5242
  • gera995
    #5242
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    15 34 24 63 24 63 35 24 53 36 22
  • Tekken5
    #5241
    Sziasztok!

    Gamecube-ra megvettem ezt: Die Urbz: Sims in the City (többek közt)
    Eredeti.

    Lenne egy kérdésem:
    Ezt írja ki a Gamecube: "The Game Disc could not be read. Please read the Nintendo GameCube Instruction Booklet for more information." Tehát nem olvassa be a lemezt :( Vagy ez csak azért van, mert nincs hozzá memóriakártya? Akkor nem ezt írná ki...
    Szerintetek mit tegyek?

    Jah, és első alkalommal lejátszotta a játék intróját is, de már azt sem teszi meg a gép.
  • kem001
    #5240
    Ritvaikén nekem az angol verzió van meg és az 2,79 gb
  • kem001
    #5239
    Torrentről lelehet én onnan töltöm!
  • Donn
    #5238
    hallóóó
  • Donn
    #5237
    Nem tudja valaki hogy honnan lehet letölteni a Sims 8 in 1-t????

    Előre is thx!!
  • BattlefieldQ
    #5236
    Ki tudná megmondani, hogy hol lehet letölteni a The Sims 1-et vagy a 2-őt.
    Plíííííííííííííz.
    Segítsetek!!!:(
  • Ritavikén
    #5235
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni hogy kb. hány gigabájt a sims 2 alap?

  • dani92
    #5234
    hi! Van egy par elado sims1 kiegeszitesem...ha valakit erdekelne szoljon ram pirvibe.
  • multibit
    #5233
    Nos, a megoldás az lett, hogy a DXdiag-ban le kellett tiltani az AGP textúra gyorsítást (AGP texture acceleration). Már csak azt nem tudom, hogy más játékoknál ez nem jelent hátrányt, nem fogja vissza a kártyát (7600GT)? A DirectDraw és a Direct3D gyorsítást is tiltsam le?
  • Web mester
    #5232
    Igen.
  • multibit
    #5231
    Az nem lehet a gond, hogy a 7600GT túlságosan új kártya a Sims-nek? A Játék újratelepítése már megvolt, sajnos nem segített. A régi MX440-es kártyával nem volt probléma. Érdekes, hogy más játékok, amiket eddig próbáltunk nem produkálták ezt a hibát (semmilyen más hibát sem). Pedig volt köztük olyan is, ami régebbi mint a Sims, és voltak újabbak is.
    Nvidia drivert is újraraktam már (persze előtte Driver Cleaner Pro-t futtattam). Létezik valamilyen javító-patch a Sims-hez?
  • Web mester
    #5230
    Ez érdekes. Nekem is van néha hasonlo, de akkor ha kilépek és közbe fút és visszalépek. Nemtom mi a gond, talán probáld meg újratelepíteni és ha van fontos ház akkor csinálj biztonsági mentést. Nemtom beválik-e, proba szerencse...
  • multibit
    #5229
    Sziasztok!

    A lányom számára kérek segítséget tőletek. Egyik kedvenc játéka a Sims. Viszont a nem rég vásárolt videokártyámmal (Gainward 7600GT AGP) nem akar rendesem működni a játék. Más játékokkal minden ok, csak a Sims gázos.
    Itt egy kép a jelenségről:

    Konkrétan a Sims Deluxe Edition + Unleashed + House Party + Superstar kombóról van szó. Jogtiszta, újonnan vásárolt játék(ok)ról van szó!

    Köszönöm!
  • Web mester
    #5228
    Erre én is kiváncsi lennék.
  • pokem
    #5227
    sziasztok

    azt szeretném megkérdezni milyen ez a sims 8in1???
    És ez jó windows xp-re?
  • drowns41
    #5226
    Okés, majd megpróbálom. Amúgy nem nekem kell, csak be kell üzemelni :)
  • Web mester
    #5225
    Rkad fel a kiegészitőket Unleashed, Superstar, House Party sorendben és útána a House Party exejével inditsd el. Ha ezse megy akkor House Party, Unleashed és Superstar sorendbe rakd fel.
    Gondolom ilyen pakkod van:
  • drowns41
    #5224
    Igen, csak az a gáz, hogy ha elindítom az egyik kiegészítőt bejön a kép, aztán kilép a windowsba :S
  • cseri001
    #5223
    Az összeset tudod használni egyszerre, mindig a legutolsó kiegészítő ikonjával kell indítani a játékot. Ha az alap, a House Party, Unleashed, és Superstar van fent, akkor a Superstar-ral.

    (Már amennyire emlékszem... De a sims2-nél így van...)
  • drowns41
    #5222
    Tehát akkor az összes kiegészítőt lehet használni egy játékban?
    Ha így van, akkor melyik CD-vel indul el?
  • Web mester
    #5221
    Hát nem tom mi lehet a baj. Én megjelenési sorendbe raktam fel és tökéletes müködik mindegyik.
  • drowns41
    #5220
    Sziasztok!
    Lenne egy kis problémám! Illetve kérdésem.

    Helyzet:
    - Megvan az eredeti sims1. felraktam, tudtam vele játszani.
    - Kaptam hozzá egy nagy kiegészítő csomagot, amiben benne van az Unleashed, a House Party és a Superstar.
    - Ezeket is feltettem.
    - Amikor elindítanám a játékot, hibát ír ki, hogy egy másik kiegészítő van fennt, és ezért újra kell tenni.

    Kérdés: nem lehet egyszerre játszani a kiegészítőkkel csak külön-külön?

    Várom válaszotokat. Köszi
  • detta12
    #5219
    A Downloads mappába!!!
  • Web mester
    #5218
    Superstarba nem tudok tovább jutni a reklám zenénél. Nem teccik annak a simnek. Pedig a használatiútasitás szerint ez következik. Mit kell most csinálni?
  • ericsson ga628
    #5217
    Tud valaki egy müködő torrent linket Sims 1-hez? Meg jöhetne pár kieg is. Köszi
  • Dash
    #5216
    Letöltött dolgokat hova kell rakni?
  • Web mester
    #5215
    8in1? Az milyen?
  • csr222
    #5214
    Hali!!!

    Kérlek segítsetek, létfontosságú!!!
    Magvn a SIms 8in1, és vmiért no hang!!!
    nem értem végigszenvedtem, azta rohadt 7 órás setuppolást, pedig nincs 1 gyenge gépem!!!
    aki tud segítsen!!
  • detta12
    #5213
    Tudna valaki nekem segíteni?? Azt szeretném megkérdezni hogy tudtok e olyan honlapot amibe a Sims 2-re lehet letölteni hajakat és ruhákat!!!!
    Légyszi írjatok!Nagyon fontos!
  • detta12
    #5212
    hali
  • Neoncsoves
    #5211
    kérdezd meg a Sims2 topicban ;)
  • nenus
    #5210
    Itt mindenki 1 LOL mert hülye az aki a SIMS 1-et szereti
  • Natascha
    #5209
    Sziasztok!


    A segítségetekre lenne szükségem több dologban is.

    Leírom a problémáimat:

    1. The Sims 2. Addig jutottam el, hogy letöltöttem egy weboldalról és kiírtam a képfileból dvd-re.
    Feltelepítettem a programot a dvd-ről, de az eredeti lemezt kéri! Mit lehet ilyenkor tenni? (Ráadásul csak angol nyelvű)

    2. A Sims 2-höz nincs magyar nyelvű file valahol?

    3. Letöltöttem a magyar nyelvű Pets kiegészítést (Sims 2-höz) is néhány napja és feltelepítettem a játék után, de ez is eredeti cd-t kér!
    A többi Sims progit most töltöm, de valószínű így azok sem fognak működni.


    Ha bármi ötletetek van, ami segíthet, kérlek írjatok!
    Egyedül nem boldogulok.
    Köszönöm szépen!

    Natascha

    Címem: [email protected]

    B.U.É.K.!!!!
  • hanga1111
    #5208
    Szeretném letölteni a Sims játékot hol és hogyan kell segitsetek.köszike
  • Web mester
    #5207
    Az Abrakadabrába hogy lehet varázsolni?
  • mike0013
    #5206
    jobb gépet kell venni
  • Web mester
    #5205
    Feltelepitetem a The Sims Superstart és most már hat kiegészitöm van,de néha anyira akad Live modban hogy már élvezhetetlen.
    Nem tudjátok mi lehet a gond?
  • jedimarsi
    #5204
    Kérlek segítsetek!!!Telepítem az Egyetemet minden rendben kéri a The Sims 2 4-es cd-jét berakom elkezd valamit tölténi és egyszer csak hibát észlel és letörli az egész játékot!!Ez miért van? vagy hogy lehet megcsinálni???Előre is kösz!
  • laci1993
    #5203
    hello.Azt nem tudjátok miért csinálja hogy belépek lejátsza a videót és kilép pedig már meg craceltem??????????