23325
  • tajfun
    #11919
    NWN.
  • Davidus
    #11918
    Na így este már nem merek vele tovább játszani. Megyek inkább csézni:)
  • Davidus
    #11917
    HP vesztés nélkül is lehet rocket jumpolni multiban! Ha ügyesen számolod ki az ugrást akkor nem kapod meg a naftát csak a légnyomást és az dob hátra!
  • Stranger
    #11916
    Senki nem segít? Bármilyen megoldás érdekel, HELLPPPP!
  • Gladiator
    #11915
    exkluzív képeket rakjatok már fel pls.
  • Caponee
    #11914
    Köszi
  • rezsofiz
    #11913
    En tudok
  • Caponee
    #11912
    ATi Catalyst 4.8 driver-re tudnatok dobni egy linket?
  • Stranger
    #11911
    az rld-d3a.r00 és a rld-d3a.r22 kellene nagyon
  • rezsofiz
    #11910
    Lehet tulmelegedik a videokartya,kicsi rajta a hutes
  • Stranger
    #11909
    légyszi valaki segítsen rajtam, már lejött mind a 3 cd, de az 1. cd-ből 2 fájl hibás, már többször leszedtem mindkettőt, de csak nem akar jó lenni. HELP ME!!!!
  • Drex
    #11908
    ez a game nem semmi...

    de azért a szitakötőszárnyas repkedő gyerekek, szerintem egy kicsit már túlzás.... és f*szán birják az olmot is :)))

    reggel 8-kor álltam neki a game-nak, 2 óra szünettel nyomtam egészen eddig, és szerintem lassan vége leszen :((((

    a legjobb az a game-movie-game átmnet :))))
  • Ma2ska
    #11907
    Tényleg csak ennyi, egyetértek
  • Akuma-D
    #11906
    egy őskövület volt fent és azzal is csinálta, többekközött ezért frissítettem... szal nemhiszem, hogy ez a problem.. Ha valaki talál valamilyen egyéb doom3-as fórumon ilyen jellegű problemaleírást plz jelezzen nekem! köci
    ja és további tanácsokat is szívesen látok!
  • gergou
    #11905
    egyebkent a tragedia megtortentekor szinte semmi videot nem latunk abbol, amit az elozetesekbol lehetett latni!? Mier nem volt, kivancsi lennek ra...:)
  • gergou
    #11904
    egyebkent ha kukacoskodunk, a zseblampa nem egy nagy durranas, az arnyekain kurvara latszik, hogy kiegeszitto modellek rajzoljak, es ez egy vaskorlatnal eleg kiabrandito... , de ennyi az ossz negativum:)
  • gergou
    #11903
    akkor lehet hogy amikor elmenne a monitor aludni kb amit beallitottaql neki, utana a hang is lekapcsol....lehet akkor regebbi drivert kene felnyomni....
  • Braveheart
    #11902
    Engem is a "semmiből" (tudom tudom, pokolból húha) elém-mögém-fölémteleportálódó ellenfelek idegesítenek a legjobban...
  • cifuatwork
    #11901
    Mi volt az a "más OGL" játék? Mert aki csak kipróbálta min. 20%-os teljesítménynövekményt mért a CoD-tól kezdve az IL-2-ig...
  • Akuma-D
    #11900
  • tajfun
    #11899
    Nekem is 9800pro, de fs milyen marka, vmi noname. d3-mal nem igazan tudom kiprobalni, de mas opengl-es jatekokban nem vettem eszre semmi valtozast.
  • Ma2ska
    #11898
    Teljesen mindegy
  • rezsofiz
    #11897
    Hat evvel reszben egyetertek,de azzal nem ertek egyet hogy nem tudott ujat mutatni. mar mondtam egyebkent,hogy sztem ez a jatek azert is hatalmas nagy mert megtudja teremteni a hangulatot,ami nagyon keves gameben van meg. en egyebkent 92%-89%-ot adnek neki,meg nem jaccottam vegig azé
  • Akuma-D
    #11896
    legújabb van fent, most frissítettem... Nembachatnak ki velem... áááááááááá
  • Davidus
    #11895
    Majd megtudod;)
  • gergou
    #11894
    vazze, reggel felnyomtam mondom a 4.8 at, es olyan pottyos volt az uveg, hogy elsirtam magam, vissza a 4.7 et, es minden muxik, egyebkent his 9800 prom van....
  • Davidus
    #11893
    A pokolból teleportálódnak te tudatlan
  • Braveheart
    #11892
    hol lehet megszerezni? elég ha nagyjából belövöd :)
  • Braveheart
    #11891
    hehe jót nevettem az aláírásodon :))

    tudjátok mit vettem észre? Mintha nem lenne benne igazi ragdoll, mert megfigyeltem van avgy 5-6 elesési animáció midnen ellenfélnek aztán annyi... lehet csak nem figyeltem eléggé
  • gergou
    #11890
    sztem lehet hogy uj driver kene a hangkarihoz, mas megoldast nem latok....
  • Ma2ska
    #11889
    Csak jót lehet irni?
  • Davidus
    #11888
    Mióta megvan a láncfűrész sokkal keményebbnek érzem magam Így már annyira nem fosok:)
  • cifuatwork
    #11887
    Igen, nálam IL-2FB-ben 60-550%-ot, Homeworld2-ben olyan 28%-ot, a Doom3-at én még nem tudtam kipróbálni, de mások tapasztalatai alapján 20-25%-al gyorsabb a 4.8béta OpenGL-ben, mint a 4.7.
  • tajfun
    #11886
    Nem.
  • Ma2ska
    #11885
    Ok akkor király a gamma 100 pont...
  • RelakSfromhome
    #11884
    Nah, mentem poklotjárni, sazl császtok!

    [valaki rendeljen neki egy pészmékert]
  • Akuma-D
    #11883
    senki nem találkozott ilyen problémával?
  • Speedy
    #11882
    512MB ramom van, a SWAP kézin volt, de most vissza dobtam auto-ra.
    Felrakok egy új video és egy új SB drivert. aztán meglátjuk. Jelentkezek, hogy mi a szitu! ;)
    addig is kösz.
  • gergou
    #11881
    es egyebkent gyorsit valamit a 4.8 ?
  • rezsofiz
    #11880
    :)