126
Nokia 3310 problémák
  • Laalee
    #78
    a 3210 szinte igye van meg a skotok isveszik :)))
    brutto 7000 penz es lebeszelheted a 7000 et...
    pannonal

    a tobbit nemtom
  • Efreet
    #77
    Gabor rakot vacsorazik.
    nekem ez az alca701-esem van, nekem teccenek a dolgai. valaki! belso menuben van 'menu 2 access' ami jelszot ker. mi az honnanlehet kideriteni?
  • Efreet
    #76
    SL45. egy gond van vele. 2 ev huseggel is 100ezer folott van az ara. de jelenleg a legjobb.
  • Assassin
    #75
    Milyen kártyás akciók vannak mostanában(mindegy milyen szolgáltatónál)?Vagy egyáltalán mennyi most egy kártyás telcsi?
  • Laalee
    #74
    amugy nokiaban most a 6210 es az egyetlen telefon amit hasznaltam es tecett... bar ez is eleg törekenynek tünt, de nem is arra van hogy ledobjuk :)
  • Laalee
    #73
    r320 t28 t20(bar egy kicsit nagyonvastag lett :) )

    söt az alacsonykategoriaban a a2618 vagy 2628 as is angyon jo! lenyegesen többet tud mint egy 3210 es es olcsobb annal... tudasra kb annit tudnak mint egy 3310 es, de a hasznos tudasa talan meg nagyobb is...
  • Coine
    #72
    Ja és szerintem a T20 úgy néz ki mint 1 tégla...nekem nem teccik.
    Viszont a T28-at már fogtam a kezemben, nagyon impresszív, csak az a rohadt 3 soros kijelző....

  • Coine
    #71
    C35 és SL45 (rulezatomistenkirály...) az viszont jó, M35 télleg nem 1 nagy szám.
  • Addam
    #70
    siemens? na azok ahogy kinéznek, meg az m35 torésálloságárol annyi hogy 1 m-es eséstol meghalt...
    t20 nőies? hát ha lila-fehér szinbe veszed akkor biztos, de az alap fehér-feket szinpárositás nem éppen, de ha pl 3310 is eléggé nőies ha igy veszed...
  • Coine
    #69
    6210, 8850, 8210, igaz ezek marha drágák is...
    Most a Siemens ott van a topon...láttam az SL45-öt, ÚRISTEN!!!!!!!!!!!!!
    NAGYON nagyon ottttttttt van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • LoSA
    #67
    Az egész telefon egy nagy probléma! :) 3210 a legjobb! :)
  • Addam
    #66
    mondj épkézláb nokiát, mer az utobbi idobe igen ritka lett, t20al idáig nincs bajom (2 nap óta :) ) talán tovább birja mint 3210......
  • Dikkma
    #65
    Mondjatok léci egy épkézláb Ericcsont mostanában.

    Én meg, Lalee, akkor állok valami mellé, ha sokan ellenzik. Mert jó a Nokia, és sokan veszik, mindig van valaki, aki jön, hogy neki elromlott. vagy a havernak. Hűha.
  • ixyon
    #64
    a nokia rulez!
    csak mostanában nem tudnak épkézláb telefont csinálni
    a 3310es legnagyobb problémája pedig cak az, hogy ott van a boltban, és nem az elmebeteg tervező agyában.
    csúnya, aránytalan, és buta.
  • Addam
    #63
    Faxom a nokiákba, valahogy az 5110-nél megállt a minőség. volt szerencsém 3210-hez, olyan jó 2 hónapig bírta, utánna belasullt a software, aztán elszállt a kijelző, erre kozolték hogy 20 rugo a javítás. Erre vettem egy Ericsson T20s -t, azonkívul hogy nincsbenne chat, tobbet tud mint a 3310, ami meg ngem nagyon a 3210re emlékeztet. Intel pocit én se veszek/nem is vettem soha :)
  • [Walaki]D`Lair
    #62
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! MEGVAN!!! 1610!!!!!
  • [Walaki]D`Lair
    #61
    6250?
  • Coine
    #60
    6210?
  • [Walaki]D`Lair
    #59
    8110???
  • Laalee
    #58
    ako 2110?: ))
    esetleg az a 8210 es vagy melyik volt a z a bene hudepici telefon amihez meg kihangositot se lehet rakni...
  • Lteebee
    #56
    3210 nemde?

    Biztos, hogy az könnyű?
  • Laalee
    #55
    csak nem 5110 ?:)
  • Laalee
    #53
    ja mar intelt se veszek 3 eve :)
  • Laalee
    #52
    olyat se veszek.. :)
    a nokival az a bajom hogy mostanaban egyre szarabb a minosege... a batyam 6110 ese masfel ev altt gajra ment kontakthibas lett a kijelzöje és amikor utanakerdeztunk közöltek hogy ez nokia betegseg... ez van nagyonsok ilyen csereljk le... vagy szokjuk meg...
    a 3210 esel is rohadtsok baj volt a 7110 essel is a 6150 es meg alitolag a legszarabb szeria amit kiadott a nokia es a 3310 esrol is irtak josok rosszat, bar lehet hogy ez a nagy nepszerusege miatt van, hiszen a nagytömegben eladott cuccok között nagyobb a selejt is.
    bennem a rossz tapasztalat es a sok kritika miatt alakulkt ki a nemszeressem a nokiat... meg amugyis en ilyen vagyok :) ha valamit sokan tüzzel vassal vedenek azt elkezdem nemszeretni :)
  • Laalee
    #50
    mondjuk nem egy low end telefonnal kene összehasonlitani... :) amit hozadvagnak 15K ert es meg beszelhecc is le belöle...

    amugy a nokiaval nem az abaj hogy keveset tud hanem hogy szar a minosege, es mindemellett draga...
  • Lteebee
    #49
    Én kiváncsi vagyok arra a rengeteg előnyre. Lécci, írd be őket, ha lesz egy kis időd.

    Köszesz.
  • [Walaki]D`Lair
    #47
    az lehetséges hogy nem mindegyik 3310-es fagy le?Mert egyik ismerősömnek olyan van 1 hónapos, ki sem volt még kapcsolva és mégsem fagyott le.


    Ja! És : Siemens M35 RulZZZZZZ
  • Assassin
    #46
    Én inkább az őzikeszeműre asszociálnék...
  • Laalee
    #45
    én az agyatlanra gondoltam elsöre, aztan rajöttem hogy biztos buzi a csavo... azert a mobiljat b@ssz@ nem pedig a baratnöjét...
  • Lteebee
    #44
    Senki se asszociált a reklámmal kapcsban az agydaganatra?
  • Assassin
    #43
    Igen,egyszer mikor ráksalátát etünk akkor mondta a kollegám :Inkább én egyem a rákot,mint a rák engem...
  • Laalee
    #41
    igen!!!!

    megnezni hogy telleg oylan szar e mint ahogy emlexek..

    telleg az meg mindig...
  • Lteebee
    #40
    Feri rákost vacsorázik...
  • Assassin
    #39
    Most őszintén,használtatok már WAP-ot,a kezdeti kipróbáláson kívül?
  • Laalee
    #37
    ehh az szarügy olyat akartam venni, de rajottem hogy amennyit hasznalom ezt a mobil szart arra böven jo a mostani is.
  • Lteebee
    #36
    Az rxon 320-asból is fagy némelyik.
  • Lteebee
    #32
    A válasz: sehogy.

    De ettől is nő a cég diverzifikációs foka.
  • Dikkma
    #29
    :-))))
  • Dikkma
    #28
    Nem is tudom... azt viszont igen, hogy Motorola-telcsiket akarnak. Jó is lenne. Különben meg mindenféle elektronikai alkatrészt, nem tom... nem ott dolgozom.
  • Lteebee
    #27
    Gondolom, nem az a gagyi kategória.