184
ICQ-ról amit akartok
  • akyyy
    #184
    feltettem egy klienst és a a baj hogy csomószr feljön egy ablak, orosz szöveggel, és hogy allow meg mitomén. gondolom fel akarnak venni. hogy lehet ezt kikapcsolni? marhára zavaró szokott lenni.
  • ZilogR
    #183
    Van valakinek tudomása olyan programról PalmOS alá, amivel tudnék Skype-ot vagy ICQ-t használó ismerőseimmel beszélni/szöveges üzenetet küldeni?!? Gagyitól a jól megírtig bármi jól jönne! Előre is thnx!
  • SrAta
    #182
    Sziasztok
    nekem az a gondom lenne, hogy amikor smst küldök felveszem a partnert:
    (magyarzászló)301234567 ilyen formátumba a telefonszámot, megírom az SMS-t és amikor rányomok hogy küldés ezt az üzit kapom:
    "Ebbe az országba vagy mobilhálózatba nem küldhetsz SMS-t.
    Add meg mghj mobilszámát"
    ezzel mit lehet csinálni???
    Kössz
    SrAta
  • HoReSz1975
    #181
    Hi @ all

    Nekem minden ICQ elindulásnál Code 4 hibával bootol be az ICQ. Mit jelent ez Mi a franc baja van

  • Hedic
    #180
    hali.mert van az hogy ujra felraktam az xp-emet es amikor felinstalaltam az ICQ-ut akkor a regi nevemmel mentem be,de amikor belepett a programba akkor egy par masodperc mulva kilep belole.ez mert van es mit tudok ellene csinalni?? tudna valaki segiteni?
  • Punker
    #179
    igazából nem emlékszek már milyen volt a 2003, én mindig az uccsót használom, szerintem sokkal jobb mint az msn.
  • steweee
    #178
    aha, sokat segítettél
  • Punker
    #177
    sokban, pl játékok meló mellé tökéletesek :)
  • steweee
    #176
    régen nem használtam a progit. most letöltöttem megint, és van olyan hogy icq 5.1. az miből több mint az utolsó 2003b verzió?
  • Tompie
    #175
    Azt hogy lehet megcsinálni hogy van két felhasználiói fiók, és azt akarom hogy az ICQ autómatikusan induljon el, de csak az egyik felhasználói fióknál, mert ha megadom neki az auto indulást mindkét fióknál elindítja bejelentkezéskor.
  • Munch
    #174
    Nem talált ilyet.
  • Hedic
    #173
    figyu van egy kis problémám az van hogy emikor fel akarok csatlakozni az icq-ra és amikor elinditom akkor nem csinál semmit csak csatlakozik de nem megy fel rá hanem egy idö után abba hagyja segitsetek léccccciiiii !!!!!!
  • Clark
    #172
    valaki segíccséég:

    Hi

    Ujrainstalláltam a Windiows-t és akkor mán az ICQ-t is...
    Csak azt csesztem el hogy nem mentettem le az ICQ numberem-et...
    És most nemtok belépni az ICQ-m ba!!!
    Nem regelhetek ujra mert akkor elveszne a Contact List-em.
    Please valaki keressen rá a nickem-re és írja ide nekem az ICQ-numberemet.

    nickem: DirectoriuS

    Thanx
  • Punker
    #171
    most találtam a játékok között 9Ball-t elsőt kapásból nyertem :)
  • Punker
    #170
    nem tom én már a 2002-ben is kiírtottam a hangokat :)
  • KeKKSZike
    #169
    Nehezen tudom ezt elmagyarázni... Nekem nem az kell, hogy sose legyen hang! Amikor Online vagyok, akkor legyen, csipogjon meg minden. De amikor N/A-ra megyek, akkor a 2003 automatikusan nem ad ki hangot. És a 5.1-be meg ha jól tudom, ez nincs... :(
  • Punker
    #168
    nekem aszem 5.1 van és kivannak kapcsolva a hangok.....
  • KeKKSZike
    #167
    Azt szeretném kérdezni, hogy még mindig ad ki hangot, ha N/A-ra megy az ember? 2003proba azt szerettem, hogy ott nem ad ki hangot, ha kapok üzit! Ezért használom még mindig azt! :)
  • Punker
    #166
    ja
  • KeKKSZike
    #165
    Hali! Megjelent az új ICQ! Használja valaki?
  • Clark
    #164
    Hi

    Ujrainstalláltam a Windiows-t és akkor mán az ICQ-t is...
    Csak azt csesztem el hogy nem mentettem le az ICQ numberem-et...
    És most nemtok belépni az ICQ-m ba!!!
    Nem regelhetek ujra mert akkor elveszne a Contact List-em.
    Please valaki keressen rá a nickem-re és írja ide nekem az ICQ-numberemet.

    nickem: DirectoriuS

    Thanx
  • Punkerwork
    #163
    nektek müxik? nekem most ki be lépeget, folyton leszakad :(
  • Falconer
    #162
    Lenne egy kis gondom, tudna vki segíteni?
    Most raktam fel a programot, akarok regisztrálni, de aztán nem tud kommunikálni a szerverrel, gondolom a router miatt. (ERROR Category:4 Code:4) Valaki nem tudja esetleg, hogyan kell beállítani a routert vagy ezt a szart, hogy menjen?
    thx
  • CSOCSO
    #161
    1) minek van beallitva nektek ket nyelv winfosra?? toroljetek az angolt!!!
    1,b) menjetek be az icku beallitasba es allitsatok be hogy melyik nyelvet hasznalja a cku.. (Multilingual Support)
    2)a lajtos verzioban valoban csak az osszes hangot lehet levenni:((((
    de engem nem zavar hogy nincs hangja ....
    2,b)

    C:\Program Files\ICQLite\Sounds
    bemesz ide es ami nem tetszik torlod.. ENNYI... egybol nincs hang..
    akik nagyon raernek azok hangbuheralo progikkal lehalkithatjak a hangokat.. en ezt tettem anno a soundforgeval.. de most siman kikapcsoltam az osszes hangot es elvagyok vele... viszont tokom kivan hogy napi 2-3 atorizeson jon...
  • KeKKSZike
    #160
    Igen? Hát azért néha jók azok a hangok! :) Akkor hogy hallod, veszed észre ha üzit kapsz? :O :D :D
  • Punkerwork
    #159
    nem tom nekem mindig néma volt minden :)
  • KeKKSZike
    #158
    Ez is egy jó kérdés! :) Nekem is mindig átvállt angol billentyűzet kiosztásra!
    A hangok kikapcsolása azért nem jó, mert akkor minden hangot kapcsoljak ki? A régi ICQ az volt a jó, ha én N/A-ra mentem, akkor a hangokat is automatikusan kikapcsolta! :S
  • Punkerwork
    #157
    azzal mit lehet csinálni hogy ne váltson át mindig angolra?
  • Punkerwork
    #156
    hangok kikapcs?
  • KeKKSZike
    #155
    TOPIC UP!
  • KeKKSZike
    #154
    Nem olyan régen raktam fel az új ICQ-t, 5.04! De találtam benne egy idegesítő dolgot, amit nem tudom, hogy hol lehet kikapcsolni! Szóval amikor N/A-ba megyek, akkor is ad ki hangokat az ICQ, mondjuk amikor fellép valaki vagy üzenetet kapok! De ez a 2003b-be NEM így volt, olyankor "elnémult" magától az ICQ! Ezt nem tudja valaki, hogy hol lehet beállítani? Előre is köszönöm!
  • Munch
    #153
    I seek you. :)
  • Jimmyke
    #152
    Tulajdonképp minek a rövidítése is az ICQ?
  • xxdani
    #151
    Valaki megtudná mondani hogy az 5-ös verzióhoz honnan lehet leszedni magyarosítást, mert az icq.hu már nemlétezik.
  • Punker
    #150
    több extra került bele, játékok, fénykép stb.....
  • Bakka
    #149
    Hi!

    Az erdekelne, hogy mi a kulonbseg az icq2003b pro es a mindig megjeleno lite (vagy mi?) kozott, ami epp most az 5-os verzional tart???
    Erdemes valtani???

    thx.
  • CSOCSO
    #148
    olyan nekem is jon neha
    MSN egesz csak van nehany hianyossaga.. ilyen az offline uzenet.. oke emailt lehet kuldeni de mindegy...meg jo lenne ha enterrel csak sort lehetne ugrani es alt +s el lehetne kuldeni.. igen. ismerem a shift entert
  • Punker
    #147
    na elméletileg meggyógyult az ICQ:

  • cSuwwi
    #146
    engem az zavar, hogy naponta jön mindig mástól egy auth, de egymás után 4x. az auth szöveg mindig valami toplistára mutat: http://.../?theman erre emléxem. Utáálom, de ignoreolni nem lehet az authokat :/
  • Punker
    #145
    mindenki eltünt a listáról, és nem csak nekem