31
  • DJS8
    #31
  • Falcon87
    #30
    8 éves üzi volt baszki :DDDD
  • ScarY MAN
    #29
    ííííígy van
  • kowajano
    #27
    Accord
    csak az a baj hogy a jo videokártyátel kell látni megfelelö mennyiségü adattal és ehhez jo procira van szükség különben nem a videokártya fogja visszafogni a rendszert a hanem a proci. Már pedig ilyen esetben megsütheted a T&L t.
  • accord
    #25
    Na jó, az esetleges fizikához, meg az AI-hoz, stb. kellhet erős proci... De jó minőségű 3D-nél elsősorban a graf. kártya számít... Az lehet megtévesztő, hogy a mai programoknak még csak kis része használ T&L-t. Pl. a régi Unreal és a rá épülő játékok sem használnak még, ezért van ekkora hardware igénye pl. a Rune-nek. Meg persze ez az engine texture tömörítést is csak S3-on támogat... :( Amúgy meg nem értem, hogy miért használtam ellenséges hangnemet, mindenkitől bocs!!!!!!!!!
  • accord
    #24
    Natur:
    >nembaj neki celeron 300 alatt fog futni mert ö >egy fasza gyerek :)) es most jolmegmondta >mindenkinek..
    Mégis elárulnád, hogy minek gyors proci egy olyan videókártyához, ami már szinte minden 3D-t "készít"? Próbáld ki, ha nem hiszed, a DX8-at már elég egyszerű programozni. Kell hozzá egy csomó poligon, egy Geforce2 mx, meg egy celeron 300. Csak arra vigyázz, hogy a vertex-eket töltsd fel a videómemóriába, mert a celeron 66 MHZ-es rendszerbusza másképp kevés lesz! (bár még így, non-local video mem.-el is elég gyors lesz (4x agp rulez! :))
  • accord
    #23
    Zoli: "G800 és Glaze3D még nincs, csak Radeon és GeForce van." Ezt csak viccből írtam... :) Ott a smiley a végén! :)
    >"És a T&L arra hivatott ugye, hogy levegye a >prociról a terhelést" - hehe... ezért kell erős >proci is olyan játékhoz, ami használja a T&L-t, >ugye? Ébredjél fel már légy szíves!
    Ezt a mondatot nem értem... De ha arra gondolsz, hogy a celeron 300 erős procinak számít manapság, akkor azt hiszem, hogy nem nekem kell felébrednem... :)
  • Ligend
    #21
    A 3D engine-ek nem arrol hiresek, hogy lefele kompatibilisek lennenek, de majd meglatjuk. Egyebkent pedig aki meg varja a Duke4ever-t, azt csak sajnalni tudom. :-))
  • Dikkma
    #18
    Nagyon ott van!
  • Eeneke
    #14
    Lassan Carmack bátyó felkötheti a gatyát. De azért gondolom őt se kell majd félteni a Doom 3-mal. Asszem én maradok a Half-Life mellett...
    Duke Nukem Forever: újabb motor? :))
  • silanor
    #11
    Unreal the best es kesz....
  • #9
    ez azt jelenti, hogy megint elölről kezdik a duke nukemet?
  • kowajano
    #8
    hehe elég jol néz ki a kép na majd meglátjuk
  • accord
    #6
    Ha a Celeron 300 az duál csúcsgép akkor igen... Vagy Voodoo 5-ön akarjátok futtatni? Az más... Most komolyan: ti még sosem hallottatok a T&L-es kártyákról??? (Geforce, Radeon, G800, Glaze3D :) Egy Geforce2 MX-et (aminek a T&L-je ugyan olyan gyors, csak kissebb a fillrate-je, tehát kissebb felbontást bír (pl. 800x600)) már megkaphattok huszonvalahány ezer FT-ért (+FA) Ja, és ez a game már támogatni fogja a T&L-t (a sima unreal-el ellentétben...) És a T&L arra hivatott ugye, hogy levegye a prociról a terhelést...
  • BadKarmaBoy
    #3
    jo van bazzeg, es nem teszem fel azt a kerdest sem, ki fogja finanszirozni a gepem upgradejet...
  • ATi
    #2
    kár hogy 1000 éves hír :)
    Unreal Engine RulZ
  • artschi
    #1
    súlyos...
    Naon kíváncsi vagyok