317
Vizet a procira, sokat, s hideget!
  • MaSzKa
    #317
  • Narancs
    #316
    Srácok, megkértek, hogy vessem föl e topic zárását, mivel van mégegy ugyanilyen nevű, amiben 3x ennyi a hsz. Hamár azt kezdtük el használni, ide meg elötettek két évig (!!!) nem írt senki, akkor másszatok már át oda plz: Vízhűtés

    Kösz!
  • jumuki
    #315
    A mostani gépemben 300Watt-os táp van. Akkor az új tápnak is 300Watt-osnak kéne lennie nem?
  • jumuki
    #314
    Ja, és mégvalami, nézegetem a honlapokat, és ilyen Thermaltake 400w nem igen van... egy címet tudnál adni, ahol megnézhetem?
  • Narancs
    #313
    Miért van ennek 2 topic? Eddig eztet használtuk, ni: Vízhűtés
  • jumuki
    #312
    Esetleg létezik-e olyan sz.ház, ami kicsit hangszigetel? Nemtod?
  • jumuki
    #311
    És nem tudod, h hol lehet beszerezni? Pesten vhol...
  • izb
    #310
    Hát nulla biztos nem,de nagyon kis halk csoda.
  • jumuki
    #309
    És ezzel az Artic Cooling Freezer-rel 0 hangja lesz?
  • izb
    #308
    a procira vegyél egy Artic Cooling Freezer hűtőt,az úgy 4500ft.
    ha ez megvan akkor egy normális táp kéne,de az önmagában több mint az a 10000ft amit rá akarsz költeni az egész csendesjtésre.
    Igy szerintem kéne még spórolni,és venned kéne egy freezert,meg egy normális tápot,mondjuk egy Thermaltake 400w csodát.
    ez a kettő igy kijönne 20000ft-ból és elmondhatnád,hogy egész halk lett a géped.
  • jumuki
    #307
    ASUS P4S8X-X alaplapom van, igazából az ezt hűtő ventilátor a leghangosabb (mikor kihúztam, nagyon halk volt, a második tényleg a táp hűtője.
    A konfigban mit érdemes leírni? 512-es memória, P4 (mint az alaplap is mutatja), 3 cd-meghajtó (igazából felesleges ennyi), 1 floppy, 1 winyó (aminek abszolút nincs hangja). Tehát leállítottam (ideiglenesen) az alaplap és a táp ventilátorát, és gyakorlatilag 0 hangja lett...
    Max 10E-t szeretnék a csendesítésre fordítani.
    Kössz, hogy segítesz!
  • izb
    #306
    2 dolog hangos alapjáraton a gépedben.az egyik a processzor,a másik a tápban lévő venti.
    Mindkettőt eredményesen lehet halkítani,vízhűtés nélkül.
    Utóbbit a vízhűtés nem is oldaná meg.
    írd le milyen konfigod van,és mondok rá variációkat.
    Ja a zsé oldali része fontos lenne,hogy mennyit akarsz majd rákölteni...
  • jumuki
    #305
    Sziasztok!
    Kicsit bizonytalan vagyok, nagyon örülnék neki, ha tudnátok segíteni. A helyzet a következő:
    Van egy gépem, ami írtózat hangos. Mellette van a TV, és rá van kötve a gép, tehát filmet is lehetne nézni, jó lenne minden, csak a hangos gép mellett a film egy idő után nézhetetlenné válik... És ekkor jutott eszembe, hogy létezik vízhűtés is... Nem nagyon értek hozzá, hogy hogy működik, ha le tudnátok írni, az jó lenne. Elsődleges szempont, hogy halk legyen a gép (esetleg éjszakaihoz is elég halk). Vagy ha valamilyen másik módszerre "le lehet csendesíteni" a gépet, azt légyszi írjátok le. Előre is nagyon köszönöm!
    J.Bálint
  • MaSzKa
    #304
    Tuningnet.hu
  • efter
    #303
    na tennap beleraktam a gépbe a radiátort is meg a szivattyut is! Azthitem hogy jobban fog majd melegedni,de nem! 2db cd rom hejre pont befért a cucc,és a házon kivülröl szivja a hideg levegőt a venti! de még nincs kép róla! majd ha elkészül feldobom aztis!
  • UnConnecteD
    #302
    tudtok valami cimet, ahol tudnak csinalni radiatort rezbol?
  • Akuma
    #301
    frankó, pedig attól féltem (nekem is lesz vizes blokk egyre valószínűbb) :)
  • efter
    #300
    no itt egy másik kép,itt láthatod hogy nem lóg az a vga!
  • efter
    #299
    Ugy tünik mint ami leakarna törni?? egyeltalán nem fesziti,marha puha anyagból van az a cső ám! föleg mégh a meleg viz egy kicsit átjárja még puhább lesz! no a lényeg az eggyetlen gond lehetett volna az a rézhütő suja,de az se vészes ugy hogy ugy áll ot az a vga mint a beton!!!!!
  • Shep
    #298
    visszaolvastam kicsit és már tudom a vélaszt
  • Shep
    #297
    Lehet kapni Titan vízhűtést az milyen? tudtok róla vmit?
  • Akuma
    #296
    nem feszíti le a vga-kártyádat a cső?! gondolom van rugalmas ereje és nem biztos, hogy jót tesz a gépnek...
  • efter
    #295
    Mein wasser kuuuler!!
  • t. Füly
    #294
    na ja de ez minőség és a minőségnek ára van:)De egyébként télleg benne van minden tök fullos nekem is egy ilyen van benn és nagyon állat alapból 9-10fokkal hidegebb a proc meg halkabb is nem is porosodik az alaplap nem kell mindig tisztogatni szal kerra nagyon.
  • t. Füly
    #292
    Hallod fl nm gondolod hogy kb 10ruppoért összeraksz egy jó vízhűtést ugye?én már probáltam..hát finoman fogalmazva se az igazi...
  • Lacc
    #290
    Megtörtént :)
  • t. Füly
    #289
    öö megkérhetném a váalsz megismétlését erre a címre: [email protected] kösszi:)
  • Lacc
    #288
    válasz ment
  • t. Füly
    #287
    Lacc küldtem neked egy mailt
  • t. Füly
    #286
    F_L mi a baj?
  • t. Füly
    #285
    De van még kékben meg narancssátgában(piros),ugyan ilyen hidegkatód csöves csak más szín.
  • Lacc
    #283
    Ejj Füly, pont ilyen hidegkatód-csöves ventillátort akarok én is ami neked van, csak nem ZÖLDBEN :((
    Mert az a helyzet, hogy nemrég raktam a házba 2 zöld cc-csövet, aztán ha most zöld ventit rakok bele, akkor az szegény nem nagyon tud érvényesülni. Nem tudnál esetleg szerezni más színben? :) Jó lenne, mert az itteni (Mo.) boltokban eddig csak led-es ventiket láttam.
  • t. Füly
    #282
    Nem!Nekem ugy van(hogyha elmentek a weboldalra ott talán látszik is a képeken) hogy a ház aljában van a tartály,szivattyú,venti,radiátor szépen egymás mellé rakva,monjuk nekem egy Chieftec házam van abban elfér.A radiátor van a legszélen mellette a venti ami befele huzza a levegőt tehát kintrőla hideget átszivja a radiátoron a venti mellett a tartály és előtte szal a ház belseje felé a szivattyú.Ha kist homályis igy elsőre és a képeken nem látszik szóljatok és rakok fel képet.
  • HUN Tick
    #281
    ebben maximálisan eggyet értek veled, ez csak akkor jó, ha a ház tetejében van és van fölötte egy juk a házon ahol kihajtjha a levegőt
  • t. Füly
    #280
    Nah müxik a weboldal megcsináltam kicst várni kell a képekre hogy letöltse de megéri:)
  • t. Füly
    #279
    F_L egyébként ha komlyan érdekel a dolog add meg az e-mail cimed és akkor küldök képet meg árat,ok?Ja és akár holnap is oda tudom adni neked a szettet.
  • t. Füly
    #278
    hmm feltöltöttem a weblapom de nekem nem hozz le a képeket..nektek se?ide
  • t. Füly
    #276
    Vízhűtés persze van a többire gondoltam(monjuk vízhűtés sincs olyan nagyon sok)
  • t. Füly
    #275
    Jojo igyekszem csak szaraxik a fényképező de szerintem estére meglesz.Egyébként ilyen cuccokat kis hazánkban még nem láttam de lehet hogy én vagyok láma:)
  • Lacc
    #274
    De ezek az eladó cuccok érdekelnek, rakhatnál be róluk képeket.