28
Vmi gond van a gépemmel, mert az amúgy hibátlan tömörített filokat nem képes kitömöríteni, CRC hibát jelez.Pedig elvittem haverhoz neki sikerült... Vki help pls, már nagyon rég óta szívok vele.
  • Tarpy
    #28
    A rendszer Vista Ultimate
  • Tarpy
    #27
    Azt se tudom, hogy mire vonatkozik a hiba. Video? Audio? Passz...
  • Tarpy
    #26
    Sziasztok!
    A következő hibaüzenetet kaptam játék telepítés közben:

    CRC error: The file C:\Program Files\Midway Games\Hour of
    Victory\hovGame\credits.bik doesn't match the file in the
    setup's.cab file. The medium from which you are running the
    setup may be corrupted; contact your software vendor.

    Valaki segítsen, mert nem akarnak menni a progik.
    Köszönet!
  • kukorica
    #25
    Nerot használok. én azt hittem hogy minden cd írás egy és ugyanaz. De Nero-val lementettem Iso fileba a nyers anyagot, most szeretnék valamit kérdezni, ha lementettem Iso-ba a dvd tartalmát akkor a virus is lementettem vele együtt?

  • kollektor
    #24
    sp2

    ezzel ki lehet nyerni az adatokat a cd-ről :IsoBuster

    milyen íróprogramot használsz / nero ,stb ,.../ ?
  • kukorica
    #23
    Sziasztok

    Nekem lenne egy "CRC" hibaüzenettel egy gondom:

    Milyen sp-t kell feltelepíteni a Winxp-re? (az sp1 meg van, és mellé az sp2 vagy elég csak az sp1???) Én betettem egy DRD-RW és kb. 2GB-átnyi zeném volt, és felirtam dvd-re, és úrja telepítettük a rendszert, és beteszem hogy beolvassa, elkezdem másolni, és vagy ennél az egy zenei fáljnál akad el van annál. kiirja hogy nem lehet másolni ezt vagy ezt a fáljt crc hiba! Na most virusirtóval megnéztem a dvd-t, és néhány mp-ig fut és leáll, kiirja hogy memória vagy mit tudom én, és kész, szerintem a dvd rossz, de volna az ilyen nagy kereskedelemhez egy kérdésem, miért így gyártják a cd-ket ill. dvd-ket hogy az egyik rossz, az író jó azzal semmi gondom. csak majd kihez kéne forduljak ezzel a hibával? Hogy miért ilyen cd ill. dvd-ket gyártanak?????

    segítsetek előre is köszi
  • Edison01
    #22
    Sziasztok! FIGYELEM! Én nagyot szívtam a FlashFXP 2.1 nevezetű ftp progival! Nekem tele volt CRC hibával a letöltésem! A FLashGet, ugyanarról a szerverről, tökéletes letöltést csinált!
  • Lord Oswal
    #21
    megpróbálom...

    igen végigfutott de nem jelzett semmit a memtest86
  • PíszLávJuniti
    #20
    memtest86 végig futott?
  • zsotee
    #19
    A HD Tune nevű progival próbálj egy teljes tesztet csinálni, az megmondja van-e bad sector a vinyódon.
  • Lord Oswal
    #18
    valaki pls mondja már meg hogy mia faxom baja van ennek a szarnak?a faxom televan már vele és rohadtul felb**ta az agyamat!!! pls pls pls
  • Lord Oswal
    #17
    lefuttattam egy ram ellenőrzést, nincs baja és soha nem is húztam
    akkor ide kábelem nincsen másik és a badsector mifán terem?
  • zsotee
    #16
    Vinyón kéne egy bad sector ellenőrzést csinálni, az ide kábel lehet megtört valahol egy csere lehet segítene, esetleg memóriával vannak gondok (tuning, vagy a ram hibája).
  • beamkiller
    #15
    en is ilyen problemaval szenvedek :S
  • Lord Oswal
    #14
    Hali nekem is hasonló gond van a gépemmel és nem tok rájönni mi a baj mert mikor elkezdek mondjuk egy 34 fájlos cuccot kicsomizni valamelyiknél mindig bejön a crc hiba és mikor elinditom még1x-er akkor már másik fájl a hibás és ez jó.
    a havernál pedig semmi baj vele
    :(
    winrar 3,51 es használok
    PLS HEEEELP!!!!
  • tomcs
    #12
    ha telleg a ram-ra gyanakodsz akkor memtest86
    kicsi program, raadasul meg free is, futtasd sokaig es akkor kiderul
  • Gab
    #10
    a +PLUS+ verziót keresd, ahhoz van.

    Ne feledd => azon a néven keresd, amilyen néven a crackodban is szerepel. Tehát az a név +download => nem fog sok hely feljönni.
  • Bradock
    #9
    Gab! Törést tudsz a 2.55 -ös HU verzióhoz valahol? Így csak 14 napos demo. 2.54-est találtam de az nem jó.
  • Gab
    #8
    Még egy ötletet tudok adni: meghajtód felett állva jobb egérgomb -> állítsd be gyakran az ideiglenes fájlok törlése opciót.
  • Bradock
    #7
    Gab!
    Köszi! Letöltöttem a magyart, ezzel megoldódott a dolog, csak az bosszant, hogy miért kell ehez egy külön program? Szóval arra gondolok, hogy ezt az oprendszer miért nem kezeli önállóan.
  • Gab
    #6
    Bradock: WinRAM-Booster 2000 Professional egész jó erre. Néha fárasztó, de hasznos: nagyon. A minimális memóriának 64 -et ajánlok hozzá ( tesztelésem alapján ).

    Amúgy van már 2001 is, de ha rákeresel a fenti névre a google.com -on, akkor bizti megtalálod ( mondjuk a neve+download ). Ez a progi meg kell hogy oldja a problémáidat. A 2001 -hez van magyarosításom is ;-).
  • Bradock
    #5
    Erre gondoltam én is. Ez valamelyik felhasználói program hibája, vagy a WinME hibázik?
    Megoldás?
  • Gab
    #4
    Feltételezem a DLL fájlok bent ragadnak valahol...
  • Bradock
    #3
    Sziasztok!

    Volna nekem is egy kérdésem, igaz off-topic.

    A CPUCool progiba a "MEM AVAIL" érték pontosan mit jelent. Nagyjából azért tudom, csak azt nem értem, hogy van 256MB RAM -om a WinME indulásakor mutat átlag 120MB -os értéket. Ha elindítok egyéb progikat akkor lemegy akár 0-ig is. Eddig OK. Viszont ha kilépek a futó programokból miért nem áll vissza arra az induló értékre? 30-40MB-ot muat.

    Bocs az off-topic hozzászólásért.
  • Bradock
    #2
    Lehet, hogy verzióprobléma. Én akkor jártam így amikor megjelent a VinAce 2.0, igaz akkor még csak béta verzió ami még akkor nem igazán volt elterjedve. Nekem egy korábbi verzió volt telepítve a gépemen. Mivel felfele nincs kompatibilitás így nem tudta kitömöríteni. A lényeg az egészben, hogy "CRC hiba" üzenetet adott.
    Egyszóval, ahogy Gab írja keresdd a legfrissebb verziót.
  • Gab
    #1
    Ötletek:
    * újabb verziójú telepítő ( upgrade );
    * a fájlhoz a saját tömörítőjét használd ( pl: *.rar -hoz WinRAR ).