23325
  • Kandurex
    #14583
    Először is írd oda, hogy SPOILER! Nem íruk le a főszörnyeket. Másodszor pedig akkor passz, nem tudom :(
  • Andie
    #14582
    Igértem egy képet az akrobatikus képességekkel megáldott zombikról.
    Ez ott feküdt "összeomolva", amig az ajtó szét nem círta.
  • ibrik
    #14581
    Ja és ha közben kilépsz a játékból, akkor akövetkező indításkor is látszódni fog. Ha ki akarod kapcsolni, akkor: com_showfps 0
  • Roll
    #14580
    köszi
  • ibrik
    #14579
    Lehozod a konzolt (CTRL+ALT+1 vagy jobbALT+1) és beírod: com_showfps 1
  • Roll
    #14578
    Hali srácok!
    Hogy kell kiiratni az fps-t?
    Ne mondjátok hogy lapozzak vissza, mert nem tudok, már többször betöltöttem az oldalt, de nem jönnek be az oldalak.
  • Laalee
    #14577
    nemtom volt e de catalyst 4.9beta
  • ibrik
    #14576
    Na látod, nem kellet volna ész nélkül futkározni, maradtál volna egyhelyben
  • Istencsászár
    #14575
    Figy a grafiaki motor brutális a doom-hoz mint játékhoz meg ez a környezet illik szürke felek cyber világ nemtudnám elkébzelni ilyan szinpompás izének igy jó ahogy van. Majd meglátod hogy ha akik ezt a motort megvásárolják fejlesztőcégek és meglátod olyan játétkokat csinálnakmajd ezel a mocival hogy leesel a székről..
  • Kandurex
    #14574
    Aki mégeecer megkérdi, hogy hogyan lehet megölni a főellenfelet, törölöm. Olvass vissza bazzegg!
  • bon
    #14573
    Hogyan lehet megölni a főellenfelet? A feladat Destroy the Heel Hole
  • Nagydög
    #14572
    Tegye fel a kezet az a gazember, aki a kezigranatokat csinalta! Ugy pattog mint valami gumilabda. Egy ajto elott alltam(kb. 3 meterre) meglenditettem a granatot, mire becsapodott az ajto, a granat meg vissza pattant. Loholok hatra, a granat meg szepen laposan vegig pattog velem a husz meterre levo szemkozti ajtoig. B+!
  • Tata exVermedve
    #14571
    Age of Kingsre gondoltam...
  • rezsofiz
    #14570
    "Doom III: Nyilatkozik a főnök

    [2004-08-04 @ 16:59 - sHadeS] (kommentek: 14)

    Nyilvánvaló volt, hogy a Doom III elég nagy port fog kavarni, ha egyszer elkészül. Nos, miután ez az örömteli esemény megtörtént, sejtésünk be is igazolódott. John Carmack (róla mindenkinek illik tudni, hogy az iD Software vezető embere mellesleg pedig egy programozó zseni) is nyilatkozott az ügyben. Többek között ecseteli, hogy a fogadtatás messze várakozáson felüli volt, amire nagyon büszke, valamint, hogy szerény véleménye szerint a Doom III az eddigi legjobban sikerült alkotásuk. Szerintem is :)
    A nap másik érdekessége, hogy kikerült jónéhány cheat a játékhoz. Ezek, mondani sem kell, elég hasznosak tudnak lenni, viszont az is megtekintheti őket, aki csalás nélkül akarja végigjátszani, ugyanis olyan érdekes képességek lapulnak meg a programban, hogy öröm nézni. Elég talán megemlítenem azt a karaktersorozatot, amelyet a konzolba gépelve a játék fogja magát, és éppen aktuális ügyködésünket lementi egy .avi fájlba. Nyami :) A kódok listáját itt tekintheti meg a nagyérdemű."

    forras:GameStar
  • Tata exVermedve
    #14569
    Valami mégis hiányzik belőlük, mert néha olyan rajzfilmes érzésem van, annyira egyszínűek egyes faldarabok. Nem zaklat fel nagyon, végülis a mai gépeken is futnia kell és ha erőforrás igényes, pontos fény-árnyék modellezést akartak, akkor valahol le kellett csippenteni, és inkább a környezetből, mint a szörnyekből (amik szinte tökéletesek) de grafikai élményben ezért nem veri egyértelműen a mezőnyt. Olyan, mint amikor kijött az Empire Earth és a 3D grafikától inkább csúnyább lett, mint az Age of Empire.
  • Kandurex
    #14568
    Az? Nem! Az még koránt nem a vége!

    !!SPOILER!!

    A kísérőit lődd! A szörnyet is csak akkor amikor termeli a kísérőket..azt a fehéres - zöldes ragyogást lődd a fején!
  • Tatyla
    #14567
    HOgy ilyen gépen normálisan fut!?!
  • ssebo
    #14566
    amelyik egy nagy krater koruk kerget.szerintem ez mar a jatek vege.
  • Tatyla
    #14565
    Én nem tudom mert 45 és 60 között van!
  • Istencsászár
    #14564
    na de azt mond mi a hülyeség
  • Nagydög
    #14563
    "Hogyan lehet megölni a főellenfelet?"
    "Többet ésszel mint erővel!"

    Ha jol, ertem ki kell hivnod egy barkoba partira. :)
  • Tatyla
    #14562
    #14552
  • Istencsászár
    #14561
    25 fps tökéletes a játékhoz tudod ilyenkor már folyamatos
  • Istencsászár
    #14560
    mi a hülyeség??
  • Kandurex
    #14559
    Melyiket?
  • [HUN]PAStheLoD
    #14558
    sztem lődd le :]
  • Tatyla
    #14557
    Többet ésszel mint erővel!
  • ssebo
    #14556
    Hogyan lehet megölni a főellenfelet?
  • Tatyla
    #14555
    Azt a hülyeséget.
  • Istencsászár
    #14554
    Figy igen a texturák szürkék mer ilyen a környezet:DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Tatyla
    #14553
    Valaki mondja már meg az uj Megawarez címet.
  • Istencsászár
    #14552
    amd 1.4 ghz 512ddr ati 8500 128mb 1024* medium quality tökéletesen megy.
  • Istencsászár
    #14551
    milyen főellenfél azok Csajok:)))
  • Sil3nt
    #14550
    amd 2000, 512ram, gf4ti (64mb) 1024*768 normal textura stb (elsimitás2x) tökéletesen fut...tehát nem kell beszarni egy ilyen gépen is szépen fut...
  • Tatyla
    #14549
    Igaz
  • Tata exVermedve
    #14548
    Mint délelőtt (sok-sok hozzászólással ezelőtt) írtam, az az NVIDIA+Carmack közös marketing bullshit dumája, hogy "512-es videókártyán fog igazán tündökölni", ha az én 128M-es 9800-om 10-20 FPS-el elviszi az ultrahight, akkor egy jelenlegi 256-osnak 3 GHz-es gépben lazán vinnie kell. A monokróm szürke textúrák pedig monokróm szürke textúrák maradnak akkor is, ha mindet tömörítés nélkül feltölti a videókártyára.
  • BaLeeX
    #14547
    Hogy lehet valaki ekkora paraszt, hogy belinkeli a főellenfél képét???
    Bár én már azt sem értem minek kell képekkel telebaszni a fórumot ha mindenki azért szerzi meg a játékot hogy egyedül kiismerje és felfedezze. Linkeljétek be a képet, írjátok oda mi az akit érdekel majd rákattint és megnézi.

    Sok !
  • Tatyla
    #14546
    De a timedemoban 35.5 fps
  • Istencsászár
    #14545
    akkro necsodálkozz hogy nemlett gyrosabb
  • Tatyla
    #14544
    Ja nem csak 9700 Pro.