23325
  • rezsofiz
    #4911
    ez az ambient zene milyen?
  • Laccnemotthon
    #4910
    Ezt majd csak este lesz szabad játszani :)
  • Glpetyus
    #4909
    már látom magam elött=este,dúm,lehetőleg sötét az egész házban,a nyitott ajtónak háttal lehetőleg fejhallgatóval...tuti beszarok felnőtt létemre...
    Ha kihagyják az idióta zenéket :P
  • Glpetyus
    #4908
    Nem kicsit...
  • Kandurex
    #4907
    Kevesebb.



    Jó reggelt' :)
  • Davidus
    #4906
    inkább
    Amúgy valami durva ordításból(mintha valakit nyúznának) ment át gyereksírásba szal paráztat rendesen:P
  • Glpetyus
    #4905
    már csak 8 nap(?)
  • robotnyk
    #4904
    vagy dark ambient inkább :)
  • robotnyk
    #4903
    illbient
  • Glpetyus
    #4902
    Volt egy ilyen rész amikor ilyen gyerek sírás hallatszot...
    Na az...
  • The Garrett
    #4901
    Mm lentebbi zenekérdéshez: aki leszedte az icons_ muvi-t abban elmondják hogy olyasmi háttérzene lesz, mintha a háttérhangok... hörgés, sikoltozások, esetleg padlócsoszogás ból jönne össze valami dallam/ritmus szerűség + megtűzdelve hanszerekkel satb. + igen az "akcióhóz" mérten fog változni a zene is.
  • Glpetyus
    #4900
    :D
    (egyébként igaz)
  • Laccnemotthon
    #4899
    Ilyen lerúgom az arcodat zene nem lenne jó mert akkor nem ilyednék meg semmitől :DD
  • Bat
    #4898
    Énszerintemis tökjólesz a najcsinznélz.
  • soldier
    #4897
    dragostea din tei:DDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • tigeroo
    #4896
    neem! mehetne a hentelős részeknél vmi überfraknó "széccseszem a gitárral a házat" rock, de amikor para van odd persze nem=D
  • Davidus
    #4895
    bebaszna:P
  • Ams
    #4894
    vmi klasszikus kórusos zene jó lenne...
  • Laccnemotthon
    #4893
    Kár hogy nem emlékszek egyre se :)
  • insp
    #4892
    Szerintem Abszolút a Quake 1 zenéi lennének a legjobbak ehhez a játékhoz. Azok valami eszméletlenül elmebeteg "ambient-rammstein-hidegrázós" trackek voltak.
  • Glpetyus
    #4891
  • Laccnemotthon
    #4890
    Nagyon frankó lenne valami ambient zene néha itt-ott hörgésekkel tűzdelve :)
    Zene meg csak óvatosan kéne bele, esetleg valamikor a vége fele a pokolban valami hangulatos kórusos-orgonás szám. Bár lehet hogy ide az se lenne túl jó... Maradjunk inkább az ambientnél :D
  • rezsofiz
    #4889
  • Glpetyus
    #4888

    Zene nélkül viszont hosszútávon uncsi...vmi jó kis "ambient" kellene bele a "dikkmetál" helyett...
    Már ha tényleg az lesz benne :P)
  • Davidus
    #4887
    ok reggel van még nemtok írni:D
  • Davidus
    #4886
    kezdek átmenni hollnadba:)
  • Davidus
    #4885
    Minden játélbaan ki lehet kapcsolni a zenét:P
  • Pontius #4884
    Én is ettöl félek, hogy benyomtak valami über brutál kemény sláger zenét, ami abszolut nem oda illik

    Nekem abszolut nem hiányoznának belőle a zenék, elvégre ha zenét akarok akkor benyomom winampot...
    A játékban borzongani akaraok nem pedig olyat hallgatni ami nem teccik a fülemnek
  • Glpetyus
    #4883
    Remélem nem vmi kemény rock,mint a painkiller-ben...Bár oda az illet és nem is volt annyira rossz,de ide nem való szvsz..
  • Pontius #4882
    "Végül is a pénz és a rossz menedzsment közbeszólt, nem működött a dolog. Kiábrándító volt számomra, de hát ilyen az élet."

    by Trent Reznor

    Szóval mégis lessz valamicske zene :(
  • Pontius #4881
    "Elmerengtünk milyen jó is lenne, ha zenei aláfestést nélkülöző, mégis magával ragadó atmoszférát tudnánk teremteni"

    "Az általam írt fő motívumot leszámítva nem terveztünk zenét. Semmi rock, semmi aktuális hangzás, nem volt semmi, ami "beskatulyázta" volna a játékot."

    By Trent Reznor
  • Pontius #4880
    Pedig asszem igaz...
    Valahol már olvastam, hogy nem lessz bent zenei tömény anyag mert nem akartak kedvezni egyik zenei irányzatnak sem...
    Ezért csak a hangefektekre koncentráltak...
  • Glpetyus
    #4879
    UP :P
  • oneal1
    #4878
    up:D
  • GregSB
    #4877
    GLHF!

    Én tuti nem bírnám ki :D
  • Ams
    #4876
    nagy munka lesz... sok sikert... :)
  • Kandurex
    #4875
    Komolyan nem tudom, hogy töröljek -e? :)). Viccet félre.

    Nyilván nem titeket foglak cseszegetni, de gondolom ti is tudjátok, hogy a játék körül óriási felhajtás fog beindulni napokon belül.

    Tömégével jönnek a hozzászólások és ebbe bele tartozó, fog futni a 4GHz, X800 - somon? Na és a Core féle figurák kedves képei és természetesen a flém.

    Gondolom nem kell emlékeztetnem senkit, hogy pár nappal ezelőtt majd mindenki explorere legfagyott aki ebbe a topicba benézett.


    Davidus
    Nem azért kaptam ezt a státuszt, hogy a magam Carmack utálatát magasabb szintre hozzam:)
  • GregSB
    #4874
  • Adam5
    #4873
    Shrek 1ben is volt. asszem
    "-Lehet a barátod?
    -nem"

    és ezze csinálták vagy azzal hogy

    "-Énekelhetek?
    -nem"
  • DePreSsZYo
    #4872
    (c) by Shrek 2 (csak ott más a szöveg) ;>