23325
  • Davidus
    #9014
    ATI-d van? Ha igen akkor teszteld le a beta drivert:D
  • Davidus
    #9013
    :P
  • Frank99
    #9012
    Install picture..
  • Kandurex
    #9011
    Én meg úgy nyitok, hogy először megvárom a Te véleményed aztán felrakom ha pozítiv ;)
  • Csete
    #9008
    Nekem mindjárt lent van, de mivel melóba vagyok, csak holnap reggel tudom kipróbálni, mikor hazamegyek.
    Tuti nyugodt éjszakám lesz
  • Pontius #9007
    nyomsz egy jobb gombot az oldalra ahonnan tölteni akarsz és MINDEN LETÖLTÉSE-t választod
  • hykao #9006
    Na az jó lesz! Ugye megosztod velünk is az eredményeket?
  • kerek1224
    #9005
    Valaki segítene? A flasgetnél mit csináljak, hogy ne egyesével kelljen töltögetnem.
    Bocsi, sosem használtam.
    Előre is köszi
  • Kandurex
    #9004
    Nem akarok, "betonpatkánynincsszíve" -nek látszani, de az ilyesfajta off -at inkább hanyagoljátok. Egyébként kissé megcsappant a hozzászólások száma, kíváncsi vagyok hányan nézik most soha nem látott érdeklődéssel a modemük ON-LINE jelző lámpáját, ahogy villog:)
  • dashed_
    #9003
    milyen net , melyik szolgaltato?
  • Braveheart
    #9002
    Kösz. Amúgy aznap határoztam el hogy soha nem fogok rászokni a cigire.
    Remélem a játékkal lehet majd multizni. Bár sztem cd-key miatt nem fog menni, majd meglátjuk.
  • Davidus
    #9001
    Én úgy nyitok hogy timedemo futtat 4.7-el aztán ugrik fel a 4.8 beta;)
  • dashed_
    #9000
    nagyon szar halalnem...(melyik nem az? )
    Reszvetem ..
  • gergou
    #8999
    Reszvetem.
  • hykao #8998
    Én sem raktam fel, mert én is mod-olok (9800SE -> 9800pro), de nyilván sokan vannak akik nem mod-olt kártyával rendelkeznek. ...és hát az a +20% az pont annyi lehet, hogy esetleg már nem szaggat... :)
  • gergou
    #8997
    Bizts vagyok bent, hogykurvajo game ez a doom 3 es koszonom egyutterzeseteket! bocs, hogy leirtam ezt ide, de ugy erzem megerdemli, hogy egy ilyen nagy jelentosegu relasenel o is jelen legyen szivunkben......
  • Braveheart
    #8996
    Köszi. Na off vége.
  • Braveheart
    #8995
    Akkor most egy perc azért, mert tegnap halt me ga szomszédom tüdőrákban... rendes manusz volt, kár érte.
  • hapi
    #8994
    Máshol is fenn van nem csak az atw-n. Nekem 170 k-val jön. 1 CD 1 óra. Már csak 1.5 CD és zombie time.
  • Braveheart
    #8993
    Ilyet sem láttam még de jó 5let volt.
  • dashed_
    #8992
    reszvetem..
  • neozed
    #8991
    R.I.P.
  • CUCLI
    #8990
    1perces nem írás
  • gergou
    #8989
    A ceg, ahol dolgoztam iden nyaron egy honapig, a fonoke egy hete halt meg, es nagy deep purple rajongo volt, es nem erhette meg a doom 3 megjeleneset, es most egy child in timeal emlekzzunk ra, es legyen a doom 3 az o emlekere, ` see the blind man... shoting at the world... you beter close your eyes........
  • davos80
    #8987
    Ja, de. Faszán állítólag már DC hubon is meg lehet találni a linket...Nembaj, ha a felének lejön, a többi is tőtheti.
  • bzoley
    #8985
    Nem arról volt szó, hogy nem adja ma tovább senki a linket?
  • I-NoVa
    #8984
    Amíg <<itt>> nem lesz fent a 4.8 catalyst, addig maradok a régebbinél... Azért még mindig jobb egy 9700pro 4.7-es driverrel, mint egy 9500 4.8-assal :D.
  • dashed_
    #8983
    ja nekem is, kb 5 ora meg :P
  • dashed_
    #8982
    mostma lesz 3is :)
  • Pontius #8981
    Lassan már lent is lessz! :P
  • neozed
    #8980
    Ja, én is feltettem már tegnap, bát ogl-es gammával még nem próbáltam ki.
  • Pontius #8979
    Már vagy 4 nappal ezelött volt róla szó :P
  • Braveheart
    #8978
    Azért remélem jobban fog menni mint az alfa :) 2 fps volt :))
  • hykao #8977
    Nem tudom, volt-e már róla szó, de ebben a topikban szinte már lehetetlen a visszaolvasás...jelenleg.

    Szal:
    ATI kártyásoknak -> INNEN letölthető a 4.8-as Catalyst béta.
    Átlagosan Kb. 20%-os gyorsulást eredményez OpenGl-es játékok esetében a 4.7-eshez képest!!!
    (IL-2-ben pl. még többet!!! Valszeg a Neverwinter Nights-ban is jelentős sebességnövekedést ér el, de még nem találtam erre vonatkozó infókat a neten)
    Ezen kívül bekerült a TAA kapcsoló a Control Panelbe (élsimításhoz), ill. Joint Operation, és Thief 3 problémák is javítva lettek benne!
  • Braveheart
    #8976
    Ja basszus már alig jön 25-el.
  • Csete
    #8975
    Az biztos, de most vagyunk a boxutcában, tankolunk, gumik fel,sisak,stb, aztán irány a rajtrács
  • neozed
    #8974
    Estére lennt lesz, hát azt nem tudom fogok-e aludni.
    Pedig kéne mert holnap meló, csak hát a kísértés.
    Érzem ó uram gyenge leszek, és nem bírok várni holnapig...
  • davos80
    #8973
    Mi?
  • Sanca
    #8972
    Koszi, megnezem ezt is.
  • bzoley
    #8971
    Így lehet egyesekben megbízni.