126
Nokia 3310 problémák
  • speed
    #26
    a nokia gumicsizmat gyartott eredetileg
    nem vicc
  • Lteebee
    #25
    Négy gyáruk van MO.-on, az x-boxot úgy tudom, Sárváron akarják csinálni.

    Nálatok mi megy? A Kodak fényképezők?
  • Dikkma
    #24
    Flextronics van nálunk (Zeg). Csak éppen már nincs szabad munkaerő a városban, pedig mindenféle helyen hírdetik magukat, és szinte bárkit felvesznek.
  • Lteebee
    #23
    Most jön az Acer is(Tatabánya).

    Az lenne a lényeg, hogy csak magasan feldolgozott dolgokat(lehetőleg készterméket) exportáljunk.
  • Dikkma
    #22
    Bocs. Lalee-nek.

    Olvastam. Szép! Ilyen kéne sok MO-ra.

    Vegyük a finneket. Havas kis ország, sok tó meg fa. Erre kitalálják, hogy legyen egy Nokiájuk, és megcsinálják. 150 gramm műanyag és fém ér nekik 100 rugót. Nekünk meg 1 mázsa kukorica 30-at.
  • Lteebee
    #21
    Olvastad, mekkora lesz a max kapacitása az X-box gyártósorának?

    A GDP 6-7%-a
    az export pedig megelőzi az Audit, kb. 10% lesz.
  • Lteebee
    #20
    Jelezd már, lécci, hogy kinek szól a hozzászólás!

    Köszesz.
  • Dikkma
    #19
    Olyan flegmán, lustán, unalmasan irogattok. Nem lehet lenyomni azt a Shift-et? Amúgy a Flextronics nem éppen fantomcég.
  • Lteebee
    #17
    Én balga meg aszittem, hogy a Flextronics fogja gyártani az ercsiket a továbbiakban ugyanazon a néven.
  • Coine
    #13
    Westel most meg felemeli az árát 4 lepedővel :((
    1ébként a softver szar nem az aksi! 30 perc használat után kiírja, hogy TELJESEN lemerült, de aztán 30 perc töltés után meg azt írja ki, hogy teljesen fel van töltve, DE most azt hallottam, hogy azúj sorozat már jó...
    Ja és mi van ezzel, hogy szar a Dominóóóó SIM???
  • Dikkma
    #12
    Aha.
  • Lteebee
    #11
    Ja nekem is szarakodott a 7210-esem, el is adtam 2002 elején.
  • Dikkma
    #10
    Nem értem, hogy a Nokia hogyan adhat ki az utóbbi telefonsorozataiból folymatosan hibás darabokat.
    Kezdődött a 7210-essel, és most több telefonon keresztül a 3310-eshez értünk. Nem lehetne egy kicsit jobban odafigyelni?
  • Lteebee
    #8
    Várjunkvárjunk!

    Most lemerül félóra után, vagy azt írja ki, hogy lemerült?

    Nem mindegy.
  • CybeRick
    #7
    fél óra után merül, de 4 órát kell tölteni ?

    Még fordítva is kissé "erős" :-)))))))
  • Jockey Ewing
    #5
    Egyik havernak is ilyen van, és neki is kiírja a lemerülést fél óra után. :(((
  • #4
    Igen voltak vele bajok de csak a v3.22-ig. Ezzel a software-al csinált olyat, hogy pl. lefagyott ( úgy mint az imádott win-ünk! :) ) és csak újraindítás után volt hajlandó rendesen működni. És ez sajna teljesen komoly! De!! Az már a múlté mivel a mostani telcsikben már v4.06-os soft van és azzal hála semmi gond.
    Én is egy ilyet használok jelen pillanatban is és eddíg semmi hibát nem észleletem nála.
    De majd meglátjuk az idő mindenre választ ad. De azért ha úgyvesszük, hogy miket is tud meg, hogy mennyibe is kerül ( már ha egyáltalán lehet kapni! ) szerintem igencsak jó választásnak tűnik.

    üdv.
    Jasper
  • Coine
    #1
    Azért nyitottam ezt a topicot, hogy mindenki beírhassa a véleményét erről a mobilról, továbbá azért, mert én is egy ilyen mobilt akarok venni, mert elég jók a speckói, DE olyan híreket hallok, hogy szoftverhibás a mobil!
    Pölö, mindenféle hülyeséget ír ki, hogy lemerült az aksi 30 perc használat után stb.
    Ezek a hírek igazak vagy hamisak????