23325
  • cifuatwork
    #5277
    Már kint van 3/4 éve egy játék (Lock-On), amely igencsak szereti a 256MB videókártyamemóriát, és a közeljövőben jön még 2-3 (Doom3, Half-Life 2 és STALKER, illetve az ezen játékok motorjára épülő játékok).
  • IStexI
    #5276
    "Természeten a texturák szerepe óriási" <--idézed ezt tőlem aztán úgy csinálsz mintha nem értenél 1et végül pedig megállapítod, hogy "akkor is óriási szerepük lenne". Lol?

    Na mind1. Egyébként 1 szürke szoba bevilágítva sokkal szebben néz ki mint bevilágítatlan 100%os fényerejű textúrákkal borított. A hangulata is más. Mielőtt még félreértenél texturákkal sokkal szebb a látvány én ezzel csak az engine-t fényeztem.
  • Lacc
    #5275
    "az új engine annyira fasza lesz, hogy texturák nélkül is yool néz ki"

    Na ez azért kicsit erős :) Kicsit nem vagy eltájolva a textúrák fogalmát illetően?

    "Természeten a texturák szerepe óriási még most is hiszen nélkülük esélytelen lenne megvalósítani a kis részletes dolgokat ráadásul több nagyságrendnyi poligont lehet velük megspórolni."

    Még ha nem is kellene velük poligont spórolni (gondolom itt a bump map hatásra meg hasonlókra gondolsz), akkor is óriási szerepük lenne. Vagy te egy olyan pályán akarsz rohangálni, ahol minden csontszürke? :)
  • IStexI
    #5274
    Szerintem is felesleges 256ramos katyeszt venni...20% drágább és 0%al gyorsabb:) 1ébként az ultra q meg a high q hiánya nem olyan egetrengető mert ez csak a textúrák minőségére vonatkozik nem a méretére ráadásul feltatlálták már a textura tömörítést is arról nme is beszélve, hogy a textura csak 1 dolog hiszen az új engine annyira fasza lesz, hogy texturák nélkül is yool néz ki (!). Az eddigi játékokban a bevilágítás mint fogalom nem is létezett ezért nagy szükség volt a textúrákra és trükközésre, hogy egyáltalán kinézzen valahogy. Természeten a texturák szerepe óriási még most is hiszen nélkülük esélytelen lenne megvalósítani a kis részletes dolgokat ráadásul több nagyságrendnyi poligont lehet velük megspórolni. Sőt! Köztudott ugye, hogy a doom3ban még nagyobb szerpet kaptak a texturák mint eddig hiszen itt már több komponensből állnak stb...stb... de ennek ellenére szvsz nincs egetverő különbség a tömörítetlen vagy rosszabb minőségű tömörített de azonos felbontású textúrák között. --> tökfölösleges256MB-oskatyeszt venni mert ezen kívül viszont minden ugyan az!
  • Lacc
    #5273
    Azért én megnézem majd hogy hogyan fognak kinézni azok az "1-2 hónapos" modok. Jó munkához idő kell.

    A coop meg hát tényleg gyökérség hogy nem lesz pc változatban. Annyira mondjuk én nem fogom hiányolni, ez egy olyan játék szerintem amit egyedül kell játszani, ketten már nem oan fosatós :)
  • The Garrett
    #5272
    kérdezd a moddereket. Amugy szerintem max 1-2 hónap mulva kijönnek az első modok
  • The Garrett
    #5271
    Már megbocsáss de 1 játékért még tényleg nem tévhit, hogy nem érdemes 256MB os kártyát venni...
  • IStexI
    #5270
    Az hogy lehet hogy a fos exboxra lesz coperative pcre meg nem? Szerintetek van rá esély hogy a modderek nekiugranak a gémnek és csinálnak ilyesmit?
  • Kandurex
    #5269
    Én 3 ronda piros pontot is látok mellette
  • Laccnemotthon
    #5268
    Kettensäge
  • Laccnemotthon
    #5267
    "Plasmagewehr" vááááá hogy én de utálom ezt a német nyelvet baz :D
  • rezsofiz
    #5266
  • rezsofiz
    #5265
    Jaja
  • FactorG
    #5264
    Feltétlen... ;)
  • tigeroo
    #5263
    vegyetek nekem is
  • oneal1
    #5262
    te is megveszed mi?
  • FactorG
    #5261
    Remélem Starforce 4-es védelem lesz rajta...
  • oneal1
    #5260
    már csak 17 et kell aludni:DDD
  • Colonel Sink
    #5259
    Hú ez mindig kikészít engem is...
  • Pontius #5258
    Ami az értékelésnél nagyon érdekes, hogy amig a grafika 94%-ot kapott addig a hangok "csak" 90%-ot. Öszesített pontot pedig nem irtak mert a multi részét még nem tudták kipróbálni
  • Pontius #5257
    Nem kapott minuszokat, csak nem tudták értékelni...
  • CalebJoe
    #5256
    Rendben csak nem rólam lenne szó hanem egy haveromról megbeszélem vele és majd értesítelek.
  • toMpEr
    #5255
    Mirol lenne szo?
    Adsz emailt/telefonszamot es megkeresunk, vagy kuldd el a specifikaciot emailbe es adunk ra arajanlatot.
  • CalebJoe
    #5254
    Megnéztem az oldalad toMpEr egy kérdésem lenne nincs valami melótok? Rajzolásról lenne szó.
  • toMpEr
    #5253
    mindketto, kb 1 mega kep amit most beszurtal ide
  • CalebJoe
    #5252
    Mért most mi a baj a túl nagy képek vagy ,hogy szerinted régiek? ez még nem cseszi el a topicot
  • toMpEr
    #5251
    Talan, mert nem csak te hasznalod a forumot
  • CalebJoe
    #5250
    Ezért meg mi közöd van ,hogy mit szúrok be!
    Bocsesz elírtam a 7fps-t.
  • Gabe18
    #5249
    Ja,akkor lehet alfa volt,én ezeket a verziókat nem birom már követni...
  • toMpEr
    #5248
    ezert kar volt szetcseszni a forumot...
  • Gabe18
    #5247
    Szerintem ezek a beta verzióból vannak.
    És hol van itt 75 fps?Én csak olyat látok hogy 7.
  • toMpEr
    #5246
    hollatsz te 75 fps-t? amugy a 2 eves alfabol szarmaznak a fegyverek meg kb 1.5 eves scannek
  • Gabe18
    #5244
    Nagyvonalakban gondoltam,az őrület percről percre fokozódik...
  • toMpEr
    #5243
    valoszinu meg semmi
  • Gabe18
    #5242
    Hm...,mi lesz itt jövőhéten ilyenkor...
  • toMpEr
    #5241

    meg 1 het
  • Adam5
    #5240
  • Knox
    #5239
    vér, bél, agy, gerinc, hus, koponya, szétloccsanása olyan mennyiségben hogy az már hihetetlen! Korszakalkotoan perverzen brutális! Azért vannak beteg arcok az idnél!:D
  • Egg
    #5238
    http://tomper.uw.hu/doom3/index.php
    vigyázat mert elég spoileres
  • Egg
    #5237