23325
  • Frank99
    #13536
    az egyik barátom ezért cserélte le az ASUS alaplapját, mert b*szott digitalban szólni a játékok alatt....
  • mike369
    #13535
    ügyi vagy!
  • ibrik
    #13534
    Amúgy köszi az infót.
  • ibrik
    #13533
    Obazz

    Nem is néztem, hogy az emailjeiket is el lehet olvasni.
    A való életben még a sajátjaimat se nagyon olvasom el
  • Dr DeViLKiNG
    #13532
    fúj de felturbózott kép :DD
  • Krinyo
    #13531
    nem akar valaki multizni?
    ip alapján lehet?
  • Dr DeViLKiNG
    #13530
    majd holnap lekapom :)
  • hiba
    #13529
    Ez most a krakterek arnyekat jelnetvi vagy a minden arnyekvetulet eltunik?
    Shadows Yes -> No
    Igaz mas teszta de pl mohaaban az arnyek kikapcsolas (ott karakterkere vonatkozott) sokat gyorsitott.
  • davos80
    #13528
    Ezzel a hellyel találkozott már vki?
  • [NST]Cifu
    #13527
    Jah, közben leesett, Andie a karakter árnyékáról beszélt, én meg azt hittem, hogy az önárnyékolásról.
  • mike369
    #13526
    Fordítás közben találtam egy ilyet:
    PLAYER SHADOW ON/OFF
    de nem tudom, hogy a játékban merre lehet...
  • Gabe18
    #13525
    Állitgatás után ujra kell inditani a game-et,akkor aktiválodnak az új beállitások.
  • Dr DeViLKiNG
    #13524
    én singleben is láttam a saját normális árnyékomat falon ~
  • Davidus
    #13523
    Van rá parancs de most nem ugrik be r_nemtommishadow 1
  • [NST]Cifu
    #13522
    - Shadows Yes -> No : +20 (!!!) Fps, de elöször észre sem vettem, honnan tüntek el az árnyékok.

    Ha nem volt ott senki, akkor tényleg nehéz. :)

    - AA No -> 2x : -20 (!!!) Fps, elég dúrva, de abszolute nem láttam, mi a hatása.Minden textúra ugyanolyan volt, fények, stb.

    Az AA lényege az, hogy a ferde vonalak "recéit" elmossa. Sokaknak nem is tűnik fel, mások szerint amúgy sincs értelme, de egyébként sokkal plasztikusabbá, szebbé teszi a képet, nekem speciel általában be van kapcsolva.


    Az AA lényege - hatása egy ferde vonalra


    . Gyak semmit nem ront az élvezthetőségen, viszont lehet látni!!!

    Kipróbáltam, de nekem nem jön be. Hiányoznak az árnyékok. :)

    Hát szeretném megjegyezni, hogy a főhősünknek nincs árnyéka!!! Erről ennyit. (vagy nemtom hol kell bekapcsolni, de az Enable Shadows YES nincs rá hatással)

    Vrob98 korábban belinkelt egy self-shadow MOD-ot, de sajnos nem túl tökéletes (a karakterek modelje ugye viszonylag lowpoly, amit amúgy a normal/bump és specular mapok tesznek széppé. Viszont ez az önárnyékolás csak a modellt veszi alapul, ezért az árnyékok vetülése eléggé "darabos". De ha csak ez hiányzik, próbából rakd fel. :)
  • Eisenhower
    #13521
    ehh csak hozzákezdtem^.^ asszem hogy vége mindjárt teljesen uj loading képernyő egy koponya 2 szarvval ^^ most vmi lávaszerű vmihez rakott ...
  • hiba
    #13520
    es mikor magam ala nezek van labam? :)
  • dieselG
    #13519
    Hali!

    Lenne egy égető problémám.. A konfigomat alant láthatjátok, cd-n található gyári catalyst van. Szóval a game, amire hosszú időn keresztül vártam hogy nyomhassam, kifagy mint állat.
    Szóval van az a pultos animáció még az elején, és ott mellette van egy másik pult, ott letöltöttem valami videót, és miután megnyomtam a TAB gombot, a kép megmerevedik, de a hang, az megy tovább.. Ugyanez van akkor mikor kinyitom az ajtókat néhányadik alkalommal, gyakran meg csak úgy fagyott ki hogy csak mentem előre.. nem is beszélve a néha felbukkanó vörös-fehér pöttyökről, amik idegesítenek.. éppen szedem le dial-uppal a 4.8-as catalystot, hátha..

    ötletek?
    Thx :)
  • hiba
    #13518
    mondjuk furan nez ki foleg ha mindehova felbazzak mert azert megse olajos minden fal
  • NecroJoe
    #13517
    Multiban van árnyéka a saját emberünknek is!
  • Glpetyus
    #13516
  • Glpetyus
    #13515
    :DDDDD
  • Krinyo
    #13514
  • CSOCSO
    #13513
    ...ez most poen akart lenni?
  • Dr DeViLKiNG
    #13512
    megette a szú a falat :D
  • Krinyo
    #13511
    az egód miatt
  • CSOCSO
    #13510
    EZ NALATOK IS ILYEN???
  • raziel.
    #13509
    hm az mitől van felteszem főmenübe 1024 re aztán gamába 640 esen megy, gamába is felrakom de utána is 640 esre teszi visza

    pedig még tegnap ment mi lehet a baj?
  • CSOCSO
    #13508
    nekem enneljobb gepem van joval es ajtonyitogataskor megall a jatek 1-1 mp re..loal
  • hiba
    #13507
    ICEQII-vel a radeon is ugyan akkora batar hajszarito
  • Dr DeViLKiNG
    #13506
    hát sztem... ettől minden elveszíti a valóság hasonlóságát... az biztos h én nem fogom használni ilyen "mindenhova, és akkor csili-vili lesz" módon...
  • Glpetyus
    #13505
    Hát ez qrva randa :(
  • Krinyo
    #13504
    hát nemtom :\
    nekem valahogy nem jön be..nem ijesztő.
    sötét van és tudom hogy ugyis rámtör valamelyik sarokból egy szörny.
  • csabawarchief
    #13503
    Srácok miért van az, hogy ugyannyi FPS-em van 640*480 Low grafikán és 1600*1200 Highon....? Ugyanannyira mozog lassan, nem akadás sztem, csak olyan nehézkesen megy..
  • davos80
    #13502
    Sztem meg egy tök jó dolog, anélkül rondább.
  • Dr DeViLKiNG
    #13501
    remélem jó lesz... ez itten:
  • Dr DeViLKiNG
    #13500
    a specular map az amit a sok idióta amcsi minden textúrára rábasz idétlen módon, és ettől lesznek csillogóak (pl falra...)
  • hiba
    #13499
    TFT ? CRT
  • CSOCSO
    #13498
    a konfiguraciot lentebb olvashatjatok...
    eszrevetelek..
    1)beallitottam hogy 1024 ben menjen a jatek..apply meg anyamkinja...
    ehez kepest a print screen utan bead nekem egy 640 es kepet!!!! hat ezzel mi a fasz van??
    2) ennek a falnak igy kene kinezni???
    [IMG][/IMG]
  • Andie
    #13497
    Az "enable"-t véletlenül tudom mit jelent.
    A többit továbbra sem, és hogy milyen hatással van a játékra (mert szemmel nem látható, csak az FPS-ben)

    Tesztelgettem kicsit a felbontások, meg a grafikai kapcsolók állitgatásával, és a következöket tapasztaltam (Gef 3 Ti200, egy mozgó, sokoszlopos teremben forgolódva)
    - 800x600 -> 1024x768 : - 5-10 Fps
    - Shadows Yes -> No : +20 (!!!) Fps, de elöször észre sem vettem, honnan tüntek el az árnyékok.
    - Bump, Spekular Yes -> No : +1-2 Fps
    - AA No -> 2x : -20 (!!!) Fps, elég dúrva, de abszolute nem láttam, mi a hatása.Minden textúra ugyanolyan volt, fények, stb.

    Tanács : Aki nem lát a sötétben, és bosszantja, hogy soxor a zombik helyett csak a fekete sarkokat lövi, mert "ott van a disznó valahol", az kapcsolja ki az árnyékot. Gyak semmit nem ront az élvezthetőségen, viszont lehet látni!!!

    Észrevétel : Volt itt délelött egy vita Thief 3 VS Doom 3 árnyék kapcsán. Hát szeretném megjegyezni, hogy a főhősünknek nincs árnyéka!!! Erről ennyit. (vagy nemtom hol kell bekapcsolni, de az Enable Shadows YES nincs rá hatással)