23325
  • Rincewind
    #257
    Honnan veszed a 2004-et? Én úgy tudom, hogy kis szerencsével még idén kint lesz, de legkésőbb 2003 eleje.
  • TheZsenyka
    #256
    http://gamesweb.com/pc/downloads/movies/detail.php?item_id=24385

    egy rakat link a file-hoz
  • TheZsenyka
    #255
    http://ftp.gamesweb.com/pub/movies/e3/doom_3_bts_big.zip

    ha valakit érdekel...
  • DOGMAN
    #254
    Én tegnap éjjel kezdtem el ma folytatom, 56k modemmel 56kB/s-el jön :)))
    Már 53%-nál tartok, csak 2 óra van vissza...
  • TheZsenyka
    #253
    Arghh... nagyon lassan jön a hardwired-ről... nincs még fent valahol?
  • DOGMAN
    #252
    Mi ez a múvi? valami film formátum? mekkora?
    Milyen filmformátum az amit 4-5 fps-el jácc le egy gép???
    9000x7000 képpontos a felbontása vagy mifasz?
    Meg 5000 MB/sec a hang alatta?

  • Dikkma
    #248
    Viszont, most ha nagyon dikk akarok lenni, kötekedhetek D3t0nat0rral, hiszen ez azt jelenti, az id-nek nem nagyon lesz mit szembehelyeznie még másfél évig az Unreal Warfare-rel. Igaz nem a DoomIII megjelenése után kezdenek fejleszteni az engine-re, mint ahogy Unrealra is fejlesztenek már, de nekik ez nagy bevételkiesés lesz... az Epicnek meg jó.
  • Dikkma
    #247
    Megnéztem. Brutál.
    Csak az zavar... 2003 végére, 2004 elejére ígérik :((
  • Dikkma
    #246
    óóóó
    kicsit lemaradtam róluk, de már rángatom lefelé a videókat :P
    bűntetés lesz! kukoricán térdelni a sarokban, hess!
  • Alexease
    #245
    Alat ez a muuvii!
    Nem tudom kinek hogy megy, de nalam 4-5 frame-mel jatsza le. Valoszinuleg, a jatek is igy fog menni. (De lehet, hogy csak orulnek, ha igy menne:)))
  • D3t0nat0r
    #244
    Hajnali 2 körül bemutraták a gémet, még nincs használható múvi róla kint a neten, de itt egy HW-s élménybeszámoló:

    "Megvolt a GameSpot beszámoló, Tim Willits bemutatta a Doom3-at és az ominózus demoból egy kövér, 1-2 perces részletet. Gyerekek, amit ott láttam, azt nehéz szavakkal leírni. Ez mindent üt, ilyet még nem láttatok!
    A megvilágítás, fényárnyék effektusok uralkodnak,a modellek olyan élethűek, hogy tényleg a Final Fantasyval egy szinten lehet emlegetni. Szenzációs részecske effektusok világítják be a helyszíneket és nem utolsó sorban az egésznek nagyon erősen nyomasztó, horrorisztikus hangulata van.

    Kimondottan PC-re fejlesztették, azonban várható XBOX-os változat is. Na ok, jöjjenek a képek. Múvit egyelőre nem tudjuk föltenni, mert lejátszani szinte lehetetlen hagyományos szoftverekkel. Próbálunk valamit agyalni a megoldáson."
  • PyRex
    #243
    Jezusom :) Ezt nem hiszem el :) KEzdek sporolni :)

    PyRex
  • Goodwill
    #242
    te jó isten...hát ez...ahhh
    szegény unreal
  • Rincewind
    #241
    EZ ANNYIRA DURVA!!! HUHH... :))
  • DOGMAN
    #240
    Durvaaaaa
    De valahogy egyáltalán nem tudom elképzelni hogy ez menni fog a jelenlegi konfigomon:)))
    Sebaj gyűttöm a lét...
  • Efreet
    #239
    mindkettö fenn van hardwireden... bár egy kissé túlterhelt a dolog...

    a kicsit már megnéztem, huhh...
  • DOGMAN
    #235
    kúszik márlefele:)))
  • Vertigo
    #232
    Ha lejott felteszed valami normalis helyre?Szornyu az a site! :(
  • PyRex
    #231
    Waiting for your download to start

    You are number 350 of 393 In Line
    Estimated time until your download starts:
    121 minutes


    This window will refresh periodically, updating your status.
  • Vertigo
    #230
    hat ezeket nezve vegre latok valami szamottevo minosegbeli kulonbseget az 5evvel ezelott jatekokhoz kepest, mert anno az UT mar mikor kijott, es azota csak azt veszem eszre, hgoy egyre nagyobb a hw igeny, de grafikaban nem latok drasztikus elorelepest... Egeszen mostanaig :)

    Amugy szerintem a d3 keslekedeseben az is benne van, hogy mire kijon legyen olyan vas amin elfogadhatoan fut...

    Mellesleg van egy olyan sejtesem, hogy ebbol baromi nagy balhe lesz majd, be lesz tiltva csomo helyen. Ilyen fejlett (realtime) grafikaval azert eleg mas vilag mar az mint volt regen... Szerintem en is befosnek, pedig nem vagyok ilyenre tul hajlamos...

    Na mind1, TETSZIK NAGYON, jo lesz ez! :)
  • Rincewind
    #227
  • Dikkma
    #225
    Már eddig is biztos volt, hogy a savage4-et ki kell cserélnem
  • DOGMAN
    #224
    Áhh most már biztos:legalább a Ge2-őt ki köll cserélnem
  • D3t0nat0r
    #223
    Elég erősen olyan szaga van a dolognak, hogy ezek tavalyi quakeconos képek...
  • D3t0nat0r
    #222
    Nesztek arcok, első képek, CNN tette rá a kezüket: Eléggé szar minőségűek, de több mitn a semmi!!




  • DOGMAN
    #221
    Volt itt már régebben szó előre renderelt high-poly modellekről, pl az árnyékszámításhoz, texturák leképzéséhez.Gondolom a mapok is valami iszonyatos méretű adattömeget fognak tartalmazni.
    Nem akarok ebbe belefolyni újra, értitek mire célzok, csak eszembe jutott: vajon hány félórákat fog előfeldolgozással és bisz-baszok számítgatásával, és ezáltal betöltésével eltölteni az 1100-as cerkám 320 mega rammal míg végre jácchatok egy pár méternyit az amúgy erősen lebutított grafikájú (Gef2, de talán addigra veszek Gef3-at) programmal ??....
    :)
    Még talán a Half-Life megoldása (mármint az új mapok betöltésére) volt az eddigi legjobb eddig.
    Elég illuzióromboló tud lenni egy single játék ha csodás tükrökkel és flaszterokkal meg 2000 elemű animációval realtime felrobbantott csövek rácsok megcsodálásával eltöltött 15 méter után akár csak 2-3 perc töltögetés is következik.
    Szal ha ez a game olyan leg-leg-leg lesz akkor remélem ez a dolog is elfogadható mértékű lesz benne.

    DOGMAN
  • D3t0nat0r
    #220
    MINDENKI NYOMÁS A HW-RE!!!!!!!!!! KINT VANNAK AZ ELSŐ KÉPEK A JÁTÉKRÓL!!!!!!!!!!!!!!!
  • D3t0nat0r
    #219
    Egyelőre csak ennyit tudnia gémről:

    Élménybeszámoló a látottakról:

    (GameSpy) ....a demo 11 perc hosszú, kisebb-nagyobb részekből áll. A játék motorja által renderelt képsorokat láthatunk.
    A demo egy pörgő id Software logóval indul, majd egy évszám... 2145 bukkan föl, a háttérben pedig a Mars bolygót láthatjuk. Snitt, a felszín jön képbe. A kamera végigsuhan a nagy UAC létesítmény fölött. Az épületben egy tudós beszél valakihez, majd a kamera megindul a terem felé, látványos fényeffektusok és modellek közepette.

    Röviddel utána robbanások rázzák meg a gyárat, a fizikai rendszer megfeszíti izomzatát, mindenféle alkatrészek hullanak alá. Karakterünkről láthatunk egy közelit... lenyűgöző a modellezés.

    A játék első részében egy pisztollyal nyomulunk az UAC gyárban. A pályák rideg, ezüstösen csillogó hatását a drámai megvilágítás hangsúlyozza. A karaktered fölnéz, hogy megnézzen egy lengedező, floureszkáló fénypászmát majd a földre szegezi tekintetét, ahol a plafonon lévő ventillátor lapátjai által vetett árnyjáték válik láthatóvá. A környéken mászkálva feltűnnek az első zombik, akik valaha katonák voltak. A fegyverek célra tartod, majd tüzelsz. Torkolattűz, majd füst hagyja el a pisztoly csövét. Végül hátadat a falnak szegezve egyre inkább terebélyesedő árnyékot vélsz felfedezni, melyhez egy óriási teremtmény csatlakozik...

    A következő rész egy nagy szörnyella kirohanásával kezdődik. A csövek ropiként csavarodnak ki a falból... Hősünk mélázgat vajn a sörétessel vagy a géppisztollyal végezzen az ördögfattyával... Itt jön képbe a QuakeCon-on korábban mutatott rész, amikor egy szörny magával ragadja áldozatát, és nagy vércsíkot hátrahagyva elrohan zsákmányával.

    A bemutató során egyedi tükröződési felületek - üveg, tükör - kacsintgatnak az ámuló néző felé. Egy-egy sebesülés során kis karmolásnyomok jelennek meg a képernyőn...

    A végkifejletben az árnyékunk mellé egy megtermett böszme, Gombóc Artúrt megszégyenítő forma vetül a környező falakra, majd látványos kinyúvasztásnak lehetünk szemtanúi. A szörnyella pedig vissza-visszatér a földön remegő félhalott testünkhöz, hogy újabb és újabb darabot tépjen ki belőle...

    Forrás: HW
  • skorpio7
    #218
    Hogy ne legyél egyedül a véleményeddel ...

  • hiba
    #217
    "when its done"




  • skorpio7
    #216
    Hát ja ... 2002 után nagy valószinűséggel tényleg 2003 jön .
    Alább meg egy érdekes hír , ami azért nem egy mérvadó dolog .

    HCGamer

    2002/05/19 21:48 - greg
    Doom 3 kiadási dátum?

    Sem az idSoftware, sem a kiadó nem erősítette meg a hirt, de az Amazon oldalán már előrendelést lehet tenni a Doom 3-ra. Az oldalon található információ szerint november 29-én fog megjelenni a legújabb Doom epizód. A dolod már csak azért is érdekes mert az E3-ra csak magán audenciát hirdettek egyes sajtóképviselők számára. A tömegek számára nem rendeztek nyilvános bemutatot. Legalábbis eddig evvel vakítottak minket.
  • Goodwill
    #215
  • TheZsenyka
    #212
    Na várjál Detonator... még nem biztos... Ide csak az van kiírva, hogy DOOM III, a gonosz öröksége tovább él... ettől teljesen függetlenül egy másik sorban teljesen más színnel azt írja, hogy JÖN 2003... tehát arra akar rámutatni hogy nemsokára 2003 lesz... lehet hogy nem úgy érti, hogy a játék jön akkor, csak arra figyelmeztet, hogy múlik az idő...
  • D3t0nat0r
    #211
    Ez a lényeg :)



    Viszont ennyit a novembrei megjelenésről...
  • TheZsenyka
    #210
    "32x cd-t meg nem is kapni már."

    Erről meg annyit, hogy nem olvastad el amit írtam...:


    "Régi konfigot el lehet tolni kb. 60e forintért. Ergó 40 ropit áldoztál rá ha használtan vadászod, 75e forintot ha újonnan agresszorkodod össze... Ha ennyit meg nem ér meg a mutatvány, akkor télleg nem vagy PC FAN."

    TEHÁT NEM FELTÉTLENÜL ÚJRÓL VOLT SZÓ CSUMI!!!

    C S U M I K Á M ! ! !
  • TheZsenyka
    #209
    Figyelj csumi, van, akinek 5e forint is számít...
  • TheZsenyka
    #207
    Csak "veszett" kedvéért:

    "1GHz Celeron / 1GHz Duron
    256MB PC133 SDRAM / 256MB PC2100 DDR RAM
    GeForce2 MX400 / ATI Radeon 7500
    20GB 7200RPM HDD / 40GB 7200RPM HDD
    Sound Blaster 128 / Sound Blaster Live
    32xCD / 52x CD"

    A Te megközlítésedből kiindulva olyan hülye vagyok, hogy azt hiszem, a 20GB HDD ugyanakkora mint a 40GB...(20GB 7200RPM HDD / 40GB 7200RPM HDD
    )

    Te kötekszel, csirke
  • TheZsenyka
    #206
    1., Nettó árak de a végén rászámoltam az ÁFA-t mint láthatod...
    2.,

    "ez tetszett :) mx400/radeon7500

    végülis csak pont 2x gyorsabb a 7500 -as :)"

    Nem mondtam, hogy a két cuccnak köze van egymáshoz sebességben...
    Árkategóriákról van szó...
    Ennyi erővel beleköthettél volna, hogy a 256MB SDRAM átvisz kb. 700MB-ot, a 256MB DDR RAM átvisz kb. 2100MB-ot (266MHz). Ne tessék már konkretizálni, lehetőségekről regélt az orczám
  • Dikkma
    #203
    Ezt aláírom.
    Én nem illendő ember vagyok, de ezvaaaan.:)
  • TheZsenyka
    #202
    Alábbi árak a www.aqua.hu kisker részéből származnak. (Nem ott dolgozom, csak ez jutott eszembe.)