23325
  • Gunner
    #19184
    Szerintem normálon is elég sokan jönnek, ezek után csak erősebbek lehetnek szerintem :)
  • Gabe18
    #19183
    Onnan visszafelé kell menni,mert be kell üzemelned a teleportot.
  • steweee
    #19182
    nehezebb fokozaton több ellenfél jön vagy erősebbek?
  • Drizzthsz
    #19181
    Neten hogyan kő jáccani?
  • Zsolty
    #19180
    valaki ha tud segitsen.
    elakadta. azt hiszem a delta... pályán.
    mikor egy csomó monitor elött ül egy faszi , dumálunk majd továbbmenve valami zsilipben fertőtlenitenek és ott bent már semmit nem tudok csinálni, ahol a kék áramszerü van középen.

    ha valaki tud segithetne, mit kell itt csinálni, hogyan tovább.
  • Gunner
    #19179
    lotizé alatt lostaimps tesztpályát értek :)
  • [NST]Cifu
    #19178
    A 'Hell' pályán, de nem tudsz elmenni mellette...
  • PrOceSs
    #19177
    A soulcube-ot melyik pályán lehet megszerezni? nem akarok elmenni mellette:)
  • RelakSfromhome
    #19176
    Én a játék saját képlopóját használom, azt nem érdekli, szvsz a képlopókat sem
  • MrTressy
    #19175
    mitöbb én egyenesen rühellem igy legalább menne win98 alatt is a doom3 :P
  • MrTressy
    #19174
    nem mindenki szereti az xpt pl...
  • janos666 #19173
    Ó. Akkor inkább úgy indítom a gammát. A szokásos képlopóprogramok működnek benne?
  • Matheus
    #19172
    sztem nem yo semmire ... habár van külön ien fix meg private server fix is, szal, nem tom mire jó
  • RelakSfromhome
    #19171
    csinálsz egy képet, majd betöltöd egy grafikus progiba, és a gamma beállításnál 1,5-öt adsz meg. Ezzel világosabb lesz.
  • MrTressy
    #19170
    Doom 3 (c) id Software *Windows 9X/ME/NT Fix with Private Server Crack and NoCD vkinek nincsen meg ez véletlenül?
  • janos666 #19169
    Mi az a másfeles gamma? Most keressem neked? Majd ha legközelebb játszom vele.
  • RelakSfromhome
    #19168
    Képet léci, mert képtelen vagyok elképzelni :/ másfeles gammát nefelejtsd!
  • janos666 #19167
    Azt mondom hogy van pár modell ami már az alphában is kitűnt hogy egy HL1-ben még elmenne, de itt kicsit fura, dehát ez csak alpha. Erre itt-ott a gammában is felbukkan néhány mosott egy rétegbe rajzolt 2D-s elem. Mint a zöld-piros lámpás kapcsolószekrényféle vagy egy dobozka a falon amire egy levehető cső van rajzolva de a HL1 élettöltőjét juttatja eszembe.
  • RelakSfromhome
    #19166
    Nah, azt már tudjuk, hogy a pk3 és a pk4 az egy zip fájl. De a .pak fájlok (kvakk kvakk2) az miféle? (nem akarom ezért felhozni a kvakkos topikok)
  • RelakSfromhome
    #19165
    például?
  • janos666 #19164
    Édekes hogy a zöld piros állónégyzetlámpás kapcsolótáblák már ott is szemetszúrtak és ebben is benne vannak.
  • RelakSfromhome
    #19163
    Az analfabéta verzióban található pályák egy részét megtaláltam. Igaz, hogy több részletben, meg itt-ott kicsit átdolgozva, de jó részük megvan
  • Sephi
    #19162
    Na ebbol egy szot sem ertettem :PPPP
  • Gunner
    #19161
    Próbáld ki a láncfűrészt a lotizé tesztpályán vagy azon a boxstock tesztpályán, hogy noclip-el felrepülsz és kilövöd magad alól a kockákat
  • Sephi
    #19160
    Neked nem eleg az a szivbaj ami benne van ?:)))

    Habar a chainsaw ota nekem nagyon szorakoztato a gama.
  • Gunner
    #19159
    Az alpha verzióban fellelhető pályát miért nem rakták bele a végleges Doom 3-ba? Meg amikor felveszi a csávesz a sapkát a fejére.
  • Argon
    #19158
    Van olyan is amivel több a vér lesz a játékban. És tényleg több sokkal több.
  • lwb
    #19157
    több ilyen van. pl. az IAMAWUSS is. ez ezenfelül még minden fegyverhez (szinte) hozzáadja a zseblámpát is.
  • steweee
    #19156
    nos, mostanra én is belemelegedtem a játékba, és a hangulat tényleg klaszz. már bánom hogy csak normalon kezdetem el, így nem olyan izgi, mert mindig találok elég páncélt és életerőt. ami kicsit rossz, hogy kicsit másképp van a sebesülési rendszer mint a korábbiakban megszokhattuk, vhogy a páncélzat értéke nem igazán befolyásolja, legalábbis nem vettem észre.a zene és a zörejek viszont első osztályúak, a hangulatot megalapozza.ami még nagyon tetszik azok a páncélüvegek, amiken átnézve kicsit foncsoros a kilátás, szintén elsőrangú munka. most volt egy olyan terem, amibe visszafelé menve a lépcsősor alján ott állt egy szörny, először nem hittem a szememnek, aztán elrohant, de persze engen nem érhetett el a lépcső miatt, de megállt bennem a szívverés egy pillanatra, annyira meglepi volt. ami nem jó azok a fegyverek, a géppisztoly gyenge és nagyon pontatlan közepes távolságra is, a shotgun csak nagyon közelre jó, a chaingunnak kevés a tárkapacitása, a pisztoly hatástalan. ami jó az a plazma és a láncfűrész, azoknak viszont igen jól eltalálták a beállításait.a többivel még nem találkoztam

    vki megmondaná annak a modnak a nevét ami a chaingunból egyszerre kilőhető golyómennyiséget tuningolja fel?
  • Csaba
    #19155
    A topik kezd süllyedni. Akkor az én rövid véleményem: Egyre jobban tetszik a játék, mindig mikor ellaposodna, feltűnik valami jó kis dolog, most pl. a Mancubusnál voltam. Már mikor azt a jól ismert hangot hallottam, amit a doom2-ben is kiad, már tudtam, hogy most harc lesz, de nagy! Nem csalódtam, nemsokára fel is tűnt. (Mondjuk annyira nem volt nehéz kinyírni, kergetőztem vele az oszlop körül.) A hangulat azért nagyon jó, nekem bejön a játék, csak nem tudok multizni, mert nem talál servert. A monoton folyosók pedig...Kicsit lerontják, de az csak azért lett így, hogy ne legyen tökéletes a játék. :-) Nekem ennek a hangulata bejön, a Farcry-é meg nem, mert az olyan "szigethent", aminek nem olyan jó a hangulata. De ez csak az én szerény véleményem...
  • oneal1
    #19154
    valaki multi??
  • Sephi
    #19153
    Na jelenet.

    Mentem elore mint a bakfity nyaron es hirtelen talatam egyszobat. Egyszercsak furcsa motor hangot veltem eszlelni es aszitam hogy a masik kett pajtas aki iment ment el kocsival viszatert bocsanatot kerni de nem igy tortent. ordulnek meg erre latom a kollegat hogy ruhan felem egy egeszen dicseretes meretu lancfuresszel :))))) Kicsit rohogve megoltem majd atvettem a cuccot. El kell arujam hogy en meg ilyen jot egy lancfureszel talana DN3d ota nem szorakoztam :)))) Annyira aranyos fegyver!
  • Lacc
    #19152
    #19150:
    Van egy olyan rész, ahol a "vasutat" fel tudod emelni, és át tudsz ugrani egy hídra, arra menj tovább. Különben bolyonghatsz az örökkévalóságig a 3 állomás közt.
  • oneal1
    #19151
    19151
  • steweee
    #19150
    légyszi segítsen már vki, elakadtam ott amikor a mágneslifteket kell aktiválni. van 3 állomása, már az ajtókat kinyitottam, végig lehet menni gyalog is köztük, de nem tudok feljutni az irányítóterembe ami az egyik állomásról látszik, mert a liftek vagy megrongálódtak vagy power offline.és már órák óta bolyongok. a leírásban remekül ki van vesézve hogy jobbról két imp, arra nagyon vigyázzunk, jól jöhet a plazma, ha nincs akkor bármi más is megteszi, csak éppen előre nem jutok vele.légyszi légyszi vki!!!!
  • Kandurex
    #19149
    Ezt a 20k már szpemeteljük össze valahogy
  • DannyL
    #19148
    tenkjú :)
  • Matheus
    #19147
    4x vagy 3x lélekkockát belenyomni :P
  • Gabe18
    #19146
    4x kell a Soul Cube-al megsebezni,ennyi.
  • DannyL
    #19145
    Nem akarok zavarni, de mondja meg lécci valaki, hogy a CyberDaemon-t hogy kell leölni plz. :) Nagy csúnya és mindig megbánt.