23418
  • gabber_saviola
    #5847
    László Csaba Sopronban :DDDDDDDDDDDdddddddddddddddddddd
  • Oncsi
    #5846
    Tiszta PÁL UTCAI FIUK !!Lajos ebben a sapkában...talán ö lehetne a Geréb ?!!!
  • Kaplan
    #5845
    Még az a sapka Lajcsin.... Lol
  • mukika
    #5844
    khm..... :CCCccc

  • Kaplan
    #5843
    László Csaba a Sopronnál! :)
  • zambrotta
    #5842
    a divatszurkolókra a legjobb példa szerintem a ..... loki

    Szűcs szerintem is gerinctelen, de nincs mit tenni
    Én inkább attól tartok, nehogy azért is megmutassa, hogy ő mekkora király és kivédje a szemünket, az nem lenne valami jó
  • zambrotta
    #5841
    minden táborban vannak divatszurkolók, akik csak akkor mennek meccsre mikor fut a szekér

  • Láma!
    #5840
    jani bácsi elintézte...
  • Gabe18
    #5839
    Szűcs távozását inkább onnan kéne megközeliteni,hogy Ő azért ott volt a klubon belül,jobban érzékelte milyen helyzet van,milyen jövőre lehet számitani.
    Na most ezek után Ő ugy döntött hogy a Pápa biztosabb pont mint a jelenlegi Fradi.Ez szerintem nagyobb baj,mint maga a távozása...
  • fradista91
    #5838
    Női kézilabda EHF Kupa
    Ankara - Ferencváros 32-46
    Szép volt csajok!

    Részletek
  • Grenzjager
    #5837
    mit kell ezen csodálkozni, hogy elment a Szűcs.....


    vezényelt ő már lila tábort "hogy az a apád paraszt volé allééééé, az anyád k*** volt allé, Fradista lettél allé-allééé"

    majd később vezényelte ő a Fradi tábort is, hogy "F****ó Újpest" ..........

    nekem anno sok vitám volt erről haverjaimmal, de továbbra is tartom, hogy gerinctelen.
  • fradista91
    #5836
    FTC siker Orosházán!

    Gólok: Lopes, Tímár

    Lipcsei megsérült, Gellei nem döntött a brazilokról
  • Oncsi
    #5835
    Öszsel volt Fehérváron Alba Volán -FTC hoki meccs
    RBD-és ultrák akik minden meccsen ott vannak,,ezen a napon nem jöttek ki..
    volt vagy 3 4 Keményebb Fradista azokmentek át fehérváriakhoz azok meg 30 40en mentek arrébb
    szal fehérvári ultrák sehol...
  • fradista91
    #5834
    fehérvári "ultrák"??????
  • fradista91
    #5833
    Február 13. - Ha jól tom akkor ez az a bizonyos határidő a pályázat sorsáról.
    (Vagy mégsem?)
  • fradista91
    #5832
    Így van! Kemenes fiatal, kűzdeni tudó kapus. Szűcsnek köszönünk mindent, de ezekután elmehet a ...! Remélem jól megrámoljuk a Pápát!

    HAJRÁ FRADI & HAJRÁ FIATALOK!
    Hisz tudjátok: ELÖTTETEK A JÖVŐ, MÖGÖTTETEK A TÁBOR, ELŐRE FIATALOK!
  • mukika
    #5831
    Csak a szájuk nagy...
  • mukika
    #5830
    NC Lajos nevetséges... Elmenni Pápára, és mint kiderült, ugyanolyan szerződést ajánlottak neki. Nem fogom MÉG MOST szidni, mert szerettem, de mint most kiderült egy állszent fasz. Másodosztály ÉÁÉ Másodosztály ÉÁÓ

    Azt ajánlom egy Fradi-Pápa ill. Pápa-Fradi előtt mondjon sérültet, mert senkinek nem kívánom azt amit ő ezek után akkor kapni fog.

    Kemenes meg egy ügyes jó kapus. A felk. meccsek alapján nagyon is szimpatikus volt. Legalább tőle nem láthatunk akkor hibákat majd mint Lajostól...

    Viszlát Lajos! Viszlát Lajos! Szopd le a kolompos Feri faszát.....
  • Oncsi
    #5829
    Állitolag készülnek RBD-sek(fehérvári ultrák)
    Legalábbis ezt hallottam városban,mert én Fehérvári vagyok...
    De ezek nem tudnak szurkolni,most tele vannak divat szurkolokkal,olyanokkal akik még labdát sem láttak,de mivel csapat jol szerepel ezért nekik ott a helyünk:)...szánalmas nagyon..de nincs mit tennni:(
  • Oncsi
    #5828
    Cak ugy kiváncsiságból...
  • gabber_saviola
    #5827
    nah de Lajos.....
  • zambrotta
    #5826
    én mennék, de eddig úgy néz ki egyedül
    miért kérdezed
  • Oncsi
    #5825
    Valaki jön Innen Fehérvárra 26.-án Vasárnap??vasárnapBUZI RTL
  • DONGUBA
    #5824
    ja kb ugy mint bekem az hull-ba.
  • zaki
    #5823
    hát ez télleg szánalmas. jövő héten meg lipcsei fog eligazolni a felcsútba :D
  • Csesza
    #5822
    én nagyon megutáltam szűcsöt azaz igazság egyáltalán nem bánom hogy elment és nagyon örülök neki hogy Kemenes lesz az első számű kapus és a 2. nem Udvarácz hanem Komora
  • fradista91
    #5821
    TE MEG TAKARODJÁL INNEN!!!
  • fradista91
    #5820
    Ez "kicsit" felidegesített!
    (Mostmár lehiggadtam.)
    Kemenes Szabolcs jó kapus lesz!

    HAJRÁ FERENCVÁROS!!!!!

    Ui.: Azért köszönünk mindent Laaajos!
  • fradista91
    #5819
    Pontosan így van!!
  • fradista91
    #5818
    Nem tudom elhinni!!!!!!!
    Szűcs Lajos PÁPÁN???????
    Hát azért ezt nem néztem ki belőle!!!!
    Ennyit jelent a FRADI-SZÍV??
    Szűcsről is megvan a véleményem mostmár!

    Azt kívánom hogy jól sózzuk meg a Pápát, jussunk ki a BL-be, és akkor majd
    elgondolkozhat azon, mit tett most csak a pénzért!
  • Oncsi
    #5817
    Elmegy pápára....utolso helyezett csapathoz,tele külföldi emberekkel
    Itt hagyja a Fradit,ahol sztár lett !!!még most sem értem..
    Eltartani Családját,majd pont a pápábol fogja !!
    Majd ha jön az a Befektetö és lesz pénze a klubnak és BL résztvevök leszünk,és jönnek a jo játkosok...akkkor már nem kellessz mert ott lesz a fiatal tehetséges Kemenens Szabolcs,majd ö fog bravurokat bravurrra halmozni,te meg pápán küzdesz a másodosztályban és elgondolkozol miért nem maradtál általad imádott klubodban???
  • DONGUBA
    #5815
    Gellei: Kemenes a Fradi elsőszámú kapusa
    [2006-02-10 16:50]
    Szűcs Lajos a délutáni edzés előtt már el is búcsúzott a csapattól, pályafutását Pápán folytatja. Távozása után Gellei Imre a 100% Fradinak beszélt az új helyzetről.
    Érzékeny veszteség érte a csapatunkat, hiszen Lajos hat és fél éven keresztül az együttes meghatározó játékosa volt - mondta vezetőedzőnk. - Sajnos ez benne volt a levegőben,
    Szólj hozzá!
    Te hogyan látod Szűcs távozását?

    hiszen mindenki tudja, hogy milyen anyagi helyzetben van a klub, Lajos szerződésében pedig volt egy olyan pont, mely szerint, ha jobb ajánlatot kap, elmehet. Az egyik legjobb magyar kapust veszítettük el, de az élet megy tovább. Az első számú hálóőrünk mostantól Kemenes Szabolcs, a második számú pedig Komora László.
  • jbal
    #5813
    lol vagy
  • faláb
    #5812
    utólag könnyű írni
  • jbal
    #5810
    ezt fh-n írták
  • Kanál
    #5809
    halalosan :c
  • Oncsi
    #5808
    Ez komoly?
  • dardevil
    #5807
    szétröhögtem az agyam
  • jbal
    #5806
    exklúzív nyilatkozat Pápáról:

    " Először is köszöntöm a pápai szurkolókat, külösképpen a legnagyobb ultrát a kolompos Feri bácsit, mindig ilyen fanatikus tábor elött akartam játsszani, mert sajnos ez Újpesten és a fradinál nem adatott meg...
    Szeretném leszögezni, hogy már kisgyermekkoromban Pápán akartam védeni, csak először édesapám vitt le a fradiba edzésre, majd késöbb egyenesen rákényszerítettek arra, hogy felvegyem az Újpesti mezt. Emlékszem azokra a borzalmas hónapokra, amikor Németországban csak az tartott életben, hogy éreztem, eljön még az én időm, amikor a Pápa hálóját őrízhetem. A fiamnak már meg is vettem a pápai bérletet és természetesen a házamon is lecseréltem a fradi címert a pápaira!
    HALA PÁPA
    lajos
    "

  • Takezó
    #5805
    szánalom... még szakmailag se érthető :o