23325
  • Lazarus
    #508
    A választ a logója két sarkában megleled! :D
  • hun-ter
    #507
    az mondjuk komolyan jó ötlet hogy nem dumál a főmuksó
  • FREAK
    #506
    asszem valami születési rendellenesség, de minden este borogatom! (nem mintha múlna....)
  • hun-ter
    #505
    sok jó poénodat láttam már hogy csinálod ezt?:))))))))(de komolyan!)
  • hun-ter
    #504
    ja igen meg kell tanulnom szkriptelni bocs:)))
  • FREAK
    #503
    de egy doom-os agya már nem bírná követni az ilyen szintű "taktikát"

    ők arra vannak beállva, hogy ami mozog azt le kell lőni, képzeld csak el azt a meglepetést, hogy a zombi behuppan egy láda mögé...... szegény pléjer kapna egy kékhalált, erre nem volt beprogramozva :))))))))))


    akinek nem inge ne vegye magára!!!
  • hun-ter
    #502
    nekem egyelőre semmi gondom vele csak reménykedem hogy elérik a megfelelő hatást és nem végig tényleg hent lesz csak... én mondjuk azt nem tudom megérteni hogy miért védik úgy hogy közben teljes az igénytelenség csak jól nézzen ki...
  • hun-ter
    #501
    "Benéztem!" ja de jó lenne azért ha ezt én is elmondhatnám egyszer...mondjuk ahhoz még sokat kell tanulnom...nagyon sokat:)
  • Kulinpapa
    #500
    Nem tudom mi ez az elegedetlenkedes a D3-al kapcsolatban.Inkabb oruljetek hogy vegre valami nagyobb ugras van a grafikaban,nem csak nehany db polygonnal tobb reszbol allnak a modelllek.Mire megjelenik ugyis lesz hozza megfelelo gepetek.Nem hinnem hogy 1-1,5 ev mulva meg mindenki a mostani gepet hasznalna.Majd aztan liszenszelik a motort masok es kaptok igenyesebb tortenetu -temaju- jatekokat.Persze meg a D3 jatekmeneterol is hiba lenne nyilatkozni ennyi idovel a megjelenes elott.
  • hun-ter
    #499
    úgyértem hogy ne egyből letámadjon hanem bújkálva becserkésszen, mint alien...
  • hun-ter
    #498
    akkor tegyék azt! és hogy taktikázzon is?
  • Lazarus
    #497
    mér te láttál ebben fejlett AIt? :D Azt bárki be tuggya szkriptelni hogy utánad mennyen
  • hun-ter
    #496
    ha neked bejön akkor ok:)
  • hun-ter
    #495
    ezt azért nem kellett volna, magadat szúrtad le!
    ez így nem lesz jó ha már doom akkor bizonyítson nehogy tényleg ez is egy techdemo legyen. ahhoz nem kell ai. szal ha már csinálják és jó horrort akarnak akkor csinálják olyan tökéletesre amennyire csak tud... lehet!:))
  • Lazarus
    #494
    nem volt azzal semmi baj
  • Lazarus
    #493
    meg én is :D
  • hun-ter
    #492
    mondjuk a Shrek-es múltra nem lennék büszke
    (a hangyásat már nem is merem mondani se...)
  • Lazarus
    #491
    Mondom hogy ez csak egy engine project, a gamma nem számít ez csak egy bizonyíték... az igazi jó gammák csak utána fognak kijönni ami ezt az engine-t használják és ezt CArmack nagyon jól tudja!
  • FREAK
    #490
    doom 3 grafikailag über, összes konzol mehet a csába, de agyilag marad a nullához alulról közelítő szinten, kb. ennyi


    nem vagyok action ellenes, de egymilliószor izgalmasabb egy akció akkor, ha elkerülhetted volna, mint akkor amikor mindenképpen szívsz vele....
  • hun-ter
    #489
    mármint nem vagyok d3 ellen
  • hun-ter
    #488
    erre azért én is rájöttem köszike csak azért a muvik között nem kéne erőltetni(nem vagyok ellene!)
  • Dikkma
    #487
    De ilyen kis movie betétekkel lesz TELI a játék, és akármennyire is hihetetlen, ez realtime, ezért annyit raknak bele ilyen kis átvezető animból amennyit akarnak.
    Új riport a hw-n, csekk!
  • hun-ter
    #486
    nem vagyok unrfan!!! csak azé na...
  • hun-ter
    #485
    nemtom nekem nagyon tetszett a grafika. komolyan a mimika a ff muvi szintjét kezdi elérni ha nem lesz addigra még olyan... de ahogy megindult a kiscsávó a kezében azzal a szarral mindjárt felébredt bennem a rossz érzés hogy: ez se különb ez is csak fps (azért az unreal a feléig nagyon kircsi amíg nincs sok enemy)
  • Lazarus
    #484
    Hát én is csodálkoztam.. én ezt nem titulálom horrornak inkább HappyHentnek! :D
  • TheZsenyka
    #483
    Arghh... A DOOM III-at senki ne merje meggyalázni... Arghhh... :)
  • FREAK
    #482
    a horror szerintem is attól horror, hogy nem történik SEMMI, csak mindig azt hiszed

    aztán néha egy-két hulla

    de amikor az első pálya végén a KILLS 143/143 lesz, az nem horror
  • hun-ter
    #481
    amíg ezt tartja addig "Isten" marad!! és amíg magasról szarik a mfosra is főleg!
  • hun-ter
    #480
    mondjuk azért annyi igaz hogy ha már horror játék akkor nem kéne minden sarkon nyomi zombinak a nyakadba ugrania a muviból pedig ezt láthattuk
    inkább az lenne az igazán félelmetes ha nem tudod hogy melyik pillanatban akadsz össze valakivel mert már 5 perce nagynehezen(!) nem egyetlen öngyújtólánggal kinyírtad a legutóbbi dögöt, és mész, keresed a kiutat, közben rájössz hogy hogyan is juthatnál ki onnan, és vissza kel mened egy helyre néhány gombot megnyomni(legalább ezt) és közben tök ideg vagy hogy mikor támadnak meg mert hátulról akármelyik pillanatban széttéphet valami ami eddig messziről követett(AI) és most van rá lehetősége hogy mögét osonjon amíg te szarakodsz a szerkezettel
    ez a jelenet amúgy a JP1-ből lehet ismerős amikor Ellie bemegy a bunkerbe felnyomni az áramot...(engem az elsőre a moziban nagyon kikészített igaz még kicsi voltam:))
  • Lacc
    #479
    Még a Dead or Alive-ba se lehet ilyen grafikát látni És az benne a legjobb hogy Carmack mester magasról lesz@rja a konzolokat és b@szik nekik adni az engine-ből
  • Lazarus
    #478
    Ja és még hozzá kell tenni hogy a konzolok befognak szarni 1 ilyen enginetől! :D
    Halál a konozolokra!!!
  • Lazarus
    #477
    De egyébként hiába lesz a Doom története nuku és nagy hentelgetés az egész, a megjelenés után ezzel a motorral fogják csinálni az összes logikára (is) épülő játékot (pölö.: HL2 /Lehet hogy rossz példa, de azér jó lenne nem? :)/)
  • Lacc
    #476
    Nem elvárás a szép grafika egy FPSben? Ilyet is csak tőled hallottam még. Én a Doom 3-at a grafikája miatt és az ebből következő hangulata miatt várom. Még ha hent lesz végig akkor is nagyon jó játék lesz a hangulat miatt. Miért nem vagytok kicsit optimisták? Én hiszek benne hogy egy csapat aki eddig csak monoton öldöklős gamékat készített képes csinálni egy izgalmas, változatos horrorjátékot.
  • Lazarus
    #475
    förösöggyön=vörösödjön
  • Lazarus
    #474
    ja... nekem nem bugzik

    Amúgy ha a Doomban megcsinálnák jóra a tűz efekteket ( legyen normális lángsugár ami a magasba csap és recsegjen-fortyogjon a láng dobáló szörny keze... a rakéta vető vasrácsa izzon föl és förösöggyön meg a láng alatt) akkor ütős lenne a lángkezű ugrabugra is
  • Árnyvadász
    #473
    Molotov koktélt :((
  • FREAK
    #472
    a jungle-re gondoltam, a többi suxxx

    de a méteres, hullámző fű kibaszottül ottvan


    max stabilnak tűnik???
  • Lazarus
    #471
    "Elég szépek" ?????????? Mit ittál te ember?

    A max műxik azzal a cuccal amit Brown adott

  • FREAK
    #470
    megy a max? válaszolj már, mert lassan én is cserélnék XP-re!
  • FREAK
    #469
    naja, de az a külső tér kevesebb poligonból állt, mint máshol egy szebb puska.......

    ennek ellenére pl. a SOF2 külső terei is elég szépek, de

    1. messze nem akkorák, ami már elég lenne
    2. az U2 alapból hozza ezt a látványt, a D3 engine számára meg gondolom kész nemierőszak lesz ekkora tereket megjeleníteni

    félreértés ne essék, nálam a Q3 motor a best, de a bemutatók alapján inkább bejön a nagy nyílt terepen működő U2 motor hangulata, mint a D3, amiben egyszerre csak egy fél szörnyet látni a sötétben, igaz azt nagyon szépen kidolgozva....