23325
  • dokar
    #22038
    A DOOM 3 második CDjét nem akarja elfogadni a telepítő! Ötlet?
  • Mersh
    #22037
    ok, bocsánat, hogy ekkora fájdalmat okoztam
  • Istencsászár
    #22036
    nemlehet visszolvasni? pl: #21973
  • Mersh
    #22035
    OK, köszi szépen.
  • scorpeeon
    #22034
    sztem élvezhetően elmegy, igen a proci kicsit gyenge a többihez képest, de olyan sokat azért talán nem számít.
  • Mersh
    #22033
    nem lehet kérdezni???
  • andriska
    #22032
    Nem akarsz elmenni úgy,hogy nem jössz vissza? thx!
  • Mersh
    #22031
    Nemár, valaki szóljon
    !
  • Mersh
    #22030
    naaa
  • Mersh
    #22029
    Sziasztok.
    Tudom, kicsit le vagyok maradva, de milyen videókártya kell a doom3-nak hogy normálisan menjen?
    egyébként ezen elmegy : Celeron 2.66, 512 DDR 400, + valószínű hogy 1 radeon 9600XT lesz.

    szerintetek ezen a konfigon élvezhető?

    Köszi
  • Rash87
    #22028
    Hellsoztok.

    Valaki segítsen már!

    Feltettem a Doom 3at,végigvittem,most ki akartam próbálni a Doom 3-Roe-t,és menünél kéri a CD kulcsot :S
    Megcrackeltem a d3at,mostmeg Error valami...Hogy kell normálisan feltenni?
  • Rash87
    #22027
  • odex
    #22026
    jajj bocsi fiuk haverom szórakozott ezt nem én írtam 22025-öset!
  • odex
    #22025
    ki jött az új doom!
    az a neve hogy doom odex!
  • Rash87
    #22024
    Már megvan
  • Rash87
    #22023
    Hogy kell használni a Lélekszipkát?
    Mert felvettem,és pl rányomok a Qra,és Tűzelést nyomom, akkor elteszi :S
  • A tumi
    #22022
    THX
  • Kandurex
    #22021
    Egyértelmű lesz, ha hajlandó vagy elindítani :)
  • A tumi
    #22020
    Azt hogyan kell belőni(beállitani),hogy kijelezze az fps-t?
  • Kandurex
    #22019
    Van egy pár aki már jelezte, hogy nem megy. Hmm.. No mindegy, használd a Fraps programot.
  • A tumi
    #22018
    Hy
    A sima Doom3-ban hogyan lehet kiíratni az fps-t,a cheatlandban megtaláltam de hiába irom be a konzolba nem engedélyezi.Vagy kell valamilyen program hozzá?
  • Istencsászár
    #22017
    árnyékokat kapcsold ki az szivja le a legjobban az fps márha a géped nembirja..
  • Prince of Máté
    #22016
    a doom3 haladó grafikai beállításánál sokat számít ha ki vagy bekapcsolom a bump mapot?thx
  • _Atti_
    #22015
    nemtudja vki a szerver cimét amit ha letiltok nem tudja ellenőrizni a cdkeyt?

    mert sikerült ugy feltennem az 1.3as patchet hogy offline már elindul
    (ha érdekel: Sima doom3,1.3 as patch,RoE-t azzal a bizonyos Psbc-s kulcsal feltenni,Offlineba át,Roet indit d3 kodnak beirni t7lb-s kodot,aztán ott modoknál átmenni sima doom3ra és innentől offline modban elindul a 1.3 as sima doom3 key invalid nélkül)
    ..nekem moddolás(darkmod) miatt kéne mert átálltunk 1.3-ra de azért nem akarom mindig tiltogatni a netem ezért akarom a szervert tiltani..nameg ha véletlen egyszer elinditom ugy hogy neten vagyok akkor szophatom végig előlről..

    hát igen legjobb lenne megvenni de egyenlőre nincs kilátásban:)
  • Rash87
    #22014
    Nem tettem fel a patch crackjét,nem is tudtam h van neki ilyen :)


    Hol lehet letötleni?
  • báttyó02
    #22013
    talaltam
  • báttyó02
    #22012
    full save-t honnan tudok letölteni? :S
    googleba nem találok semmit
  • _Atti_
    #22011
    szoval akkor windows reinstall? értem én..
  • scorpeeon
    #22010
    na, az kicsit eröltetett lenne :D sztem inkább elpöckölte valahogy a végén a gránátot :D
  • Istencsászár
    #22009
    leklónozzák mint az élienbe:D
  • scorpeeon
    #22008
    én is megnéztem a filmet, szerintem egyszer azért mindenképpen érdemes megnézni, az fps-es rész nagyon állat :D az tény hogy kicsikét eltértek a játék sztorijától, de azért így sem olyan rossz :D amit nem értettem benne, az az hogy Rock aláírta már hogy ha lenne Doom 2 abban is szerepelne, csakhát a film végén mintha meghalna... mintha nem is gondolnának rá hogy lehet folytatás, vagy ha lesz akkor kimagyarázzák valahogy hogy kikerülte a gránátot valahogy :D meg a vége kicsit hülyeség, hogy egymással harcolnak, nem egy főszörnyel pl.
  • _Atti_
    #22007
    Nem tudja véletlenül vki hogy lehet ezt orvosolni?

    KÉP

    Úgy sikerült összehoznom hogy fel akartam tenni 1.3 as patchet de állandoan azt irta ki hogy már fenntvan...
    uninstall egészet..ujra..nem jó..
    uninstall, fel máshova..megint nem jó..probáltam máshonnan tölteni a patchet de ugyse volt jo ugyhogy gondoltam biztos vmi régi installkor bennmaradt vmi a regben..
    találtam is 1.3asra mutato dolgokat azokat töröltem de ugynézki nem teccik neki mert azota itt leáll a patch telepitése..1.2 felmegy rendesen, de nekem mindenképp 1.3 kéne..
  • báttyó02
    #22006
    patch crackjét feltetted?
  • Rash87
    #22005
    Hi all.
    Én most kezdtem vonla el játszani,de felrakom az 1.1es patchet,és else indul a játék...

    Vmi tipp? :)
  • Istencsászár
    #22004
    nembaj:D nekem 100%osan bejött és még sokszor megfogom nézni az tuti
  • andriska
    #22003
    Talán azért,mert átirat.Csak sajnos itt a nagyobb haszon miatt használták fel a Doom nevet...
  • Istencsászár
    #22002
    és miért kéne a játék sztoriját a filmbe rakni? a játékot egyszer már végigvitted vagy többször, ha ugyanaz lenne a filmben én unnám már
  • kisviku
    #22001
    Na megnéztem ezt a Doom filmet szombaton és nagyon nagyon csalódott vagyok.
    Semmi köze a játék sztorijához.Talán csak annyi, hogy itt is megemlítik a régészeti ásatásokat.
    Nem tudom, miért kell ennyire elba*ni az összes játék film átiratát.A Resident Evil is el lett tolva, de nagyon, a Tomb Raider-ek is szarok, picit többet vártam a Doom-tól.
    A kezdés nulla, hirtelen belevágnak az akcióba, semmi előzmény, a lényeg, hogy fröcsög a vér, szakadnak a hullák stb.
    Ellenségekből hármat ismertem fel, a Hell Knight,a Pinky vagy mi a fa*om, meg az Imp.Semmi több!
    Fegyverből a BFG-t berakták,a gránátot is csak egy helyen láttam, és semmi.
    Nagy nulla lett ez a film.
    Nem mintha a Doom játéknak nagyon eredeti lenne a sztorija,de többet lehetett volna kihozni belőle.Aztán a film közepe-vége felé már azt sem értettem, hogy most hová teleportálgatnak a katonák??Hol a Marson,hol a Földön vannak vagy már azt sem tudja a néző hogy hol.
  • andriska
    #22000
    Most vettem észre,hogy van már topicja,szal többet nem offolgatok itt.
    Mint már ott is írták,nincs túl sok összefüggés a játék,meg a film között.Ezt sajnálom a legjobban,ezért csalódtam nagyot(azt hogy hangoztatták,hogy ez így lesz azt nem tudtam,mert csak most olvastam a topicjában.Ha tudom lehet,hogy nem csalódom ekkorát.)A játék szvsz 100% jobb lett.
  • Istencsászár
    #21999
    AvP is nagyon jólett:D hányszor is láttam.. olyan 4-5 ször tuti