86
Fujitsu-Siemens Monitorok
  • netcool
    #86
    Halee!
    Lenne egy kérdésem a szakértő urakhoz és hölgyekhez!
    Egy fujitsu-siemens scaleoview l22w-2 -es monitorhoz drivert keresnék de sehol se lehet találni! Azért kéne mert a frekvencia csak 60hz 1680x1050-es felbontáson!Nem hiszem el hogy ijen foss lenne egy 22"-os monitor!Valaki segitsen már meg egy linkkel ha lehet!:)
  • Borg
    #85
    Az a max freki. Odáig csak powerstrippel tudod húzni, a win és az inf alapból csak alatta lévő leközelebbi szabványos értékre engedi állíani.

    Pl az enyém 110Hz-et tud 1024-ben, de az INF csak 100-ra rakja. Ez normális.
  • Amse
    #84
    1024x768 ban 85kHz-en jó!
  • Amse
    #83
    Hát nem tudom.Azt írja 1280x1024/72kHz, de én azon a felbontáson csak 60at enged.
  • Borg
    #82
    Hát ez passz, a tipust nem ismerem... Lehet nemtud többet ott?
  • Amse
    #81
    Na megvan!Sokat szívtam vele, de meglett viszont nem tudom 1152x864 es felbontásba 75 hertz-nél nagyobbra állítani és így eléggé vibrál a kép.=o(
  • Amse
    #80
    Vágom, de ha azt csinálom akkor kiírja, hogy nem talált a jlelenleg telepítettnél alkallmasabbat.
  • Borg
    #79
    Saját lemezt kell nyomni, és megmutatni az INF-et.
  • Amse
    #78
    Azt próbáltam, de nem akarja felrakni.
  • Borg
    #77
    A monitor INF-et kell megadd neki.
    Desktop jobbklikk, properties, settings, advanced, monitor, properties, driver, update driver.
  • Amse
    #76
    Hi!
    Most szereztem 1 c700 (YEFD) monitort és az xp nem ismeri fel csak plug and play-nek.Leszedtem drivert ami bin-t meg infeket tartalmaz.Azt hova kell bemásolni, hogy felismerje?
    És 1152x864 es felbontásba hány hertz-en kéne mennie?
  • Borg
    #74
    Nekem C992/C993 van, 19"os majdnem flat, tehát 5mm alatt van a domborusága...de ennek is iszonyat szép a képe, és 1024ben 110Hz, 1280ban 85Hzen használom.

    De a legütősebb az ára volt, 79+fa 1.5éve metroban.

    Tökéletesen meg vagyok elégedve vele, talán csak kicsit gyorsabban melegedhetne be, kell neki fél perc eleinte amig bemelegszik, és eléri a képméret a normált. (induláskor 3-4mm-el szélesebb a kép, és ugy huzodik össze a beállitottra)
  • BOOT
    #73
    Apropó, a világ legjobb monitora a Fujitsu-Siemens 21T2! Cégen belül vettem,azóta is aldom az istent.21" FlatTrinitron ,hihetetlen precíz OSD.Ja és a felbontás:1920*1440/85Hz!!
    A bolti árát nem tudom sajna.
  • BOOT
    #72
    Lehet szar az egér ,vagy a ps2 port vagy a driver gázos és még lehet a játék.
  • Atus
    #70
    A 19 collos.
  • Atus
    #69
    Van belőle 15,17,19 collos is.
  • Atus
    #68
    Ismét lesz a Metro-ban április 12-től. Br 100e.
  • Atus
    #67
    Már én sem akarok, maradok a MAG 796-nál.
  • Atus
    #66
    Szerintem az nem vett még ilyet, aki nem akart.
  • Bradock
    #65
    http://www.drivers.hu/
  • Atus
    #63
    Szóval. Azt mondják, a Siemens nem is tud moncsit gyártani. A háztartási gépeik viszont szuperek. Most akkor mi a rák van?
  • Atus
    #62
    58-as hírhez mit szólsz?
  • Laalee
    #60
    azt hogy kamu.... ennyert egy jominosegu 17 es se nagyon kapni....
  • Atus
    #59
    Seti: a 95P-nek van magyar oldala is:
    http://www.samsung.hu/layout/data.html-data_id=389.htm
  • Atus
    #58
    Március 1-től az egyik hipermarketben 94900 Ft lesz a c993-as ára.