23418
  • ReszegKoldus
    #19477
    A Puskás Stadionba költözik a Fradi

    Hát nagyon ajánlom, hogy az a "mintegy 40" ne kezdjen el az idő haladtával egyre csak növekedni :D
  • Grenzjager
    #19476
    [URL=http://mindigessoha.blog.nepsport.hu/archives/2013/03/19/Kolozsvari_bloggerekkel_beszelgettunk/]"A Ferencváros az a budapesti csapat, amelynek Erdélyben illik szurkolni."[/URL]
  • Grenzjager
    #19475
    Rapidban van minden ideológiailag, azért inkább jobb mint bal, ráadásul a Rapidhoz ezer szál köt minket, a Celtichez meg a színen kívűl semmi, és a legnagyobb brigádjaik pacsiznak a lent említettekkel. Nekik a St. Pauli és Marseille után belefér a Livorno is talán, de mi nem :)
  • JimKirk
    #19474
    En ugy hallotam valakitol, hogy a Rapid is balos csapat, es igazabol az Austria illene hozzank a leginkabb. Ez valoban igy van?
  • Grenzjager
    #19473
    A kőbalos Celtic haverkodjon továbbra is a marseille-iekkel és a sankt paul-i hamburgiakkal, féltem hogy csak őket ne...
  • Zenszkij
    #19472
    Szerintem nagyon jó választás. Kell a fenének egy vérgyenge Lazio meg egy Celtic, őket majd a nemzetközi porondon szívassuk. Én kedvelem a kolozsvári csapatot, nagyon szimpatikusak és magyar a vezetésük. Az utóbbi években szívatták a Steaua Bukarestet és ez nekem tökéletesen imponál! Ez egy igazi jó kis barátságos meccs lesz. Hajrá Fradi!
  • Grenzjager
    #19471
    + Vass mellett a marosludasi Sepsi László (sajnos) román válogatott hátvédet is soraiban tudja a csapat, csak az MTI híreken csüngő média kihagyja amikor a Kolozsvár magyar vonatkozásait sorolja.
  • banok
    #19470
    Hát én is veretesebb ellenfélre számítottam. A Celtic szerintem jobb lett volna.
  • Effe88
    #19469
    egy Lazionak jobban ürültem volna
  • sb1
    #19468
    "Klubunk a magyar tulajdonban levő és többek között Vass Ádámot is foglalkoztató BL-résztvevő Kolozsvár ellen játssza utolsó mérkőzését a Szentélyben.
    Hosszú tárgyalássorozat végén eldőlt, hogy csapatunk a Kolozsvár (CFR Cluj) ellen vívja meg az Albert Stadion búcsúmeccsét."

    Próbálják fényesíteni a dolgot, de ennek a stadionnak a búcsúmeccsre azért csöppet nívósabb ellenfél dukálna..
    Na mindegy,majd az újban már egy Bl szerepléssel nyitunk majd :D
  • Grenzjager
    #19467
    Kolozsvári Vasutassal búcsúztatjuk a stadiont :)

    örülök hogy semmi Celtic ha már Rapid Wien, Panathianikos nuku.
  • Zenszkij
    #19466
    Szerintem meg most van formában a csapat, ki tudja mi lesz később.
  • ReszegKoldus
    #19465
    Én akkor is jobban örültem volna, ha az "eredeti tervek" szerint szombat és vasárnap délelőtt döntenek az aznapi meccsekről :)
  • JimKirk
    #19464
    +1
  • Solt
    #19463
    A nyolcból megrendeznek kettőt csak azért, hogy azért valaki mégis focizzon már egyet, hisz két hétig most nem lesz bajnoki. Felázva mindkét pesti pálya nem is akárhogy, nem számít, hogy szarrá megy, és persze az sem, ha valaki megsérül... Látom magam előtt, hogy ugyanezzel a lendülettel szidnád őket, ha valamelyik kulcsjátékosunk megsérül... akkor az lenne a baj, hogy miért rendezték meg ezt a kettőt, egyszerűbb lett volna, ha az egész forduló elmarad...

    Teljesen logikus lépés volt a történtek fényében, hogy az egész fordulót törölték. Igazságtalan lett volna, hogy az a négy csapat amelyik most játszik, addig meg pihen, amíg a többi lejátssza az elmaradt meccsét... Így mindenki pihen, egyszerre lehet majd az egész fordulót pótolni, nincs sérülés, nincs szétcseszett pálya...

    Ha nem csak a divatos és elvakult mlsz köpködés lenne a cél, akkor talán be lehetne látni, hogy így volt jó! ( Nekünk is, mert legalább felépülnek a sérülteink, és nem a Somália lesz majd a jobbhátvéd! )
  • Zenszkij
    #19462
    Tudod ma haverokkal, sörrel, chipszel, barátnőkkel terveztünk egy jó Fradi meccs nézést, ehelyett jól megszívattak minket. Nem elég, hogy hónapokig nincs meccs, most ismét két hétig nem lesz, pedig pár meccset simán meg lehetett volna szervezni a hétvégén, mivel Pesten alig esett valami hó. Elégedetlen vagyok az MLSZ-el, mert a csapatomat halálra szívatják, ha neked tetszik a munkájuk, úgy respect, de nekem tele a tököm velük. Még Azerbajdzsánban sem törölnek el egy egész fordulót, max pár meccset.
  • Solt
    #19461
    Inkább az a vicc, hogy mindenben csak a rosszat látjátok, és kizárólag csak az önócsárolás megy szinte mindenhol... Szar lehet örök elégedetlenségben élni...
  • Zenszkij
    #19460
    simán meg lehetett volna rendezni, ahogy a mellékelt ábra is mutatja, de viccországban minden elképzelhető
  • banok
    #19459
    Ha nincs bajnoki akkor ott a kisFradi...
  • Sippie
    #19458
    Be kell perelni a picsába a szenny csatornákat.
  • Jakuza1
    #19457
    Na ez a durva.

    http://mindigessoha.blog.nepsport.hu/archives/2013/03/14/Olvasoi_level/

    "Sziasztok!

    Olvastam a legújabb cikketeket és a következő történetet szeretném megosztani Veletek ennek kapcsán, hogy miért nem nyilvánosan írom azt a végére meg fogjátok érteni szerintem.

    A TV2 Mokka adását én tiltattam le. Ezért nem lehet látni az interneten. Mi voltunk az a család, akit sajnos rengetegszer mutattak a TV2 híradóiban, Tényekben, Mokkában. Tudtunk nélkül az Üllői úton felvettek minket, ahogy megyünk haza a meccs után két gyerekkel, és véletlenül a kutyás rendőrök rajtunk keresztül csörtettek végig a kerítésrázó drukkerekhez. Ez egy véletlen "baleset", rendőri hiba (?) volt, utána elnézést is kértek a rendőrök, illetve megkérdezték, lett e bajunk. Egyszerűen a nagyobb fiammal a parancsra induló kettes sor közepére kerültünk, szabályosan átgázoltak rajtunk, miközben rajtunk kívül ember nem volt már a kordonon belül. A testemmel védtem a fiam, hogy a kutyák ne ugorjanak rá, hanem inkább rám.

    Ezt a vonulást a tv2 felvette, átvágta, és úgy mutatta be a botrányokat túlzó felvételein, mintha erre a meccsre veszélyes és felelőtlenség lett volna nőnek, gyereknek, családnak kimenni. Arcunkat az adásban nem takarták ki, engedélyemet a kiskorú gyermekek bemutatására nem kérték. Az esti híradó után egész este csörgött a telefonom, mivel nekem a Ferencvárosban van üzletem, a gyerek meg a Fradi utánpótlásában focizik. A családról nem beszélnék, mennyire borult ki miatta. Még az első adás után letiltattam a felvételt (mivel nem a stadionban történt, jogom volt hozzá). Ennek ellenére a TV2 még vagy 5x leadta, hol kitakarással, hol anélkül.

    A másnap reggeli Mokka adása után - ahol szintén nem voltunk kitakarva - már jogi segítség igénybevételével hívtam fel újra a tv2-t, és kértem számon, hogy ha egyszer letiltatom magunkat, hogy merik a Mokkában is leadni. Azon kívül, hogy elnézést kértek és szabadkoztak, mást nem tudtam elérni, hisz az adásban már lement, így le kellett tiltatnom az internetes oldalukon is a megjelenést. Nekik belefért a nézettség kedvéért ez az egész, az emberi jogokkal, illetve a kisgyerekek személyiségi jogaival nem foglalkoztak. Gondolták, megússzák egy telefonos bocsánatkéréssel. Felháborító, hogy ezt megtették, és felháborító az, hogy kihasználva egy rosszul alakult rendőri intézkedést úgy vágnak össze egy anyagot, hogy az a valóságot nem tükrözi, sőt kimondottan ferdíti.

    Egyrészt a gyermekeim, magam joga miatt tiltattam le a felvételt, másrészt azért, hogy ne tudják a Fradi ellen felhasználni, csapatunkat, szurkolóinkat negatív színben feltüntetni e megvágott felvétel segítségével. Ez a történet még hozzátartozik a tv2 gusztustalan stílusához.

    Köszönöm."
  • sb1
    #19456
    Fellebezés a zárt kapus meccs ellen!
  • Grenzjager
    #19455
  • Grenzjager
    #19454
    A Vatikán is FERENCVÁROS
  • Grenzjager
    #19453
    Mikor fordult elő utoljára hogy valaki "utólag" kapott büntetést, haszonló esetben?
  • [HUN]FaTaL
    #19452
    Igazi gyökér.
  • Sippie
    #19451
    igazi f*szfej ez az ember... és hogy magyarázott az első ütés után is... Jó lenne eltiltanák utólag...
  • Grenzjager
    #19450
    na ezért kabát a legnagyobb dózsás g3c1
  • Grenzjager
    #19449
    :) ..hogy a németek nekem tök új azt akartam, ők kik?

  • Grenzjager
    #19448
    A nemzetközi kapcsolatok is jelen voltak

    Rapid Wien
    Baltyk Gdynia
    Lazio
    Dynamo Dresden

    - a németek nem új
  • Láma!
    #19447
    Moniz felépíti még őt egész meccses emberré figyeld csak meg. Ismeri Leonardot, együtt dolgoztak a Salzburgnál, nem lesz vele gond csak kell neki pár hét.
  • Although
    #19446
    29 évesen már nem az van mint 18 évesen, kb 10 perces játékosból 90-es lesz? Tapasztalatból is tudom, ez szinte lehetetlen. Mindegy ha egy félidőt bírni fog az nagyon jó lesz. De az igazi előny a fáradó ellenfelekkel szemben nagyon jó labdái is mozgása van. Amikor legörnyedt az egy test-test elleni harc után, gyakorlatilag vége volt percekre. Ez nagyon rossz kondi állapotot jelent. Még arra jó lesz, lássuk mit tud a fradi orvos team.
  • Grenzjager
    #19445
    JENNER SZÉTTÉP EGY LILA MAJMOT:))))))))))
  • Láma!
    #19444
    Ő Leonardo, a legnagyobb igazolásunk, uefa kupa győztes, meg van pár bajnoki cime, csak 8 honapja nem játszott.
  • Although
    #19443
    A brazil gyerek akit csereként behoztak nem rossz de borzasztó fizikai állapotba van. Volt egy pillanat amikor 10 perc után előrehajolva megállt. Ez nem fog menni egy olyan csapatba amelyik holland focit játszik. De erre jó csereként, a fáradó ellenfelet lehet vele szopatni. Valamint történt vele hogy ennyire le van épülve, kár mert brazil játékoshoz képest borzasztó jó fizikuma van.
  • Grenzjager
    #19442
    nagyon fullos fénykép album
  • Grenzjager
    #19441
    nyitónak egy dal K-L SZEKTOR 2013 SZÍVÜNKBEN ÉLSZ

    koreó



    dózsások érkezése
    Szomi gólja utáni ünneplés és fáklyák a liláknak
    füst volt :))))))
    ünneplés
    Moniz sálat kap :)
    sajtótájékoztató


    u.i.: Autonómiát SZÉKELYFÖLDNEK!
  • Mor3llo
    #19440
    Ez a Lázár Bencus meg a barátja, a Vermes Krisztián olyan okosak :)
    De az a lényeg, hogy a hajuk jól állt az elveszített rangadó után, ahol elviekben szétfutották magukat. Este még egy kis szoli, és le is sz*rják, hogy nyelték a zöld-fehér sas dudliját :D
  • Zenszkij
    #19439
  • [HUN]FaTaL
    #19438
    "Végig uraltuk a mezőnyt"

    Melyik meccsen? :D