23325
  • FREAK
    #426
    na látod ez az egy nagyon biztos :)))))))))

    viszont azért még az U2-t se temetném el, és az még engem is érdekel
  • Dikkma
    #425
    Akkor te nem játszol vele, ennyi.
  • FREAK
    #424
    ott aligha, de extrém sport (pl. ceruzahegyezés, monitor-közelről-bámulás, vagy két ujjal gépelés) közben sokkal valószínűbb :)
  • FREAK
    #422
    "Olyan isten lesz ez a gamma, mint az állat. "


    Grafikailag nem kétséges, bár nem tom kinek lesz hozzá dual P4+Quadro 4 konfigja :)

    De játékmenetben aligha lesz isten egy olyan játék, amiben ugyanazt kell csinálni, mint a 10 éves elődjében.........
  • Árnyvadász
    #421
    :)) Ez tetszett! :))
  • FREAK
    #420
    "A HL2 a Team Fortress 2 enginet használja majd"

    ajajajjjjjjjj, akkor az már régen rossz....... volt egyszer egy TF2 project, az utsó frissítés is másfél éves, 3 éve nem jött ki róla video, és már a tf2.com is megszűnt.......... szóval ha igazat beszélsz, akkor a HL2-nek is búcsút inthetsz..........
  • SGonzalez
    #419
    Itt beszéltek a domm3-ról meg minden.. Messze van az még!!
    De milyen csúnya ez a Carmack!! :)))))
  • Lazarus
    #418
    Je egy Unreg pöcskalap...

    mik vannak....

    (no comment)
  • Dikkma
    #417
    D3t ez most beszólt? :))
  • D3t0nat0r
    #415
    :D
  • hun-ter
    #414
    ut max a multija miatt fogja verni a dúmot de az szerintem elég néhány évre(nem vagyok kifejezetten unrealos!)
  • Dikkma
    #413
    Bazz... én vagyok a jobbik eset... te Úristen :)))
  • D3t0nat0r
    #412
    Akkor te a jobbik eset vagy :(
  • Dikkma
    #411
    "Gamespy: A Quake 3 alapjában véve a többjátékos módra alapozott. Öt év telt el az utolsó szingli kampánnyal megfejelt id játék óta. Van eltérés a két eltérő játékmódra való fejlesztés között?

    Carmack: A központi renderelő elég szabad elvű a szingli esetében, azonban a játék számos területén áldozatokat kell hoznunk. Egy késleltetés-toleráns multiplayer játéknál minden időfüggő effektusnak megjósolhatónak kell lennie, ami sajátságos és kevésbé közvetlen programozási stílust kíván. Egy szingli játéknál sokkal kifejezőbb és precízebb effektusokkal dolgozhatunk. pl: "multiply blended skeletal animations with pivot feet" (ezt majd elmondja egy szakértő, hogy mit is jelent :), ami egyébként nem igazán kellemes egy hálózati csatornán."


    Ez az, hogy szingli gamma lesz... hát az... és nem multi, mitn a q3. Ami imho gusztustalan single játékra átírva (wolf, mohaa, jk2, sof2 suxxol erősen singleben).
  • Dikkma
    #410
    "Gamespy: A Quake 3 motort a megjelenése után számos alkalommal licenszelték és a fejlesztők saját bovítményeket gyártottak játékaikhoz (például a Raven féle GHOUL II rendszert). Tervbe vettétek ezeknek az alrendszereknek a felhasználását vagy a játék teljes egészében, előre kitűzött célok útján halad?

    Carmack: A világ összes problémájának megoldása helyett a saját játékunk felépítésére törekszünk. Fejlesztés során kemény döntéseket kell hoznunk azzal kapcsolatban, hogy valami egy elegáns bővítmény a választott technikai elgondolásunkra vagy szimplán összedobott munka. A minőségi kód írásának alapfeltétele volt az időközbeni kérelmek elutasítása. Túl sok programozó bólint rá az újonnan felhozott jellemzők implementálására, ahelyett, hogy végiggondolná milyen kihatással van a kód egészére. A jellemvonások sokasága helyett inkább az elegáns megoldásokra törekszem."


    Ez az, hogy techdemó lesz-e a Doom III. Hát nem.
  • Dikkma
    #409
    Én is UT-s vagyok de sztem ez nem ennek a kérdése. Ez az, hogy "ha mindenkinek tetszik, én csakazértis megmondom róla a frankót, a tankok lánctalpa alulnézetből pixeles, és a pálmafák levélerezetével is van valami gond" mert ha te is ámuldozol, az nem menő, valamit csak kell találni kifogásnak!
  • Lacc
    #408
    Ne félj, majd néznek nagyot 2003-ban ;-D
  • D3t0nat0r
    #407
    Ezt hiába magyarázod a full szemellenzős Unrealosoknak, úgyis megmagyarázzák hogy ez nem így van. Szerintem felesleges koptatni a billentyűzetet...
  • Dikkma
    #406
    Kijavítok egy-két félreértést:

    A HL a q2 átalakított motorját használja, de a CS-ben nagyon sok minden nem q2 jellemzőjű :o)

    A HL2 a Team Fortress 2 enginet használja majd.

    "Lazarus Törlés | Szerkesztés | ma 16:31 | Válasz erre | #348

    A Doom3 engine gyökerestül hazabassza az összes FPSt
    Válasz 'FREAK' üzenetére (#345) "

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    A Quake3 egy engine techdemó volt. Méghozzá multiplayer engine. Ezért jó, hogy most nem egy univerzális, heggeszthető enginet akarnak csinálni! Hanem el akarják készíteni a DOOM III motorját. Ami egy singleplayer játék. Tök más a kettő.

    Olyan isten lesz ez a gamma, mint az állat.

  • Lazarus
    #405
    hehe :)
  • magus
    #404
    HIHETELEN, BRUTALIS!
  • D3t0nat0r
    #403
    windóz média pléjer. Töltsd le a legújabb divx et a www.divx.com ról.
  • magus
    #402
    mivel tom megnezni a videojat?
  • D3t0nat0r
    #401
    Hagy találjam ki, te Unrealos vagy, ugye? Mert akkor tovább nem vitatkozom veled, felesleges.
  • hun-ter
    #400
    http://x3.hu/freeweb/frameset.x3?user=/maksa_zoltan&page=/index.html
    ha esetleg valaki még nem ismerné/nem hallotta volna ezeketvidióta a legjobb:)
  • FREAK
    #399
    a szervert meg hackelheted, én azt se tudom melyik doboz az a sok közül :))
  • FREAK
    #398
    "Csak leül a székébe és Doom3 Trailereket töltöget le"

    ja, kb. ennyi a munkaköröm.... :D
  • Lazarus
    #397
    Nézi a szervert nehogy betörjek :D
    Csak leül a székébe és Doom3 Trailereket töltöget le
  • Lazarus
    #396
    csak nem kejfeljancsival? :)
  • hun-ter
    #395
    jóvan oks
    egyébként mit is dolgozol ott?
  • FREAK
    #394
    szerinted mivel jáccik az ember a munkahelyén? :))))))))
  • hun-ter
    #393
    mi állt fel?:))
  • FREAK
    #392
    ja, már majdnem felállt........
  • hun-ter
    #391
    jáccotok?
  • hun-ter
    #390
    vagy inkább azt ha egy emberkét személyesítek meg nem egy egész népet...
  • hun-ter
    #389
    csak hogy érdemes vele foglalkozni? jó game? úgy látom stratégia(az nálam nem nyerő...valszeg mert gondolkodni is kell:)na jó nem csak nem tudok ellenni velük jobban szeretem a "kötetlenséget")
  • hun-ter
    #388
    ez 3d-s?
  • FREAK
    #387
    smoke, drug jöhet, cheat suxxx :)
  • hun-ter
    #386
    ok no smoke no drug no cheat! (no hope)
  • Lazarus
    #385
    inkább gyertek lemúriázni
    Lemúria Az Online Doom Gamma