23325
  • Bandee
    #13049
    röviden: ISTENI
  • Krinyo
    #13048
  • Kandurex
    #13047
    Nálam is, bár én arra voltam kíváncsi, hogy a pali neki esik -e a kislámpájával, egyébként egyedül annál a résznél vettem észre faxa árnyékolást!
  • Lacc
    #13046
    De ez neki olyan fontos hogy inkább vár :DDD
  • Krinyo
    #13045
    qrvára nem érdekel senkit de ha ti is leirtátok hát én is...mindjá lejön a 2. cd
  • BEAST #13044
    ennyi erővel te is kereshetnél :P
  • Lacc
    #13043
    Tényleg ölt már meg elemlámpával valaki egy pinkyt? És kettőt?
  • [NST]Cifu
    #13042
    A Shader képesség kell, de a PS/VS a DirectX-ben van, azt nem tudom, hogy pontosan mi a Shaderek OpenGL kiterjesztése, és valószinüleg azért használta ezt a megnevezést is JC, mert azt mindenki tudni fogja, hogy mi az a PS1.1, de ha azt írja, hogy melyik OpenGL ARB kiterjesztés kell tudnia a kártyának...
  • gpm
    #13041
    Hagyjuk inkabb elmesz a Prohardverre oszt ott majd felvilagositanak kisgyerek!
  • Davidus
    #13040
    Nálam az első szörny kinyírta:D
  • Krinyo
    #13039
    generáljak 1et fejből?
  • Árnyvadász
    #13038
    RELO-ADED-RULE-ZZZZ-FC
  • Krinyo
    #13037
    nem értem minek a sok fegyver...elég lenne 1 elemlámpa
  • Lacc
    #13036
    Fontos? Nagyon fontos?! Húúú haver már itt izzadok, keresem, keresem a kódot!!! Várjál!!! El ne menj mindjárt meglesz!
  • Krinyo
    #13035
    visszanézel 10 oldalt ott van egy rahedli
  • Skiper
    #13034
  • Lacc
    #13033
    Volt egy olyan rész mikor egy tudóst kellett védeni a dögöktől mert volt nála lámpás, és elemlámpát nem lehetett használni mellette a fullsötétben mert emp-hullámok jöttek mentek. Hát sajnos a 3. dög, szépen lerágta a hátát szerencsétlen tudósnak aztán meg lőhettem :D
  • serious
    #13032
    Hy! Adjon valaki egy serial kódot, Fontos!
  • Gerry
    #13031
    Nem a grafkártya igénye nagy az FC-nek, hanem a RAM igénye, nekem is 9800Pro-m van, 512MB RAM-al swappelt, és akkor beszaggatott, most 1GB-al mindenféle szaggatás nélkül megy az FC 1024*768-ban minden max-on, víz is Ultrahigh, stb...
  • Krinyo
    #13030
    van benne gravi fegyó?
  • Árnyvadász
    #13029
    Pedig azt írták, hogy ezt a verziószámú shader-t használja. (Amit a GF3-asok is ismernek.) Akkor most ez hogy van?

    Íme:

    The german magazine PCGames Hardware has a quick Q&A with John Carmack in their latest issue. It?s very short, but there are a lot of new and unbelievable information.

    A video card with at least 128MB RAM and Pixel Shader 1.1 support is required for DOOM 3.

  • Lacc
    #13028
    Nem tudom, nekem semmi bajom nincs a grafikával. Játék közben egyszerűen nem lehet észrevenni azt, hogy a textúrák nem olyan magas felbontásúak, csak ha direkt azt nézed, esetleg direkt valami fikáznivalót keresel :P Minden játékot lehet olyan szemmel nézni, hogy ebbe most bele fogok kötni vaze mint a beton, mert ez már hogy néz ki?
    Tény, hogy pakolgathattak volna magasabb felbontású textúrákat a dolgokra, és szerintem el is bírná a vasa annak, akinek most jól fut. Majd talán lesz egy skin-pack (mondjuk nem valósziná szerintem :). Engem a legkevésbé sem zavar ez. Erről az FC hasonlítgatásról leszokhatnátok már, de ezt mondhatom napjában 20x is, mindig jön valaki ezzel
  • Punkerwork
    #13027
    2 perce nem írt senki mi van itt???? :)
  • [NST]Cifu
    #13026
    Miért nem? Erre már nincs válaszod mi?
  • Krinyo
    #13025
    hátakkormeg mijagond kéremszépen?
  • gpm
    #13024
    nem
  • G_ArchAngel #13023
    asszem beperelem az ID-t...kezd kifolyni a szemem, a rohadt sötéttől és villogástól...:)
  • gpm
    #13022
    Az 5900 folyni fog
  • [NST]Cifu
    #13021
    A DirectX9.0c nem egyenlő DirectX9?!?! Amúgy a Lock-On pl. már tavaly ősszel kihasználta a Dx9.0-ás effekteket (PS2.0-ig bezárólag), egy évvel a HL2 elött (szeptemberi HL2 megjelenést feltételezve).
  • Krinyo
    #13020
    ittam, nem értem
    ilyen kis egérfasznyi eltérések engem nem érdekelnek...follyon a kép azt kész...1-5 fps különbség nem érdekel.
    az maradjon a hc gamereknek
  • Kandurex
    #13019
    Miért is? Végül is a D3 volt szó végig!
  • [NST]Cifu
    #13018
    OpenGL alatt nincs PS1.1... A PS/VS a Direct3D-ben található...
  • gpm
    #13017
    A ps3 csak a direcX9.c -ben van benne, a teljes Direcx9 haszanalat az azt jelenti, h minden effekt direcx9.0 -as
  • inecromancer
    #13016
    Valaki meg tudna dobni egy plasma gun storage koddal?

    elkepzelheto hogy valahol elhagytam egy disket es igy nincs meg a hozzafero emberke emailjei kozt a kod, tovabbmentem egy kicsit , elorebb nehany reaktort de arra se talaltam szoval csak arra tudok gondolni hogy valahol kihagytam. Felek szukseg lesz ra (mar most talalok celleket hozza) es nem lesz ott amikor kene.
  • [NST]Cifu
    #13015
    Figyelembe véve, hogy az FX kártyákat a Doom3-hoz "tervezték", ez nem meglepő... :)))
  • Árnyvadász
    #13014
    Szerintem egyszerűen a FC mindenen shader-t használ és abból is PS2.0-át, míg a D3 csak azon használ amin értelme is van és abból is "csak" PS1.1-et. Emiatt lehet ez.
  • RelakS
    #13013
    <alt><ctrl><~>

    gpm meg ellopta a postomat
  • gpm
    #13012
    ezt nezd meg
  • Hmuda
    #13011
    Köc. :-)
  • Punkerwork
    #13010
    com_showfps1