962
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • zoli47
    #761
    Hogy miért is megy itt az anyázás? Megtudhatjuk egy másik fórumozó megfigyeléséből:

    ezt nemértem mer valahányszor ide járok azt veszem észre hogy ha solten flémel az valahogy sose kerül törlésre

    Egyébként meg te dávidka igen aktívan közreműködsz a flémelésben, szal jobb ha meg se szólalsz.
  • davidka003
    #760
    Csodálkozol, hogy törlik a hsz-eidet? Elég csak megnézni az aláírásod és máris mehet a ban.
    "solten és mrzoltan b*zik. Egymás f*szát szopják. Ez tény." nc
    Amíg te ki vagy tiltva normálisan folyik a fórumozás, de ha visszajössz akkor már csak az anyázás megy.
  • zoli47
    #759
    Linkeld már be azt is miért kaptad! Kitörölted a #11896-os hsz-emet, amiben Nesztea-nak segítettem. Emlékeztetlek rá hogy a házigazdai jogaidat el is veszítheted ha csak visszaélésre használod. Ha így folytatod, elég hamar.

    // Érdemes megnézni miért is kaptad a büntipontjaidat, flémer!
  • Solten
    #758
    link

    #11902
  • berczely
    #757
    Ezt a topicot töröljétek mert már van ilyen!
    Keresőben nem találtam pedig beírtam az AMD,Advanced Micro Devices,processzor szókat!

    Köszi!És elnézést a figyelmetlenségért!
  • mrzoltan
    #756
    CS módik.Ennek a topiknak a címet át kéne írni ált. hűtés topikká,mert maszak minden topikba rakja az idióta nagy hűtő képeit.
  • mrzoltan
    #755
    Köszönjük.
  • Pheel
    #754
    Levettem kettőre.
  • mrzoltan
    #753
    Nekem is jöhet 1-2,de csak és kizárólag Solten-éből.
    Teljes mértékben eggyetértek Guru-val és elítélem az ilyen dolgot.
    Sajnos eléggé csalódtam a módikba.
  • gurubefree
    #752
    Sziasztok

    Tiszteletem minden modinak.

    Nem tudom mi a modi de a Solten forumozo tarsunkkal tortent dolgot egy kicsit serelmezem. Ezert kerem hogy vegyetek el tole egyet es adjatok nekem mert en is reszt vettem flém gyartasban. Nem hiszem hogy korrekt az hogy csak o viszi el a balhet. uffff

    koszike
  • zoli47
    #751
    Ugye a szokásos napi flémelésedre gondoltál? Azt lehet is moderálni!
  • gurubefree
    #750
    Sziasztak

    Lenne arra mod , hogy toroljetek #10934tol-#10962ig ebben a topikban zoli47 dolgozik

    Elore is koszonom
  • zoli47
    #749
    Elnézem, mert valójában te csinálod, meg a jól ismert 5-6 flémer haverod (solten, mrzoltan, nandusz, toretto, stb). A kulturált fórumozók nevében én mondom hogy elegünk van belőletek. Állítsátok le magatokat! Miattatok ilyen színvonaltalan a fórum. Amíg nem voltatok itt, ilyen problémák nem voltak.
  • gurubefree
    #748
    Van rengeteg pelda a szemelyeskedesre from palm pilot alias zoli47

    Es meg sorolhatnank . Azt hiszem mindenki neveben mondhatom , hogy 100%-an elegunk van beloled . A masik ...... lehet az a 47 a korodra utal , ha igy van akkor igen elszegyelhetned magad hogy felnott feljjel ilyet muvelsz es rossz peldat mutatsz embertarsaidnak.

    koszontem
  • gurubefree
    #747
    Mar elnezest de ezt te csinalod mar 2 napja es valami kenyszer miatt ( ????? ) nem tudod abba hagyni. A kerdes az hogy teged miert zavar az ha mas ugyan azt csinalja veled mit amit te csinalsz sok forumozo tarsunkkal.
    Elobb mindig magadbol indulj ki es utana itelkezz masok felett !!!!!!
  • zoli47
    #746
    Ideje lenne ha befejeznéd végre a személyeskedést.
  • gurubefree
    #745
    Hello palm pilot. Nalad a harmas merce keves. Jo lenne ha leallitanad magad.
  • zoli47
    #744
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1177692042
    #10901:
    "elmebeteg állat"

    Ezt - és a hasonlókat - miért nem moderálod shadow? Mocskolódni azt lehet, csak a moderálás hiányát megunva, arra válaszolni nem? Hogy is van ez, kettős mérce?
  • palm pilot
    #743
    mrzoltan ismételt mocskos szájú flémelése aradeon topikban: #10901

    Valaki takarítsa már el ezt az anyázógépet!
  • palm pilot
    #742
    hát igen, ezt nem tudod kimagyarázkodni
  • mrzoltan
    #741
    no comment
  • palm pilot
    #740
    te IQ fighter

    Ha eddig nem látta volna valaki, akkor most bemutattad hogy szoktál flémelni.
  • palm pilot
    #739
    Itt a flém:

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1177692042

    #10730
    #10725
    #10724
    #10715
    #10703
    #10699
    meg úgy kb az összes ovodás gyerek hsz-ét felsorolhatnám. Na majd ha ezeket moderálja valaki, akkor lehet panaszkodni rám. De csak akkor.
  • mrzoltan
    #738
    Itt is szítod a fleemet mi?
    Gondolkozzál már,te IQ fighter.
  • palm pilot
    #737
    Soltika már megint teleflémelte a topikot - dehát ezt már megszoktuk tőle. Érdekes mód az ilyen sosincs moderálva, csak aki válaszol.
  • mrzoltan
    #736
    Sorry,a szép írásokat:de nem lehet elmenni mellette.
  • Solten
    #735
    #10701 Most éppen palm pilot álnickjével.
  • Solten
    #734
    Helló modi. Virslikének megint kimaradt az esti gyógyszer:

    Radeon HD series: #10661-től.



  • Pheel
    #733
    Megvan, de hogy ezt miért a hardverbe kellett...
  • Lack
    #732
    Legyetek szívesek az alábbi képet betenni bannernek IDE Köszi!



  • MaSzKa
    #731
    hello
    ezt légyszi töröljétek
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1073481175&no=22886
  • Kandurex
    #730
    (visszamenőleg)
  • R3TR0
    #729

    a #9054 hszt kérem azonnal törölni mivel az én enedélyem nélkül használja a rólam készült képet ezzel sértve a személyes jogaimat.

    TEHÁT AZONNAL KÉREM TÖRÖLNI!!!! THX

    Ez az a topic

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1150404363
  • Nandusz
    #728
    Kérem a Milyen laptopot vegyek topikban a #2103-2110 hozzászólások mindegyikét törölni, mert ahogy elnézem sosem lesz vége ennek a lavinamód beindult flémelésnek, ami ott elszabadult.
  • gurubefree
    #727
    Peldak: No. 1
    No 2.
    No 3.
    No 4.
    No 5.

    Ez a kedvencem No 6.

    Meg meg sorolhatnam ...........
  • gurubefree
    #726
    Sziasztok. Csak azt szeretnem kerdezni , hogy minden modi nyaral ??? A napokban kezdodott es szerintem novekvo tendenciat mutat a semmit mondo , mar letezo topikok nyitasa a HARDVER reszlegben. Csak arra szeretnem a figyelmet felhivni , hogy tartsuk mar meg azt a jo szokast hogy nem olyan ez az oldal mint ha elneznek chat oldalra ahol meg a nagyanyamnak is van topikja a szilvaslekvarrol. koszonom
  • Solten
    #725
    Üdv modi! Bocs hogy megint evvel csesztetlek, de a forrás miatt nem mindenkinek látható; Szóval a banner hivatkozását cseréld ki evvel:

    link

    Nagyon köszi.
  • Solten
    #724
  • Kandurex
    #723
    ok
  • Solten
    #722
    Üdv modi! Légyszíves cseréld ki a topik bannerét: link

    Erre: link

    Hímzőegyletünk megszavazta. Előre is köszönöm.