1090
Mi a véleményed a nácikról, skinekről?
  • Rafaelo
    #1050
    tudjuk
    [tudják]
  • Garfield
    #1049
    Vazze, szálljatok már le Antifasisztáról, nem veszitek észre, hogy direkt csinálja és provokálni akar?

    A szövege alapján mintha most lépett volna ki az Agyarfórumból...
  • Rafaelo
    #1048
    terjeszkedési törekvéseink ???? kik vagytok ti alienek vagy predatorok??
  • Bandew
    #1047
    RASSZISTA!!!
  • balumaci
    #1046
    és tényleg
    eme népcsoport minden kedves tagjának üzenném:
  • Antifasiszta
    #1045
    1. Ha egy terület 500 évig a miénk volt, és 50 évig a tiétek, akkor az a miénk - ti csak ott-tartózkodók vagytok.

    2. Ha egy terület 500 évig a tiétek volt, és 50 évig a miénk, akkor az a miénk - a határokat nem lehet megváltoztatni.

    3. Ha egy terület 2500 éve a miénk volt, és azóta folyamatosan másoké, akkor az minket illet, mint a "nemzet bölcsője".

    4. Ha az ott élők többsége sorainkból kerül ki, az ország a miénk - jogunk van az önmegvalósításra.

    5. Ha mi vagyunk kisebbségben ott, az ország a miénk - a kisebbségek általános joga megillet bennünket, és védelmez bennünket elnyomásotok ellen.

    6. A mi terjeszkedési törekvéseink valójában történelmi szükségszerűségek, míg a ti önkormányzási óhajotokat fasizmusnak kell nevezni.

    7. A mi népi hovatartozásunk ünneplése szent kötelesség, míg a tiétek csupán rasszizmus.

    8. Népünk eredményeinek bemutatása értelmes és méltó tevékenység. A ti eredményeiteket saját fajotok tagjaival töröltetjük ki.

    9. Ha halált kiáltunk a gojokra (nemzsidókra), ezt a szívélyesség és megértés aktusaként kell fölfognotok. Ha viszont nemzsidók követelnek emberi jogokat a maguk számára, ez gyűlöletbűn Izrael fiaival szemben.

    10. A fentiek igazak ránk, de rátok nem.
  • Dezső32
    #1044
    Pont ez az. Sokan azt hitték/hiszik hogy igazi. De miért is történhet ez? Azért, mert TÉNYLEG VANNAK ILYENEK! És az antifasiszták TÉNYLEG ILYENEK! Szóval nem nehéz egy ilyen oldalt a számlájukra írni.

    Volt a régi afa.ini.hu oldal, hát az is majdnem ilyen szánalmas volt. 100 zászló az elején, mindegyikhez odaírva, hogy "feltöltés alatt". Persze sose töltötték fel, hónapok alatt semmit nem változtattak az egészen. Fent volt a cikk, hogy a skinheadek antifasiszták, és hogy a többi meg bonehead. Ez volt az összes ami fent volt a cikkeknél.
    Meg volt egy fórum, amiből törölgették ki az összes beírást, merthát az ő demokráciájuk/szabadságuk/anarchiájuk ilyen.

    Na ennyit erről. :-/ :-) Szánalmas afa. :-)
  • Rafaelo
    #1043
    buék kopaszkáim !
  • nagykispeter
    #1042
    Én is sokat láttam csak az a baj hogy szabadon
  • Bandee1987
    #1041
    sry, de manapság már annyi hülye embert látok (sok antifasisztát), hogy már túl komolyan veszem, és hamar felidegesitem magam rajta. Szóval sry, bármit is mondtam :)
  • balumaci
    #1040
    én már elsőre levágtam, nem tudom hogy lehet ezt nem érteni
  • Dezső32
    #1039
    (propaganda) Nem látod, hogy ez egy antifasiszta-gúnyoló oldal? :D Pont azért tettem ide, mert poén képek vannak rajta, meg idétlen cikkek! Jajj, elég durva hogy valaki mindig komolyan veszi. :-o
  • Bandee1987
    #1038
    sajnos én már túl sok cigányt láttam ahhoz, hogy megítéljem ezt az embercsoportot. Persze kivételekkel is találkoztam de az írtó kevés volt...
  • Eye-scream
    #1037
    Én csak azt nem értem, hogy miért kéne utálni akármilyen "csoportot" legyenek azok zsidók, cigányok, buzik vagy éppen feketék. Ha valakivel bajod van akkor utáld azt, de mi értelme van utálni egy adott embercsoportot?

    Na mind1, igazából csak azért írok be ide, mert még mindig baromi sokan azt hiszik, hogy skinhead=fasiszta, ami valami döbbenetesen nagy baromság, és egy Mo.-n általánosan elterjedt tévhit, amit nem kéne még erősíteni is...
  • Bandee1987
    #1036
  • Rafaelo
    #1035
    :D
  • balumaci
    #1034
    az nem baj
    én is az vagyok... egyenlőre....majd a geci fősuli kurvaanyja művelt gyerek leszek :D
  • Rafaelo
    #1033
    egyszerü ember vagyok :I
  • balumaci
    #1032
    kissé egyszerűen fogalmaztál, de nagyon jól!
  • Rafaelo
    #1031
    miért baj ha valaki utálja a zsidókat ezt sohasem értettem . a magyarokat meg más nációkat lehet utálni a zsidókat meg nem ? ki a fasznak tartják magukat , külömbnek tartják magukat vagy többnek éppen hogy ők tarták magukat felsőbrendünek irányitónak szerintem éppen hogy ők a rossz fiuk na mindegy ......
  • Rafaelo
    #1030
    én szivesen lennék faszista!
  • balumaci
    #1029
    ok, np
  • Bandee1987
    #1028
    tényleg, sry, csak manapság már annyi hülyeséget olvas az ember, hogy én ezt egy komoly levélnek gondoltam...
  • Bandee1987
    #1027
    jó, de annyira felidegesitett.
  • balumaci
    #1026
    ez nem antifasiszta, bandi, fogd fel, ez a srác épphogy lejáratja az antifasisztákat, ha nem vennéd észre
  • Bandee1987
    #1025
    te hülye vagy. Először is: a tököm tele van már az idióta szövegeddel. Ez a topik az egyszeri ember véleményére kíváncsi, és nem propagandacélokat szolgál. Úgyhogy el lehet húzni innen, hirdesd az igét máshol. És még vmi: Nem az antifasisztákkal van bajom, hanem az olyan "antifasisztákkal" (nem véletlenül van idézőjelbe téve), amilyen te vagy.
    Ui: Lehet, hogy van ott egy nyilaskereszt az egyik gumitopikban, de nem propagandacélból. Ha ennyire zavar, no problemo, szólunk vmelyik moderátornak és kiszedi. De emiatt nem hiszem, hogy be lehet záratni egy egész fórumot. Már csak azért sem, mert nem ezen a tárhelyen van a kép felrakva, hanem a matula.hu szerverén, a kép csak ide lett linkelve.
  • balumaci
    #1024
    meggyűlt velük a bajod, csak nem közvetlenül, hanem közvetve...
  • Bandee1987
    #1023
    Tudod, a zsidókat nem utálom, mert eddig nem gyűlt meg velük a bajom. Viszont a cigányokat igenis, és nem véletlenül...
  • Bandee1987
    #1022
    Igen, és idióták is vannak sajnos mindenhol...
  • The Garrett
    #1021
    mint ahogy Sg-n is :)
  • Antifasiszta
    #1020
    Sajnos cigány, zsidó gyűlölők mindenhol vannak!
  • Antifasiszta
    #1019
    Látom nem tetszik az ANTIFASISZTA MOGALOM ,ÉS KIGÚNYÓLJÁTOK.
    Majd fel vásárlom az sg-t aztán többet ide életbe nem írogattok! (vagy a MAZSIHISSZAL BE TÍLTATOM, volt már ilyen...)
    Meg vólna rá az ok! Pl a garfield http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1052142284 topicja abban is nyilas kereszt, meg ehhez hasonlók.
  • Dezső32
    #1018
    Már mi az, hogy törölve lett a hozászólássom?

    http://www.afa.ini.hu

  • rohadtgec
    #1017
    majd kinövitek.....

    (szánalmatik a topik)
  • Bandee1987
    #1016
    Látom, hogy Antifasiszta nevű barátunknak több usernév is van a tarsolyában...
  • Bandee1987
    #1014
    nekem az a bajom, hogy mostanában annyi "antifasisztát" lát az ember, és ők büszkén vallják, hogy ők bizony a nácizmus ellenségei, közben azt sem tudják, hogy kik voltak azok a nácik, mit is műveltek.
    Példának lásd: Tomcat polóblogjában az októberi holocaust megemlékezésről ill. antifasiszta tüntetésről írt érdekes olvasmányt.
  • Bandee1987
    #1013
    Nézzétek meg ezen az "antifasiszta honlapon" a cikkeket és azon belül a náci meséket...
    szóval...no comment..
  • joebacsi
    #1012
    hmm...
    az a gond, hogy már fel se tűnt hogy ez poén lehet, mert van egy pár ennyire hülye ember, aki komolyan gondolná mindezt...tényleg szerencse hogy ez csak poén
    egyébként ki valójában az "antifasiszta"? (poén nélkül pls)
  • The Garrett
    #1011
    ebbol is láccik hogy csak poén az egész :D
  • I.C.ram
    #1010
    Elég egy majom is egy topikba :)