23325
  • Lacc
    #6483
    Oke köszönjük az előadást vissza a Doom3-hoz és szarok a konzolos flamelésbe is :P

    MERT ÉN IGAZI DOOM3AT AKAROK ÉS MOST
  • Davidus
    #6482
    Majdnem vettem PS2-t de rájöttem hogy 3 game van csak rá ami érdekell(GT4,FFXII,MGS3). Abban biztos vagyok hogy az MGS3 lesz PC-n. 2 játék miatt meh nem veszek PS2-t:P
  • Petyus_
    #6481
    PC mellé inkább GC-t, vagy PS2-t ajánlanék, kevesebb az átfedés. Persze az X se rossz, de elég sok nagy név kijön PC-re.
  • Petyus_
    #6480
    Grafikailag egy az egyben DOOM3.. hihetetlenül részeletes. Hangulattól (ha még filmen is szereted Riddicket) beszarnál szerintem. Történet: Riddick Butcher Bay-ből való szökését dolgozza fel.. nagyon profin. Játékemenet: eszméletlen jó közelharc rendszer, kaland/RPG elemek (echte börtönhangulat.. hiererchia, bandák, brztális őrök, minden ami kell), lopakodás, hent emberekre és néha szörnyellákra. Nagyon állat játék, attól tartok, olyan magasra rakta a lécet, hogy a DOOM3, a HL2, HALO2 "szentháromság" tagjai is simán leverhetik.
  • Ma2ska
    #6479
    Persze nem a flame miatt mondom, aki megteheti párhuzamosan a pc mellett érdemes esetleg egy kari árában beruházni...
  • [HUN]PAStheLoD
    #6478
    és ez a játék miféle ? menni kell és jáccani a "ki az ügyesebb gyilkos" -t ? :)
  • Ma2ska
    #6477
    Ha a Riddicket megközeliti már jó....
  • [HUN]PAStheLoD
    #6476
    nekem nincs , ill ami van azt nem nevezem TV nek .. igaz ha nagyon muszály vóna a monitoromon van SVHS ..
  • [HUN]PAStheLoD
    #6475
    jobb . .hmm .. pedig nekem a film is nagyon bejött
  • Petyus_
    #6474
    A játék huszonötször jobb. =) Elvileg jön majd PC-re is.
  • Petyus_
    #6473
    Neked nincs TV-d?
  • [HUN]PAStheLoD
    #6472
    én a Chronicles of Riddick filmet nézem meg megin mingyá lehet , mer jó ;]
  • [HUN]PAStheLoD
    #6471
    xbox ? tv-t is veszel hozzá ? mer különben elmehetsz vele kapálni .. és egy jó TV nem 2 fillér
  • Petyus_
    #6470
    Nézd meg a CHronicles of Riddick című játékot. Igazából semmivel sem néz ki rosszabbul, mint a DOOM3... én őszintén szólva nem hiszem, hogy az X-es verzió TV-n szarul nézne ki. Vagy ha igen, akkor a Vicarious Visions nagyon elbaltázta. De ha még kicsit csúnyább is lesz, akkor is ott a COOP mód.
  • Davidus
    #6469
    Láttad azon hogy néz ki?:P Akkor inkább nem is kéne:)
  • Ma2ska
    #6468
    Venni kell egy x boxot ez a hardwer bohockodás már szánalmas...
  • Petyus_
    #6467
    640*480, low detail-en is szebb lesz mint bármelyik más FPS.
  • Ben C
    #6466
    a játék leginkább grafikailag lesz jó, és pont attól váljak meg?
  • rezsofiz
    #6465
    Ja lattam en is ezek nem voltak valami tul szepek viszonylag...
  • ati2002
    #6464
    A srác a képeket egy "low end" gépen csinálta.Tehát örülni kell, mert ezek voltak a minimális beállítások.
  • rezsofiz
    #6463
    hat sztem el lehet futtatni csak ugye le kell majd venni a dolgokat
  • rezsofiz
    #6462
  • Ben C
    #6461
    de tényleg itt mindenkinek biztos atomerőműve van én meg nem tudnám elfuttatni 2.4 cerkán meg Rad 9200SE-n...
  • Pontius #6460
  • rezsofiz
    #6459
    LOOOOOOOOOOL
  • Ben C
    #6458
    htx
  • Ben C
    #6457
    bár játszhatnék 800x600 minden ultralowon 15 fps-mellett..
    kurva élvezetes lehet
  • Davidus
    #6456
    LOÁL
  • rezsofiz
    #6455
  • Ben C
    #6454
    elküldsz?
  • Petyus_
    #6453
    Irigellek mert én már majd összefosom magam, éhes is vagyok, le is kellene zuhanyoznom, mert rohadt büdös vagyok.. de nem szabad felállni a gép elől, nem, nem, nem, NEM.
  • Ben C
    #6452
    ugyse indul elmajd csorgatom a nyálam amikor látom valaki gépén
  • rezsofiz
    #6451
  • Petyus_
    #6450
    Legalább tudod hogy fog kinézni 6 év múlva a GameBoy verzió. =)
  • Davidus
    #6449
    ok bye
  • Davidus
    #6448
    Ja nem is:) Csak az explorer összenyomta a képeket
  • Ben C
    #6447
    én nem várom
  • rezsofiz
    #6446
    itt eleg sok uj kep van:)
  • Petyus_
    #6445
    Jöjjjjjöön mááááá bruhahahaha méééér nem, anyuuuuuu!
  • Davidus
    #6444
    Zt nem értem hogy ha valaki képeket csinál akkor miért nem max beállítéson? Ezek tuti 800y600 medium vagy még szarabb képek.