23325
  • gpm
    #15027
    pontosabban:
    píííínki ííítt pííínki óóóóótt pííínki éééngeeeem eeelkááápóóóótt
  • gpm
    #15026
    romanul azt jelenti, h:
    pinky itt, pinky ott, pinky engem elkapott...loooaaaalll:)
  • Kandurex
    #15025
    Máááiiaa...hííí, Máááiiaa...hóóó, Máááiiaa...háháháhá,

    vázzeg!! mióta valakinek láttam az aláírásában és letöltöttem ezt a Fekete Pákó magasságokba emelkedő klasszikust azóta nem megy ki a fejemből
  • hornbali
    #15024
    Nagyon THX, jah jó lenne alapbeállításként. De lényeg hogy megoldható.
  • Kandurex
    #15023
    ÁZ!
  • gpm
    #15022
    Nekem peldaul 1024-ig alig van fps kulonbseg a felbontasok kozott,(ez kartyafuggo) 1024 felett pedig kegyetlenul belassul.
    Akinek olyan konfigja van mint neked az biztos ertekelni fogja:)
  • CUCLI
    #15021
    báz a doom3 mostmár csak 1 bencsmárk progi...
  • Kandurex
    #15020
    5X? Nem. kb.3X de nem 5X
  • Andie
    #15019
    Ez volt a cél.
    Gondolom egy 9800XT-n ugyanezen beállitásokkal 5x ekkora FPS jön ki, de következetsen, %-ban hasonló csökkenések tapasztalhatók. Ezt csak akkor tudjuk meg, ha valaki utánnam csinálja a tesztet.
    Én csak tippet akartam adni, hogy mit érdemes be és kikapcsolni, ha játszani akarunk a teljesitmény/szépség aránnyal.
  • Kandurex
    #15018
    Nagy értelmét én se látom miután egy gépre készült, bár érdekes látni a teljesítmény csökkenés ill. növekedést a különbző felbontásokon és beállításokon.
  • gpm
    #15017
    A teszt korrekt a macsak viszont loooaaaalll:::)))
  • Myron
    #15016
    Ez kit érdekel? Najó csak vicceltem :)
  • CUCLI
    #15015
    micsoda? a hl2 topicban most van eleve 11vagy 12ezer hozzászlólás...
  • Andie
    #15014
    No nyomtam egy hatalmas tesztet, este 8 óta ezzel küzdök, megnéztem a timedemot vagy 36x, de azthiszem megérte. Berakom ide az összefoglaló táblázatot, hátha valakinek hasznos infókat rejt. (33 kbyte gif, úgyhogy ne sirjatok :)



    Megjegyzések :
    - Tudom, hogy elég ócska konfigom van az itteni átlaghoz képest, de sajna csak ezzel tudok szolgálni. Az adatok az enyémhez közeli konfigokra érvényesek, nyilván egy olyan kártyán, amin az AA-t érdemben lehet mérni, lehet, hogy fullra más arányok jönnek ki. Igazából nemis a számok a lényegesek, hanem az egyes funkciók ki/be kapcsolgatása után érzékelhető lassulás. Ez arányaiban (pl %-ban kifejezve) feltételezem egy erösebb kártyán is hasonlót eredményez, le kéne mérni, akinek van türelme.
    - Látványos különbséget egyedül a Speculator kapcsoló okozott. Valóban, csillogóssá, olajossá vált minden felület, vagy ami méginkább helyes kifejezés : mintha minden krómozva lett volna. Bevallom, nekem tetszett! És ráadásul minimális lassulást eredményez! Végülis ez egy gyár, majdnem minden fémből van, hát csillogjon! -ez persze szubjektiv.
    A többi kapcsoló esetén akárhogy is sasoltam, nem láttam minöségbeli különbséget. Pl a Vsync rendkivül lefogja a sebességet, de fogalmam sincs, mire jó.
    - Látszik, hogy a Shadow effekt nagyon megfogta a kártyámat. Ez nyilván a gef hibája, nemtok vele micsinálni.
    - Végsö konklúzió : 800x600 mediumban, Spec effect+Specular+BumpMap -al fogok játszani, akadásmentes, gyönyörü képet ad (Screenshot később)

    Észrevétel : minden egyes alkalommal, mikor a timedemóban odaért, hogy lemegy egy lépcsön, majd rögtön jobbra kimegy egy ajtón (a sarokban páncél cellák piroslanak) iszonyatosan begyorsul. Képes 30-ról 60-70 fps-re felugrani erre a pár mp-re a sebesség. Előtte viszont, ahogy az ajtó nyilik a lépcsőnél, belassul. Szerintem az lehet, hogy a lassulás után, mintegy kényszercselekvésként frame-eket kihagyva megpróbálja utolérni képileg a mozgó modellt, hisz az már lement a lépcsőn, a kép meg el van maradva az ajtónál. Amolyan gyorsitott felvétel lesz, és ez sztem eléggé meghamisitja a végeredményt.

    Kérdés : Láttam egy csíkot a demóban a páncél és az erő értékei alatt. Ez következetesen fogyott, majd a demo végére teljesen eltünt. Mi ez?
  • Myron
    #15013
    Ja úgy! na nem mind1
  • Kandurex
    #15012
    A játék végéig meg 10
  • Myron
    #15011
    az tö kevés, picsába. Nagyon köszi. A pokol elg rövid úgylátszik.
  • Kandurex
    #15010
    Megnéztem a kedvedért: még 3
  • Myron
    #15009
    Igen itt himbi-limbizik
  • davos80
    #15008
    Már tudjuk, hogy kivan a faszod.
  • Myron
    #15007
    A delta labs 2b ben vagyok! az azután van mikor előszor teleportálok egy kis szakadékon át. Onnan mennyi van a pokolig? Onnan mennyi van a játék végéig? Elutazom és faszpm kivan :(

    még 1x hátha valaki még ír
  • davos80
    #15006
    Ja, főleg, hogy volt már olyan gém amiben látod magad. Ez már szinte alap.
  • Myron
    #15004
    BF1942 75000 üzenet. úúú
  • davos80
    #15003
    Enyém a 10.000 is...
  • davos80
    #15000
    15.000
  • Roll
    #14999
    Pont egyszerre írtunk és elrontotta.
  • Roll
    #14997
    Pl. Morrowind
  • gpm
    #14996
    vagy a jatekban konzolba:
    seta r_displayrefresh 85
    vid_restart
  • hykao #14995
    Szerintem azért, mert a saját árnyék elég nevetségesen néz ki bizonyos esetekben (pl, amikor magad alá nézel).

    És mellesleg azért már megoldhatták volna, hogy amikor lenézel lássad már magadat, ne csak a nagy semmit mintha nem lenne se kezed, se lábad, de még tested sem...
  • davos80
    #14994
    Ezt én is kérdeztem már tőle.
  • Myron
    #14993
    Hajrá 15000 üzenet. Van olyan fórum ahova ilyen sokat vagy többet írtak?
  • Kandurex
    #14992
    Tényleg, Te majó'istennek váltottál nicket?
  • gpm
    #14991
    control panel-->>megjelenito eszkozok-->>jellemzok
    -->>frissitesi frekvencia felulirasa
    :itt a tiltott -at atirod mondjuk 85Hz-re es akkor forcolni fogja
  • Myron
    #14990
    DE LESZ! A JÁTÉK CÍME: DUKE NUKEM FOREVER
    Egszer úgyis kijön...
  • Hentes Bill #14989
    ne oda nézz át, itt van a játékosok fórumában... konzolos topicba senki sem ír
  • Kandurex
    #14988
    Jóvan' majd átnézek a konzolos topikba
  • Kandurex
    #14987
    Nem biztos végül is ...csak így olyan drámaian hangzott
  • Hentes Bill #14986
    na majd talán a San Andreas
  • Roll
    #14985
    Cserélgettem a drivereket és most a játékban a képfrissítés nem stimmel, mit csináljak?
  • ReTeK
    #14984
    "Még a HL2 se fogja.." hehehe