23325
  • hykao #18495
    A konyhában az autómata
  • Shep
    #18494
    A csirke püfölés merre van? Hogy lehet előhozni?
  • Deajka
    #18493
    Hello!

    Tök jó a játék de sajnos egy helyen elakadtam. De azt ,hogy hol azt nem mondom meg. Akit érdekel irjon mail-t!


    (kb. ez a szinvonal a topikon belül )
  • Glpetyus
    #18492
    Hát persze...
  • Davidka
    #18491
    aha, kösz.
  • lwb
    #18490
    ha feltöltődik (lent megjelenik egy kis ábra), újra előt tudod venni. addig nincs is értelme, mert nem lehet használni.
  • DonnieBrasco
    #18489
    #18463

    /ignore Glpetyuss

    DB
  • Davidka
    #18488
    Hello,
    Ha felszedem a Soul Cube-ot és felveszek mellette egy másik fegyvert (pl. pisztolyt), és átváltok a másik fegyer használatára, akkor nem tudom újra elővenni a Soul Cube-ot, ennek így kell lennie?
  • NeoMaN
    #18487
    Ezzel a kommenteddel igazoltad Hypo-t...
  • Glpetyus
    #18486
    Nálam 403 van sajna :(
  • Glpetyus
    #18485

    Sorry a többiektQl,de ezen akkorát röhögtem,hogy az hihetetlen :D

  • Glpetyus
    #18484
    HÁHÁHÁHÁHá
    ...a kis faszfej
  • Glpetyus
    #18483
    Háá-hááh-hááháháháh-háháháháháhh-háháháhá
    Sulinet+cset????
    LOL
    Mond a címed,asszem te fox futni köcsög...
    LOOOOÁÁÁÁLLLLLL
  • mike369
    #18482
    melyik volt az?
  • DonnieBrasco
    #18481
    Enyémre se mondtak annyi se, hogy kukk, pedig én konkrétan kérdeztem is valamit :((

    Úgy látszik csak az a menő, ha fikázunk valakit, vagy valamit :(( csak arra tuti a reakció!

    DB
  • mike369
    #18480
    kukk!
  • Hypo #18479
    Jellemzo a valaszod, bar nem akarok flamet inditani, de gondolom meg chatelsz is meg sulinet meg minden es ugy kb erettsegi kornyeke, iq meg aminuszba, es bator vagy a neten mert nem kell kiallnod, es vallalnod a felelosseget amiket csinalsz, szep szuleid buszkek gondolom, jo kis nemzedek lesz ez, hatulrol arctalanul ugy van pofa de ha ki kene allni bazz futnal vagy remegnel lol kis pocs nyomjad az fc-t meg a tobbi hasnmolot azokba lehetsz valaki

    Sorry az off-ert a tobbiektol
  • Deajka
    #18478
    Na, emberek segítsetek már! A végigjátszás olyan mint as szar.
  • Kaszi46
    #18477
    kösziii
  • Andie
    #18476
    #18464 -re annyit sem mondtok, hogy kukk?
  • Davidka
    #18475
    thx :) kicsit fura volt, hogy már 20 perce lövöm, és meg se kottyan neki :)
  • tibor16
    #18474
    ez igen!!!, bejönni ebbe a fórumba, és elmagyarázni milyen !szted! a cucc, ... szted normális dolog ez??? Kéne nektek nyitni egy külön topicot, ott lehetne ezt csinálni szabadon... a fikázók topicja, -na hogy teccik?
    Bírom, amikor vkinek abban van öröme, hogy a más játékát szretné tönkre vágni.... ez amolyan homokozós dolog, amikor összedöntöd a másik várát, -nem de? - persze, most ahogy végig gondolom, nem is lehet az olyan rossz buli... már aki örömét leli benne...
  • Deajka
    #18473
    Bruhha-ha köszi-köszi.
  • [NST]Cifu
    #18472
    SPOILER!!!

    Lődd le a "lámpaszörnyeket" (Seeker), majd amikor újratermeli őket, akkor a felette lévő fénygömbe lőjj! Így lehet megölni.
  • Glpetyus
    #18471
    Milyen megoldás?
    Menj el mindenhova...
  • Deajka
    #18470
    Szasztok!

    A forgóhidas pályán mi a megoldás?
    kösz.
  • Davidka
    #18469
    de nekem már az is vészesen fogyott, már csak egy pisztolyom, meg egy puskám maratt, és mindent felszettem :)
    Na mind1, próbálom ólommal :)))
  • fitutufi
    #18468
    ólómmal kell, lőjjed mint állat meg én azt csináltam hogy ami felette volt az a kék fény azt is lőttem és akkor piros lett de nem tom pontossan csak elfeküdt nekem amikor má sok olómot beleeresztettem
  • Davidka
    #18467
    Hello, tudna valaki segíteni?? A pokol főszörnyénél vagyok, de sehogy se bírok vele... Tipp?

    Spoiler!

    A lámpaszörnyeket le kell lőni?? Csak mer ha kinyúvasztom őket, akkor újratermeli....
  • Glpetyus
    #18466
    akkor szopd le a f.szt
  • Hypo #18465
    jolvan sirjatok, tok mindegy ha 2 ezer ft lenne akkor is inkabb ingyen jatszanal nem?::}
    de nem ez a lenyeg ha tetszett ok, szvsz fps-t en semmi penzert nem jatszanak vegig 2x.
    az hogy meg mi tetszik jobban az meg szubjektiv.

    nekem spec fc abszolut nem tetszet, a jatekmenet se a graftol se ajultam el utalom a plasztik vizeket
  • Andie
    #18464
    Lőttem nektek néhány jópofa képet tegnap, fogadjátok szeretettel

    Guardian a kézenállást gyakorolja.
    Ezek itt hevertek mikor bejöttem, és fogdosták egymást... ott!
    Ettől lehidalok!
    Pinky kínjában a korlátot is megrágta
    Az egyensúlyozó korlátmüvész! Tapsot neki!
    *SPOILER!* - Tisztára Thief feeling. Egy titkos kapcsoló az asztal alatt? Nézzük, mit nyit! wáááh

    Egyébként érdekes dolgokat müvel ezzel a nitró moddal a játék néha. Látszik, hogy a hullaeltünésre apelláltak. Pl vannak ezek a szárnyas gyerekek, éles karmokkal. Lekaptam egyet, erre elkezdett hánykolódni a padlón. Úgy felvettem volna nektek! De hirtelen asse tudtam mi a felvétel kódja.
    Szóval ott dobálta magát a padlón (rácsos, fémpadló), mintha szenvedett volna. Hát mondom beszarás, micsoda effekt, nagyok ezek az id-s srácok! Aztán gyanús volt, olyan természetellenesen röpködött fel a levegöbe, majd végül kb 10 pattanás után nyugton maradt. Rálöttem mégeccer, erre újrakezdte haláltusáját a padlón, majd egyszerscak kisérteties módon eltünt. Köddévált. Szóval itt a fizikai motor kicsit bekavart. Más szörnynél nem tapasztaltam ilyet. Csak ezeket a meglepö testhelyzeteket
  • DonnieBrasco
    #18463
    Na, tegnap este nyomtam 1-2 órát...
    Sokkal jobb, mint amilyennek a sógor gépén láttam, ezek szerint óriási a különbség a DirectX9 miatt (az övé 8500-as, az enyém 9500-as Rad)... sok a szöveg, sok a script, de ez önmagában jó. Nagyon Half-Life 1 koppintás az egész, ami nem gáz, sőt :)
    Viszont hát a gépigény, ugye... alap állapotában a gépemre (512@400DDR, 2400+XP) medium beállításokat dobott, no AA-val. 800x600-on ez még 2xAA-val is egész jó eredményt ad, 20-30 FPS jellemzően megvan, kivéva ha impek jönnek, az baromira leveszi :(( de akkor is megfogadtam, hogy legsűrűbben 2 évente veszek videokártyát, ezért még egy évig nem :) akkor legalább előveszem, és az X800-asomon full qualityben nyomom :)
    A töksötét részek azért baromi idegesítőek, mert vagy lámpa, vagy fegyver van a kezemben. Ez így elég használhatatlan!

    Picit off: non-pro, nem modificált Radeon9500-ast általában meddig lehet biztonságosan húzni? Nekem most 290/290-en van, stabil. Köszi!

    DB
  • Random_
    #18462
    Megvettem havi 200ezres fizuból szar volt porosodik a polcon.

    Én csak akkor veszek meg egy játékot ha másolt példánya tetszett ami azt jelenti, hogy akár többször is előveszem.
  • NeoMaN
    #18461
    Az ASE látja a servereket, és elég sokra be lehet menni! (törtek)
  • fitutufi
    #18460
    akkor törlöm a gammát
  • [NST]Cifu
    #18459
    Nem, csak IP alapján tudsz csatlakozni.
  • fitutufi
    #18458
    senki nem tudta megcsinálni a multiplayert ? hogy behozza a szervereket ???????
  • Kandurex
    #18457
  • Lacc
    #18456
    Lol most kaptam egy olyan emilt amiben a démonok üzenik, hogy milyen vér kell az idézéshez, hogy kell rajzolni pentagrammot meg hogy kell kiválasztani a gyertyákat :)