23418
  • skristof
    #5402
    a nyáron kötött szerződésében van egy olyan opció, hogyha külföldi klub akarja vinni, akkor elengedik.. szóval ebben sem lesz semmi pénz
    legalábbis én igy tudom
  • Rudee
    #5401
    Nyáron úgyis ingyen mehetne el, inkább most adjanak érte pár 10 milliót.
  • Kaplan
    #5400
    Király, még egy oszlopos tag. Nah mindegy.
  • Rudee
    #5399
    Rósa Wolverhamptonba utazik
  • szanics
    #5398
    Mondjuk szerintem játékvezetői kérdésben ne vitatkozzunk vele, másban persze kretén...
  • djemba-djemba
    #5397
    Ja, a Fitos is jól adta!
  • KMeyer
    #5396
    A legfontosabb,hogy az ifjoncoknak legyen részük sikerélményekben.Ha a következő szezon is ilyen lesz,nem sokan fognak maradni.Ha a csatársort meg tudnánk erősíteni,legalább 1 jó játékossal,akkor már most összel is vagy 5-6 meccset még behúztunk volna,de akkor tavasszal jóval több győzelmünk lenne.
  • KMeyer
    #5395
    Puhl már mondott egyet smást az utóbbi időben...
  • Láma!
    #5394
    szerintem is jol lesz a Bartha gyerek, de aki mégjobb lesz, az Fitos!ott szopatta a lokit ahol csak akarta. ha ugy áll a focihoz, ahogy gera tette, akkor még lehet akkora játékos mint ö, vagy talán nagyobb is.
  • szanics
    #5393
    Még Puhl Sándor is azt mondta, hogy ez egy oltári nagy büntető...
  • djemba-djemba
    #5392
    Gólba tartó labdánál mind1, hogy vétlen vagy szándékos! Ott már nincs különbség! Az tizi volt.
  • KMeyer
    #5391
    Miért lett volna 11-es?Budovinszky elvetődött,onnantól kezdve mozdulatlan volt a keze,az a barom meg belerúgta.Ezt "vétlen kezezésnek" nevezik.Ugyanis nem kapott a kezével a labda után.

    Megint kijött az,hogy nincsenek góllövő csatáraink.A 2004-es őszön volt aki betaláljon,és akkor jöttek is a gólok.Azt mondom,hogy minden a mostani téltől függ.Ha olyan vki veszi kezébe a részvényeket,aki csapatot akar csinálni,akkor szét fogjuk szedni a mezőnyt,ha megint nem lesz semmi,csak ilyen Celladam-szerű,akkor talán a tavaszt sem tzdjuk elkezdeni.
  • djemba-djemba
    #5390
    Lehet, hogy szar a védelem, de 2 meccs 0 gól! Ennyi erővel akkor a csatársor is szar! Bár sztem a Bartha egy tehetség! Kell neki vagy 2 év, és mehet külföldre okosodni!
  • zambrotta
    #5389
    lehet szidni a kassait, de a loki cseppett sem volt jobb, a szaros kis sztárjaik nagyon unalmasok már, az élen a supkával, tévedtek már a hasznukra épp eleget és tévedtek már a kárunkra ebben az évben még többett

    bajnok csapathoz a játoskerethez, na meg a nagy arcukhoz képest nem mutattak semmit

    ez az én véleményem, lehet, hogy túlságosan utálom őket, és elfogult vagyok, de szerintem van benne igazság
  • Laffite
    #5388
    Lehet tényleg nem kéne bántani a jóembert, sztem így is kap pont eleget a fejére debreceniektől :) A Fradi meg jól járt, mert bár a védelem hát finoman szólva nem működött valami hatékonyan, mégis kapott a csapat 1 pontot.
  • Láma!
    #5387
    az igaz:D
    azt nem is vitatom
  • zaki
    #5386
    olyan mind1, mert a Sidibe helyzeténél 100000000%-os tizi volt :o
  • Láma!
    #5385
    nem kéz volt. a bal lába hátracsuklott, és azzal a sarkával rugta el. 100% hogy nem volt kéz
  • skristof
    #5384
    miért bántjátok a kassait?
    hisz évek óta köztudott hogy a focinknál már csak a játékvezetőink a szarabbak
    riszpekt puhl sanyinak, de itt ki is fújt
    kassai egyébként is gyakran a Fradi megmentője, ma is láthattunk egy epizódot a sorozatból
    szépen jáccott a fradi, voltak jó szakaszok, de a védelem az egy nagy nulla
    ahogy a léderer mondta az elején "ez egy nagyszerűen összeszokott játékvezetői 3-as" hát igy van :) itt egy lesgól, ott egy 11-es. egyébként a Lajos sztem is kézzel ért bele a 16-oson kívül
    végre azthittem nyerünk egy meccset, de ezt az 1 pontot csak megadták a Fradinak
  • Ramore
    #5383
    szerintem ez a magyar csapatokra jellemző, nameg a lassúság, és a képzetlenség!
  • Laffite
    #5382
    De visszatérve a Fradira, azért ez a mai játék nem volt egy olyan húazannyátdejójáték, bár kétségtelen, hogy idén volt nem is kevés gyengébb teljesítményük is. Nekem az nem tetszik, ahogy elszórják a labdákat, és ez mondjuk a hazai csapatok többségére általánosan jellemző.
  • Laffite
    #5381
    Kassait a VB-re!!!
  • JackDaniels #5380
    Ezek még bele is fértek. Mondjuk Szűcs nem kezezett, de amikor Sidibe szabályos fejesét nem adták meg, nah az volt a röhej. Illetve az elején befújt les, amikoris a debreceni játékos kb 10m-el indult a leshatártól. Kissé kabarébaillő volt ma Kassai (FIFA kerettag) játékvezető bíráskodása.:)
  • JackDaniels #5379
    Az hagyján, hogy gyenge volt, de meglehetősen egyoldalú is.:)
  • Laffite
    #5378
    ja, teljesen így van
  • zaki
    #5377
    ilyen gyenge bíráskodást nem is tudom mikor láttam utoljára. kritikán aluli volt. 1ébként nem volt rossz a meccs, csak hiányzott a gól
  • djemba-djemba
    #5376
    Ez tény.
  • Laffite
    #5375
    komolyan mondom, ha ilyen képességekkel el lehet menni játékvezetőnek, akkor beállok a sorba én is, mert ilyen szar még én is tudok lenni, és keresek vele egy valag pénzt... hát nem nagyszerű szakma...? amúgy a Fradi megköszönheti neki ezt az 1 pontot
  • torrente
    #5372
    A Szűcs nem kézzel tolta el a csatár előtt a labdát a 16-oson kívül?
    Hozzávéve a Budovinszky kezezését is, egyértelmű, higy a Fradinak tilos kiesnie! Ilyen van?
  • BADE
    #5371
    én inkább azt tartom gáznak,hogy a debreceniek szinte többen voltak az Üllőin,mint maguk a fradisták...
    De a bíráskodás is nagy 0 volt.
  • zaki
    #5369
    ez lol volt: buzi ertéel, buziertéel, buziertéeeeel :DDDD

    akkorát röhögtem ezen :D
  • gabber_saviola
    #5368
    akarom mondani, JÁCCIK A CSAPAT ^^
  • Takezó
    #5367
    jah, jóak vunk^^
  • gabber_saviola
    #5366
    JÁCCIK A FRADI!!!!!!!!!!!!!
  • gabber_saviola
    #5365
    :)
  • Takezó
    #5364
    aszondod, Kassai tagja a Támogassuk a Fogyatékosokat Egyesületnek?
  • gabber_saviola
    #5363
    Bartha ez szép volt
  • gabber_saviola
    #5362
    azt csak azét fújták be mert a Dombi volt a sértett :)
  • Takezó
    #5361
    ez oksi, dehát ez a Dombi-féle esés milyen szinten volt szabadrúgás, jézusom?
  • gabber_saviola
    #5360
    az hát