130
  • zood
    #130
    Tomak 33 nemtom hogy még megnézede de leírom:csússz le a vízbe aztán ki a járaton,a többit már nemtom de itt a végigjátszás:www.tombraider.hu
  • Tomak33
    #129
    hi!
    Én Az Írországos Malmos Pályán (ahol a lovas is van),bent vagyok a malomban de nem tudok fejutni a tetejére. megtekertem azt a kereket,bejutottam a lecsukódó ajton, lehúztam a kart és az a kerék lelassult vagy mi!
    És ott vok a malomban és nem tudok feljebb jutni!
    Lécci valaki segítsen!
    Köszi!



  • Tomak33
    #128
    hi!
    Én Az Írországos Malmos Pályán (ahol a lovas is van),bent vagyok a malomban de nem tudok fejutni a tetejére. megtekertem azt a kereket,bejutottam a lecsukódó ajton, lehúztam a kart és az a kerék lelassult vagy mi!
    És ott vok a malomban és nem tudok feljebb jutni!
    Lécci valaki segítsen!
    Köszi!



  • Tomak33
    #127
    hi!
    Én Az Írországos Malmos Pályán (ahol a lovas is van),bent vagyok a malomban de nem tudok fejutni a tetejére. megtekertem azt a kereket,bejutottam a lecsukódó ajton, lehúztam a kart és az a kerék lelassult vagy mi!
    És ott vok a malomban és nem tudok feljebb jutni!
    Lécci valaki segítsen!
    Köszi!



  • Tomak33
    #126
  • Tomak33
    #125
    Help!
  • Tomak33
    #124
    Help!Pleas!
  • Tomak33
    #123
    hi!
    Én Az Írországos Malmos Pályán (ahol a lovas is van),bent vagyok a malomban de nem tudok fejutni a tetejére. megtekertem azt a kereket,bejutottam a lecsukódó ajton, lehúztam a kart és az a kerék lelassult vagy mi!
    És ott vok a malomban és nem tudok feljebb jutni!
    Lécci valaki segítsen!
    Köszi!
  • OBig
    #120
    Már megjelent két hete. :-)
  • OBig
    #117
    amanda! De megtalálsz a www.tombraider.hu -n is, sőt ott van leírás, és minden ami Tomb Raider, sőt chat is van ott. :-))) Szóval, ott a helyed. Jó kis csapat van ott hidd el. :-)))
  • amanda
    #114
    Szia Obig!Köszönöm a mentéseket.SIKERÜLT!!!!Hála neked, nélküled nem ment volna.Ennek örömére elkezdtem a Tombi második részét is.sajna megakadtam a harmadik fejezetnél, a víz alatt nem találom a könyvtárat.A kulcs megvan,de nem tudom hol kell bemenni.Kérlek, ha tudsz segíts!Mit tudsz az új részekről?Valamit olvastam de nem tudom pontosan lesz-e új játék.Ha van kevdved,küldd meg az emiled,ott gyorsabb a levelezés.Puszikállak!!!!!
    Amanda
  • amanda
    #112
    Bocsi,az e-mailt elfelejtettem.Címem:[email protected],ide küldd. Köszönöm!
  • amanda
    #111
    Szia OBig!Azt hiszem ez nekem nagyon nem megy!!!!!Kérlek,küldj egy mentést a TRV-ből az Öreg malomból a Krétakő barlangját átugorva,tehát utána.A TRIV-ből pedig a Poszeidon templomába kellene,hogy megvan a négy Trident.Ciki,hogy nem megy,de más választásom már nem maradt.(Legfeljebb a kalapács,de attól százszor jobban szeretem a Tombit.Előre is köszi a sok-sok segítséget!Puszika!
  • amanda
    #109
    Szia Bogi!
    Már segítettél nekem régebben is a Tombi-ban,(más néven voltam,Nette:))de most egyszerűen megbolondulok ha nem érek már a végére.Pedig azt hiszem még elég messze van.Végigjátszásom is van,de úgy látszik még ez sem elég.Esetleg egy save-ért nagyon hálás lennék.Az V-ösön az Öreg malomban vagyok,nem tudom hol az a kő,amit ki kell feszíteni és utána hogyan kell visszaugrani a kötélre.A IV-esen a Catacombák végén vagyok,de még csak két Tridentet szereztem meg a Poszeidon templomához.Kérlek segíts,ha tudsz!Előre is köszi!
  • Atus01
    #103
    Kiváncsi vagyok, hogy Castellum végigjátszotta-e vmelyik TR részt?
  • bogi
    #102
    Leírás, és minden más is itt: www.tombraider.hu
  • bogi
    #100
    A szökőkútnál jobbra, majd balra, és a fej előtt nyomj egy ctrl-t,a szájában van a kinyító, majd vissza, és a kinyílt rács mögött ugyanezt.
  • bogi
    #96
    Kódot nemtok, de szívesen küldök mentést akárhonnan.
  • bogi
    #94
    Szia Irvine!
    Nna szóval ahol azok a boka magasságban levő pengék vannak, az elsőt átugorva, balra megszerezted a Strongroom keyt. Menj vissza amerről bejöttél az ablakon abban a szobában ahol egy csomó hordó van, van egy deszkaajtó, ott használhatod, és ott megtalálod a tető kulcsát, amit viszont a mellette levő szpbában használhatsz, ahol a két forgó penge van.
    És ne felejtsd el, a szerzetesek mindaddig nem bántanak, amíg Te nem lősz egyet sem rájuk. Ha már megtetted, akkor késő sajna, de kár volt. A fegyvert se vedd elő, ha megjelennek. Sőt, a zsoldosokat hozd össze velük, akkor azokkal sem kell bajlódnod, szép kényelmesen kivárhatod, amíg végeznek egymással. De CSAK a zsoldosokat bántsd.
    Ha már későn mondom, szerintem még mindig inkább kezd előről a pályát, még az elején vagy úgyis. Megéri hidd el. :-)
  • bogi
    #91
    Irvine! Küldtem.
  • bogi
    #86
    Az alsó szinten. De hallottam már hogy valakinek nem ment. Ha neked se sehogy, küldök egy mentést onnan, ha akarod.
  • bogi
    #84
    Irvine! Ha betetted a 4 maskot a helyére, bele kell ugrani a fénysugárba, most már lehet. Próbáltad?
  • bogi
    #82
    CD-ről nekem sem indult soha, pedig eredetim van. Könyvtárból kell indítani.
  • bogi
    #79
    Küldtem a save-t.
  • bogi
    #78
    Van abban a teremben egy töltény ott ahol bejöttél, jobbra a rácson. De ha nincs mentésed onnan szólj, küldök egyet.
  • bogi
    #76
    Irvine!!! Itt mindent megtalálsz hozzá:
    www.tombraider.hu
  • bogi
    #74
    Palesz! Küldtem Emilt.
  • bogi
    #68
    Meg kell várni amíg Piroska visszamegy a kuckójába, és akkor kell odaúszni a játékához, és felvenni a homokból.
  • bogi
    #66
    Felvettél ott egy kampó kilövő puskát, az előző teremben, a zöld fegyverszekrényből, és a bejárat melletti polcon pedig volt a kampó. Kombináld, és lődd a mennyezeti rácsra. És ahol bejöttél, azon a falon meg tudsz kapaszkodni, és eloldalazni a járatig.
  • bogi
    #64
    A tengeralattjárónál ki lehet kapcsolni az áramot. A vezérlőteremben a térképasztalra állva, a fali rácsot kilőni, és arra van a főkapcsoló.
    Az őrnél csak a futás segít, be kell futni a nagy terembe, ott fel az emeletre,itt ráadásul lesből is lőnek rád, megnyomni ott a gombot, majd vissza a másik irányba.
  • bogi
    #62
    Én is köszönöm. :-)
  • bogi
    #60
    A hátsó WC-ben az első kabinban le tudod húzni a plafonról a csapóajtót.
  • bogi
    #57
    De azon már az előbb túl voltál nem? Vagy elkezdted újra a pályát?
  • bogi
    #56
    Jja, nem arra kell menni, hanem balra. Arra nem tudsz. Ott lessz egy őr, előtte a szobákban rongy+kloroform, és a háta mögött kombináld, és USE az inventroyban. Ha jól sejtem hogy hol vagy.
  • bogi
    #55
    Jja de ezek a savek valszínű csak a cracknél műxenek, mert én meghalok, de télleg klassz, holnap felteszem a crackkel. Köszi
  • bogi
    #53
    Most nézem a save-ket
  • bogi
    #52
    Szemüveg nélkül, és nem áll le teljesen, csak épp annyi szünet lessz hogy átérj egyen-egyen. Ments mindegyik után, úgy könnyebb.
  • bogi
    #49
    Az már a 13. pálya ugye? Ott ki kell lesni, van egy rövid, és egy hosszabb szünet, a hosszabbnál futás egyet, mentés, és jöhet a következő. Sajna itt kell majd visszafelé is jönni. :-)
  • bogi
    #45
    Vagy ha elküldenéd nekem azt az exe fájlt nagyon megköszönném. Gyűjtöm az ilyeneket. Van már saját olyanom is, ahol láthatatlan Lara.
  • bogi
    #44
    Hát nemtom mi van ott, de érdekes, mert a géppuskás termen túl, még egy lézerkeritésnek is kellett volna lennie. nem küldenél nekem onnan egy mentést, nagyon érdekelne. A kötélen meg simán át lehet menni, nemtom miért nem megy ott Neked, lehet pont a crack csinálja. ha kell küldök akárhonnan mentést, van mindeenhonnan.