23418
  • fradista91
    #6887
    Mukika végre énekelhetjük:

    Éreztétek-e már
    Ezt a gyönyörű érzést?
    Csak a szombatra vársz
    Ez egy igazi szenvedély!
  • fradista91
    #6886

    2006-05-24 10:12:52 - Egy álom teljesül!

    Nagyon sok okot tudnék felsorolni, amiért nekünk, Fradistáknak ki kell mennünk a Szentélybe hétvégén szurkolni a csapatunknak! Hosszú hetek, hónapok után végre teljesülni fog e hét szombatján mindannyiunk álma és végre szombaton este, villanyfényes meccset játszik majd a csapatunk!!! Ugye milyen furcsa érzés? Régebben mindennapos eseménynek számított a szombat esti meccsrejárás, ma kuriózumként éljük meg. Végre normális, futballidőben szurkolhatunk a kedvenc csapatunknak. Ezenkívül ez lesz a tavaszi utolsó hazai mérkőzésünk, most kell feltöltődni még meccsélményekkel, mert aztán jön az unalmas, Fradi meccs nélküli nyár! És végül, de egyáltalán nem utolsó sorban ez a csapat megérdemli, hogy rengetegen, teli torokból bíztassuk őket. Tudjuk, hogy a Klubnál hosszú ideje nincs pénz, tudjuk, hogy a játékosok egy éve nem kaptak prémiumot. Tudjuk, hogy milyenek a vezetők, tudjuk, hogy nem Ferencvároshoz méltó a jelenlegi helyzet, mégis a CSAPAT - így csupa nagybetűvel - jelesre vizsgázott a tavasz folyamán, erején felül teljesített. Úgy érzem, hogy mi szurkolók is megtettünk minden tőlünk telhetőt a sikerükért és mindenhol nagy létszámban, hangosan szurkolva járultunk hozzá a teljesítményükhöz. Tartson ki a lendület a következő két fordulóra is, most szombaton pedig jöjjünk ki minél többen az idei utolsó hazai mérkőzésünkre!!! Hajrá Ferencváros!!! - írta: Ádám007(7side)
  • fradista91
    #6885
    Június 8 - az osztályvizsgám elötti nap.
    Muszáj lesz befektetöt találni. Hajrá Fradi!
  • fradista91
    #6884
    Üllői úti ingatlan: meghosszabbított pályázati határidő
    2006-05-25 11:31

    Eredetileg május 25-én, azaz ma járt volna le a Kincstári Vagyoni Igazgatóság által meghirdetett meghívásos közbeszerzési pályázat határideje, amit az Üllői úti ingatlan hasznosítására írtak ki. A 100%Fradi érdeklődésére a KVI arról tájékoztatott, hogy a határidőt két héttel meghosszabbították: az új időpont június 8.
  • Grenzjager
    #6883
    csak kevesebb zselét tegyen már végre a hajára, mert hánynom kell amikor a buzis figurákat utánozza.....
  • fradista91
    #6882
    Nem úgy értettem. :D
    Hanem hogy az Ö segítsége nélkül nem nagyon lesz befektetönk.
  • Láma!
    #6881
    isten nem hoz pénzt... szal a befektetök segitsenek:P
  • fradista91
    #6880
    Én nagyon bízom benne hogy júniusban már meglesz a befektetö meg a pénz, mert akkor végre rendbe jönne a klub anyagi helyzete visszafizethetnénk az adósságokat, vehetnénk új játékosokat, felújítanák a Szentélyt... Egyszóval tényleg megkezdödhetne a Ferencváros régi hírnevének visszaállítása és akkor RETTEGJ EURÓPA, arról nem is beszélve egy jobb Fradival biztos jobb lesz majd a válogatott és a bajnokság is. Így legyen Amen. Isten segítsen minket!
  • skristof
    #6879
    csak pénz lenne már, péénz.. nem az a kurvasok adósság..
  • fradista91
    #6878
    Szerintem jól jönne a Csapatnak még egy tapasztalt rutinos jól fejelö védö meg egy csatár akik támadó szellemben is képesek futballozni. Nem utolsó sorban hasznosak szabadrúgásoknál, szögleteknél, ezért remélem Tökivel együtt visszajönnek. Velük nagyobb esélyünk lenne odajutni az 1-3 hely környékére. Hajrá FERENCVÁROS! Kitartás!
  • skristof
    #6877
    Könnyen lehet, hogy Dragóner Attila újra a Ferencváros labdarúgója lesz.

    A 28-szoros válogatott védő legutóbb a portugál élvonaltól búcsúzó Guimaraesnél profiskodott, ám a csapat kiesett, így Dragóner szabaddá vált.

    Az Üllői úton ismét nagycsapat építését tervezgetik, s ebben az együttesben természetesen Dragóner Attilának is helye lenne.

    Egy biztos, a vezetőség szívesen látná a védőt, de egyelőre a szerződés feltételeinek kidolgozása és az anyagiak előteremtése a feladat.

    nso.hu
  • fradista91
    #6876

  • zambrotta
    #6875
    nem attól leszek Magyar, hogy szurkolok a lokinak, vagy liláknak...
    azok után pedig biztos nem fogok nekik szurkolni, ahogy bánnak velem debrecenben...
  • skristof
    #6874
    miért a zutésok vagy a fehérváriak szted nem érzik magukat magyarnak?

    nemistom kik szurkoltak a celticnek nem is olyan régen
  • fradista91
    #6873
    Ha a tatabánya ellen begyüjtük a 3 pontot akkor 4 pont lesz az elönyünk ami már az utolsó fordulóban behozhatatlan. Gyerünk fiúk! HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • fradista91
    #6872
    Én is csak azért nézem a Magyar csapatok nemzetközi meccseit mert Magyar vagyok és Magyarnak születtem, és mert tudnunk kell együtt örülni a Magyar sikereknek is. Bár tudom ellenkezö esetben az ute/láki/vidi szurkolói nem pont így állnának hozzá a dologhoz.
  • Grenzjager
    #6871
    én meg azért is drukkolok, hogy egyszer majd 3 magyar csapat is mehessen az UEFAkupában, vagy 2 a BL-ben......(SIC!) de ehhez drukkolni kell a nemzetközi porondon lévő magyar csapatoknak. Nemzetközi meccsen pedig minden magyar csapatnak szorítok, mert elöször vagyok MAGYAR és csak aztán FRADISTA, és engem is sapkáztak már meg a lilák, dobált a jó nép diósgyőrben, és akkor mi van??
    mert ha így nézzük a Fradi táborban sem kell nagyítóval keresgélni a tahókat...
  • Grenzjager
    #6870
    hohó!!!

    A LÉNYEG!!

    A horvát-szerb háborúban a Jelasics lovas szobra gránát találatot kapott, és elvitték restaurálni, majd mikor elkészült visszahelyezték a térre, de a tábornok kivont kardja MÁR NEM BUDAPEST, hanem BELGRÁD FELÉ MUTAT!!! (nem is az eredeti helyén áll a szobor). Szerintem ez eléggé gezstus értékű nekünk.
    Aztán Jelasicson kívűl sok horvát nem támadt a maygarokra. Sőt elég szép számmal vannak híres horvátok a magyar történelemben, a Zrinyí család, Dugovics Titusz...stb, v'mint Sopron a nagy "hűségvárosa" sem a magyar szavazatokkal maradt itt, hanem a krobótok voltak a mérleg nyelve, akik mind M.o.-ra szavaztak (Szentpéterfa és környéke). És a magyar-horvát perszonáluinó után csal kulloghat a lengyel-litván unió a 300 évével.......
  • KMeyer
    #6869
    Én nem veszem nagyon komolyan egyiket sem.A dózsát egyértelműen nagyon nyomták a szezonban,ha így sem lesznek bajnokok,akkor nincs miről beszélni.A kondásokat meg tavaly ugyanúgy nyomták,jó nagy volt a pofájuk,most is az.Nem is érdekel,csak akkor van értéke a bajnoki címnek,ha mi nyerjük.
  • KMeyer
    #6868
    Azért a magyar-horvát viszony nem volt soha nagyon felhőtlen,de nagyon ellenséges sem.Igazából mindig állam voltak az államon belül,nem laakult ki jelentős magyarság a Szent László által elfoglalt horvát területeken.'48-ban azért rögtön megindultak Magyarország ellen,mikor hívták őket,és horvát úti könyvekben szerepl,hogy Zágráb főterén áll Jellasics szobra Budapest felé mutatva,hozzá meg a szöveg,hogy aki legyőzte a magyarokat,vagy vmi ehhez hasonló.Mostanság azért nincs komolyabb baj,mert nemzetiségi kérdés nincs egyik országban sem,viszont sokan megyünk oda turistaként.
  • zambrotta
    #6867
    kit érdekel meddig jutnak?????
    tavaly is MU fan voltam két meccs erejéig...!!!
  • Grenzjager
    #6866
    érdekesek ezek a tótok...

    én iknább azt nem értem, hogy az amúgy nem konfliktusos magyar-horvát viszony is mostanában lezülött.... (bár a nyaraló bontással amúgy egyetértek, mert több ingatlanktulajdonos is elismerte -index - hogy nincs érvényes építési engedélyük, Balaton környéki tavat feltöltő arcokkal is hasonlót!!!) de amiket mostanában művelnek az már röhejes. Bár azért továbbra is tartom, hogy szerintem jó magyarnak lenni Zágrábban

    Amúgy gratula a csajoknak!!

    (amúgy jobban örülnék a Loki bajnoki győzelmének mint az Újpestének, egyszerűen azért mert tovább jutnának nemzetközi porondon)
  • fradista91
    #6865
    Bocsi, és bocsi mindenkitől csak itt volt ez a kép és eszembe jutott egy pár dolog, amit nem lehet szó nélkül hagyni. Még1x bocs. HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • gabber_saviola
    #6864
    ezt ne már a sportban légyszives
  • fradista91
    #6863
    Amúgy nem csak erröl a képröl van szó. Hónapok/évek óta halljuk szerbiából a híreket: magyar családot végeztek ki, magyar embereket vertek meg! És biztos van még több ilyen eset is csak nem számol be róluk a média! Ma is mit hallok? Szlovákiában Magyarokat azért vittek börtönbe mert a történelem tanáruk megmutatta nekik hol van Pázmány Péter sírja. (Egy szlovák kihívta a rendőrséget azzal az indokkal: törvénytelenül "idegenvezetösködött")
    No comment...
  • fradista91
    #6862
    Húúú de rohadtul csípi a szememet a sok hülye szlovák horvát szerb!!! (Tisztelet a kivételnek) Ezek elfelejtették hol vannak? MAGYARORSZÁGON! Nem szlovákiában, nem horvátországban mert ilyen nem is létezett/létezik! Egy mocskos szerzödés az egész! Ha ISTEN is úgy akarja, nemsokára az 1000 éves határokon a KÁRPÁTOKON találkozunk az igaz Magyarokkal! Vesszen TRIANON!
  • skristof
    #6861
    ismerem a képet.. a kurva anyját az összesnek, nembaj, találkozunk mi még velük. és futni fognak :)
  • mukika
    #6860
    van egy szép kép is, hogy a szlovákok is mennyire szeretnek minket. tetű népség az összes...
  • mukika
    #6859
    Na ezért, mert totál ártatlanok mindig vannak...

    "A lényeg úgyis ugyanaz: az EHF-kupa győztese a FERENCVÁROS!

    Ehhez képest a kapcsolódó eseménysor nyilván kevésbé fontos, de én most erről írnék, mert aki nem volt kint, az erről nem tudhat.

    Rendőri felvezetés volt a határtól. Tökéletesen érhetetlen módon a buszt a csarnoktól közepes távolságban lévő parkolóba irányították (holott később kiderült, hogy egészen odáig el lehet menni busszal is), és senki nem mutatta meg, merre van a csarnok. Elindultunk spontán egy irányba. Hogy miért pont arra, arról fogalmam sincs. Mentünk párszáz métert, kiértünk a kisváros főterére, ahol az egyik kocsmában helyi szurkolók múlatták az időt. Hogy ki dobott először, azt nem tudom, de szerintem ők. Repültek az üvegek, miközben néhány tehetetlen rendőr állt a két tábor közt. Volt néhány kisebb sérülés is.
    Pár perc múlva kijött a rohamrendőrség, szétválasztották a két tábort, és elkezdtek minket terelni a csarnok felé. Mint kiderült, az a busztól pont az ellenkező irányban volt...
    A csarnokban a hely meleg volt, ráadásul igen zsúfolt volt a vendégszektor. A büfébe nem engedtek ki, bevinni nem lehetett semmit, és WC-re is csak a meccs előtt, akkor is csak közvetlen rendőri felügyelettel mehettünk ki.
    Pár fradistát elvittek már a főtérről, itt a csarnokban pedig úgy szedték össze az embereket, mintha létszámelőirányzat lenne. Aki be akart hozni valami italt, azt elvitték a rendőrük, mondván, biztos be akara dobni. Aki megkérdezte, ki lehet-e menni a büfébe inni vizet, azt is elvitték.
    A szünetben Kökéék hoztak vizet, mert kezdtünk rosszul lenni, és ugye kimenni még a levegőre sem lehetett, nemhogy inni. De ezt is alig engedték a rendőrök, Köke még veszekedett is velük.
    Elvben 24 embert vittek be, de mégis a meccs után ennél többen hiányoztak a 70 személyes buszból, és a slusszkulcs is egy olyan személynél volt, akit bevttek. Úgyhogy az a kocsi ottmaradt, a másik (amelyiken én voltam), hazajött, és 1 óra körül ünnepeltük a lányokat az Üllői úton.
    Legutolsó információm szerint a másik busz reggel indult, és addigra kiengednek mindenkit a zárkából is."
    - hm. látszik, hogy mennyire szeretnek minket a környező országokban. ja indexről idéztem...

  • Láma!
    #6858
    jah, igen, ugy tényleg:o
  • skristof
    #6857
    úgy értettem, h mint nép a népet
  • Láma!
    #6856
    azért Németh András rádionak adott interjuja odabaszott számomra.
    megkérdezte a riporter, hogy miért volt az hogy 5-6 gollal vezettünk végig, aztán az uccso 5-10 percben ennyire feljöttek a horvátok. Németh válasza: "mert jobbak mint mi. ez a komplett horvát válogatott, vagy talán annál is erösebb. jobbak mint mi, de ma emberileg többek voltunk."
    ez nagyon tetszett
  • Láma!
    #6855
    nehinném:)
    föleg hogy több szlovák is a fradiban játszik:)
  • skristof
    #6854
    azok is utálnak minket :)
  • Láma!
    #6853
    szlovák birok voltak:)
  • The FlashBack
    #6852
    Életemben talán először szurkloltam a Fradinak. De az első gól után ki is kapcsoltam tv-t. (jó hamar)
    Véleményem szerint, az első kiállításnál rontottátok el!
    Ejnye. Pedig a Fradi győzelme kellett volna jobban, mint a Debrecené. Azért nem adjuk fel:-) Nem volt rossz meccs, és legaláb nem adta fel a Fradi!
  • banok
    #6851
    Szép volt lányok!

    A Loki meg megérdemelten nyert.
  • fradista91
    #6850
    Így van jövőre 29 és a kupában is indulunk úgyhogy rettegj láki, újpest, mtk, fehévár! Remélem nyáron erősödünk, és talán duplázunk! HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • KMeyer
    #6849
    Elég kedvetlenek voltak,bár a reggeli meccsek közül talán csak a derbin volt bennük tűz.A következő fordulóban SZOMBAT ESTE játszunk,talán aszezonban a legjobb játékot fogjuk mutatni.És jövőre bajnokok leszünk!
  • gabber_saviola
    #6848
    mindenki a Ferencváros - Tatabányára!