23418
  • Csesza
    #9237
    Az első félidőben a Fradi irányította a játékot, de a hazaiaik meglepően bátran kontráznak, és közel annyi helyzetük volt, mint a vendégeknek.
  • Csesza
    #9236
    Vége az első félidőnek
  • fradista91
    #9235
    45 - Pálvölgyi tört egyedül kapura, de 12 méterről leadott lövését Kemenes óriási bravúrral hárította.
  • Csesza
    #9234
    már épp ideje lenne, mert mindjárt vége az első félidőnek :S
  • fradista91
    #9233
    Remélem el is fogy erejük, és esetleg egy kontrából sikerül (már) vezetést szereznünk!
  • Csesza
    #9232
    most viszont tüzelnek a "hazaiak"

    3 támadás is sorba egymás után...
  • fradista91
    #9231
    33 Az első komolyabb Kemenes védés! Egy kipattanó labdát Pávölgyi 20 méterről egyből kapura küldött, kapusunk azonban magabiztosan fogta a kapu közepe felé tartó labdát.
  • Csesza
    #9230
    28' - Tököli két lépésről sem tudott a kapuba találni, végül Bodnár mentett egy méterre a gólvonaltól.
  • fradista91
    #9229
    Biztos sokan vannak rajta... Nekem is nehezen frissít, de akkor ált. új eseményt ír.
  • Csesza
    #9228
    ehhh, nem nagyon akar nekem frissíteni az ftc.hu :S
  • fradista91
    #9227
    30 - Lipcsei ívelt középre a bal oldalról. Többen elvétették a labát, ami a nagy kavarodásban a kapu torkában álló Tököli elé került. Csatárunknak viszont nem sikerült lőni, mert a védők az utolsó pillanatban felszabadítottak.

    :C
  • fradista91
    #9226
    25 - Nagy nyomás nehezedik a hazai kapura, de eddig még nem sikerült túljárni Petranics kapus eszén.
  • fradista91
    #9225
    Közben a Nyíregyháza 1-0-ra vezet Vecsésen.

    Hajrá FRADI!
  • fradista91
    #9224
    :SSS
  • fradista91
    #9223
    Akkor nem Én emlékeztem rosszul?!
    Mert még előtte el akartam menni ebédelni, erre FTC.hun olvasom hogy 5 perc a mérkőzésig :D
  • Csesza
    #9222
    bazzzeee

    15 - Újabb nagy Fradi helyzet. Lipcsei szöglete után a kapu előtt érkező Dragóner 6-7 méterről a hosszú sarokra csúsztatott, de a gólvonalon álló védő tisztázni tudott.
  • Csesza
    #9221
    NSO-nál is az volt kiírva
  • fradista91
    #9220
    Nb1.hu szerint félkor kezdődik a meccs :PPP
  • Csesza
    #9219
    :DDDD hát igen
  • fradista91
    #9218
    Jobban örültem volna ennek ha a kapu 1,5 méterrel magasabb, vagy 1,5 méterrel lejjebb sikerül a lövés, de sebaj :)
  • Csesza
    #9217
    11 - Balog beívelését Szalai fejjel maga elé tette a 16-oson belül, kilenc méterről leadott lövése azonban másfél méterrel szállt el a kapu fölött.
  • fradista91
    #9216
    TORNA A férfiaknál a Fradi letaszította a trónról a címvédő KSI SE-t.
    Szép volt Fiúk!
  • fradista91
    #9215
    5 - Megvolt az első nagy helyzetünk! Dragóner hozta fel a labdát, Lipcseihez passzolt, aki Tökölit ugratta ki. Töki laposan lőtt, a hazai kapus - Petranics - azonban bravúrral védett. A kipattanóra Szalai érkezett de a védők szorításában már nem tudta kihasználni a lehetőséget.

    Gyerünk FIÚK!
  • fradista91
    #9214
    A zöld-fehér csíkos mezben játszó Ferencváros kezdte a találkozót. A Fradi-tábor "Puskás 1927-2006 Isten veled" transzparenst feszített ki.
  • Csesza
    #9213
    mi kezdtünk az 1 perces gyászszünetet követően
  • fradista91
    #9212
    Igen, mert Baktalórántházán nem tudták volna megrendezni.
    Gondolom a biztosítás nem lett volna megoldható.

    És igen: ,,Fradi ma újra győzni kell, ez legyen a cél!"
    HAJRÁ FRADI!
  • Csesza
    #9211
    HAJRÁ FIÚK - HAJRÁ FERENCVÁROS

    remélem egy sok gólos győzelmet aratunk
  • Csesza
    #9210
    Nyíregyházán van a meccs? :o
  • fradista91
    #9209
    Baktalórántháza - Ferencváros
    Helyszín: Nyíregyháza
    Mérkőzés vezetői: Berger - Forgács, Pápai

    Baktalórántháza: Petranics- Szenes, Bíró, Bodnár, Illés Gy. - Nagy Z., Márkus, Illés L., Rakózci - Pálvölgyi, Ádámszki
    Ferencváros: Kemenes- Ferencz, Dragóner, Balog- Bognár, Lazic, Lipcsei, Laczkó- Szalai, Tököli, Deme
  • fradista91
    #9208
    Így van.
    Tisztelet mindenkinek aki ilyen helyzetben is kitart szeretett Klubunk mellett!
    A Ferencváros egy több sebből vérző, életveszélyes állapotban fekvő magyar hazafi, aki most a segítségünkért kiált...

    Hát segítsük meccsről-meccsre való jelenlétünkkel, és (többek között) anyagi támogatásunkkal is felépülését, feltámadását!

    Habár minden egyes levegővétele egyre nehezebb számára, Mi szurkolók segíthetünk! Hát Mentsük meg Szívünkhöz oly közel álló Klubot!
    HAJRÁ FRADISTÁK!

    ui.: nekem sajnos még nincs lehetőségem megváltani a Klubtagságot, viszont mostantól minden héten erre fogok spórolni! Tegyetek így Ti is!
  • mukika
    #9207
    nehéz olyan helyre befektető hozni, ahol először a ~800 millás tartozásokat kell kipengetni, hogy aztán lehet a nulláról, még több pénzt kelljen befektetni a csapatba, hogy valami nyereség is legyen.

    és igenis most a szurkolók tudnak segíteni a legtöbbet. legalább, hogy az mlszt, meg a többi szarrágót ki tudjuk fizetni abból a pénzből.
  • zambrotta
    #9206
    NYUGODJON BÉKÉBEN DRÁGA ÖCSI BÁCSI! KÖSZÖNÜNK MINDENT!

    HAJRÁ MAGYAROK

    CSAK FERENCVÁROS!
  • Grenzjager
    #9205
    Nézd volt a Dámossy meg az ináncsy, más választás nem volt, a kettő közül pedig egyértelmű hogy melyik, miért nyert.
  • sepregető
    #9204
    Nem bízom Dámosyban. Semmi ötlete nincs, pénzt nem tud hozni, csak szövegel. Ez a tagsági dolog is olyan, mint halottnak a csók. 120 milliót remél belőle, és közben milliárdos az adósság. Magyarországon szurkolótábor nem tud eltartani egy klubot! Ez csak álom. Szomorú, de így van. :-(
  • fradista91
    #9203
    Szerintem egyáltalán nem így van.
    Dámosy és az új elnökség elérte, hogy végre a Fradi visszakerüljö a szurkolók kezébe. Most bárki tehet a Fradiért, aki szeretne.

    Később kifejtem bővebben véleményem, sajnos most nincs sok időm.
    Ne feledjük, itt az alkalom hogy megmentsük szeretett Klubunkat, mindenki olvassa el Bánk írását a Fradidrukkeren, és cselekedjen szíve szerint!

    HAJRÁ FRADI!
  • Rexor
    #9202
    Ferencváros!
  • sepregető
    #9201
    Dámosy szerint már 3,6 milliárd szükséges ahhoz, hogy nullszaldós legyen a klub... Tegnap "csak" 64 milliót buktunk. Olvastam egy sok igazságot tartalmazó cikket erről a www.provokator1.hu-n. Tényleg tükörbe nézhetne már sok ember! És hát Dámosy se váltja meg a világot, legyünk tárgyilagosak. Amit eddig tett, közelít a nullához. Kétnaponta tele sírja a NS-t, és ennyi. Nem lesz senki olyan hülye, hogy a volt vezetők által felhalmozott milliárdos tartozást kifizesse. Ne ábrándozzunk! Egyre nagyobb az esélyünk a BLASZ IV-re. Dámosy sem művelt csodát, ezt mostmár beláthatjuk. Vége a reményfutamnak. :-(
  • Grenzjager
    #9200
    a faxom de hülye vaok.... azt hittem hazai pályán fogad minket a Baktalóriház... nagyobb gegg lett volna... ökörsütés, HP, bulaj

    na ez van...
  • Toto1987
    #9199
    srávok az összetartás a lényeg!!! mindenki nyíregyházára,és a jövőben minden hazaji illetve idegenbeli meccsre!!! mutassuk meg a világnak és a buzi mlsz-nek,hogy mi az a FRADI és mit akar a fradi!!! hajrá fiúúk kitartáás!
  • gabber_saviola
    #9198
    Komolyan nem akarom elhinni, hogy nincs a világon egy olyan pénzes ember akinek jelent valamit a klub és szeretné megmenteni. Vegye már meg valaki a Fradit, mert egyre jobban közeleg a vég.