23325
  • zoli80
    #16472
    bakker már vagy 4szer kérdeztem:milyen cachet kell átirni?
    most már irja le vki!
  • NeoMaN
    #16471
    Miért?
    Serioust, Painkillert, Q3-at,Quaket, és természetessen a régi doom-okat is legnehezebben nyomtam. Veteran után jöhet a NIGHTMAREEE!
    Amúgy nem olyan nehéz mint vártam, van mikó fél óráig is elfelejtek menteni...
  • Glpetyus
    #16470
  • KranaZoli #16469
    Egyébként mit állít ez az érték?
    Ha 256 akkor miért nem lehet pl.: 512, stb...
    Erről van v.m infó?
  • Krinyo
    #16468
  • KranaZoli #16467
    Ezt hova kell beírni? Konzolba oszt jáccani vele... ennyi?
  • KranaZoli #16466
    Igen!Mé?Az elsőnek elég triviális volt a mondanivalója (könyvekben már régen megírták) csak ütött rendesen. A 2-ban viszont szerintem jobbak voltak az action-ök és a mondanivaló is mélyebb volt.
  • Ma2ska
    #16465
    com_showfps 1 kiirás, com_showfps 0 eltüntetés
  • Krinyo
    #16464
    com_showfps 1
  • Krinyo
    #16463
  • KranaZoli #16462
    Ti már nyomjátok a gammát és ide a fórumba is beírtátok már többször, de hogyan tudom kiiratni az FPS-t?
    Had ne kelljen ezért visszaböngésznem...
    Egyébként köszi az infót.
  • Kandurex
    #16461
    Közjáték.
    Helyszín: ID székház
    Szereplők: Nvidia megbízott, John Carmack

    Nv: Szeva Johny fiú..!
    JC: …30000….3000000….mi?
    Nv: Lenne egy ajánlatom.
    JC: ….
    Nv: 200 rongy és csak nvidia kártyákon fut a D3
    JC: Mikó?
    Nv: 250
    JC: Az ellen nem véd…
    Nv: 300 pancser ...és ajánlom fogadd el…ebből 4 fellőhető ojjektumra is teleenni fog…
    JC: kapcsojja ki..
  • Gabe18
    #16460
    Az első mondatod végével nagyon egyetértek!
  • Glpetyus
    #16459

    Pont ezt akartam kérdezni :P
  • Kandurex
    #16458
    Valaki! Hogy kell *.avi -t készíteni? Melyik parancs?
  • Andie
    #16457
    Árnyvadász : köszönöm a véleményed, különösen az fps példákat!!! Átjönnél a magyaritás topicba 1 kérdés erejéig még?

    Ámbár a gyürük ura és a mátrix kb annyira on, mint az én procis kérdésem - sőt...
  • Kandurex
    #16456
    money
  • TommyGun
    #16455
    Ja amúgy nekem nagyon bejön a DOOM 3 én nem vártam tőle többet mert sosem volt többa DOOM 3 csak hent igaz akkoriban ez volt az isten manaspág meg annyit kapunk hogy ha Virtuális valóságot kapnánk azt is lefikáznánk
    Szal nekem tetszik óránként szünetet kell tartsak emrt mindig befosok Igaz keveset van időm tolni vele de ettől a félig kutya félig robot szerű szörnytől majd összevizeltem magam
  • CUCLI
    #16454
    nemtom mért ge*izik most ennyire az id
  • TommyGun
    #16453
    OFF

    Amúgy sokat filóztam ezen a fura dolgon hogy ennyivel jobbak az nVIDIA kártyák Domm3 alatt és azt vontam le a magam kevés infóval rendelkező meglátásommal hogy rohadjak meg ha nem így akar visszakapaszkodni az nVIDIA az elmúlt 1 évben az ATi által elszenvedett vereségekenek illetve így akar picit visszakapaszkodni és ehhez az ID-t keményen lefizették. Ez után a PIACI ELEMZÉS után meg főleg Szal érzem hogy ezek az ID-vel megtárgyalták hogy szarrá optimalizálják előre a driverüket hogy mikor kijön az ATi le legyen maradva 1 hónappal mert KB ennyi idő míg átrágják magukat a Doom 3-on rendesen hogy amit lehet optimalizáljanak rajta mert sajna OpenGL-ben nem akkora ászok. Mondjuk azt be kell vallani az nVIDIA mindig is jobb volt OpenGL-ben de közel sem ennyire. itt óriási eltérések vannak valakinek 9600XT-n 25 FPS valakinek emg TI4200-on is 25 FPS pedig nem egy kategóri a két cucc közel sem mégha azt is nézem hogy a 4200 nem tud DX9-et akkoris a 9600 ide oda veri akárhonnan nézzük. Szal szerintem ID és nVIDIA összepjtiztak ilyen szinten

    ON
  • Lacc
    #16452
    Neked bejött a Matrix 2?
  • greco
    #16451
    Igen,arra gondoltam.Nekem alapból 20 volt és átírtam 256-ra.
    Előtte (1024ben) 30-40 átlag fps-t prudukált,utána pedig már 60 fölötti is volt.
  • KranaZoli #16450
    Az már eleve le sem kötött annyira :( De filmeket tekintve nekem a 2. részek jöttek be (Alien, Terminator, Matrix, Blade - ebből még nincs harmadik :) no ennyit az off-ról.
  • RelakS
    #16449
    Nem konkrét labirintus, de úgy nézett ki. Tökéletesen el lehetett benne tévedni
  • Glpetyus
    #16448
    Pontosan
  • serious
    #16447
    A Gyűrük ura 3. részében is csalódtál?
  • KranaZoli #16446
    Ezek érdekelnének engem is, meg ott van még a textúra javító patch is...
  • KranaZoli #16445
    A DoomConfig.cfg-re gondolsz?
    Én csak a GS oldalán találtam, hogy a cache értékét lehet növelni... Mekkora értéket kell, célszerű ide beírni?
    Ha más is van, akkor írd be légyszi!
  • greco
    #16444
    A gore patch-et használta már vki?
  • greco
    #16443
    Ez a config fájl buherálás tényleg működik!Nekem gyorsabb lett a game.
  • SoDI---
    #16442
    A fejlődés mostanában is folyamatos az újabb, és újabb FPS-ekben, csak éppen egyik sincs telenyomva velük, mint ahogy azt évekkel ezelött megszoktuk, hanem az adott év megjelenéseiben van elszórva. De miért kell, hogy ez ennyire szembe állítsa az embereket, miért kell minden megjelenéskor ilyesmit produkálniuk a hivatalos fikázóknak? :-))) Ahelyett, hogy annak örülnénk, hogy másfél év múlva olyan játékokkal nyomhatunk, amely ezeknek a továbbfejlesztéseivel lesz telenyomva? :-)
  • cifuatwork
    #16441
    ...amennyiben dúl benned a mazohizmus...
  • NeoMaN
    #16440
    Nyugi sokat! Itt télleg érezni az adrenalint, de 1 a lényeg: VETERAN-on kezdj neki!
  • Krinyo
    #16439
    #16410

    "A Doom3-nál nagyjából ugyanazt mint a HL-ben, és már ott se estem tőle hasra. És amit eddig hallottam a játékről, megitn valami hasonlót akarnak letenni az asztalra. Támadnak az idegenek hajjjajajjaj. "

    engem kilehet hagyni
  • lwb
    #16438
  • KranaZoli #16437
    A DOOM3-hoz ticcsen olyan végigjátszás oldal, mint pl. a painkiller játéknál is volt?
  • Árnyvadász
    #16436
    Egyszerűen szerintem az a baj, hogy nem vagyunk egy korosztály már és mást várok én és mást a fiatalabbak. Ha 20 éves lennék a D3 nekem biztos ezerszer jobban bejönne, de 30 évesen ennyi nem elég a teljes üdvrivalgáshoz. Egyenlőre. Ezt mindig kihangsúlyozom! Engem a HW fóruma lombozott le kissé, mert ott sok hozzám hasonló korú ember már jóval előttem járva is csak keresi azt amit évek óta várt, de még mindig nem jutott el a számára megfelelő hangulathoz és játékélményhez. Én pozitívan ülök le amikor a játék előtt vagyok, és nem is fogok rágódni azokon amit ott írtak, csak picit szomorú vagyok emiatt. Na ennyi, a játék a lényeg, arról beszéljünk:)
  • Krinyo
    #16435
    elvakult?
  • NeoMaN
    #16434
    "a hl-nek kicsit bonyolultabb volt a története, folytonosan történtek dolgok stb.
    Azért mert az eleje hasonló még nem jelenti azt hogy a doom3 története felér a hl1ével"
    Persze, hogy nem ér fel, nem is szabad összehasonlítani szvsz...
  • KranaZoli #16433
    Ez így van, de abban szerintem a legjobb a frissen megjelent gammák között.
    A DOOM3-tól meg azt várná el az ember, hogy asszem azt leírni sem lehet...
    De idáig filmekben is mindig csalódtam a 3. részben :) Nembaj, azá várom, hogy ma du-n hozzájussak a gammához és biztos végig fogom nyomni, mert aminek 1x nekiállok azt már végignyomom. De majd kiderül mennyi adrenalin-t fog tudni termelni bennem :D