20837
Segítséget kérek
  • pett3rson
    #20636
    a másik az AdBlock plus, nekem az működik jól. persze van pár oldal ami képes ettől függetlenül felugró ablakot generálni, de nagyon sok szart megfog.
  • Jim Morrison
    #20635
    Ublock legtobbet megfogja. 888on meg azert nem zavar senkit mert senki se olvassa:)
  • SzocsA
    #20634
    Hogy lehet tiltani a böngészőben az iylen felugró ablakokat, hirdetéseket? Beállításoknál beállítottam, hogy tiltsa, de nem ér semmit!
    Akár, hool böngészek mindig találok ilyen felugró, hirdetéseket, videókat meg iylenenket. meg ezt a kormány hirdetési szarságot.
    a 444-en írtak valamit, hogy miket írogatnak a 888 oldalon, megnéztem, mert kíváncsi voltam. vagy 20 másodpercenként jelent mmeg az a kék kormányhirdetési ablak, ha másik cikkre kattintottál, midnig feldobta, cikk olvasása közben is feldobta. Az ilyen és ehhez hasonló hirdetéseket, hogy lehet blokkolni. Ez annyira zavaró, hogy lehet így olvasni azon az oldalon akármit is????
    Firefoxot használok, azt meg lehet csinálni, hogy az összes ilyen átirányított felugró hirdetéseket le lehet valahogy tiltani?
    Utoljára szerkesztette: SzocsA, 2017.06.08. 18:54:15
  • gergely1991
    #20633
    Visszatettem a 50.1.0-et azóta nincs ott.
  • gergely1991
    #20632
    Ha annyira idegesít akkor frissítsd vissza 50.-re.
  • Trucker01
    #20631
    Jaaaah, csak annyi? :O THX! :D
  • gergely1991
    #20630
    Azért mert firefox-ot használsz.
  • Trucker01
    #20629

    Tudja valaki miért ilyenek a böngészőmben a gombok??? :O
  • gergely1991
    #20628
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    C:\Windows\system32>del /?
    Egy vagy több fájlt töröl.

    DEL [/P] [/F] [/S] [/Q] [/A[[:]attribútumok]] nevek
    ERASE [/P] [/F] [/S] [/Q] [/A[[:]attribútumok]] nevek

    nevek Egy vagy több fájlból vagy könyvtárból álló listát ad meg.
    Helyettesítő karaktereket lehet használni több fájl
    törléséhez. Ha könyvtárat ad meg, az összes benne lévő fájl
    törlődik.

    /P Rákérdez minden egyes fájl törlése előtt.
    /F Az írásvédett fájlok kényszerű törlése.
    /S Megadott fájl törlése az összes alkönyvtárból.
    /Q Csendes mód, ne kérdezzen rá a törlésre globális
    helyettesítő karakter esetén.
    /A Fájlok kiválasztása attribútumaik alapján.
    attribútumok R Írásvédett fájlok S Rendszerfájlok
    H Rejtett fájlok A Archiválandó fájlok
    I Nem tartalomindexelt fájlok L Újraértelmezési pontok
    - Negálást jelentő előtag

    Ha a parancsbővítések engedélyezettek, a DEL és az ERASE parancs
    a következőképpen módosul:

    A /S kapcsoló megjelenítési értelme az ellentettjére fordul: csak
    a törölt fájlokat jeleníti meg, nem pedig azokat, amelyek nem találhatók.

    Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2017.05.19. 21:31:15
  • Trucker01
    #20627
    Hogy lehet batch-ba írva olyat jelezni (például 'del' parancsnál), hogy: vonatkozzon a mappa összes almappájára?
  • Trucker01
    #20626
    Batchba írva nem történik semmi, CMD-be másolva fut... WAT???

    move C:\Users\(Username)\Desktop\*.bmp C:\xx
  • gergely1991
    #20625
    batch méghozzá ezzel a tartalommal:

    move sourcedir\*.exe newdir\*.exe
  • Tetsuo
    #20624
    Ezt valami Windows Scripting Hosttal vagy batch fájllal lehetne megoldani szerintem.
  • Trucker01
    #20623
    Sziasztok!

    Egy olyan programot keresnék, amivel egy előre beállított mappából egyelőre beállított másik mappába előre megadott típusú fájlokat lehet áthelyezni... Hasonló, mint a CCleaner egyik funkciója, ahol bizonyos mappákból bizonyos típusú fájlokat lehet töröltetni...
  • gergely1991
    #20622
    Keress olyat a menüben hogy "frissitések keressése" vagy "frissítés"(vagy valami hasonló menüpont) felugrik egy ablak ahol kikell választani a nyomtatványokat majd kattints a telepítés gombra.
    Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2017.04.07. 21:46:31
  • blc
    #20621
    Üdv!
    Természetesen fel van rakva a Java. El is indul csak nincs adatlap amit tölteni lehetne.
    Rengeteget próbáltam de egyszerűen nem tudom használni. Biztos valami bagatel dolog lesz,
    csak birkozni kell vele.
  • pett3rson
    #20620
    Első körben a kérdés az az, hogy a Java-t azt felraktad-e? Gondolom igen, de amit leírtál abból nem derül ki. Ha az fent van, akkor nemtom, túl sokat nem voltam a NAV oldalán.
  • blc
    #20619
    Üdv Mindenkinek!
    Szeretnék tőletek magyarázatot kérni a felmerült problémámra.
    A 2016- os bevallásomat szeretném megcsinálni olyan formában mint ezt már sok évben megtettem.
    A NAV-nak van Java alapú kitöltő progija. Bizonyára sokan ismeritek, ANYK "általános nyomtatványkitöltő"
    Ezt mindig letöltöm + hozzá a nyomtatványt és pillanatok alatt kész vagyok.
    Most is hozzáfogtam és olyan történik, hogy a program elindul rendesen megjelenik csak nincs nyomtatvány.
    Gondoltam ezt nem töltötte le a progi és felmentem a nav.go.hu-ra. A letöltendők között megtalálom a 16SZJA dokumentumot szeretném letölteni és nem csinál semmit.Nem tölti le.Rengeteget próbáltam de semmi reakció.
    Saját magam nem vagyok sem adószakértő sem informatikus csak egyszerű felhasználó.
    Viszont azok akik ezt vallják magukról állítják, hogy az én rendszerem miatt van a gond, ugyan is januárban felújítottam a gépet.
    Most ez a rendszer működik: win 10 64 bites rendszer. a böngésző Firefox.
    Nem tudom elhinni ezért fordulok hozzátok.Mi az igazság mit lehet tenni, hogy lejöjjön az a nyomtatvány.
    Röviden ennyi: Ha tud valaki segíteni elfogadom és megköszönöm.
    T: blc
  • pett3rson
    #20618
    Nekem is régóta bevált, valószínűleg sok a memória a gépbe és DDR4-esek, azért nem érdekelt, hogy mennyire terheli, de amúgy szerintem egyáltalán nem. Maga a firefox ami terheli, de nekem eddig legjobb böngésző mind közül amit kipróbáltam.
  • Metalmilitiakid
    #20617
    Jelenleg úgy néz ki ezzel nincs reklám. Érdekes dolog, mert haveromnak szintén uBlock ja van és neki 1 szál reklám nem volt soha. Furcsa dolog ez az internet :D
  • Metalmilitiakid
    #20616
    Meglátjuk változtat-e. Kb 1 éve váltottam át róla uBlock-ra mert kevésbé ette a memóriát.
  • pett3rson
    #20615
    Nekem csak az adblock van fent, de egyetlen reklámot sem adott be ezeknél a videóknál, sem az elején, sem a végén, sem közben. Próbáld ki.

    AdblockPlus
    Utoljára szerkesztette: pett3rson, 2017.03.28. 22:48:06
  • pett3rson
    #20614
    oké, este megnézem otthon.
  • Metalmilitiakid
    #20613
    tessék, itt a lejátszási listám ebben folyamat adja
  • pett3rson
    #20612
    Úgy értettem, hogy milyen youtube videót nézel aminél beadja Neked a reklámokat. Lehet, hogy csak pár fajta videónál van és Én olyanokat éppenséggel nem nézek, ki tudja. Nem a reklám fajta érdekelt :)

    ha legközelebb bead valamti akkor annak a linkjét tedd be ide videó beszúrás alatt
  • Metalmilitiakid
    #20611
    Nagy része magyar nyelvű szarság. OTP, életbiztosítás hasonló jóságok, illetve van pár külföldi azok meg random. Egy ami elég sűrű pl az a Horizont Zero Dawn reklámja.
    Na vájá kicsit elkezdtem most baszogatni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Oreo - Asztronauta és lovag
    Bemutatkozik a probiotikum 1.
    Insura.hu cseresznyemag...
    Insura.hu Travoltázol?
    Ulisses - What does it mean...
    Kaszás Erzsi - A lemondott randi
    TUC - A lehetőségek földjén
    Kam si ukre.... szlovák vmi szar
    Na remélem ennyi kb elég :D
    Ezeket 6 videó alatti 2 reklámból szedtem ki, mert ha elindul egy reklám és rá ctrl+f5 özöm akkor bead egy másik reklámot, amíg elege nem lesz és akkor jön a rendes videó, általában ez a megoldás gyorsabb mint végignézni mert némelyik 2-3 perc.
  • pett3rson
    #20610
    tedd már be ide milyen videókra gondolsz. Nekem adblock van fent csak, de nem szokott reklámozni semmit. Pedig a gyerek nézi a sok mesét meg miegymást és sosem dob be közbe reklámot. Nekem sem, pedig eléggé sokat nézem és Firefox-ot használok Én is.
  • Metalmilitiakid
    #20609
    Kösz az építő jellegű választ!
  • Tetsuo
    #20608
    Szia!
    Én Operát használok és nincs ilyen problémám.
  • Metalmilitiakid
    #20607
    Elkezdett az elmúlt pár hétben tele lenni a youtube reklámokkal, ha benyomok egy youtube listát lejátszásra, akkor majdnem minden videó között van egy random reklám, és nem az az 5 sec után skippelhető fajta, hanem olyan amilyet végig kell nézni.
    Malwarebyte-s al eltakarítottam egy jó adag malware t a Firefox ból de nem segített szinte semmit. Addonok amik fent vannak: ublock, youtube plus és black youtube.
  • Trucker01
    #20606
    Sziasztok!

    Lenne két kérdésem:

    Tud Kodi-hoz valaki egy plugint ami, ha van egy csomó "automatikusan letiltott" plugin, azokat pl ne kézzel kelljen külön kibogarásszam, hanem törölje őket, mert valszeg már az életben nem fognak kelleni...

    Notepad 7.2.2-es verzióm van, már rég kijött az újabb verzió, de az automata frissítő nem látja, tudja valaki, hogy lehetne működésre bírni?
  • kl24h
    #20605
    Ez egy kis trójai vírus, amit a Kaspersky még nem detektál. Lehetséges, hogyha adsz egy "teljes vizsgálatot" megtalálja, de nem biztos, esetleg egy pár nap múlva, amíg még frissül a vírusdefiníciója.
    Itt van egy leírás hogyan lehet eltávolítani, de ha mégsem sikerül, akkor futtasd le a gépet a Malwarebytes-el (Free download, vigyázat telepítéskor hogy ne aktiválják a 30 napos próbaverziót, hogy ne legyen valós idejű védelme, mert "összeverekedhet" a Kaspersky-vel és két antivírus valós védelemmel kék halált is okozhat).
    Utoljára szerkesztette: kl24h, 2016.12.26. 18:03:26
  • Newil77
    #20604
    Semmi különöset nem vettem észre,viszont minden indítás után előjön.
    Ha a gépet indítom újra,nem a böngészőt (Chrome).
    Utoljára szerkesztette: Newil77, 2016.12.25. 20:02:08
  • gergely1991
    #20603
    Szétkapcsolásra kattintva mit művel?
  • Newil77
    #20602
    Mindenkinek Kellemes Ünnepeket!
    A problémám a következő, 10 percenként hallható olyan hang mintha csatlakoztatnék valamit az usb-re.(kétszer is)
    Pittyegő hang,plusz még ez is:

    Amit nem tudom,hogy lehetne likvidálni?
    Külföldi oldalakon olvastam róla,de az angol nyelvtudásommal ez egy kicsit magas nekem.
    A megoldásokat előre is köszönöm.
  • gergely1991
    #20601
    spam?
  • zitababa5
    #20600
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni!
    A Blogger.com-os blogomba először beraktam kapcsolatfelvétel modult. Kipróbáltam, de nem jött át a beállított e-mailemre semmilyen üzenet.
    Többször is kipróbáltam, de semmi...
    Aztán megszerkeztettem egy űrlapot az 123contactform.com oldalon, a html kódot beillesztettem az egyik bejegyzésembe.
    Azt is többször kipróbáltam, de semmi...
    Mi lehet a probléma?
    Nagyon megköszönnék mihamarabbi segítséget, mert nagyon kellene.

    zita
  • Metalmilitiakid
    #20599
    Elviekben tudok majd szerezni egy Nvidiasat kölcsönbe, de azóta volt még pár történés, azt már itt a radeon topikba írtam.
  • pett3rson
    #20598
    ez videókártya szerintem, azt kellene kipróbálni, hogy másikkal mit csinál? van valakitől kölcsönbe vagy egy régid?
  • Metalmilitiakid
    #20597
    Megpróbáltatam mégegyszer ujratelepiteni most a 3dguru driversweeperrel. Le is szedte rendesen, ujraindult, normal modban felraktam a drivert es ujrainditas utan meghalt teljesen. win logo utan csak fekete kerpernyo var majd lekapcsol a monitor mintha semmi jelet nem kapna. Az eger vilagitas alapjan latom, hogy a rendszer elviekben felall. De se csokkentett modban, se pendrive rol bootolva nem tudok bejutni a rendszerbe.