23325
  • Lacc
    #18575
    Húú ez aztán veszett egy map! God mode, Give All, elő a láncfűrész aztán bele a lecsóba!
  • uhuqul
    #18574
    Nvidia kártyám van.
  • HuAn82
    #18573
    Zombi! Tegnap láttam már az utolsókat rúgja.
  • Glpetyus
    #18572
    alergia? :)
  • gpm
    #18571
    utanna meg GOD es GIVE ALL
  • lwb
    #18570
    konzolba beírod:

    map testmaps/test_lotsaimps
  • Lacc
    #18569
    Valaki segítsen már, talán Relaks elvtárs mondott valami mapet Lotsaimps vagy hasonló névvel, nevéből adódóan rengeteg imppel. Na azt hogy is kellene behozni?
  • Lacc
    #18568
    Eh hogy én mennyire utálom ha folyik a zorrom
  • rezsofiz
    #18567
    Töltsd le a RefreshLock nevű programot.
  • Glpetyus
    #18566
    ehhh....akkor az még nem a fQszörny volt :P
  • Kandurex
    #18565
    Beteg vagyok és egyszerűen képtelen vagyok aludni, valami rohadt nátha, vagy széna, de úgy ég az orrom, meg foly, meg...grrr...
  • hykao #18564
    Kandúr te sosem alszol?
    ...vagy biztonsági őr vagy?
  • Kandurex
    #18563
    ATI vagy Nvidia kártyád van?
  • uhuqul
    #18562
    Mit és hol kell állítanom, hogy ne csak 60 Hz-en menjen a játék?
  • Lacc
    #18561
    Soul Cube rulz, nagyon szerettem. Ha lement a hp, csak hopp bele egy hell knightba, és máris maxon van :)
  • Davidsned
    #18560
    Biztos ülye kérdés és volt róla szó, de: hogyan jáccak neten? Felraktam egy multifixet (ebben volt: ciso-d3ps.rar), egyszer ment is egy magyar szerveren a játék, de most megint nem megy. Waiting for authorization-t ír ki és nem megy tovább. Please help...
  • Pogacsa--
    #18559
    Ezzel megvagyok atertem a cpu palyara, holnap befejezem.
  • RelakSfromhome
    #18558
    Ajj, mire oda eljutok...
  • RelakSfromhome
    #18557
    Mindkettőn
  • lwb
    #18556
    lődd ki az összes seekert (repkedő világító bizbaszok) és akkor a guardian megáll és a feje felett megjelenik egy fényes valami (kapu?). na azt kell lőni ezerrel. az újonnan érkező seekereket megint lelőni, és ezt ismételni, amíg meg nem fexik a monszta.
  • lwb
    #18555
    de. :) fene tuggya má' melyiken volt az oviban a piros szalag.
  • RelakSfromhome
    #18554
    A jobb alsó sarokban villog, nem?
  • Pogacsa--
    #18553
    De, a ropkodo villogo izeknel vagyok.
    Soul cubeom nincs is egyelore ugy latszik.
    Akkor ezt a szornyet hogy kell kinyirni?
  • lwb
    #18552
    biztos, hogy a végellenfélnél vagy és nem a pokol utolsó ellenfelénél? a végellenfél a cyberdemon, míg a pokol végén a guardian áll (ilyen kis világító izék röpködnek körülötte - azok a seekerek).
  • lwb
    #18551
    a poklos pály után felvetted. alapból asszem a "q"-ra veszi elő. ha megölsz 5 szörnyet, akkor feltöltődik és kézbe tudod venni, majd használni mint egy fegyvert ("lőni" vele), erre az elrepül és
    1. közönséges szörnyet azonnal megöl (végellenfélbe 3-4 kell!)
    2. gyógyít rajtad

    aztán kiürül és újabb 5 kill után megint használható lesz. baloldalt lent egy kis villogü ikon jelzi, hogy készen áll-e a cube vagy sem.
  • Pogacsa--
    #18550
    Soul cube? Ez nekem uj.
    Hogy lehet ezt tolteni es egyaltalan hol latom es hogy lehet hasznalni?
  • RelakSfromhome
    #18549
    Tucatszörnyek
  • lwb
    #18548
    soul cube-ot használd ellene. 3-4-szer el kell vele találnod, hogy megfeküdjön.
    a tucatszörnyekkel feltöltheted a kiürült soul cube-ot mindig.
  • Pogacsa--
    #18547
    hogy kell a vegen a foszornyet kiirtani?
    lovom mint a hulye de semmi.
    milyen taktikaval lehet legyozni?
  • neozed
    #18546
    Hát például abban nem :)
  • ShaiHulud
    #18545
    tetris :)
  • neozed
    #18544
    Nem akarom túlságosan védeni ezt a gémet, de most őszintén melyik játékban nem fordul elő ilyesmi?
  • hapi
    #18543
    Szóval most hogy a vége felé vagyok (már vissza is jöttem a pokolból de még húzzák mint a rétest),azt tudom mondani, hogy grafikailag ott van ok, hangulat van igen. Azért a Half-life 2-öt szidni a szkriptekért az durva. Ez olyan szinten szkriptelve van mint állat.És ráadásul szarul.
    A fickó begugol a hordó mögé és lövi az ajtót ahol nekem be kell mennem. Ok szép elgondolás néha még vissza is bújik a hordó mögé. A gond csak az hogy én már a szobában állok és nézem oldalról, hogy ez hova lő?
    Az AI-re már nem maradt idő.
  • Davidsned
    #18542
    Ez még az eleje felé van, vagy én tevésztem össze?
  • Andie
    #18541
    Nemmondod?
    Ott löttem szét egy fejnélküli zombit... ennyire vagyok???
    Köszi!
  • TVelvet
    #18540
    andie a nézelödö szobanban van a kartya amikor bemész a jobb oldali sorban legelöl a székeknél..
  • Neutral
    #18539
    Köszi mindkettőtöknek!:)
  • Andie
    #18538
    Gyerekek! Baj van!
    Most elöször akadtam el a játékban. (pedig még billentyüzetkábel-hosszabítót is vettem, hogy kényelmesen tudjak a tv elött jáccani :)
    Szóval ott vagyok, mikor a legelső teleportálást végzem. Ült ott egy faszi, mondta, hogy szerezzek neki valami fúziós akármicsodát. Na, nagy kavargások árán szereztem neki. Közben találkoztam valami M.Abrams fönök irodájával, bent van valami tuti csúzli, de kódot sehol nem találtam!
    Nemis ez a lényeg.
    Átmentem a teleporton. Átrakott a túloldalra. Oké. Elindulok, az elsö folyosón balra egy lezárt ajtó. Kártyát kér, de nincs nálam. Megyek tovább, ott egy nézelödö szoba van, ahol a teleportálást lehet megtekinteni. Mégtovább meg egy lángoló beomlott folyosó zárja el az utat. Se visszamenni nem tudok, mert a teleport egyirányú, se továbbmenni, mert kártyám nincs, a tüz meg a törmelék lezárja a folyosót.
    Help!!!
  • [HUN]PAStheLoD
    #18537
    a forgó hídnál el kell menni minden "helyre" raktár , server banks .. etc ..
  • tigeroo
    #18536
    jah ok!:)