23418
  • banok
    #8877
    Nézőszám: 9162
  • banok
    #8876
    6-1 lol
  • faláb
    #8875
    Szegény Tuzsér!
    Közel lakok Tuzsérhoz,sajnálom a csapatot,de eddig bőven erőn felül teljesítettek,most jön ki szintkülömnbség...
  • Csesza
    #8874
    ill. Dragóner


    59' Lipcsei végzett el szögletet a jobboldalról, amelyet Dragóner fejelt a kapuba. Egy védő ugyan kifejelte a labdát, de már csak a gólvonal mögül.
  • Csesza
    #8873
    59' góóól

    6-0

    Jovánczai!!!

  • Csesza
    #8872
    Tököli - Jovánczai csere
  • Csesza
    #8871
    45' Véget ért a félidő, amelyen csak egy csapat volt a pályán. A zöld-fehéreknek ráadásul a helyzetkihasználásuk is remek, így nem túlzott a gólkülönbség sem.



  • Csesza
    #8870
    44' Tímár adta be a labdát a bal oldalról, amely átszállt a védők feje fölött, s a túloldalon érkező Tököli 6 méterről jobbal a kapuba lőtt. 5-0
  • Csesza
    #8869
    TÖKI

    mesterhármas
  • Csesza
    #8868
    góóól

    5 - 0
  • Csesza
    #8867
    "Lipcsei ívelte be a labdát, amelyet Balog fejelte balról keresztbe a kapu előtt. Így Laczkó felé pattant a labda, aki 8 méterről fejelt kapura, de a gólvonaltól másfél méterre álló Tököli hátát találta el"

    .
  • Csesza
    #8866
    jééézus, teljesen elfelejtettem...

    4-0 és még csak a 23.perc

  • banok
    #8865
    már 4-0 az állás!!!!!!!!!!!
    Gólszerző(k): Tököli (11., 16.), Tímár (18.), Laczkó (23.)
  • Csesza
    #8864
    nem, én Tolnai vagyok...

    de seperc alatt lenn vagyok Pécsen ha arról van szó :)

    eddig minden Pécs - Fradin lenn voltam
  • GTheo
    #8863
    Pécsi vagy te is? xD
    Kár h nem itt lesz...:S:S:S
    Jólenne, utoljára pécs-fradi meccsen voltam tavaly itt pécsett meccsen...Mostanában nemmegyek ki, alig van ember, amikr feljutottak volt 8-10000 ember...
  • Csesza
    #8862
    most azt kell mondjam, hogy sajnos nem, én is kimentem volna...
  • GTheo
    #8861
    Ugye pécsen lesz a meccs?Tuti kimegyek :P
  • Grenzjager
    #8860
    végre "nagy" csapat lesz majd az ellenfél a PMFC!! kiváncsian várom, a baranyaiakat azért tuti lenyomjuk
  • Grenzjager
    #8859
    A gond az, hogy amit leír az index, azt már az olvasóinak 99% tutira veszi. Magyarul azt csinálnak a Fradival amit csak akarnak, úgy járatják le ahogy az nekik jónak esik...és ebben az mlsz meg kisteleki partner
  • bmffm856
    #8858
    Anélkül hogy bármiféle politizálásba belemennék (álláspontomat az nso olasz topikjában az offban bárki elolvashatja, de ez mellékes), tartom azt a már a Fradi körüli hacacáré elején kialakult véleményemet, miszerint a Ferencváros nemes egyszerűséggel egy koncepciós per áldozata. Kisteleki jómunkásember, jó cimborája az országunkat vezető elvtársaknak. A Ferencváros -talán nem túlzás ezt állítani- nemzeti szimbólum, és mint olyan, a posztkommunisták bögyében igencsak benne van. Innentől evidens, hogy minél mélyebbre el kell tüntetni, és ahol csak lehet, negatív fényben feltüntetni. Ez zajlik most is. Ezért kenik rá a teljes randalírozást a szurkolókra, amely vádakat a Ferencváros Szurkolók Szövetsége is visszautasított, és minden Fradista barátom, cimborám, testvérem nevében én is visszautasítom, és kikérem magamnak. Én ott voltam az MTV ostrománál, de tisztes távolból néztük az eseményeket az amúgy szintén Fradista haverokkal, majd mikor durvulni kezdett elindultunk hazafelé. Szóval mint szemtanú, bizton állíthatom, a mindennemű média gusztustalan sulykolásával ellentétben, NEM Ferencváros szurkolók csinálták a balhét. Remélem elég hiteles volt amit leírtam, bár szerintem ezt ebben a topikban senkinek nem kell magyaráznom. :) Hajrá Fradi!
  • mukika
    #8857
    "...az lehet a magyarázata, hogy napközben letartóztatták az elõzõ két napi randalírozás 137 résztvevõjét, részben az, hogy a futballhuligánok egy része feltehetõen elkísérte a Ferencvárost egy vidéki kupamérkõzésre."

    kezdek nagyon pipa lenni az indexre, illetve a médiára. meg a kékekre is. tegnap nem is 1 békés tüntetőt megvertek, elvittek, csak azért mert zöldben volt...

    úgy látszik tiltva van a Fradi.
  • mukika
    #8856
    vége.

    1-2

    na most lehet oltani a lilákat, mert anno ez a kaposvölgye verte ki őket az mk-ból -.-
  • mukika
    #8855
    51. perc: VEZET A FRADI! Lipcsei labdájával tört be a 16-oson belülre Deme, akit lerántani sem tudtak. A középpályás 4 méterről higgadtan a kapuba gurította a labdát.

  • gabber_saviola
    #8854
    nahvégre
  • mukika
    #8853
    44. perc: Ezúttal Dragóner fejelt kapura, majd a játékvezető kezezés miatt 11-est ítélt, amelyet Lipcsei értékesített.

  • mukika
    #8852
    35. perc: Újabb Fradi kapufa. Ezúttal Jovánczai forgácsolta szét a felsőlécet. A szögletből ismét Jovánczai próbálkozhatott, de fejesét a kapus a gólvonalról kiütötte.

    grrrrrr
  • mukika
    #8851
    31. perc: VEZET A NAGYBERKI. Horváth Gyula 16 méterről lőtt, Kemenes nem tudta hárítani a bombát.

    ÉBRESZTŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!!!!! :CCCCCCCCCCCcc
  • Csesza
    #8850
    te hüüüüüülye :)

  • gabber_saviola
    #8849
    szemét :DDDDDDdddddd
    megkérdezem a laptopos ismerőst
  • Takezó
    #8848
    jah, 8mbites netem lesz:D
    csak laptopot kéne vennem, nincs véletlenül egy használtad olyan 100-130 körül?:o
  • gabber_saviola
    #8847
    :-(
    azért fogsz ide írni ugye? az árak jóak nagyon :P
  • Takezó
    #8846
    csak egy pötty off:
    amúgy lehet novemberben költözöm:c
    SOUTHAMPTON POWA:D:D
  • gabber_saviola
    #8845
    mindig visszajön
  • Takezó
    #8844
    bannoldapicsába
  • gabber_saviola
    #8843
    ez a stílus szerintem nem kell ide
  • Takezó
    #8842
    most csak vicceltél
  • gabber_saviola
    #8840
    remélem senki nem hozza be a politikát a topikba

    Taki: Láma is jön akkor :P
  • Takezó
    #8838
    áh, kepper, börtönbe kerülünk:OOOO:D
  • mukika
    #8837
    ááááááááááááááááááááá megőrülök. ennyi ostoba barmot..... persze minden a mi hibánk.
  • mukika
    #8836
    kicsit kezdem unni, hogy bármi történik az országban mi vagyuk a felelőssek.

    ez aztán kurva nagy bizonyíték:



    valki már ilyet mond, hogy azért volt ott Orbán a jászapáti ellen, hogy huligánokat toborozzon... NO COMMENT!

    jó nem azt, mondom, hogy nem láttam 1-2 ismerős arcot a tömegben, de ezt kurvára nem a klubb miatt tették... szombaton lesz itt még nagy lázadás, illetve csütörtökön, ha nem lesz változás.