23325
  • báttyó02
    #20426
    mondjuk igy messziről szép
  • SarkanyfuaRUSH
    #20425
    elcsesztem a linket, szóval:

    ultrahigh_8af_16aa_kep
  • báttyó02
    #20424
    nekem nem jó a link
  • SarkanyfuaRUSH
    #20423
    az alábbi linken lévő képet nem én csináltam, a linkben látszanak, hogy milyan paraméterekkel készült...

    nézzétek meg bal oldalon az ajtót! ilyenekre gondolok!

    nem normális, hogy ilyen textúrűk vannak?

    ultrahigh_8af_16aa_kep
  • SarkanyfuaRUSH
    #20422
    milyen nem régi opengl-es játék van még? ....
  • SarkanyfuaRUSH
    #20421
    hát netudom, de berakok egy nem ilyen szélsőséges példát:

    Ez a game elejen a command HQ-ben készült két kép ugyanott, ugyanakkor...

    Szóval mindenhol szép a játék, csak van sok textúra falakon, bútorokon, ajtókon, stb. amelyek közelről csúnyák..

    Szóval ez szerintetek nem normális?

    Gépem: 3200+ AMD XP, 1GB ram, Radeon 9800 128Mb, utolsó ati driverek, többet próbáltam...

    Milyen nem régi opengl tudtok ajánlani, hogy megnézzem?

    köszi mindenkinek...


  • SarkanyfuaRUSH
    #20420
    nem piszkáltam a cfg-t :)
  • Zsoldos
    #20419
    Ezek annyira nem szubjektiv dolgok, ez a textura-meret a normalisnak (medium es afolotti fokozat) kb a negyede. Lowon is csak elvetve vettek lejjebb nehany texturat, es azt sem ennyire..
  • ranGer2
    #20418
    Piszkáltál a cfg hez? :)
  • RelakSfromhome
    #20417
    Ez tényleg rusnya. Milyen videókareszod van, hány mega rammal?
  • báttyó02
    #20416
    nade nem csúnyák ezek,ami nálad van,az egyértelmü hiba,mondom,nekem low-on is SOKKAL szebb,pedig nincsen jo videókarim
  • Gunner
    #20415
    Az én tudtommal is...
  • CUCLI
    #20414
    hell knight csak a vége felé lesz ha jól tudom..
  • Gunner
    #20413
    Te láttál HellKnight-ot az első pálya végén? Mert én nem :| A szemem miatt manapság semmit nem látok?
  • Gunner
    #20412
    Ok, közben rájöttem, hogy Ctrl+Alt+0ás módszer is létezik :)
  • Gunner
    #20411
    Tudom nagyon sügér vagyok, de szerintem mióta felraktam az 1.1es patch-t a Doom 3-ra valahogy képtelen vagyok előhozni a konzolt. Tud valaki segíteni? Nézelődtem már Google-n hogy mit lehetne tenni, tudom a legegyszerűbb az lenne, ha ujra raknám az egész Doom 3-at, de mégis... nincs egyszerűbb módszer? Mielött valaki mondaná, Alt Gr + 0-t próbálom.
  • SarkanyfuaRUSH
    #20410
    máshol is láttam már screenshot-okat ultra high detailen amiken csúny textúrák vannak, de azért nekem valami fura, lehet hogy hülység az egész ...

    pl ezek:
    doomultrakepek
  • SarkanyfuaRUSH
    #20409
    egyébként, ha valakinek van kedve mégnézné nekem az ő gépén ezt a helyet?

    látszik a képen pumpstation 8, az a kontroll szoba ahol megnyomsz egy gombot és a képenyőkön az a faszi beszél, majd kívülről jön két tűzdobáló gyenya és csak az ablakon lehet kimenni...

    beraknai valaki egy screenshot-ot ugyaninnen?

    köszi
  • SarkanyfuaRUSH
    #20408
    na ne szomorítsatok el!! :(((

    milyen másik opengl game van mostanság, ami nem olyan régi, hogy amúgy is csúnyák benne a textúrák?

    egyébként nem ez az általános, csak közelről ilyen, majd rakok másik képet is, egyébként kurva jól néz ki, csak vannak ilyen közelről csúnya textúrák benne....

    szóval biztos, hogy egyes helyeken nektek sincsenek benne csúnya textúrák?
  • báttyó02
    #20407
    na ja,még low-on is jobb
  • Zsoldos
    #20406
    Valami durva hiba van itt a keszulekeddel.. A djum meg low-on is nagyon latvanyos. Mas opengl progik is ilyen benak?
  • báttyó02
    #20405
    hu ez mondjuk tényleg nagyon csúnya,nekem low-on is ezerszer szebb
  • SarkanyfuaRUSH
    #20404
    na, körülnéztem kicsit, meg is találtam :)

    szóval normális, hogy ez így néz ki ultra-high detailen?

    köszi
  • SarkanyfuaRUSH
    #20403
  • SarkanyfuaRUSH
    #20402
    de hogyan kell belinkelni képet?

    tudom-tudom láma kérdés, de azt is megmondhatjátok, hogy hol van leírva... :)
  • Shep
    #20401
    akármit csinálsz olyan.
  • SarkanyfuaRUSH
    #20400
    a képfeltöltés már látom hogy megy...
  • SarkanyfuaRUSH
    #20399
    láma vagyok, nem tudom, hogy kell képet berakni, még sose próbáltam, meg tárhelyem sincs feltölteni...

    egyébként, hogy a legegyszerűbb képet feltölteni?

    Szóval csak az érdekelne, hogy ultra-high-on is olyan kis felbontásúak maradnak a textúrák sok helyen a falakon, ajtófélfákon meg egyéb semleges helyeken, nagyobb tárgyakon?? Tudjátok, olyan kicsit kockás a minta közelről...
  • hykao #20398
    volt...
    alapból csúnyák a textúrák high detail-en is... :)))
  • RelakSfromhome
    #20397
    Egy screenshotot mutass már légyszi!
  • SarkanyfuaRUSH
    #20396
    a homályt már megoldottam, anti-filternegt cfg-ben átírtam..

    de olyan mintha, a beállításokra nem reagálna a gamma, átállítom high detailra és csúnyák a textúrák...

    valami nem ok

    volt valakinek hasonló?
  • RelakSfromhome
    #20395
    mit értesz homály alatt?
  • báttyó02
    #20394
    játszd mediumon
  • SarkanyfuaRUSH
    #20393
    üdv!

    tudom, hogy visszaolvashatnék, de asszem nehezen találnám meg...

    tudna valaki segíteni abban, hogy miért változik tök homályra a képernyő már a menüben is, a high vagy ultra-high-ra rakom a grafot?

    radeon 9800, 3200+ XP, 1Gb, utolsó ati driverekkel mind próbáltam...

    az az érdekes, hogy korábban ez nem volt így, akkor 2600+ proci és csak 512 ram volt...

    help pls
  • báttyó02
    #20392
    szasztok,olvastam a doom3world-on azt,hogy az első küldetés végén mikor elsétál előttünk egy hell knight,akkor ott van egy csukott ajtó,és ha beirjuk a konzolba a noclipet,akkor bemegyünk,és valami érdekes dolog van bent. na ezt a helyet nem találom,és azt mondja már el valaki,hogy mi van ott az ajtó mögött!
    mondjuk én nem nagyon láttam az első küldetés végén sehol se hell knight-ot,ezért nem találom azt a zárt ajtót
  • RelakS
    #20391
    Miután megölted a 4 kellemetlent, kell, hogy még jöjjenek. Ha nem, akkor lehet, szar a törésed (ha nem eredeti a gamé)
  • _Atti_
    #20390
    több millió..ezen nincs bump
    ez hi-res verzió..ilyenekről nyúzzák a normal mapot:)
  • Robbb
    #20389
    Hali mindenkinek! Én is megakadtam a játék végén a főmonsztánál. Sajnos nem működik a mindenki által ajánlott dolog, nevezetesen hogy a lélekkockákat ráküldve kell visszaküldeni pokolba. Mivelhogy összesen 4 azaz négy darab csatlósszörny jön ki a gödörből, és kész. Általuk egyetlen lélekkockát se kapok. A megölésük után csak mi ketten maradunk a főmonsztával és meghitten keringőzünk. Ráküldöm mind a hatvan rakétát, BFG-met, minden lőszert, ő meg csak jön felém. Tapasztalt már ilyet valaki? (Ha újratöltöm a játékot, akkor se változik a felállás)Help plíz!
  • steweee
    #20388
    ééééés ? 1.2re peccselve is megy. vagy legalábbis azt hiszem, és a .pak4-es verziót másoltam be, sosem telepítettem mert előtte nekem sem ment a nagy M miatt. utána meg már fölösleges volt
  • Beers
    #20387
    Ezt a variációt még kipróbálom!
    Kösz!