23325
  • rezsofiz
    #5677
  • Pontius #5676
    DM
  • Kandurex
    #5675
    DM!
    DM!

    :)
  • Davidus
    #5674
    DM
  • Adam5
    #5673
    576 ról rendelhetemn a DOOM 3-at? csak mert SGW galaxyval kapcs azt mondják hogy kilopják belőle a cd keyt. Szerintetek?
  • Kandurex
    #5672
    2723db üzenet az arany bejelentés óta (vagyis pár napja), sztem ez SG csúcs.
  • ujedith
    #5671
    DM
  • DMZ
    #5670
    A sajátost pontos j-vel írjuk
  • Johnyy
    #5669
    Lécci csak ilyenkor és itt ne foglalkozzunk a helyesírással, egyébként én is salyátosan írok néha Akkor már nem kell sokat aludni és írthatjuk a ragacsos, csápos mászó csúszó szőrös repülő levitáló és egyébb gusztusos szörnyeket
  • NeoMaN
    #5668
    Ez lehet, de a 2006-os pénzügyi év 2005.04-2006.04.-ig tart.
  • Hellhammer
    #5667
    Gratulálok
  • Pontius #5666
    vagy 15 helyett 13! nem vágom
  • Pontius #5665
    :) tudom, direkt írok igy
  • Pontius #5664
    aham
    USA: Aug. 3
    USA-n kivül: Aug. 15
  • Kandurex
    #5663
    j-vel jön ki.
  • Johnyy
    #5662
    Jövő hónap eleén jön ki? Ugye?
  • Pontius #5661
    azé nem semmi 2 nap alatt 700 üzenet
    Mi lessz itt ha kilyön a game? :)
  • Drizzthsz
    #5660
    Hát, ha a pénzügyi év az azt jelnenti, hogy az önmagától kettővel korábbi csillagászati év, akkor jó... :)))
  • Davidus
    #5659
    Jöhetne már a megatesztünk:P Amúgy a szerdát ki találta ki? A csávo annyit írt hogy this week.
  • cifuatwork
    #5658
    Kicsit utánanéztem a Quake4-nek, de nem nagyon találtam semmit. Emlékszem valami olyanra, hogy a Doom3 készült inkább single játéknak, és a Quake4-ben lesz inkább kidolgozva a multi, de erre most semmi komolyabb bizonyítékot nem találtam.
    Amúgy a legutóbbi hír, amit hallottam róla az az, hogy állítólag a Raven 2006-os (!!!) pénzügyi évre csúsztatta a játék kijövetelét...
  • NeoMaN
    #5657
  • NeoMaN
    #5656
    Nemtudom. Sztem ID dítmecsben mindig is nagyon jó volt.
  • Davidus
    #5655
    Nyugodtan neki lehet állni DOOM multizni mert pro game lesz. 4 playeres a multi? Sok! Versenyeken 1on1 lesz:P Hiába van UT2k4-ben 200 playeres ONS ha a versenyeken 1on1 van:P Bár ki tudja lehet hogy a 2on2-t is nyomni fogják verseny szinten.
  • NeoMaN
    #5654
    Q3-ban is van limitálva van 85-re...D3-ban is módosítható lesz. Amúgy nem fogok magyarázkodni. Aki játszik FPS multit keményen, az tudja, aki meg nem az soha nem fogja megérteni. Q3 a SEBESSÉGRE épül, CS és társai a taktikára, szal ott kurvára mind1 és le van kakilva hogy 50fps vagy 250....Egyként vicc, hogy ebből mindig vita van.
    Ja, és megyek a levesbe. Ez a szöveg meg: az emberi szem a 24-et már folyamatosnak látja, egy vicc - érzékcsalódás.
  • Lacc
    #5653
    Én ezt elhiszem. De én azt írtam, hogy ez mindegy, mert D3 engineel nem igen lesz (szerintem) olyan nagy multis massacre mint a Q3 volt pl. Attól még lehet hogy lesz, de szvsz még a Quake 4 sem ilyen lesz ezt mondom, ott is írták hogy inkább a singlere gyúrnak rá történettel meg ilyesmi.
    Engem sem hagy hidegen a D3 multi se, de nem fog leszakadni az ég a 4 fős multi henttől...
  • NeoMaN
    #5652
    HC Quaker vagyok, és NAGYON érdekel többségünket a D3 vagy D3 engine-s multi...
  • Punkerwork
    #5651
    grafika sokat fejlődött az elmúlt egy évben, és most ingyenes
  • cifuatwork
    #5650
    Anno még próbáltam (valami nyitott béta vagy mi a rák volt), de a kutya mindennek sem akart működni, úgyhogy végül hagytam. Amúgy több videót és képet is láttam róla, és azt kell mondjam, hogy még mindig a legnagyobb baja a grafikája. No meg a fizetős mivolta :)))

    Lacc: a DoD még mindig etalon, csak általában üres a magyar szerver (ha éppen megy egyáltalán magyar szerver), a külföldieknél meg olyan dologok vannak, hogy a fejem szétrobban néha (indulóhelyen sorozat TK-zó csapattárs (3 után kick-et kap, de rögtön jön is vissza...), ha az admin-nak nem tetszik, hogy a dod_flash pályán alázzuk akkor kickban-t kapunk, meg ilyenek...). Esküszöm a régi szép időkben a béta 1.3 - 2.0 körül maga volt az élmény játszani a négy döglött patkány szerveren (najó, nem az overlord mapot alliedként), ezért várom nagyon a DoD:Source-ot. Talán feltámad a scene :)

    De most már hanyagoljuk a témát, mert Kandurex teljesen jogosan vághat nyakon minket - ez már erősen off... :)
  • hiba
    #5649
    ezaz gyertek bfezni, mar csak dcben kene megtanulnom a qrva helikopter iranyitasat mert altalaban csoda ha ep borrel ki tudok szallni nemhogy eltalaljak vkit :)
  • Lacc
    #5648
    A CS nem lenne rossz, csak nekem az a bajom vele hogy rettenetesen meguntam, 2 évig toltam de utána már üres volt számomra.
    A DOD az tényleg egy nagyon király mod, azt is nyomtam sokáig, szvsz multiban az az etelon 2.ww témában :) Balance is jó benne, a fegyverek sincsenek eltolva, hangulat is okés, elő kéne szedni megint :)

    Nekem az etalon multiban a Battlefield sorozat, és a köv. része is ütős lesz ahogy elnézem :) Meg persze swg minden mennyiségben.
  • hiba
    #5647
    nekem legjobban a quake(1) jott be mert akkoirban nem volt mas es mindeki ezt nyomta, rgo sokan voltunk, es 3 masodperc alatt meg lehetett nyerni egy FFA-t egy quaddal :)
  • Punkerwork
    #5646
    neked WWIIOnline-t kéne kipróbálnod...
  • hiba
    #5645
    en 7 eve de nem folyamatosan :)
  • cifuatwork
    #5644
    Személyes listám:

    1.: Operation Flashpoint: Resistance (ha lenne benne dinamikus join, a mai napig játszanék vele)
    2.: Day of Defeat - Half-Life 1 MOD (volt, a béták idejében)
    3.: R6: Raven Shield

    Ami azt illeti a mai "piac" eléggé híg sajnos, legtöbbször a CS-t játszom, mert rengeteg szerver van, ahol játszanak (sok a CS-nél messze jobb MOD van, de ha konganak az ürességtől a szerverek...), noha amúgy erősen kritikusan szemlélem a CS alakulását, néha meg egyéb játékokat, pl. Lock-On, esetleg IL-2...
    Vannak igéretes játékok (pl. Joint Operation: Typhoon), "apróbb" problémákkal (pl. nincs meg eredetiben :)), de igazából nincs olyan játék, amely most úgy feldobna multiba (najó, Star Wars: Galaxies talán), de remélem hogy a Doom3, a Half-Life 2 és a Stalker majd kicsit felrázza a dolgot, és sok király MOD fog kijönni (könyörgöm valaki egy ALIENS MOD-ot csináljon már a Doom3-hoz!!! :)))). Addig várok...
  • Drizzthsz
    #5643
    Én kb. két napja... :)))
  • Drizzthsz
    #5642
    Hát, azért mibe, hogy leszednétek a demót, ha ma kijönne... ;)
  • Lacc
    #5641
    Én 4.5 éve kb :)
  • hiba
    #5640
    uh 5 eve az komoly
  • Colonel Sink
    #5639
    Akkor elég sok tapasztalatod van már, érdekelne, szerinted melyik 3 volt a legjobb.
  • ati2002
    #5638
    Nekem nem demo kell