23418
  • JackDaniels #4997
    Az utolsó mondatod nagyon talált. Gondolod, ami kis "aranylábú" focistánik olyan magasan műveltek?? Persze vannak kivételek. A gyakorlat pedig Pintért igazolta, ugyanis "q**aanyázással" csak egy bajnoki és egy kupagyőzelmet ért el a fradival. Sajna nagyon úgy fest, hogy ezekkel a galamblelkű falábúakkal csak "szépen" lehet beszélni.:)
  • JackDaniels #4996
    Egyik fasz sem kellene ide. A válogatott példájára egy külföldi edzőt kellene idehozni, angliából esetleg, mégha nem is akkora név mint Mattheus. A loszar magyar trénereknek nevezett megélhetési"szagembereket" egyszer s mindenkorra el kellene felejteni. Persze ha az NBII bajnoki címe a célkitűzés akkor jó lesz Mezey, vagy Mészöly Fasszopó Kálmán is!!
  • djemba-djemba
    #4995
    Mao-n minden egyes intézményben 2x annyi ember dolgozik, mint amennyire szükség lenne...ez alól a mi fradink sem kivétel (sajnos)

    úgyhogy sztem is mehetne a picsába ignác is!
  • djemba-djemba
    #4994
    a világért se'haragudnék, tudom, hogy nem komálod csabeszt, én ugyanígy vagyok csankkal...

  • szanics
    #4993
    a technikai vezető nem a Tepszics, hanem Haáz Ferenc.
    Tepszics ún. sportigazgató... de minek?!?!
  • szanics
    #4992
    ne haragudj, de erről nem vitatkozom...
  • gabber_saviola
    #4991
    "handykeppel indul minden meccs"

    LOL ezen beszartam, de sajna igaz
  • Grenzjager
    #4990

    Álom felállás:

    tulajdonos: egy újpseti Kovács Péter filózofiájú ízig-vérig szurkoló, csak legyen gazdagabb. Mondjuk egy másod-harmad generációs amerikai nagybácsi leszármazottja, hozza zsét ezerrel
    elnök: Nyilasi Tibor
    technikai vezető: Valami smucig holland (mert én a Tepszicset is kirúgnám a búsba!!)
    vezetőedző: Bölöni László (na jó, ez túl nagy álom, de sztem jelenleg ő a legjobb magyar tréner), esetleg a Csank.


    Leigazolnám
    Rabóczkit (Amikor Dániába igazolt ismerte be hogy Fradista, addig nem akarta pedzeni a témát),
    Czvitkovicsot az MTK-ból(1-2szer már tárgyaltak vele, de mindig elbaltázta a Tepszics)
    Kocsárdit a ZTE-ből, nagyon jó védőnek tartom és nem olyan mint a Budovinszky, hogy handykeppel (0-1) indul minden meccs ha pályára lép...
    Törököt a REAC-ból, nagyon jó fiatal csatár


    ..na gyorsan kihúzom a kezem a biliből, ez nem az FM2005
  • Grenzjager
    #4989
    a nap beszólása
  • Grenzjager
    #4988
    Pintér minden második szava a "bazd meg".
    Nem volt a Fradinál és a Sopronnál se olyan játékos akinek ne szidta volna a "kurva anyját".

    Kilóg a vasvilla a szájából rendesen a drága kis balassagyarmati fickónak...

    De legalább ütötte-vágta-űzte-hajotta őket...


    Mellesleg lehet, hogy ezek a "fasz" magyar focisták csak a Pintér nyelvén értenek, mert velük így kell (vagy csak így lehet) veszélni
  • Grenzjager
    #4987
    Csankot a drukkerek nem komálják, mert egyszer valahol vidéki kupameccs után nem volt se busz, se vonat vissza Bpestre (ilyenkor mindegyik Csank előtti trénernél szokás volt, hogy páran a futballisták buszával utazhattak), de Csank elhajtotta őket, aztán hiába lett vele bajnok a Fradi, őt is elzavarták.
    Nem hinném, hogy újra megégetné magát a Fradival.
  • Grenzjager
    #4986
    "törd el a lábát" ügyről mai napig semmi sem bizonyított. Tény hogy mondták a kispadról

    de ott volt még a Keller (akivel nincs egyébként beszélő viszonban László Cs.)
    ott volt a kiálított Szűcs (eléggé paprikás hanulatban, a Bagolyt végig cigányozta)

    ..de tény, hogy elhangzott, csak nem bizonyított, hogy a L.Cs. mondta.

    Mindenestre én is örülnék, hogy ha nem ő lenne a vezetőedző....

    Bizzuk rá az utánpótlást?
  • Grenzjager
    #4985
    László Csaba úgy került Magyarországra, hogy amikor kinevezték Lothar Matthäust szövetségi kapitánynak akkor kerestek (MLSZ és Lothar) mellé egy segítőt, aki egyben lenne a pályaedző, ért a focihoz, és a német nyelv sem bonyolult számára. Nos széles e kis hazánkban egyetlen egy olyan trénert sem találtak aki ennek a kritériumnak megfelelt volna, mert ha még megfiztehető lett volna (nem úgy mint egy görénymocsok Tornyi), akkor nem tudott németül (jellemző, hogy a tahó RTLnél sem beszéli senki azt a nyelvet ami Európában több mint 100 millió embernek az anyanyelve), így sírószájúegervárik, meg bammegajóédespintérek is elfelejtődtek. Legtöbbjükkel mentális probléma is volt, valamint az IQ-juk nem érte el a válogatottságuk számát sem... Erre Lothar nézett körül Németországban Pellady segítségvel. Így került képbe László Csaba aki perfektül beszéli az angolt, a németet és ezek mellett még a románt is. Lothar választása pedig ráesett, pontosabban nem is voltr más potenciális jelölt.

    Trénerként valóban nem bizonyított sokat, szerintem bagy ugrás volt neki a Gladbachtól a Fradiig. Gladbach ide, vagy oda, de többet kellett volna letenni az asztalra mint ő. Jó edző, de szerintem még(!!!, szal lehet) nem Fradi szintű tréner ...(bár a mostani szintet hagyjuk, az se Fradihoz méltó)

    Valószínűleg marad a helyén László Csaba, mert nincs éppeszű magyar tréner (mégha IQjuk sincs) aki leülne a Tszelnökkel...bár neki is csak nyolc általánosa van...

  • djemba-djemba
    #4984
    A lényeg, hogy profikarrier nem jött össze neki Németországban, mivel a Fortuna Köln és az Uerdingen sem tartott rá igényt. A Fordnál kezdett el dolgozni, és mellette amatőrcsapatokban játszott, de volt egy visszatérő térdsérülése(asszem 6x műtötték), ami miatt leállt a focival. Elvégezte a kölni edzőképző fősulit, és közben a Gladbachnál volt a Junior-B edzője. A fősulit párhuzamosan nyomta az edzősködéssel.
  • Csesza
    #4983
    ezmiez? [nemtudnémetűl]
  • Ramore
    #4982
    LCS mindenesetre jobb edző, mint bármelyik mezey növendék, az egyszer biztos.
  • djemba-djemba
    #4981
    Mit einer Karriere als Profi wurde es trotz Probetrainings bei Bayer Uerdingen und Fortuna Köln nichts. Laszlo begann also bei Ford, kickte bis zu einem irreparablen Knieschaden in hochklassigen Amateurmannschaften, durchlief danach eine Ausbildung zum Fußball-Lehrer und heuerte schließlich als Coach der B-Junioren bei Borussia Mönchengladbach an.
  • szanics
    #4980
    kamu, de mindegy...
  • djemba-djemba
    #4979
    a mönchengladbachnál mégis az utánpótlással foglalkozott
  • szanics
    #4978
    mert ügyesen csinálta
    én is azt hittem, hogy jó lesz
    a tördelalábát! meg a sírás volt nekem az első két jel...
  • gabber_saviola
    #4977
    csak azt nem értem, hogy mé nem vette észre senki, hogy LCS-n ilyen ....
  • szanics
    #4976
    nézd, szerintem egy ennyire labilis, idegbeteg embernek felnőtt csapatot sem szabad adni, nem hogy gyerekeket, akiknek a lelkével is törődni kell...
  • gabber_saviola
    #4975
    szerinted a gyerekekkel nem tudna bánni?
  • szanics
    #4974
    De igazából nem is az izgat, hogy ki lesz az edző, hanem hogy mi lesz LCS új posztja és hogy elfogadja-e.
    Ha a vezetőség felajánl kiegyensúlyozott-sírópityogó-tördelalábát csabikának egy utánpótlás-edzői állást, akkor rohadt mérges leszek. Bele se merek gondolni, mit művelne a gyerekekkel...
  • gabber_saviola
    #4973
    Csanknál alkalmasabb vezetőedzőt nem tudnék hirtelen mondani
  • szanics
    #4972
    én is ebben bízom
  • gabber_saviola
    #4971
    szerintem visszahozzák Csankot
  • szanics
    #4970
    Pintér szerintem gáz, de nem is ez a lényeg.
    Hanem az, hogy ha Pintér jön, akkor Rósa, Lipcsei, Szűcs, Balog, Botis, stb. - tehát a felnőtt játékosok, akik már dolgoztak a keze alatt - megy.
    Tehát: kiesés.
    Ezért mondom azt, hogy kivételesen Furulyának van igaza, és ez egy kamu faszság.
    Azok után, ahogy összeesküdtek ellene a játékosok, még furulya se olyan barom, hogy visszahozza.
  • szanics
    #4969
    Jégkorong-bajnokság, 1. forduló:
    Dunaújváros - Ferencváros 5-1
  • Kaplan
    #4968
    Oké , thx. Kíváncsi leszek mostmár lesz-e vérfrissítés.
  • Rudee
    #4967
    Jesz.
  • Kaplan
    #4966
    Jah ott igen , vele nyerte meg a Sopron a Magyar kupát ugye?
  • Rudee
    #4965
    Sopronba.
  • Kaplan
    #4964
    Akkor hol volt utoljára?
  • Rudee
    #4963
    Semelyiknél.
  • Kaplan
    #4962
    Annyira azért nem gáz Pintér. Kell egy kis vérfrissítés a Fradinak. Minden téren.
    De most Pintér melyik csapatnál is edzősködik?
  • skristof
    #4961
    #4933
  • zambrotta
    #4960
    Ez nem meglepő, hasonló habitusu edzők!
  • Rudee
    #4959
    "Egyesek tudni vélik, hogy az egyezség megkötése után Rácz Gábor foglalná el az alelnöki széket, de lehet, hogy meg kell elégednie az rt. igazgatósági tagságával. Információnk szerint akármelyik tisztséget tölti is majd be, hozza magával Kiss Lászlót szakmai igazgatónak, aki a 2004-ben a Ferencvárossal bajnoki és Magyar Kupa aranyérmet nyerő Pintér Attilát tervezi a kispadra ültetni."

  • Kaplan
    #4958
    Hát nem tudom azért túl erős szavakkal 'illeti' LCS-t Furulyás.