23325
  • ollie
    #11719
    valaki végigtolta már a gémet?
  • ollie
    #11718
    nem a gef4 mx, az tulajdonképen egy tuningolt gef2, nem tud dx8-at, és minimum dx8-as kari kell hozzá
  • Krinyo
    #11717
    de az mx...és az mx xarabb mint a gef3 ti
  • Sherad
    #11716
    gef 3 ti200-al megy gef4-el is mennie kell
  • CUCLI
    #11715
    neeeeem nem fog
  • badoer
    #11714
    szerintetek nividia geaforce4 mx 440 with agp8x videokartyaval menni fog?
  • Serpa
    #11713
    #11688
  • Krinyo
    #11712
    nálam akkor csinált ilyet amikor az eax bevolt kapcsolva
  • tibor16
    #11711
    Vóna 1 kis gondom a hanggal, (csak 1 oldalt volt időm visszaolvasni), hátha van tippe vkinek.
    Mindent 2 x mond, 2 x mond. Hallatszik, hogy akad a hang. SB Live, kb 4 éves, még az elsők közül. (XP P4 2,4 1GB ram,
    9600XT) már nem nagyon csinálnak új drivert. Hátha vmit nem állítottam be, esetleg vmilyen tipp? (azon kívűl, hogy vegyek másikat) ... tunna segíteni vki?... piszok zavaró...
  • Shodan
    #11710
    Farcryt nem kell fikázni!!, én a doommal most kb. olyan 6 órát játszottam. És hát nemtudom azt kell hogy mondjam egy kicsit uncsi... De aztán lehet hogy még jobb lesz... FC idáig jobban tetszik , dehát izlések...
  • Serpa
    #11709
    up.
    :)
  • Krinyo
    #11708
    kivágni a köveket...
  • Davidus
    #11707
    A grafika (főlega falak) kicsit gyérnek tűntek nekem is AMÍG FEL NEM RAKTAM HIGH-RA! Aki mediumon tolja az ne fikázgassa plz mert szájbavágom a láncfűrésszel;)
  • ReTeK
    #11706
    lanon próbáltuk multiba, nem rosz csak kevés az 5 pálya abból is 2-3 ami nem picurka zegzugos (sajnálom hogy nincs coop mód, aki nem próbálta még annak fogalma sincs mekkora élmény eggyütt hentelni olyan mint egy cw)


    télleg hogy kerül egy mars bázisra láncfűrész ??
  • Hypo #11705
    Hát nem tudom olvasgatom itt a hozzaszolasokat, "..nincs benne ujdonsa,.....sotet...stb" szoval egy jatek megitelese szubjektiv, vagy tetszik, magaval ragad vagy nem es akkor mindenbe hibat talalsz. Nekem van olyan game aminek tudom hogy egy csomo hibaja van, de meg is annyira elvezet vele jatszani hogy ezek elfeledtetik. Doom3 grafikaja ehhez a hangulathoz kiraly, FC nekem nem tetszett maga a jatek nem a grafika, bar a plasztik vizet nem szerettem. Doom3 olyan hangulatot ad hogy eszmeletlen, nekem tetszik, akinek nem ne jatszon vele, ennyi.
  • Krinyo
    #11704
    far cry egy szép játék..ennyi.
    1ébként egy nagy bullshit
  • Davidus
    #11703
    Szerintem ráértek értékelgetni ha végigvittátek;) Ha a D3 82% akkor a Far Cry 70?:P
  • Serpa
    #11702
    csatlakoz:
    ircnet #d3.hu
  • Bat
    #11701
    Mármint a 4 játékosnak? :)
  • lwb
    #11700
    nagyjából egyetértek kb. uennyi játék után. annyit tennék hozzá, hogy egy dologban mégis újat mutatot a Dooom 3 szvsz: a karakteranimációban. a Far Cry monsztáinak a mozgása a Doom 3 falonmászó-kiugró-fedezékbe pattanó szörnyei mellett elbújhatnak.
    kérdés ennyi elég-e valamire.
  • NeoMaN
    #11699
    Kabbe!! :)
    SZERVER VAN MÁR VALAHOL?
  • CUCLI
    #11698
    82 nem kevés?
  • Kandurex
    #11697
    Tömören az én véleményem 7 óra játék után.

    Nem vagyok oda JC –ért, ezt mindenki tudja. Nem vágom magam hasra tőle és az ok, hogy az elmúlt napokba még se szidtam annyi: elkapott a várakozás izgalma és na persze a lehetőség, hogy tévedtem. Fele – fele, is – is. Tévedtem is meg nem is. Mondjuk, hogy ENNEK a játéknak bőven a FARCRY előtt kellett volna kijönnie és abba sem vagyok biztos, hogy nem lehetne ezt a jelentős gépigényt egy kis odafigyeléssel csökkenteni.

    Maga a játék:

    Grafika kitárgyalva (néhol ronda, néhol szép). Zene és hangok egyszerűen utánozhatatlan atmoszférát adnak a programnak. Az irányítás pofon egyszerű csak úgy, mint a menük. Egyszerűen tapintható a felhasználó barátsága a játéknak. A pályák jó megszerkesztettek, minden egy kis apróság, amit el rejtettek a készítők NAGYON ott van a helyén és borzongásra készteti a játékost. Ízig – vérig profi pálya design, minden pixel a helyén, alapos kidolgozás, tökéletes. Mi a hiányzik? Mert valami hiányzik az biztos! Talán az, hogy ez a Doom már nem az a Doom. Mert mi volt az előd? Egy tökéletesen egyszerű, semmit mondó, grafikai csoda megvalósítása PC-re. Más volt akkor a PC gamer elvárása és más ma. A játékban visszaköszön a régi feeling (pályavégi tipikus szörnyhegyek), csak, hogy ez már nem elég a játékosnak. Hogy mi kell neki? Mitől jó egy mozifilm? Hisz már egyik se tud újat mutatni! Még is elmegyünk és megnézzük és elmondjuk, újra – és újra IGEN ez a film adott valamit. Miért nem működik a hasonló rókabőrös PC játékoknál? Miért nem tudnak újat adni vagy mutatni? A Half – Life siker lett, mutatott újat a játékmenetben. A FARCRY siker lett, mutatott újat a grafikában. KÉRDEM ÉN! MIT MUTAT A DOOM3? ….Semmit?…..akkor már meg van mi hiányzik…


    Egyébként elviselhető, biztos végig tolom, azért néha nagyon jól összehozták a hangulatot.

    Házi értékelésem: 82%
  • Pöty
    #11696
    Majd meglássuk mit megy!
  • Rigley
    #11695
    ezzel a multiplayer crack-exe-vel csak az a gond, hogy nem latszik a szererverek listaja. Igy nem tudok egyenlore hova csatlakozni. Valaki tud mondani valami IP címet, ahol lehetne játszani ? Szívesen kipróbálnám.
  • Pöty
    #11694
    http://downloads.guru3d.com/downloadget.php?id=836&file=5&evp=eb9b4525033a6396d4fc2673f8d9a288
  • PrOceSs
    #11693
    bocsi, most látom..:)
  • PrOceSs
    #11692
    tudsz linket a 4.8 bétára?
  • rezsofiz
    #11691
    En sajna nemtom honna tod leszedni probalj meg rakeresni
  • Punker
    #11690
    miért nem tudok vajon atw-re belépni?
  • Pöty
    #11689
    Honnan szedhetem le a bétát? Keressek rá?
  • rezsofiz
    #11688
    start-futtatas-ird be: dxdiag,aztan soundnal vagy hol mar nemtom allitsd be a hardwares gyorsitast
  • Pöty
    #11687
    A sebesség a grafikai minőséghez viszonyítva
  • rezsofiz
    #11686
    4.8 betaval megy jobban
  • Morpheus
    #11685
    Sziasztok!

    Végre nekem is megvan. A képi világgal semmi probléma, tökéletesen fut medium beállításokon, de a hanggal lenne problémám. Amint bekapcsolom a térhangzást, pattog a hang...:( Valaki találkozott már ilyen problémával? Egy SB Audigy-ról lenne szó...
  • Pöty
    #11684
    Csak mert épp most töltöm le a 4.7-est, majd szólok hogy mi van. :)
  • rezsofiz
    #11683
    nincsmit
  • davos80
    #11682
    Mi siralmas?
  • Pöty
    #11681
    Üdv!

    4.7-es Catalysttel nem megy jobban a DOOM? Egyébként elég siralmas....
  • rezsofiz
    #11680
    jo a gameplay sztem,ezzel a sotet horrorisztikaval meg tudja teremteni a HANGULATOT ami nagyon fontos jatekok teren,es naon keves jatekban van meg..