34579
RuneScape
  • Lacc
    #617
    Na, kijön ma monstert gyakni? Én pakolok uzsonnát, meg fire rune-t, és lemászok a Ghost dungeon-ba!
  • Zsooo
    #616
    Rincewind, szólj rá a TIPS-esekre, hogy nem DEATH hanem DARK Angels!!! :)
  • Zsooo
    #615
    Hello, Üdv mindenkinek!!!

    Még mindig gondolkodom rajta, hogy belépjek-e a legjobb magyar klánba :), de sajnos attól félek nem tudok igazán aktívan bekapcsolódni a klánéletbe. Ha ennek ellenére számítotok rám, akkor örömmel várom a teljesítendő küldetések listáját :)

    >>>Rincewind

    A tűzrúna is a sivatagi bányában van, mint a víz. Legalabbis a Runescape TIPS Magic Guide szerint.

    Zsooo
  • Rincewind
    #614
    Így fog kinézni a MONK:

  • Rincewind
    #613
    Ha valaki lát egy eladó Amulet of Accuracyt, az vegye már meg nekem! Majd utólag kifizetem, de 100 aranynál többet nekem nem ér meg...
  • Rincewind
    #612
    Fire rune hol telmelődik???
  • Rincewind
    #611
    Akinek van egy kis ideje, az nézzen már be a Runescape Tips site-jára! Ott is főleg a linkek közé!!! Lehet örülni... :)

    Meglesz a hírdetés az Rpg.hu-n is! Úgy néz ki :)

    Talán a Fantasycentrumban is!

    A pcguru még nem írt vissza, sem Andrew, de szerintem ő nem is fog!

    >>>KKrisz

    Csinaljatok mar meg mégegyszer ezt a képet, és küldjétek el az egészet, mert csak teljes képeket tudok (akarok) feltenni! Egyébként fasza :) (jaj, hogy beszélek?)

    >>>Lacc

    Nekiugrok a fordításoknak, főleg most hogy híresek lettünk! :)

    Rincewind
  • Lacc
    #607
    Az 576-nak már megírtam a levelet, most várom, hogy visszajelezzenek. Most majd a PC-Dome-on fogok próbálkozni!
  • Lacc
    #606
    Huh, itt özönlenek a levelek! Újra elküldtem a fordítást, de még megfejeltem most pár quest leírásával is, ok? Ja, és ha valaki le akar menni holnap szörnyet aprítani a csatornákba vagy a ghost town-ba, akkor szóljon!
  • Gladiator
    #605
    Na, akkor nyugodalmas, bimboddzó virágos, pihe-puha szárnyú angyalkás jó éjszakát kívánok.
  • Gladiator
    #604
    Na, jöhet a következő rekord! 2 nap alatt 100 levél!! Egy két hét múlva meg már óránként ogunk írni 100 levelet.
  • Gladiator
    #603
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.......... Leírom így nagyba a 601. levelet, erre megszakadt a kapcsolat, és nem engedett vissza, erre ez a tuskó meg ide pofátlankodott!! És egy ilyen a vezérünk!!! Felháborító!
  • Gladiator
    #601
    HOGY 3 NAP ALATT 100 LEVELET ÍRTUNK, ÉS EZ ITT MÁR A HATSZÁZADIK LEVÉL!!!
  • Gladiator
    #599
    de a lényeg!!
  • Gladiator
    #598
    elrontottam
  • Gladiator
    #597
    már
  • Gladiator
    #596
    itt
  • Gladiator
    #595
    akkor
  • Gladiator
    #594
    Na,
  • Gladiator
    #593
    Na, hagy írjam én a 600 századik levelet légyszi
  • Gladiator
    #592
    ok
  • Gladiator
    #591
    Rince! De mit jelent az az angol szöveg??
  • Rincewind
    #590
    Azt jelenti, hogy talán ismétlem talán, benne lesz a link a Runescape Tips-ben.
    :)
  • Rincewind
    #589
    >>>Gladiator

    Jó kép :)

    Sajna addig nem tudom feltenni amíg nincs meg az oil can ajtójához a kombináció. Muszáj mert egy küldeté megoldásba mégsem írhatjuk, hogy "vedd meg a boltban"! Egyébként a gyereket Ernestnek hívják.

    Szóval, ha valaki emlékszik még a mahine fixing quest oil canhez vezető ajtók kombinációjára, az juttasa már el hozzám!!!
  • Gladiator
    #588
    Őőőő.... ez mit jelent?? (még mindig nem alszok)
  • Rincewind
    #587
    Ezt írták a Runescape Tips-ről:

    Hi.

    I'm currently trying to contact Silverion myself. I have no way to
    personally update the site without his help.

    We'll get to your request when we can.

    Thanks.
    Vis.

    Első seggnyalás eredméne:
    Pozitív

    Lehet őrülni. Rincewind

    u.i.: Fejleszteni kell az angol oldalakat!!!
  • Gladiator
    #585
    Na, akkor nyugodalmas, bimbóddzó virágos, pihe-puhe szárnyu anygyalkás jó éjszakát kívánok.

    Egy altató:

    Medve, medve nedves medve, valyon most mit csinál a kis ketrecben? Forgolódik netán? Vergődik? Barna a színe, szőrös a teste, nedves a szája, habos a nyelve.
  • Gladiator
    #584
    Rince!! Gyüjtöd a rúnákat?? Van annyi, mint a bánat, majd adok, és annak a közös embernek, aki az újakat támogatja is van 576 forintom, meg egy jó kis számszeríjam.
  • Gladiator
    #583
    Holnap jön valaki háborúskodni a gonosz teremtményivel, a kazamaták démonaival, a világ rettegett gyilkolóival...a csirkékkel?? Ugyanis kéne még 4 szint a 36-hoz.
    Ja, és van egy fölös chef's hat-om, ha valakinek kéne.
  • Rincewind
    #582
    >>>KKrisz

    Ok. Nincs harag csak néha gondolkodj el, hogy hol az a bizonyos határ. Amíg át nem lépted addig én is csak poénnak fogtam fel! Tehát nyugodtan baszogass a szakállammal, a "varázstudományommal", de a munkám ne alázd le. Örülök, hogy ez a kis incidens végül is békésen végződött. A klán béli új postod pedig:

    Fő fő fő Humorzsák!

    >>>Disno és Glasdiator

    Küldjetek a questeket, csak valahogy úgy, ahogy az oldalak megkívánják, tehát lépésenként részletről részletre, ok?
    Ja, a Delrithes tényleg kimaradt, bocs!

    Rincewind
  • Gladiator
    #581
    Vagy mayor?, Nemtom
  • Gladiator
    #580
    Manor
  • Gladiator
    #579
    Draynor Mayor

    Holnap elküldöm azt az Al Kharidosat is.
  • Gladiator
    #577
    TXT-ben írtam nem baj??
  • Gladiator
    #574
    Kész, küldöm.
  • Gladiator
    #573
    Rince! Az oldaladon nincs fenn ez a quest.
  • Gladiator
    #571
    Mi az a Pressure Gauge?
  • Rincewind
    #567
    Ja, az a machine fixing lesz...
  • Rincewind
    #566
    Csirkés quest???? Azt hittem az összeset megcsinaltam... Ezekről tudok és csinaltam meg:

    Machine fixing
    Ghost quest
    Vampire slayer
    Prince of al Kharid
    Romeo and Juliet
    Cooking quest
    Imp cacher quest
    Whoole quest
    Arravs Shield

    Mi van még???
  • Gladiator
    #564
    De csak holnap lesz szerintem, mert most tesóm elakar küldeni a géptől.