - Az új tagoknak át kell esniük pár próbán mielőtt felvennénk őket:
    1. Adunk nekik egy szintjükhöz passzoló küldetést, melyet meg kell oldaniuk.
    2. Hosszasan elbeszélgetünk vele, hogy mennyire tudja átvenni a klán eszméit, és mennyire tud azonosulni a karakterével, ezzel is erősítve a szerepjátékjelleget! Meg átlagos kérdések, mert nem szeretnénk felvenni minden barmot!

    Nagyjából ennyi volt az első klán gyűlés,

    Rincewind
  • Rincewind
    #558
    >>>KKrisz

    Az elején poénra vettem a csipkelődéseidet! De most már túllépték azt a határt amit hajlandó vagyok elviselni. A legtöbb szabadidőmet erre a dologra áldozom. A mai nap csak kb tiz levelet irtam meg és vagy 50 forumon hirdettem az oldalt, hogy ne csak nyolcan (7-en) legyünk! Tudod, te milyen egy hivatalos levelet megírni, amelyben ingyen reklámért nyalod a nyagyok seggét. Mert én ezt csináltam egészen mostanáig, és hidd el nem egy jó dolog! De muszály! Engem ne kritizáljon egy olyan ember, aki eddig semmit nem tett a klánért. És a munkámat se hordja le, majd legfeljebb akkor, ha tud falamit felmutatni!
    Uff, én beszélet!

    Rincewind

    u.i.:Egyébként nincs harag, de kurva másnapos vagyok, és ilyenkor általában őszinte is!
  • Gladiator
    #555
    :-)
  • Lacc
    #554
    Ámen.
  • Lacc
    #549
    Bazz, tisztára mint a Legyek urában. Hagyjuk már abba ezt hülyeséget. A következőnél majd ott leszel. Ha valami nem tetszik, ki lehet lépni.
  • Lacc
    #547
    Mér? Elmondtuk, hogy hol van a gyűlés, meg mikor, vagy nem? Nem fogunk minden egyes tagon végigmenni, hogy gyere má' ide ha akarsz. Mindíg meg lesz beszélve, hogy hol és mikor. Ha akarsz jössz, ha nem hát nem.
  • Gladiator
    #540
    Rince!!! Ugye én csak 1 szavazatot kaptam??? (Azt is magamtól:-))
  • Gladiator
    #539
    Nnna...!!!! Ezt nem tudtam elolvasni, mert utána frissített, miután éb elküldrtem az üzenetet, vagy, hogy....
  • Gladiator
    #538
    Beach-house:-))

    Ma szeintem nemtok fent lenni 10-ig, de majd megpróbálok, esetleg, most lehe, mert én most megyek....
  • Lacc
    #536
    Ja, és szerintem több lesz az a Beach-house ott Asgarniában, mint aminek látszik... Mer' ugye az a móló megy tovább is...
  • Lacc
    #535
    Na jó, ezt most már zárjuk le.
    Akkor mikor lesz a megbeszélés? Ma 10 után?
  • Lacc
    #533
    =) KKrisz, felfogadunk testőrnek! Majd ellátlak kajával. Ok, akkor 10 után fent leszek. Majd írok ide. Meg tök jó, hogy már van egy kissé negatív tagunk is. Végül is csak így teljes az egész. =)
  • Lacc
    #527
    Huh, csak most látom mik történtek itt. A klánfőnöki szerepet elfogadom, mindenkinek kösz a szavazatokért, meg minden!
    Ja, és a fordítást újra elküldöm.
    Gondolom, kéne egy hely, ahol lehetne néha gyülekezőt (vagy megbeszélést, ahogy tetszik) tartani, és szinte senki se jár arra. Szerintem a Lumbridge-i kastély udvar-bejárata fölötti hosszúkás szoba nem lenne rossz hely. Két helyről lehet felmenni létrán, és a kutya se jár arra. Tehát nem a kastélyben, hanem a kert bejárata feletti boltíves részben. Na ezt jól elmondtam, elég nehéz leírni. De ha valakinek nem világos, csak szóljon, és megmutatom.
  • Lacc
    #507
    Én elmegyek, csak veszek néhány rúnát, ok? Péntek 8 körül?
  • Gladiator
    #506
    Na, elküldtem szavazataimat, de nekem nehogy valami obstukció legyen iten, mert már most megesz a fene....

    Jönne majd valaki pénteken fejlődni a dungeonokba? Rincewin gondolom nem jön a múltkiro eset útán, Lacc is meghalt a múltkor, de valaki nem gyünne??
  • Lacc
    #505
    Az csak egy bug, ha nem látod, hogy üti a manus a szörnyet. Már én is láttam ilyet. Sőt, még olyat is, hogy kettő volt a csávóból. Az egyik énje csak állt, és nem lehetett vele semmit csinálni, a másik fel-alá futkározott.
    Az oldalon nem találtam semmi kivetnivalót, csak így tovább!
  • Lacc
    #493
    Ebbe az UO, meg Everquest témába ne menjünk bele. Zárjuk le itt, mert ez a Runescape. Pont.
    Az emilt meg küldöm!
  • Gladiator
    #488
    Lacc!

    Mennyi idő alat szed egy 100megás filet amerikai szerverről??
  • Lacc
    #487
    Meg az Everquest sem ingyenes... Én majd esetleg az Ultima Online-ra.
  • Lacc
    #484
    Ha jól emléxem, akkor a bekötés 50 e HUF, és utána havonta 10 rongy. De ha annyit neteznék modemmel, telefonvonalon, mint most, akkor kb. 2-300 e HUF-ot kéne fizetnem... De nagyon kira, ha valami megtetszik, csak úgy lekapom (akár több 100 megás file-okat is!). Szóval szerintem megéri, de meg kell fizetni...
  • Rincewind
    #480
    >>>Lord Malac :)

    Szereztem pár bead-et neked!!!
  • Rincewind
    #479
    Varrockban a főtértől nyugatra, lent. Apothecary vagy mi a gány...
  • Gladiator
    #478
    Milyen gyógyszerész?
  • Rincewind
    #477
    >>>Strike

    Vagy lassú a neted, vagy ki kell pucolni a Cache-t!!!
  • Rincewind
    #476
    Mire jó az a good potion, amit a gyógyszerész ad???
  • Gladiator
    #475
    Van.
  • Bith
    #472
    Azt pirosan kell kinyírni. Nekem is az volt, de a fokhagyma és a karó miatt kilehet egész simán.
  • Lacc
    #467
    Nekem kábel-netem van, úgyhogy a nap bármely szakában fent lehetek. Nem igazán tudom, mikor szoktam igazán. Talán 6 és 12 közt bármikor.
  • Lacc
    #457
    Jó sokára, szerintem. Már ha olyan ütemben készül, mint a házak...
  • Gladiator
    #456
    És Mikor lesz kész??
  • Gladiator
    #454
    Nemtom észrevettétek-e már, de ha a barbarian villagenél telgjesen kmenek a térkép szélére ott van egy kis kerrítés, és ha egy kicsit lejjebb mész lehetlátni egy bástyás házat, ha meg teljesen lemész, akkor meg egy tengerparti házat...
  • Gladiator
    #453
    LACC!! Játszol most???
  • Lacc
    #452
    Ja, meg még drágább is! De az szerintem elég ízléstelen, hogy a gazdag playerek felvesznek adamite gatyát+sisakot, és hozzá mithril felsőt (mert az még nincs boltokban, csak kovácsolni lehet). A mithrilnek és az adamite-nak alapvetően hányinger keltő színe van, de a kettő együtt!
    U.i.:ja, és ugye lehet jönni pizzafutárnak...
  • Rincewind
    #451
    >>>KKrisz
    A black armour ugyanaz mint a steel, csak a színe más! Szerintem ebben ne a klánt kövesd, hanem vegyél magadnak Mithrilt vagy még inkább Adamantitot!!!
  • Lacc
    #450
    Hát, valami olyasmi. =)
  • Lacc
    #448
    Aki akar segíteni eladni kaját, most jöhet! A pénz felét adom érte!