346
melyik legyen?
  • dilic
    #289
    bár adnák már az árakat lejebb..
  • Coine
    #288
    pölö, p3 állítólag a tbörd alá fog menni, legalábbis a gigaherz közeliek + a P4 nagy lépésekben megy le.
  • dilic
    #287
    ha tudsz valami biztosat akkor írd le most azonnal...
  • Coine
    #286
    Már nincs messze, mert az Intel most nagyon belelendült az árcsökkentésbe.
  • dilic
    #285
    igazad van , de sajnos úgy változtatják ahogy ők akarják.
    Reméljük a jobbakat, és csökkeni fog a Intel procik ára és akkor eljön majd a mi időnk.
  • Coine
    #284
    jaja, aztán jönnek a nagymenő számtech. kereskedők, hogy ők minden pillanatban figyelik az online árakat és úgy változtatják, de ez egy nagy hazugság, sajnos :((
  • dilic
    #283
    ebben nagyon igazad van, egyet is értek veled, erre nagyon jó a memória mint ahogy mondtad. Sajnos mindenhol az a helyzet, hogy a kereskedő minnél jobban átverje a vevőt ahol csak tudja, és minnél többet akaszon le szegény marháról.
  • Coine
    #282
    Igen, sajnos ez a baj, hogy a magyar eladók az áremelésre rögtön reagálnak (pl. memória, vinyó...), de ha esnek az árak amcsiban, akkor nálunk pár héttel később érezhető ennek a hatása...
  • dilic
    #281
    de mikor
  • kowajano
    #279
    P4 még mindig marha drága itt nálunk és egyhamar nem megy lejebb az ára
  • dilic
    #277
    az lehet, hogy ott esik az ára, de nálunk arra még várni kell egy darabig, bár ki tudja.
  • Dikkma
    #276
    A kereskedőknek mindig meg kell szabadulniuk a régitől, ezért van ez a késés az árváltozások után.
  • Coine
    #275
    De elkezdtek lemenn az árka elég nagy ütemben, előző hónapban öszz. 500 $-al esett az 1.5-es P4
    www.sharkyextreme.com ; Weekly CPU
    +P3 nagyon eeeesik!!!! (persze amcsiban...)
  • dilic
    #274
    már mondtam valamelyik fórumban, addig nem is mozdulnak meg az árak amíg nem megy le az INTEL-nél a P4 ára.
  • snak3
    #273
    na mondd mar hogy az atlag 150 es a vegen 300 mhz ugrasok semmit se ernek gyorsasagba es kikellett volna hagyni...te kurvara nem ertesz ehhez ez csak azt mutatja.
  • snak3
    #269
    ha ez megnyugtat nekem elso procim 486dx2 66 volt utana amd 90->p1 233mmx 266on->cel 266 400on->cel 366 550en-> c2 566 850en es most p3 800.ezek normalis upgradek voltak vagy a 486 es 800 kozottit nyugodtan kihagyhattam volna mer lofasz par szazalekokat ment csak fel?:)
  • kowajano
    #268
    Nebancsanak igaza van nem érdemes ugy cserélgetni hogy csak 10-20 % növekszika teljesitmény
    más
    ez mi akar lenni valoban árulnának slot A TB-t?
    CPU AMD K7 THUNDERBIRD SLOTA 800MHZ 34543 43178 ft brutto
  • snak3
    #266
    :)
  • diegho™
    #265
    az én 650-es duronom 15 volt áfával. Majd, ha a 800-as is ennyi lesz, akkor veszek azt.
  • snak3
    #264
    900on meno duron most 17+fa...nemar ennel olcsobbat akarsz az mar geciseg:)
  • diegho™
    #263
    Én is várok nyár végéig, aztán jöhet egy duron 800 vagy t.b. 900, akkor már mindkettő nagyon olcsó lesz.
  • snak3
    #262
    1200 tb 70+fa bazze...itt mar tenyleg nem erdemes procit venni mer tuti masnap mar feleannyiba kerul es kijon a duplaja:))
  • diegho™
    #261
    Azt várhatod egy darabig!
  • nyunyu
    #260
    Hmm, megfontolando...
    Ugye az 1 GHz-s P3 arabol kijon egy 1GHz-s TB+egy jo alaplap...

    Lehet, hogy megiscsak AMD-re valtok a nyaron???
    Mindenesetre megvarom, hatha lesz 30e-ert P3 1GHz... :-)
  • kowajano
    #259
    ehhe 1ghz TB 1338 mhz en léghütéssel FOP32 vel

  • dilic
    #258
    Melyik a jobb processzor grafikai munkára???
  • diegho™
    #257
    Nekem meg az a fontos, hogy az AMD sokkal olcsóbb.
  • diegho™
    #255
    Én nem lennék arra büszke, hogy úgy horkolok, mint egy 70 éves öreg trotty!!!!!!!!!!!!!, de ez a topic nem erre van úgyhogy KUSS!
  • dilic
    #254
    Lehet, hogy nem tudok irni, de nem is tudom ki az öregebb.
  • diegho™
    #253
    Ezt azért nem kellett volna - eddig sem tudtál írni.
  • dilic
    #252
    úgy látszik az ember egyre öregszik a korral,
    már irni sem tudok
  • dilic
    #251
    mindenben van vali igazság is, de nem is
  • diegho™
    #250
    És elhúz a rákba, vagy puff!
  • snak3
    #248
    te a dicsoseg miatt veszed vagy hogy kiraly gyors legyen?
  • Dikkma
    #247
    Kandurex
    2001. jan. 26. 21:03 | Válasz erre | #230

    Nem kell annyit piszmogni...az AMD TBird minden technológiai szempontból veri a jelenlegi PIII-procikat......Elég csak arra gondolni, hogy amikor fejlesztették a
    Tbird-et izekre szedtek egy PIII-procit és ahol hibát vagy szűkkeresztmetszetet találtak más megoldást kerestek.
    Majd a P4-él lehet meg csinálni a VS. partit......(addig semmi, de semmi értelme..)ú


    Haha, most jöjjetek, hogy nincs igazam az AMD jelene és jövőjében. Amúgy, Kandurex, erre én nem verném magamat, hiszen a TB később jött ki, lehet gyorsabb egy-két %-al, másrészt ha lefénymásolják más terveit ( ahogyan azt teszik a 286-osok óta ) az nem biztos, hogy a te gyáradnak dicsőség, inkább az enyémnek, az intelnek.
  • snak3
    #246
    mehet bewle akar 1ghz is meg tamogatja siman...
  • diegho™
    #244
    Valamit elírhattál!
    Esnek a PII árak és te PIII-at kérdezel? - inkább a PIII árai esnek.
    Nézdd meg az Abit honlapján, ott tuti leírták meddig bírja! Szerintem kb.700-800-ig.
  • snak3
    #242
    huha mer aztan a kemenyen 30fokon meno procim leeg mi?
  • kowajano
    #241
    az nem baj ugyis tél van még :0
  • snak3
    #238
    hogy jobb e az nem erdekel de 1ghz athlon 30+fa es ez felhuzva 1100ra es raadasul lattam eloben mit tud szal ez a lenyeg...nem az hogy amd:)