23325
  • Lacc
    #20952
    Thnx, nézem.
  • alph4
    #20951
    Ja mivel módosíteni kellent egy fájlt rajta, hogy ne kérje a CD-t hanem telepítsen tovább! Én már igy csináltam meg, és tökéletesen müxik! Itt letöltheted a szükséges fájlokat + van leírás hogy kell megtuningolni! :)
  • NeoMaN
    #20950
    hehe... :) Mintha csak az én HL2 értékelésemet olvasnám... :ÐÐÐ
  • Lacc
    #20949
    Hát ez érdekes, mikor rakom fel a sima D3-at, DVD-s verzsönről, akkor egyszercsak install közben kéri a 2. cd-t... Volt valakinek már ilyen?
  • Istencsászár
    #20948
    két oldalt az a generátor kékes energiát fejleszt vagy fegyver mittomén aztkell megfogni ésnekikurni azt meghal mejd
  • lwb
    #20947
    az erebus labsban kolbászolok éppen. a játék sztem változatosabb lett, van benne ügyességi rész is (időlassításos-ugrálós) a sok hent mellett. a levitator is klassz, nem olyan mint a hl2-ős antigrav puska, mert ezzel főleg saját lövedéeiket fogjuk visszalőni az ellenfélre és nem tárgyakat rakosgatunk. jó expansion, nem csak új pályákat, hanem új játékélmányt is ad. de persze ez nem egy új játék, szóval gyökeres változások azért nincsenek. jó hír viszont, hogy az olyan modok, mint pl. az iamawuss, itt is működnek (lámpát rak a puskákra).

    majd meglátom, ha végigvittem. nekem egyelőre teccik.
  • Maxtreme
    #20946
    Nagyon ügyes fiú vagy gratulálok.
    Nobel díjat nem kérsz?
  • Evogordon
    #20945
    HAHAHA megvan már a doom 3 and resurrection of evil
  • abonyitomz
    #20944
    nem tudom elintézni az első főellenséget , hibába lövök bele minden lőszert és lövöm vissza a tőzlabdáit
    mit kell tennem??????? valaki HELP ME
  • lwb
    #20943
    amíg az első bosst nem ölöd meg semmire.
  • abonyitomz
    #20942
    mire leeht használni a szivet , ami alapból megvan??????????
    HELPPPP
  • Kandurex
    #20941
    Ki meddig jutott, és mi a véleménye? Kritikát kérünk! :)
  • Istencsászár
    #20940
    a sötéthez hozzáteszem nekem lcd mocsin semmi bajom sincs tökéletesen lkátok mindent , gravitigun ne a hl2-őhöz hasonlitsd mer itt más a szerebe pár kő elmozgatása és a enrginyalábok karbantartása:) tűzgolyok visszalökése
  • Kandurex
    #20939
    Nos, kipróbáltam, eltoltam a második pálya közepéig. Az alapjátékhoz képest nem sokat változott a menü, kezelés, irányítás, hangok, egyszóval minden a régi. Talán a grafika finomabb, érettebb, de ez is inkább a pálya szerkesztők dicsérte, nem a motorré. Egyébként pofás, jól érzhető a megfelelő desinger munka. Csak ugye megen' a vaksötétbe kolbászol azt emberfia, hangulatilag igaz így az ütősebb, csak sajna emiatt meg éjszaka van értelme játszani (nappal nem felős - nem látós). A játékmenet síralmas és tragikus. Kezdő játékidő 20. -dik másodpercében már egy jó pofa kopánnyaval kellett hadakozom, rémizgalmas egy bevezetés...teleportálgatós szörnyek (pozitívum lehet, hogy még egyszer se mögém jöttek :pp), sejtelmes non-grafitis ajtók, ej - ha, a jó öreg shoti, szívecske ami lelkeket gyűjt (még ej - hább), géppityú, még egy jó pofa fő szörnyecskével is összeakad a bajszunk sure mindezt már a játékidő 10 percébe. Haláli. Egyébként hangulatilag rendben van, ijesztgetni próbál a régi sémák felhasználásával (vörös köd, változó pályarész, anyád rádnyitja az ajtót :pp). Aztán ugye megjelenik (sure kb. a 9. -dik percbe) a gravity fegyver ami szánalmasan kevéske a HL -s utódjához képest, igazán "figyelemre méltó" darab, mozgathatunk vele dobozokat, meg néhány követ és hullát és persze energia labdacsokat, ennyi, semmi több, ej - ha mondhatnám... szánalom a köbön a játék.

    Értékelés:

    Grafika: 8 / 10 (tényleg pofás)
    Zene + hangok 6 / 10 (nincs sok változás)
    Irányítás + kezelés * / 10 (semmi változás, mondjuk itt nem is kell)
    Hangulat: 7 /10 (félős lehet iccaka)
    Játékmenet - szavatosság 5 / 10 (2 pálya közepéig ez a véleményem)

    össz: 6.5 / 10

    (egyelőre)
  • Istencsászár
    #20938
    Duplacsövű:) ez az atomgun
  • Istencsászár
    #20937
    :D igen :D
  • Seth
    #20936
    ilyen szép kezünk van ha használjuk azt a bigyót???
  • Istencsászár
    #20935
    :) igen invitel trágya
  • alph4
    #20934
    Mé lassú a neted?
  • Istencsászár
    #20933
    joblettvolna ha linekeled:P
  • alph4
    #20932
    Pár kép:

    Egy csávesz kezében a garvity fegyverrel:


    Egy jól sikerült kép egy szörnyről:


    A garvity fegyver üzemkész állapotban :))


    A szörny amit csak 3x sikerült elpusztítani:


    Itt az új karakter akit írányítunk:


    Ez egy multifunkciónális stuff, amivel le lehet lassítani az idő is:
  • Istencsászár
    #20931
    teccik benne a gravity gun jól kitalálták carmackék a tűzgolyódobálos szörny golyóit:) megfogod gravitigunnak azt visszadobod rá gecinagy:D
    Teccik benne a tértorzulás amit a gravitigun okoz faxa lett.
  • Istencsászár
    #20930
    doom3
    doom2
    doom3
    doom4
    Sajnos a képek nemadják vissza a szépségét mozgás köbe kell látni azt bámulni:PP
  • báttyó02
    #20929
    király!
  • Istencsászár
    #20928
    dobok pár képet:D
  • rage
    #20927
    Hm, most meg úgy döntött, elfogadja
    Na, mentem játszani :)
  • alph4
    #20926
    Mégérkezett a Házigazda végre!
  • Kandurex
    #20925
    Nemsokára kipróbálom :)
  • Istencsászár
    #20924
    :) elirtad? kikell férnie olyan nincs:D
    T7LBBD27TWLCSDGD F6 igy ird be
  • alph4
    #20923
    Mert az utolsó két betüt a jobb oldali kis részbe kell írni! Tuti ki kell férnie így! (kötöjel nélkül!!!)
  • rage
    #20922
    úgy írtam, az utolsó 2 fért a végső rublikába
    Csupa nagybetűvel, ahogy kell

    net tűzfallal tiltva
    De sehogy sem tetszik neki:)
  • Istencsászár
    #20921
    de befér beirod a kodót majd amikor elfogy a hely jöv rublikába a +2 végig nagybetűvel:D
  • rage
    #20920
    Amikor kéri a Doom3 eredeti kódot
    a megadott kód nem akar beférni

    Sem kötőjelekkel, sem anélkül :)
  • Istencsászár
    #20919
    ha a relodedos cdkeyel csináltad akkor simán nemmegy mer kiirja cdkey aqlready in use...
  • NeoMaN
    #20918
    én semmit nem blokkoltam, semmi gond nem volt....
  • Istencsászár
    #20917
    semmi baja sincs csak lekell blokkolni a tűzfallal a doom3.exét vagy nemlépsz fel a netre amikor tolod ennyi..
  • Seth
    #20916
    nem kell, a crackfix nem is crackfix hanem egy kis írásbeli segítség
  • grebber
    #20915
    Mi baja a gamenek ?Miért kell crackfix??
  • grebber
    #20914
    Na sajna csak holnap este tudom kiprobálni mert meccsem van.
    No nem baj megvárnak a szörnyek és a sötétség.
  • alph4
    #20913
    Pár napon belül elkezdik...