126
Nokia 3310 problémák
  • RYO21
    #126
    Vegyél inkább Nokia N97-est.
  • katze
    #125
    Azt nem tudjátok hogy mért csinált olyat a 3310esem, h ecce csak kiírta hogy Connect Service és SEMMIT nem lehetett vele csinálni? Kikapcsolni se, csak ha leszedtem aksit...
    és mikor nagy nehezen újra magához tért (sokadjára sikerült bekapcsolnom, vagy magától tette ezt) akkor olyanokat csinált hogy a lefele nyilat nyomogatva 3asokat írt ki, stb...
    Hm?

    Mondjuk a kérdés annyira nem aktuális, mert már egy hónapja sikeresen elhagytam. *szomorú* Van kölcsöntelóm egy szintén remek képességekkel megáldott 3410es :)
  • bricsi01
    #124
    nekem gyorsan lemerül meg feltöltödik
    akkor mi van??
  • Laalee
    #123
    hmm te is valami csorojanos lehecc...
  • Laalee
    #122
    egyik se, de hogy az sms alapu kurvadraga az tuti...
  • Coine
    #120
    És most egy nem mindennapi kérdés jön !!!
    Mondjatok jó WAP oldalakat, továbbá, melyik a jobb az ADAT vagy az SMS alapú hozzáférés ?

  • Lteebee
    #118
    Varázsnak, vagy varangynak hívod?
  • Laalee
    #117
    Vartburgnak is van dizajnja :)
  • Lteebee
    #116
    :)
  • adacsa
    #115
    túl fiatal vagy a tapasztalat majd változtatja a véleményed. Ha mégsem megveszem a telefonod feláron!!!
  • Farseer
    #114
    Hehe.. Asszem 1edül vagyok a véleményemmel.. Nekem teccik a 3310-es.. Szerintem jó.. 1 hónapja folyamatosan használom, és az égvilágon semmi baja.. De tényleg.. Sokáig birja, És ami a legjobb, van neki valami, amit úgy hívnak: DIZÁJN.
    A Többi mind aránytalan, krumplialakú ucsmányság.. Ez? valami futurisztius.. Én mikor Ldöntöttem, hogy veszek telefont, nem is gondoltam másra.. Pedig szétnéztem elég rendesen.. Szerintem Jó dolog a N3310..
  • Laalee
    #113
    idaig se kellet volna megvenni azt nemkene kidobni... amugy tok ugyanaz a ket telo kinezete meg tudasra is hasonlo csak van benne wap... hurra! :)
  • Mike
    #112
    Na most mar lassan itt a 3330 ami szebb/jobb/okosabb/dragabb. Lehet a 3310-est kidobni :)
  • LoSA
    #110
    Az egyik haveromnak Nokia 3310-es telefonja van. És nagyon nincs megelégedve vele. Azt mondja, hogy tele van Buggal, stb... A Nokia 3210 a legjobb!! :)
  • Coine
    #109
    NA! Zamat te még jársz ide? :-)
    Szerintetek milyen a Nokia 7110????
    Vélemények?

  • Lteebee
    #108
    Meg a fűtés miatt sem.
  • Laalee
    #106
    a szaga miatt biztos nem.
  • Lteebee
    #105
    Nekem volt Trabim.
    Magam kerestem meg rá a pénzt és szerettem(lehet, hogy ezért).
  • Laalee
    #104
    biztos?:)
  • Assassin
    #103
    Hát...trabinál jobb:)
  • Efreet
    #102
    kb annyira auto mint a 2010-es nokija 'mobil'telefon :)
  • Laalee
    #101
    es azt autonak lehet nevezni?:)
  • Assassin
    #100
    120ért már simán kapsz egy ladát amivel esetleg padkáztak...
  • Efreet
    #99
    nekem nem kell kocsi. nincs kedvem sofort fogadni, mert vezetni csak aramot tudok :) amugymeg en a 701-esemmel meg vagyok elegedve, csak tudnam miafranc a menu 2 jelszava :(
  • Laalee
    #98
    120 ert ugyse kapsz kocsit :) bunkofont meg igen :) es avval tudsz taxit rendelni :)
  • Laalee
    #97
    ja +80 ert... :)
  • Lteebee
    #96
    Kocsim nincsen, de a 120e Ft-os hendi az kell!
  • Efreet
    #95
    a siemens sl45 fuggetlen tesztek alapjan 4-5 napig birja napi 4-5 ora zenehallgatassal. raadasul azis LiP2-es aksit kapott, ugyhogy barmikor toltheto. es lehet hozza 128megas modult kapni, arra meg rengeteg muzax fer :)))
  • Laalee
    #94
    en csk azt ereztem nesze itt ez a szar jol megszedjük belöle magunkat :)
  • speed
    #93
    volt itt valami felvetes mp3-at lejatszani tudo siemensrol is

    nah 1 haverom vett mp2 cd-t lejatszo cuccost, ami 2 aksival birja 3-4 oraig. a kodolas zabalja a powert, gondolom a telefon aksi birni fogja majd 1 napig, es akkor belesargulok az irigysegbe mekkora fasza is az a telefon

    jah es a nokianal mukodik pr tevekenyseg is - erzed hogy foglalkoznak veled...
  • Laalee
    #92
    nem :)
  • Laalee
    #90
    mert i sazert mert az van rairva hogy siemens?
    nezd meg elöbb es csodalkozz...
  • Lteebee
    #88
    Jól beszélsz.
  • Laalee
    #87
    nekem spec teccik a telefon
    nemugy mint a 3310 es :)
  • Efreet
    #86
    szar is lenne ha mindenki egyforma lenne. semmi ertelme nem lenne a forumoknak. :)
  • Laalee
    #83
    te ha talasz egy futoszalag melleti enyveskezü munkast szoljal mar :))
  • Efreet
    #82
    nincs a siemensnek magyarországi futószalagja? adtál egy jó ötletet... hmmm... ezen kell egy kicsit szervezni, de talán... :)))
  • Laalee
    #81
    karhogy ezt nem az elsa gyarja biztos lenne ebbölis egyket futoszalagrol leesett példány :)))
  • Efreet
    #80
    T'om. Tudásához képest nem is drága, lehet bele venni 128megás modult is, azzal meg nagyon durva lesz, meg jár hozzá adatkábel, meg csilivili CD progikkal, meg minden, csak az emberfiának nem nagyon van százezre egy telcsire. külföldről behozva olcsóbb, csak kellene biztos törés hozzá...
  • Laalee
    #79
    najo de van benne mp3 lejacco :)