23325
  • Punkerwork
    #6160
    persze ok ez nagyon jó ha egy sötét sikátorban kell lecsapni valakit, de én szerettem hallani ahogy a benzin motor duruzsolt miközben szeleteltem az enemy-t :)
  • Árnyvadász
    #6159
    Ja megvan! A Doom3 special editionhoz, adnak egy tekercs WC papírt is...
  • Hellhammer
    #6158
    Jah, és súlyra sem piskóták ezek...
  • Hellhammer
    #6157
    Amúgy vannak olyan ütésálló lámpák, amik direkt úgy vannak kialakítva, hogy lehessen buzogányként használni :)
    klikk
  • Kandurex
    #6156
    BFG feltétlenül
  • Árnyvadász
    #6155
    Ez majd nyilván a játék későbbi szakaszában lesz elérhető, így marad idő lopakodni is. Még lehet nevet változtatnak az ID-nél, aztán ez lesz a THIEF IV.
  • Lacc
    #6154
    váá ne világits a szemembe de kellemetlen
  • Hellhammer
    #6153
    Van helyette elemlámpa
  • Punkerwork
    #6152
    miért nincs a jó öreg láncfűrész feltüntetve??? anélkül nem is érdekel a játék
  • hiba
    #6151
    me ho mi
    multiplayer demo
    es 2003
    hol ez a demo?
  • Lacc
    #6150
    Nemá lesz multi demo?
  • Árnyvadász
    #6149
    Ezt a mondatot keretbe kéne foglalni! Mert ezek a az igazán jó játékok... Példa kettőre: CS, Diablo2...
  • hiba
    #6148
    plazma gun. rl. biztos ezeket lopakodasra terveztek?:)
  • toMpEr
    #6147
  • Kandurex
    #6146
    A leírás kb. úgy taglalta a játékot, mint egyfajta végig lopakodom, minden töltényre ráírom a delikvens démon nevét, fokozatosan eresztenek az őrületbe, nem hinném a tömeghentet, inkább egy jó képű thillerre számítok, bár a pokolban elképzelhetőek lesznek a durvulások :))
  • Bat
    #6145
    Inkább AVP2-esnek tűnik mint
    hentnek
    Az AVP2 pedigh naon jó volt
  • Lacc
    #6144
    Szvsz végig ilyen parás lesz...
  • Lacc
    #6143
    A legjobb fokozat a "Can I play Daddy?" :DDD
  • Hellhammer
    #6142
    Én viszont ettől félek hogy így lesz, mert nagyon elveszi a hangulatot. Ha az elején para, akkor legyen végig az, ne menjen át hentelésbe mert komolytalanná teszi. Sok igéretes játék elvérzett már így nálam :(
  • Lacc
    #6141
    Az előre scriptezés szerintem messze nem hátrány, ha normálisan meg van csinálva, a mohaa-nál és a cod-nál pl. nagyon jó volt.
    Azért ott még nem tartunk AI terén hogy a scriptelt események hangulatát tudják hozni a botok :)
  • NeoMaN
    #6140
    sztem lesz, főleg a végefelé a pokolban...Elején csak para, meg kisebb harcok, aztán fokozatossan bedurvúl! Ja, és egy DOOM-os alapszabály: ULTRA VIOLENCE!!!
  • hiba
    #6139
    GTA3ban gyonyorkodtem napokig mert gyonyorunek tunt :)
  • Hellhammer
    #6138
    Sztem azért van mert mikor kialakult a PC-s játékpiac, nagyon sok lefedetlen terület volt (fps, szimulátor, hack&slash) azaz minden új területen megjelenő első játék felejthetetlen élményt és hangulatot hozott magával, ezeket mára lefedték és azt mondhatják a fejlesztők, mint az egyszeri feltaláló: Nem tudok már semmit feltalálni, mert már mindent kitaláltak. Ha belegondoltok, mennyi ideg úgy emlegették a játékokat, hogy Doom klón, Diablo klón, simcity klón stb.
    Ezért kellenek olyan arcok, akik kitalálják az eddig kitalálatlant.
  • hiba
    #6137
    viszont ezt mi mar nem tudjuk megitelni: annak aki most kezdi lehet ez ugyan olyan elmeny mint az oregeknek anno a doom volt, es majd erre fognak ugyan igy emlekezni, vagy amivel kezdtek :)
    azert pl egy mohaat annak ellnere hogy elore scriptezett vagy 3x vegigtoltam
  • Bat
    #6136
    Remélem igen - attólfélek nem
  • Bat
    #6135
    Najó, a Doom3 nem teheti meg, inkább szép lesz mint doom
    De azért szeressük majd úgyis!
  • hiba
    #6134
    D3ban mar nem lesz ilyen megahent?
  • Bat
    #6133
    Annó SS1-2 idején pont azt montuk, ez egy Doom klón.
    És úgy is volt.
    A Painkiller inkább Q1 klón.
    De akkor legyenmár a Doom3 is doom klóón :)
  • hiba
    #6132
    comanche - megvettem :)
  • Bat
    #6131
    Ott már túl sok.
    De milyen jó érzés amikor odamész a kék kulcshoz, felveszed, erre lealszik a villany, kinyílik egy szörnydoboz, aztán 6 imp, 4 zombieman, meg pár demon ront rád... te meg elő a dupacsövüt, aztán csak annyit hallasz "aaargh.... aaaargghhh", aztán zombiemanok belelőnek a demonokba véletlen, azok meg nekiesnek a zombiknak, stb stb :)
  • Punkerwork
    #6130
    rutinosabban játszok ez tény, itt az alényeg hogy a régi game-knak volt olyan hangulata hogy érdemes volt többször végig vinni, ma meg max 2x egyszer normal-on 1x hard-on és kész
  • Hellhammer
    #6129
    Painkiller.
  • hiba
    #6128
    ezexerint nagyon hosszu ido mulva fognak csak megejelenni az d3as motort hasznalo gamek? - mondjuk ez nem baj, legalabb lesz ala HW is
  • Icebird
    #6127
    Nem az a jó játék amiben gyönyörködünk pár napig, hanem amit grafikai gyengesége ellenére is nyomunk a mai napig.
  • Lacc
    #6126
    Jah az utóbbi megállapítással egyetértek :)
  • hiba
    #6125
    meg tegyuk hozza azt is hogy azok a "korai" jatekok mind az ujdonsag erejevel hatottak, nem volt elottunk hasonlo nagy kaliber, masreszt az ido mindig megszepiti a multat :)
  • Lacc
    #6124
    Mennyél serious samezni...
  • Lacc
    #6123
    Azért ez a 2-3 nap alatt végigtolom dolog nem csak a játékok "hibája", hanem a mai általános hozzáállásé, meg szokásoké. Régen nem volt annyira jellemző, hogy benne legyen az embereben valahol belül egy minél-gyorsabban-toljam-végig inger, ami manapság már szerintem általánossá vált. Lehet, hogy a net az oka, vagy nem tudom. De az biztos, hogy régen elcsámcsogtam hónapig egy nyamvadt single játékon, most meg akkora a piac, a net miatt pedig mindenhez hozzá tudsz férni, hogy ez van.
  • Bat
    #6122
    Azért ez a Doom3 már nem az a doom :(
    A régiekbe pont az volt a jó, hogy néha annyian voltak, egy shotgunlövés 4 muki terül.
    De itt...
  • Hellhammer
    #6121
    Nemtom emlékszel-e a Comanche című helikopteres shooter-re. Na az is nagy mérföldkő lett volna, csak elhalt a technológia, mert jött Carmack :)
    És azért a 3dFX megjelenése előtt is voltak már olyanok mint Tomb Raider, Quake.