11
CD író vásárlás TEAC vagy LG ?
  • dilic
    #11
    A TEAC-ről en nem tudok rosszat mondani, ami bisztos az az, hogy nagyon jól lehet vele irni CD-re, és nagyon olcsó.
  • Dikkma
    #9
    Nem tudom, hol lax, de Pesten, a Carrerában 25980 +fáért osztják a 4/4/32-es TEAC-ot, ilyent fogok venni hamarosan. LG-ből pedig a 4/4/32-est láttam 29990+fáért a QWERTY-ben, és a TEACűról rosszat még nem hallottam.
  • kowajano
    #6
    TEAC egyértelmü
  • Jockey Ewing
    #5
    Melyiknek mennyi az ára???
    LG is teljesen megbízható, mert én használtam azt is.
    Én most vettem egy hete egy Sony 8/4/32 IDE-t.
    Kb. 110 lemezt írtam vele, és egy sem lett rossz.
    Szerintem sokkal jobban jársz egy 8x-os íróval. Majd ha használod rájössz te is. Mondjuk ez attól függ, hogy mennyi lemezt írsz. Üdv:
  • Addam
    #4
    Énnekem teacem van, azonkívül hogy hogy négyszeres, kíválóan működik, már kb 30 cd-t írtam vele, mindet hibátlanul, csak kár hogy a winoncdt adják hozzá. Én a nero-t használom, melyhez van magyar nyelvű upgrade. De ha a 4x írás nem zavar, válaszd a teacet,tuti megbízható, meg olcsóbb is.
  • pilóta
    #3
    Én a napokban vettem egy TEAC-et, és nagyon jó eddig. Meg a TEAC egy "kicsit" jobb név, mint az LG, legalábbis a HIGH-END kategóriában.
  • dilic
    #2
    Válaszd a TEAC-et, rengeteg barátomnak van, és szerintük nagyon megbízhatóan működik, bár én személy szerint semmit sem tudok az LG- ről, de lehet, hogy az is jó.
  • Herk
    #1
    Sziasztok

    CD írót szeretnék venni az alábbi típusok közül:
    LG 8/4/32 IDE vagy TEAC CDR-W 54E 4x4x32 IDE OEM, melyiket vegyem meg ?

    Koszi
    Herk [email protected]