23325
  • Zatoichi
    #11599
    Összességében mennyire nehéz a játék ? A szörnyeket nehéz megölni ( tele kell őket rendesen lőszerrel pumpálni )?

    Nehezebb mint pl.: Far Cry ?
  • Punker
    #11598
    nem tudok semmilyen rar-t kicsomagolni
  • And5
    #11597
    ja nagy jól cooperalnak ezek a zombik :)
  • grebber
    #11596
    Na a véleményem a game-ről hogy jó kicsit parás.
    Ami tetszett benne az ember kezének kidolgozottsága, amikor a robbanásoknál a levegőn látszik a melegség.
    A falak néhol okádékok.A szörnyek jók szerintem a pópókat szeretem mert a legkönnyebbek számomra.
  • Nagydög
    #11595
    Megneztem. Elegge szaggat, de azert turheto. A kulseje fantasztikus. A szamitogepes konzolok iszonyu jok. Erdemes alaposan megnezni oket, mert nemelyiken nehany plusz menut is elo lehet csalni, mindenfele hasznossagokkal. Ami idegesit, hogy az ilyesztgetesre van kihegyezve(nem veletlenul nem lehet fegyverrel es zseblampaval maszkalni), de inkabb csak idegesitore sikerult. Belepek egy helyre, lekapcsolodik a villany es jonnek. Belepek egy helyre sotet van es jonnek. A fegyverek megolik az ellent, de meg nem allitjak, vagyis hiaba lovod kepen a shotgunnal a nekirugaszkodo rosszarcut, azert pofan csap. Sz'al a kulseje es az otletek lenyugozoek, mint jatek idegesito.
  • Braveheart
    #11594


    Headshot :)

    Keresel vmit?

    SPOILER********************
    Ez volt az egyik rész ahol majd beszartam. Az egyik zombi ette a másikat, és mikor odamentem hozzá hirtelen felpattan a másik is :)


    Na egyenlőre ennyi
  • rezsofiz
    #11593
    *is
  • rezsofiz
    #11592
    Hat meg egy kisebb pisztoly es nagyot rug vissza:)
  • [HUN]PAStheLoD
    #11591
    @11589 valaki biztos tudja :P
  • [HUN]PAStheLoD
    #11590
    de ennyi árnyékhoz meg parához már sztory is dukál ..
  • And5
    #11589
    na tudja már vki hogy ezt a service liftes f*szságot hogyan kell megcsinalni ?
  • rezsofiz
    #11588
    Egyetértek,viszont sztem a sztoribol azt hoztak ki amit lehetett tulajdonkeppen,igaz nem egy nagy sztori(legalabbis eddig),de a fejlesztoknek nem is ez volt a celjuk.a jo sztorik legyenek RPG-kben meg mas jatekfajtakban szvsz
  • [HUN]PAStheLoD
    #11587
    hát nekem elég lenne a fegyverraktár kezdetben ..
  • [HUN]PAStheLoD
    #11586
    jó az a tga .. majd a végén irfan view .. csoportos konvertálás .. amúgy meg elég láma a kopasz , mer nembírja a kisstukkert se meg a lámpát se 1kézbe fogni :D
  • Eisenhower
    #11585
    nah aki hozzákezd az hogy simán menjenek a dolgok hívjon maga mellé egy liftszerelőt egy villanyszerelőt egy mechanikust jah meg egy lőszerraktárat is rakjon bele a kosárba aztán lehet indulni ^.^
  • dikki*yysw
    #11584
    Thumbnailben igen.
  • davos80
    #11583
    Kandurexet kérdezd.
  • Braveheart
    #11582
    beszúrhatok 1-2 jpg screenshotot? :)
  • davos80
    #11581
    Nem sajna.
  • Braveheart
    #11580
    nem lehet vhogy beálíltani hogy jpg-be mentse a screenshotokat? Utalom hogy midnig át kell konvertálni a tga-kat...
  • Hypo #11579
    Jaj muszaly irnom, d3d es opengl olyan mint ket nyelv ennyi, amugy meg eloszeretettel valasztjak a programozok az opengl-t mint a d3d-t egy csomo jateknal igaz mind kettoben elmegy de opengl-be szebb bugmentesebb, nem azert mert az jobb mint a d3d hanem mert nekik konnyebben kezelheto ennyi, na jo doomolast
  • davos80
    #11578
    Nekem az nem tetszik, hogy nem lehet egyszerre fegyvert, és flashlight-ot fogni a kezünkben.
  • [HUN]PAStheLoD
    #11577
    jah a fejest kedvelik , én meg a sátgánt :]]
  • Braveheart
    #11576
    Na. Most van meg a minigun, de sztem kezd ellaposodni a történet... bemegyek egy szobába, tűz,bemegyek egy szobába, tűz,bemegyek egy szobába, tűz ZZZZZZzzZZzzzzzzzz
    remélem lesz vmi még ezenkívűl :)
    Amúgy az baromság sztem hogy néhány szörny "odateleportálódik" a hátunk mögé, ahonnét elvileg nem jöhettek volna
    Viszont egyszer nagyon befostam :) volt amikor kifogytam szinte midnen töltényből, és csak futottam és futottam töltény után kutatva. Azt nem találtam viszont kb 10 db (nem kamu) zombi elkezdett kergetni. Végül találtam 24 pisztolytöltényt, megnyugodtam. Aztán kiderült, hogy zsákutcába jutottam, és mögöttem ott vonszolja magát a 10 zombi

    24-ből egy golyó ne mtalált csak, a többi headshot volt
  • [oLe] #11575
    Sztem a banner alatt kisbetukkel eleg sokminden elfer. Mint a FarCry topicban. Bar ott nagybetukkel van
  • [HUN]PAStheLoD
    #11574
    Tga-t pl. irfanview -vel :)
  • Bat
    #11573
    4 fájl, és 14 nap és már játszhatom is vele :(
  • Adi
    #11572
    Jah kiírhatnátok!
    Vagy akár megcsinálhatnád egy hozzászólásba nagy fekete betükkel szépen sorba rendezve. És ha vki kérdez akkor csak a hozzászólás számát oda írod!
  • Bat
    #11571
    Az meg, hogy opengl kártyaspecifikus igenis nagyon durván igaz. Pont emiatt lehet jobban optimalizálni mint a dx-ben.
    A kályhagyártó odatol egy rakat extension-t, mindegyik úgy működik, ahogy jó adott kártyának.
    Ha érdekel, a Q3 engines cuccok induláskor a koznolba annó beledumpolták a extensionokat amit a adott kártya tud, és ha ilyet láttál az elején GL_NV_ az azt jelentette, hogy csak bizonyos NV kártyákon müxik, míg a GL_ATI_ plö atikon, GL_ARB_ meg amin csak lehet, stb-stb.
  • [HUN]PAStheLoD
    #11570
    méret 536 MB (562 365 552 bájt)
    lemezterület 536 MB (562 368 512 bájt)
    A d3a
  • ranGer2
    #11569
    rendben köszI!
  • badoer
    #11568
    562 365 625
  • Davidus
    #11567
    tga-t mi a retekkel lehet megnyitni?:P
  • [HUN]PAStheLoD
    #11566
    aham , én eltévedtem :D
  • Davidus
    #11565
    Főmonszta után beindul a game;) Kezd szűni a para és egyre jobban jön a DOOM feeling.
  • ranGer2
    #11564
    az első cd hány megás összerakva?
  • John Wayne #11563
    No, mind1, megvigasztalom magam egy kis Doom3-al:)
  • Bat
    #11562
    Erre most ugye ne válaszoljak?
    Én nem fórumokból szedtem össze amit mondatm, hanem tapasztalatból :)
    Amikor a NV bácsik kidobnak egy új kareszt, a mikrofos nem fogja rögtön átírni a DirectX-et, és kidobni csak emiatt, szépen megvárja amíg sok jó összegyűlik, és akkor frissít.
    Az NV viszont feleslegesen nem dolgozik, amit tud a kályha követekező detonátorba már tolja is bele opengl-be, hogy ki lehessen használni. (Divelopörz, divelopörz, divelopörz)
    Ezért tud(6) több dolgot opengl mint DirectX.
    Éttem?
  • [oLe] #11561
    A banner ala ki lehetne irni par fontos dolgot.
    Pld timedemo, konzol, a 17es file linkje :) stb...
  • CUCLI
    #11560
    nekem 10ezer pont a rekordom