962
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • zoli47
    #801
    ITT

    #3244 narxiska kezdi a flémet.
  • Narxis
    #800
    ITT

    #3245 virs lee alias zolika kezdi a flamet
  • strebacom
    #799
    EZT tegyétek már IDE a bannerba nagy betükkel hogy warez topik....
    Köszönöm szépen a segitséget.....
  • mrzoltan
    #798
    Tiszteletre méltó felügyelő urak!
    Szeretném a Hardware részlegből a PC Tuning nevű topic-ból a 2008.09.28.-án felgyülemlett fleem-et és egyéb minősíthetetlen hsz.-t törölni és a kulturálatlan hozzászólásokat szankcionálni.
    Ez rám is értendő,bár nem érzem magam bűnösnek.
    A bejelentést kéretik enyhítő körülménynek tekinteni.
    Őszinte hívük:
    Lt.Zole

    ui.:
    PC Tuning topic címe
    Hsz. számot nem írok elég annyi hogy kb. utolsó oldal.
  • SHADOWEYES7
    #797
    Befejeztétek?
  • Nandusz
    #796
    A flémelés a te szokásaid közé tartozik, tedd a szívedre(már ha van) a kezedet. 6 hónap alatt majd 100 db büntipontot gyűjtöttél be különböző regjeiden keresztül. Az annyit tesz, hogy havonta átlagba olyan 17 büntető pontot begyűjtesz. Na most nem kell szociológusnak lenni ahhoz, hogy ezek alapján bárki is megállapíthassa, hogy alkalmatlan vagy a fórumozásra (gondolom nem csak itt) és a kulturált viselkedésre.
    Joggal teszi fel az ember a kérdést, hogy a hozzád hasonló mit keres itt? Miért nem megy kezeltetni magát egy frankó szakemberhez?
  • zoli47
    #795
    Pont te beszélsz 3 büntiponttal? Pár napja még bannolva voltál, szal jobb ha befejezed a flémelést és nem csinálod itt (se) a fesztivált!
  • Nandusz
    #794
    Ismétlés ide, vagy oda, te kaptál büntető pontot újfent virs lee manus.
    Sztem az a büntető pont mennyiség, amit idén te itt összeszedtél, az egy seregnek is sok lenne gombócból.
  • zoli47
    #793
    Milyen laptopot vegyek?, #2888

    "iq-d zéró"

    Ismételt személyeskedés soltikától.
  • mrzoltan
    #792
    Hát megint elszabadult a földi pokol.
    Virslee alias Zoli47 ,megint nem bír magával.

    Milyen Laptopot vegyek?
    HSZ.-ek: #2829;#2846...
    Remélem megkapja ami jár neki...
    Köszöntem előre is.
    Zole
  • wowfan
    #791
    A moderátorokat kérném hogy ezt a topkikot töröljék.
    Köszönöm.
  • strebacom
    #790
    Drága fönökeink itt a földön EZT képet be tennétek IDE bannernak.....örök hála és köszönet.....
  • SHADOWEYES7
    #789
    Törölni sajnos nem tudtam, akinek van joga törölje plz.
    Köszönöm.
  • SHADOWEYES7
    #788
    magadat?

    #15817 nem?
  • solo
    #787
    15818 as hsz tulaját jutalmazni reklámér vagy nemtuom minek számÍt az emogochi belinkelése..-.-
  • Solten
    #786
    Azt kell meghagyni, amelyik előbb nyílt szvsz.
  • Nandusz
    #785
    Hát igen...ezen már én is gondolkodtam, csak azt nem tudom, hogy technikailag hogy tudnák megvalósítani a hsz-ek összefésülését. Mindenesetre tény, hogy EGY notebebook/laptop vásárlással kapcsolatos topik sokkal célravezetőbb lenne MINDENKI számára. Az én meglátásom szerint egy megoldás létezhet, hogy bezárják az egyiket. Csak az a baj, hogy jó sok hsz van mindkettőben....akkor melyiket is zárják be?...Szal elég kacifántos ez így. Ez már sztem késői bánat.
  • Solten
    #784
    Üdv! A notebook vetel és a milyen laptopot vegyek topikokat nem lehetne "összevonni"? :)
  • Nandusz
    #783
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1219688961]#4[/URL]
  • n3whous3
    #782
    Még valamikor délután nyílt ez a topik

    kicsit olyan sivár...
  • mrzoltan
    #781
    Shado intézte,de azért kössz hogy benéztél...
  • Pheel
    #780
    Nem látok problémát.
  • mrzoltan
    #779
    Hali módik.
    Van egy nem normális NV-ás a HD topicba,a mocskos hsz-ét kitörölte Solten,de most meg kérdőre vonta az intézkedését és nem megengedett hangnem tette ezt közzé szeretnék kérni a mihamarabbi intézkedést,addig
    az üzenetet nem töröli SOlten.
    üdv.
    Lt. Zole
    Vitatott HSZ
    Topic linkje.
    Hsz No.#14172
  • Pheel
    #778
    Egy fikarcnyival sem jobb, amit te csináltál...
  • mousee
    #777
    Windows-mentes PC-ket akar az IBM topikban palm pilot őrület amit művel... légyszi nézzetek rá...
  • poppe
    #776
    bocs, szóval itt a 26079
  • poppe
    #775
    26079
    plusz azért a logóért is kaphatna :)
  • kazsmer
    #774
    Bocsi, de nyitottam egy RAID 01 kérdés-t, töröld légyszíves :) Béna voltam, nem láttam hogy van ilyen téma, pedig megnéztem... THX!
  • Pheel
    #773
    Nyitott kapukat döngetsz. :-P
  • Pistike 007
    #772
    Üdv.
    Fölösleges topik...
  • MaSzKa
    #771
    köszi

    ezt meg légyszi töröljétek
    és 1 bant is megérdemelhetne, mert nem az első eset
    régebben ugyanez volt a mániája, hogy hardware topic-ba teszbe képet rólam amihez nem járultam hozzá :(

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1073481175&no=24788
  • SHADOWEYES7
    #770
    Ok.
  • MaSzKa
    #769
    inkább ezt

  • MaSzKa
    #768
    hello

    ide bettennétek bannernak

    köszi
  • Pheel
    #767
    Én meg azt mondom, hogy a következő offtopic hozzászólás gazdájának lesz ideje gondolkodni rajta, hogy megérte-e...
  • Marci0115
    #766
    én nem védem senki pártját de azér akkor is szokott menia flémelés ha zoli vagy ki kivan tiltva,szoval szerintem nem ártana ha néha egy rendes mod is benézne a hd totyikba
  • Pheel
    #765
    Intézkedtem.
  • davidka003
    #764
    Ha nem tudsz kulturáltan fórumozni akkor nem kell ide járni.
    Unom már, hogy bemegyek a Radeon topicba híreket olvasni, de tele van a Te anyázásaiddal.
  • zoli47
    #763
    Most se csinálsz mást azon kívül hogy szítanád a flémet.
  • davidka003
    #762
    "Egyébként meg te dávidka igen aktívan közreműködsz a flémelésben, szal jobb ha meg se szólalsz."

    Kéretik belinkelni a hsz-t akkor. A múltkor is mikor téged bannoltak a több oldalas flém miatt én nem is voltam gép előtt. De te biztos jobban tudod, hogy én is flémek. Gondolkozz már el magadon. Senki nem kíváncsi a sok hülyeségre amit összehordasz.